Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wybory  (Przeczytany 77551 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #150 dnia: Czerwca 30, 2010, 09:30:44 »
http://tnij.org/kolejna-kielbasa-platformy

Głosujmy dalej na PO. :)

Mało wam ustaw antyhazardowych, które niszczą polski sport? Chyba nie słyszeliście o ustawie, która przeszła cichaczem, a pozwala urzędnikom na odbieranie dziecka z byle powodu? Chyba nie widzicie co PO robi z naszym regionem? Grad powinien już dawno być zdymisjonowany (co obiecał Tusk), a jak jest? A Klich? Dwie czy trzy katastrofy lotnicze, a ten pan nadal piastuje swoje stanowisko, dla mnie to kpina w żywe oczy. I co z obietnicami Tuska o zniesieniu obowiązku meldunkowego?

PO dostała szansę, zmarnowała ją konkretnie, dlaczego ludzie tego nie widzą?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #151 dnia: Czerwca 30, 2010, 09:42:48 »
A nie zauważyłeś kto najbardziej ochoczo zabiegał o ustawę hazardową w pierwszej fazie jej tworzenia ? PiS...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #152 dnia: Czerwca 30, 2010, 10:09:23 »
A kto poprawki wniósł? Kto dalej ten syf ciągnął? Dzięki komu teraz polski sport jest uboższy?

Nigdy nie twierdziłem, że PiS jest święty, ale w dobie tego co odwala PO to obiektywnie wypadają nieco lepiej.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

sekator

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #153 dnia: Czerwca 30, 2010, 11:18:56 »
Miał być zniesiony podatek Belki, a wzniesiono Belkę :rotfl: .....kolejne kłamstwo PO. Ale naród głupi wszystko kupi.

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #154 dnia: Czerwca 30, 2010, 12:05:43 »
Belka wprowadził 19% podatek w 2001 roku ratując systuację budżetową. Jednym z motywów jego wprowadzenia, oprócz zwiększenia wpływów budżetowych, było "wygonienie" piniędzy z sektora finansowego do realnej gospodarki - zwiększona konsumpcja, dzięki efektowi mnożnikowemu, miała zdynamizować wzrost gospodarczy. Efekt był taki, że część pieniędzy rzeczywiście z banków odpłynęła do różnych inwestycyjnych wehikułów, które miały omijać podatek Belki.
W wywiadzie dla Forbesa Belka powiedział, że Polska poradzi sobie w strefie euro, tzn. że będzie w stanie utrzymać konkurencyjność międzynarodową bez konieczności uciekania się do sztucznych deprecjacji, dewaluacji złotego. O tym też jestem przekonany, ale nie wcześniej niż za rok, może dwa Polska powinna wstąpić do strefy euro i wtedy powinno się zlikwidować podatek Belki, wprowadzić podatek liniowy z ulgami prorodzinnymi i zdecydowanie uprościć i możliwie jak najbardziej obniżyć pozostawione podatki.

jezat

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #155 dnia: Czerwca 30, 2010, 13:00:58 »
Cytat: "Mariusz1989"
Sekator... Błagam... Pisz kto jest autorem wypowiedzi. I nawiąż tymi cytatami do tematu. Bo jak narazie odbiegasz od niego. Może uściślając... Pokusisz się na jakiś szerszy komentarz ? Bo samych cytatów bez autora to aż się nie chce czytać.

Ale się dałeś nabrać Mariuszu na dyskusję z pisowskimi fanatykami .Sekatorowi ,który słynie z yntelygencji o to chodziło.To jest taktyka ludzi posługujących się kłamstwem lub przeinaczających rzeczywistośc zgodnie z dwoma zasadami 1.jak pis kłamie to dobrze i druga nikt nam nie wmówi ,że białe jest biale.....itd.Dlatego ja z kolekcjonerami haków nie
polemizuję,co najwyżej sprowadzam ich na ziemię faktami.Ale jak już chcesz z nimi dyskutować o "hakach"to zapytaj ich o rodowód Kaczyńskich i rolę ojca Rajmunda we współpracy z PRLem w czasach stalinowskich,oraz udział prezesa Najwyższego Sądu Wojskowego niejakiego Wilhelma Świątkowskiego powiązanego rodzinnie z matką Rajmunda z domu Świątkowską.Matka Kaczyńskich miała prawdziwie polskie nazwisko rodowe Fyuth ( nie mylić z fiutem).

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #156 dnia: Czerwca 30, 2010, 13:09:25 »
Cytat: "jezat"
Cytat: "Mariusz1989"
Sekator... Błagam... Pisz kto jest autorem wypowiedzi. I nawiąż tymi cytatami do tematu. Bo jak narazie odbiegasz od niego. Może uściślając... Pokusisz się na jakiś szerszy komentarz ? Bo samych cytatów bez autora to aż się nie chce czytać.

Ale się dałeś nabrać Mariuszu na dyskusję z pisowskimi fanatykami .Sekatorowi ,który słynie z yntelygencji o to chodziło.To jest taktyka ludzi posługujących się kłamstwem lub przeinaczających rzeczywistośc(...)


Powiedział człowiek mądry i rzetelny, który zawsze mówi prawdę.

Wybacz, ale jesteś takim samym, jeśli nie gorszym "yntelygentem", którego większość postów to kłamstwa, oskarżenia, a przeważnie oszczerstwa i obrażanie.

Widać bardzo lubisz się kompromitować misiu z małym rozumkiem.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

jezat

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #157 dnia: Czerwca 30, 2010, 13:31:15 »
Cytat: "KrP"
Cytat: "jezat"
Cytat: "Mariusz1989"
Sekator... Błagam... Pisz kto jest autorem wypowiedzi. I nawiąż tymi cytatami do tematu. Bo jak narazie odbiegasz od niego. Może uściślając... Pokusisz się na jakiś szerszy komentarz ? Bo samych cytatów bez autora to aż się nie chce czytać.

Ale się dałeś nabrać Mariuszu na dyskusję z pisowskimi fanatykami .Sekatorowi ,który słynie z yntelygencji o to chodziło.To jest taktyka ludzi posługujących się kłamstwem lub przeinaczających rzeczywistośc(...)


Powiedział człowiek mądry i rzetelny, który zawsze mówi prawdę.

Wybacz, ale jesteś takim samym, jeśli nie gorszym "yntelygentem", którego większość postów to kłamstwa, oskarżenia, a przeważnie oszczerstwa i obrażanie.

Widać bardzo lubisz się kompromitować misiu z małym rozumkiem.

a tak ogólnie z motorem u ciebie w porządku?odnoszę wrażenie ,że twój motór pochodzi z Krk.W takim razie zapytowywuję czy dokonałeś już adopcji tych zarodków,które  Jarkacz nazwał człowiekiem????

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #158 dnia: Czerwca 30, 2010, 14:05:42 »
Sekator, Trzebież City lubicie Monty Pythona? Wyobraźcie sobie że John Cleese wstępuje do Partii Pracy tylko po to aby podk&%@#ć świętoszkowatych, pruderyjnych  i nadętych Konserwatystów. Tak właśnie działa Palikot. Kto tego nie rozumie ten...świętoszkowaty, pruderyjny i nadęty konserwatysta hehe
SPZP "Skarb"

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #159 dnia: Czerwca 30, 2010, 14:14:41 »
Cytat: "jezat"
Cytat: "KrP"
Cytat: "jezat"
Cytat: "Mariusz1989"
Sekator... Błagam... Pisz kto jest autorem wypowiedzi. I nawiąż tymi cytatami do tematu. Bo jak narazie odbiegasz od niego. Może uściślając... Pokusisz się na jakiś szerszy komentarz ? Bo samych cytatów bez autora to aż się nie chce czytać.

Ale się dałeś nabrać Mariuszu na dyskusję z pisowskimi fanatykami .Sekatorowi ,który słynie z yntelygencji o to chodziło.To jest taktyka ludzi posługujących się kłamstwem lub przeinaczających rzeczywistośc(...)


Powiedział człowiek mądry i rzetelny, który zawsze mówi prawdę.

Wybacz, ale jesteś takim samym, jeśli nie gorszym "yntelygentem", którego większość postów to kłamstwa, oskarżenia, a przeważnie oszczerstwa i obrażanie.

Widać bardzo lubisz się kompromitować misiu z małym rozumkiem.

a tak ogólnie z motorem u ciebie w porządku?odnoszę wrażenie ,że twój motór pochodzi z Krk.W takim razie zapytowywuję czy dokonałeś już adopcji tych zarodków,które  Jarkacz nazwał człowiekiem????


I to jest właśnie to, o czym piszę. Sam sobie świadectwo wystawiasz. :)

I nie, mój motór pochodzi z Wrocławia. ;>
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

sekator

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #160 dnia: Czerwca 30, 2010, 14:23:44 »
Cytat: "theville666"
John Cleese


Myślisz, że byłby zdolny do tego, aby nazwać królową ,,chamką" ? Nie sądze. Innych wypowiedzi nie cytuję. Inteligentny, cięty dowcip to co innego niz zwykłe chamstwo POlityczne, do którego część społeczeństwa zaczyna niestety się przyzwyczajać i traktować jako coś normalnego.

[ Dodano: 2010-06-30, 14:27 ]
Cytat: "jezat"
czy dokonałeś już adopcji tych zarodków,które Jarkacz nazwał człowiekiem????


obawiam sie, że te zarodki mają w sobie dużo więcej człowieczeństwa, niż ty na obecnym etapie rozwoju (choć to etap schyłkowy).... :rotfl:

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #161 dnia: Czerwca 30, 2010, 14:28:16 »
Cytat: "hubalczyk"
Cytat: "Mariusz1989"
A zgraja Kaczyńskiego jest lepsza ? Żeby dla Brudzińskiego, Kurskiego, Czarneckiego, Macierewicza i wielu innych Polska była najważniejsza tak jak głoszą ich puste slogany i hasła...


To może zrobimy tak. Przedstawmy tu cytaty, którymi podpadli nam wymienieni wyżej politycy. Ty podaj cytaty Brudzińskiego, Kurskiego, Czarneckiego i Macierewicza, natomiast ja wezmę się za Niesiołowskiego, Kutza, Piterę, Nitrasa, Drzewieckiego, Schetynę, Palikota. Zauważ, że ja mam wyszukać aż siedmiu zawodników, a Tobie proponuję tylko czterech, których raczyłeś tu wymienić. Ale i tak myślę, że będę miał o wiele łatwiejsze zadanie.
Proponuję przyjąć taki schemat działania. Udowodnijmy, że hasła wyborcze, którymi się posłużyli kandydaci PO i PiS są fałszywe. Ja, przedstawiając cytaty, obalę hasło "Zgoda buduje". Natomiast Ty, przytaczając cytaty chłopaków z PiSu, spróbuj obalić hasło "Polska jest najważniejsza!" Ale proszę, żeby to były prawdziwe cytaty, z których jasno wynika sprzeczność hasłom, jakimi posłużono się w kampanii. Pytanie tylko, czy przyjmujesz wyzwanie? Wygrywa ten, który przytoczy dla każdego (ja 7, Ty 4) po jednym cytacie, ale musi to być powiązane z hasłem wyborczym, a dokładniej temu hasłu zaprzeczać.



Cytaty znalezione przeze mnie.
Już tylko z tych cytatów wynika, że PO ma nie wiele wspólnego z hasłem "ZGODA BUDUJE".

Dlatego zacznę od osoby, która firmuje to hasło. Komorowski: „Jaka wizyta, taki zamach, bo z 30 metrów nie trafić w samochód to trzeba ślepego snajpera."

    - Opis: o incydencie w Gruzji z udziałem Lecha Kaczyńskiego.
    - Źródło: gazeta.pl z 25 listopada 2008

Wypowiadając się w ten sposób, na pewno zgody się nie zbuduje. Tym bardziej, że robi to marszałek Sejmu!

Niesiołowski: „Jest to po prostu nikczemny dureń i ten nikczemny dureń nie może być ministrem polskiego rządu."

    - Opis: O wyrażeniu chęci bycia wiceministrem sportu przez Arnolda Masina.
    - Źródło: Fakty TVN 20 marca 2007

„Lech Kaczyński potrzebuje kuracji, która doprowadzi jego system nerwowy do porządku. Pytanie, czy to chwilowa zapaść, nerwica czy trwałe uszkodzenie, które wcześniej czy później skończy na komisji lekarskiej."

    - Opis: komentarz do artykułu „Dziennika” o rozmowie Lecha Kaczyńskiego z Radosławem Sikorskim.
    - Źródło: tvn24.pl z 18 lipca 2008

Kazimierz Kutz - senator PO: „Zaczęli kampanię od śmierci prezydenta. Wykorzystują to w sposób niespotykanie precyzyjny. Tam zginęło 96 osób, wszyscy mają swoje wielkie tragedie, a oni robią tak, jakby umarł tylko prezydent. Oni w świetle tej traumy, tego cmentarza traktują go jak człowieka, który jest na kraju jakiejś zapaści. Jeśli tak jest, to on się nie nadaje na prezydenturę - mówił Kutz - Gdy patrzyłem jak w końcu łaskawie pokazano kandydata na prezydenta w czerniach. Pani też jest w czerni. To są maniery Mao Tse-tunga. Ja myślałem, że jestem w mauzoleum Lenina. To co robi teraz PiS, to czarna propaganda. Robi się z tego czarna komedia. W ten sposób się nie da wygrać wyborach - dodał."

   - Opis: wypowiedź w programie "Fakty po faktach" - tvn24 zwracał się do posłanki Jakubiak w okresie żałoby po stracie 96 Polaków w Smoleńsku, niespełna miesiąc po tragedii (czyli jeszcze bardzo świerza sprawa)


Pitera: „Kwaśniewski kreowany jest na męską wersję lalki Barbie.

    - Źródło: Wprost.pl, 16 kwietnia 2007

"Zamiana poselskiej ławy na scenę w przypadku pani Kempy nie byłaby taka zła. Mielibyśmy w końcu szansę na zwycięstwo w festiwalu piosenki w San Remo."

    - Opis: o odejściu Beaty Kempy z polityki
    - Źródło: interia.pl

Nitras: „Chcemy tworzyć Polskę spokojną, a nie Polskę dla przywódców związkowych"
Podczas spotkania z dziennikarzami poseł Nitras zapowiedział, że PO chce zmienić ustawę o związkach zawodowych po to, by ograniczyć prawa "rozwydrzonych związkowców wypasionych na państwowych pieniądzach".
   - Opis: Słowa Nitrasa, bodajże,  na Zjeździe Okręgowym w Szczecinie
   - Żródło: GW-Szczecin 10.05.2009

Drzewiecki: "Polska to jest dziki kraj"
   - Opis: Niepotrzebny
   - Źródło: Wszędzie było o tym

Palikot: "Powinien mieć ksywę Grzegorz „mały hipokryta” Napieralski."
   - Opis: Palikot o Napieralskim
   - Źródło: Artykuł "Palikot: wymyśliłem ksywę dla Napieralskiego" na wp.pl z 25.06.2010

Jaki jest Palikot, każdy widzi. Przytoczony tu cytat, jest i tak wielce łagodny jak na możliwości tego błazna. A to, że PO trzyma takiego clowna w swoich szeregach, który zahacza nawet o pierwszy szereg PO, świadczy to jedynie o poziomie mentalności platformy.



Schetyna: "Palikot może zadawać pytania. To wolny kraj. Wszystkie osoby publiczne stoją pod pręgierzem krytyki. To część naszej pracy i trzeba sobie z tego zdawać sprawę."

    - Opis: o oskarżeniach Palikota
    - Źródło: dziennik.pl z 20 kwietnia 2009 r.

Myślę, że w przeciwieństwie do kolegów, wywiązałem się w 100% z zadania. czyli bez dodawania rozwlekłych komentarzy, same cytaty pokazują wszystko same za siebie. Choć i tak nie wyszukiwałem tych najbardziej soczystych.
hubalczyk

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #162 dnia: Czerwca 30, 2010, 14:31:26 »
Sekatorze, podchodzisz zbyt emocjonalnie do polityki.
Co do naszych monarchów- pewien redemptorysta z nadwiślańskiego miasta wyzwał "królową" od czarownic i jakoś Cię to nie bulwersuje...

Pupa, pupa, pupa jak pisał Gombrowicz nota bene ulubiony autor Palikota!

hubalczyk- mało śmieszne
ja mam lepsze- http://spieprzajdziadu.com/muzeum/index.php?title=Historia_Wolski



SPZP "Skarb"

sekator

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #163 dnia: Czerwca 30, 2010, 14:36:11 »
Cytat: "theville666"
królową" od czarownic i jakoś Cię to nie bulwersuje


ależ bulwersowało, dlaczego twierdzisz, że nie ? tylko co to zmienia? chamstwo zawsze będzie chamstwem, nieważne w czyim wykonaniu....tylko on mi lotto, natomiast jeżeli taki styl reprezentują ludzie, którzy chcą mną rządzić, mam prawo wyrazić swoje obawy i niesmak.....ot i wszystko...

[ Dodano: 2010-06-30, 14:38 ]
Cytat: "theville666"
hubalczyk- mało śmieszne


To nie miało być śmieszne, przeczytaj sobie wszystko od począku.....zresztą w śmieszności nikt nie pokona cytowanego przeze mnie wcześniej Stefana Niesiołowskiego, no bo chyba nikt w tym kraju nie traktuje go poważnie ? Mylę się ?

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #164 dnia: Czerwca 30, 2010, 14:41:23 »
Nie miało być śmiesznie! Pokazuję tylko kto prowadzi naród w naszym kraju. A "spieprzaj dziadu"... cóż wyrwało się chłopakowi. Ale spróbuj choć trochę obiektywnie na to spojrzeć. Ta wypowiedź była na ulicy. Nie przed kamerą, nie w majestacie urzędu... nerwy mogą czasem ponieść. A przy okazji. Tak często krytykowaliście ś.p. Lecha za jego miękkość, mlaskanie i t.. A jak raz pokazał "jaja", przeganiając jakiegoś "dziada", to potem przez następne lata, do dziś powtarzacie tą wypowiedź. "Waszych" palikotów czy innych Niesiołów, można codziennie przytaczać nowe wypowiedzi. A tu czepiliście się jednej i jeździcie za to po Kaczyńskim nawet po Jego śmierci. Och! Wspomniałem o śmierci. I znowu, ktoś zarzuci, że wykorzystujemy śmierć prezydenta...
hubalczyk