Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wybory  (Przeczytany 66214 razy)

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #165 dnia: Czerwca 30, 2010, 14:43:14 »
Cytat: "sekator"
To nie miało być śmieszne

Ale jest! vide pkt 1 mojej wcześniejszej wypowiedzi
Cytuj (zaznaczone)
natomiast jeżeli taki styl reprezentują ludzie, którzy chcą mną rządzić, mam prawo wyrazić swoje obawy i niesmak
Zgoda. Jednak ten człowiek chce wszystkimi rządzić- po to buduje imperium, dlatego wkrada się w łaski potencjalnych rządzących. Nieposkromiona żądza władzy!
SPZP "Skarb"

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Wybory
« Odpowiedź #166 dnia: Czerwca 30, 2010, 14:46:10 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Mówię to z pozycji człowieka,któy 2 tygodnie temu skończył 30 lat.Ludziom w moim wieku ciężko teraz dorobić się.Za taką Polskę walczyli Nasi rodzice i dziadkowie???

Tak. Za taką. Tylko większości się wydawało, że wystarczy obalić komunę, żebyśmy mieli jak na Zachodzie. A na to trzeba jeszcze wielu lat. Ty może tego nie widzisz, ale już jest dużo lepiej. I jest normalnie, chociaż biedniej niż w Niemczech czy Szwecji.
A dorobić się jest ciężko każdemu. Ale możliwości są. Możesz próbować tu, możesz wyjechać i próbować gdzie indziej - masz wybór.
Ja jako młodzieniec miałem perspektywę: skończyć studia, dostać pracę jako inżynier, 20 lat czekać na spółdzielcze mieszkanie w bloku (albo jeszcze dłużej), raz w roku pojechać na wczasy nad Bałtyk. Albo zapisać się do partii i dostać mieszkanie już po 10 latach (chyba że zrobię karierę), a na wczasy jeździć do Bułgarii. Trzeci wariant to służby - mieszkanie szybciej, ale...
O takich drobiazgach jak boje o papier toaletowy nie wspominam, bo po co? Jak ktoś sam nie pamięta, to nie uwierzy.
Siebie dawał za przykład nie będę, miałem kupę szczęścia i sporo było kwestią przypadku. Ale siostra żony jest kilka lat po ślubie, żadne nie jest bogate z domu. Mają dziecko, zaraz po ślubie wprowadzili się do swojego mieszkania (w TBS), mają lepszy samochód niż ja i nie martwią się, jak przeżyć do pierwszego. Fakt, oboje pracują - ale on jako szeregowy w spółce-córce ZCh, ona w dyskoncie (zaczynała jako kasjerka, ostatnio awansowała). Pewnie, żadne cuda. Ale porównaj to z tym, na co ja mogłem liczyć wchodząc w dorosłe życie :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #167 dnia: Czerwca 30, 2010, 14:46:33 »
Cytat: "hubalczyk"
A jak raz pokazał "jaja"

jaja to pokazał wystawiając rachunek Niemcom za Warszawę i jak pojechał do Gruzji-  żebyście nie myśleli że nie umiem go docenić, niestety- wy nie potraficie powiedzieć niczego o opozycji- nie dlatego że nie można, nie przechodzi wam, zwolennikom PiSu to przez gardło. Itym się różnimy.
Jaro to nie ta klasa co Lech!
SPZP "Skarb"

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #168 dnia: Czerwca 30, 2010, 14:51:17 »
Cytat: "theville666"
Cytat: "hubalczyk"
A jak raz pokazał "jaja"

jaja to pokazał wystawiając rachunek Niemcom za Warszawę i jak pojechał do Gruzji-  żebyście nie myśleli że nie umiem go docenić, niestety- wy nie potraficie powiedzieć niczego o opozycji- nie dlatego że nie można, nie przechodzi wam, zwolennikom PiSu to przez gardło. Itym się różnimy.
Jaro to nie ta klasa co Lech!


To miłe, że potrafisz docenić, niektóre posunięcia Lecha.  Ale szkoda, że dopiero po Jego śmierci. Dlatego, możesz teraz powiedzieć "Jaro to nie ta klasa co Lech!", bo Jaro jeszcze biega po tym świecie. Uwierz mi. Z dwóch braci, to Jaro miał/ma twardszy kręgosłup.
hubalczyk

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #169 dnia: Czerwca 30, 2010, 14:53:12 »
Ale nie moralny. Udowodnił to w 2007r.
SPZP "Skarb"

sekator

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #170 dnia: Czerwca 30, 2010, 14:57:42 »
Cytat: "theville666"
wy nie potraficie powiedzieć niczego o opozycji- nie dlatego że nie można, nie przechodzi wam, zwolennikom PiSu to przez gardło. Itym się różnimy


Ponownie sie mylisz, ja bardzo sobie cenię posła  J. Gowina i nigdy jego wypowiedź nie była dla mnie bulwersująca, lub po prostu chamska. Mówi zawsze rzeczowo i jest ,,na poziomie" . Niestety to szlachetny wyjątek w PO.

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #171 dnia: Czerwca 30, 2010, 14:59:56 »
Gowin to gołąbek, rzeczywiście.  A nie bulwersują cię wypowiedzi jastrzębi- Migalskiego, Kurskiego, Bielana , Girzyńskiego. Naprawdę wszystko u nich jest rzeczowo i na poziomie?
SPZP "Skarb"

sekator

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #172 dnia: Czerwca 30, 2010, 15:00:22 »
Cytat: "theville666"
Ale nie moralny


moralny mają Misiak, Niesiołowski, Kutz, Wajda, Bartoszewski, Pitera, Tusk, Schetyna, Nitras, Drzewiecki i Komorowski.....zaiste, ciekawy obraz moralności waćpan POpierasz...

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #173 dnia: Czerwca 30, 2010, 15:00:31 »
Cytat: "sekator"
Ponownie sie mylisz
Ja nigdy się nie mylę ;)

Widzisz sekatorze- wracamy do punktu wyjścia- ja potrafię powiedzieć że ktoś nie jest fair i wiem dlaczego. Ty- nie. Przerzucasz się tylko ( ja z resztą ciut też zacząłem) nazwiskami.

Dyskutuję głównie z tobą żeby odkryć co nie pozwala ci dostrzec błędów obu stron, a tylko jednej...
SPZP "Skarb"

sekator

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #174 dnia: Czerwca 30, 2010, 15:02:17 »
POpatrzcie na ,,moralnych POlityków PO:


perez

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #175 dnia: Czerwca 30, 2010, 15:04:00 »
I o co wy się kłócicie i jeden i drugi się nie nadaje, ale ja na wybory idę i wybiorę mniejsze zło, czyli wyższe.

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #176 dnia: Czerwca 30, 2010, 15:06:31 »
Cytat: "hubalczyk"
Ta wypowiedź była na ulicy. Nie przed kamerą, nie w majestacie urzędu... nerwy mogą czasem ponieść.


hahaha... to jeszcze gorzej, że nie przed kamera, chociaż nagranie z tego mamy... to przed kamera jest grzeczny i miły, a poza nią pokazuje jaki ma prawdziwy stosunek do ludzi. dla niego liczą się tylko głosy potrzebne do władzy a nie wyborcy...

sekator

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #177 dnia: Czerwca 30, 2010, 15:09:45 »
Musiałbyś posłuchać, jak Tusk klnie jak szewc na osobności. Ale to akurat uwazam za normalne w pewnych sytuacjach...oczywiście że ktoś nie wykorzystuje tego aby mu dokopać, jak to robi np. red. Miecugow i jego ekipa.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #178 dnia: Czerwca 30, 2010, 15:12:56 »
Cytat: "Mariusz1989"
Cytat: "hubalczyk"
Ta wypowiedź była na ulicy. Nie przed kamerą, nie w majestacie urzędu... nerwy mogą czasem ponieść.


hahaha... to jeszcze gorzej, że nie przed kamera, chociaż nagranie z tego mamy... to przed kamera jest grzeczny i miły, a poza nią pokazuje jaki ma prawdziwy stosunek do ludzi. dla niego liczą się tylko głosy potrzebne do władzy a nie wyborcy...


Łapiesz mnie za słówka? Nie rozumiesz w czym tkwi różnica? W wystąpieniu przed kamerą istnieje inna kultura wypowiedzi, inna w domu przy kolacji z żoną, inna w pubie przy piwku z kolegami z pracy, inna choćby tu - na forum. Choć, nie przeczę, że zawsze trzeba trzymać fason. Ale nie powiesz mi chyba, że jeśli przyszłoby Ci wystąpić przed kamerą, to posługiwałbyś się językiem, którym posługujesz się na forum? Zwróć na to uwagę. Jestem pewien, że każdy z nas by zesztywniał i pilnował się jak cholera, żeby gafy nie strzelić.

[ Dodano: 2010-06-30, 15:18 ]
A wiecie co, Wy popierający tu PO. Jesteście szczury! Tylko szczury tak mogą wspierać Platformę! I co mi na to odpowiecie? Czekam!
hubalczyk

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #179 dnia: Czerwca 30, 2010, 15:27:06 »
Ja Ci tylko odpowiem, że zaprezentowałeś bardzo niski poziom, do którego nie mam zamiaru się zniżać. Jeśli już brakuje Ci argumentów to musisz obrażać ? Bardzo nie kulturalnie. A to samo mógłbym powiedzieć o tobie w przypadku PiS. A jednak tego nie robię. Ty ochoczo na forum popierasz PiS, ja się temu dziwię. Ja popieram PO (choć nie do końca) i ty się temu dziwisz. Ale żeby zaraz obrażać, skoro jest wolność słowa, poglądów i wyznania ?