Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta  (Przeczytany 59528 razy)

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #150 dnia: Lipca 02, 2010, 22:31:53 »
Cytat: "hubalczyk"
jeśli stracił ochotę na bycie lojalnym wobec kolegów i ich programu, który to program uzyskał akceptację społeczeństwa,


Cytat: "speedbax"
Pokazujesz tym samym, że jesteś człowiekiem z byłego układu, dla którego ważniejsze są interesy partii niż głos wyborców.


Głosem wyborców w 2005 roku był wybór PiS z jego programem, a nie karierowicza Marcinkiewicza, który przestał realizować program zatwierdzony przez wyborców. No pojmij to człowieku, albo rzeczywiście idź spać, może rano Twój mózg będzie lepiej pracował. Ponieważ jaśniej wytłumaczyć nie idzie. Dobranoc!
hubalczyk

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4691
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #151 dnia: Lipca 02, 2010, 22:40:17 »
Cytat: "hubalczyk"
No pojmij to człowieku, albo rzeczywiście idź spać, może rano Twój mózg będzie lepiej pracował.


Hm, z pracą mojego mózgu do tej pory, dzięki Bogu, nie mam problemów. I oby tak było dalej. Ocenę tej dyskusji zostawiam czytającym. Dobranoc.

Mamabije

  • Gość
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #152 dnia: Lipca 02, 2010, 22:43:39 »
Czy to nie Jarkacz powiedział, że jeśli Lech zostanie prezydentem to on NIE zostanie premierem?A został,biedaczysko,pewnie go reszta PiSowców zmusiła :rotfl:
Hubalczyk,zachowujesz się jak 100% fanatyk do którego za cholerę nic nie trafia.I tacy właśnie są katoliccy PiSowcy więc ja za Waszego prezydenta podziękuję.

A co do kampanii-Komorowski mniej kłamał i mniej udawał i nie był w tym swoim udawaniu tak bezczelny jak Kaczor.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #153 dnia: Lipca 02, 2010, 22:48:41 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "hubalczyk"
No pojmij to człowieku, albo rzeczywiście idź spać, może rano Twój mózg będzie lepiej pracował.


Hm, z pracą mojego mózgu do tej pory, dzięki Bogu, nie mam problemów. I oby tak było dalej. Ocenę tej dyskusji zostawiam czytającym. Dobranoc.


A Ty nie miałeś już spać? Nie zapomnij zamknąć okna, bo Cie komary pogryzą...  :lol2:

I spokojnie. Nie unośmy sie tak ;>. Lubię sobie podyskutować, Ty pewnie też, więc nie musimy sie na siebie obrażać :D Ale Kaczor i tak jest lepszy :)

Miłego weekendu!

[ Dodano: 2010-07-02, 22:53 ]
Cytat: "Mamabije"
Czy to nie Jarkacz powiedział, że jeśli Lech zostanie prezydentem to on NIE zostanie premierem?


A czy to nie czasem Tuski i Rokity powiedzieli jak Marcinkiewicz został premierem, że premierem powinien być szef partii rządzącej?

Cytat: "Mamabije"
Hubalczyk,zachowujesz się jak 100% fanatyk do którego za cholerę nic nie trafia.I tacy właśnie są katoliccy PiSowcy


Nie wyjeżdżaj mi tu z katolicyzmem. Nie masz lepszych argumentów?

Cytat: "Mamabije"
A co do kampanii-Komorowski mniej kłamał i mniej udawał


Aż żal to komentować...
hubalczyk

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4691
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #154 dnia: Lipca 02, 2010, 22:54:44 »
Cytat: "hubalczyk"
A Ty nie miałeś już spać? Nie zapomnij zamknąć okna, bo Cie komary pogryzą... :lol2:


Wiesz co? Miałem. Jest dogrywka. Na szczęście (jeśli chodzi o komary) mieszkam w Niemczech. Że "Kaczor" jest lepszy (lepszym złem), to z tym się zgadzam. Jestem zdania, że lepiej zjeść żabę lub ślimaka, niż jakąś qpę. Również życzę miłego weekendu.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #155 dnia: Lipca 02, 2010, 22:57:22 »
Cytat: "Mamabije"
A co do kampanii-Komorowski mniej kłamał i mniej udawał i nie był w tym swoim udawaniu tak bezczelny


Powinni to umieścić na plakacie wyborczym Komora:
"Bronisław Komorowski - Mniej kłamie, mniej udaje - idealny kandydat na prezydenta RP"
hubalczyk

Mamabije

  • Gość
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #156 dnia: Lipca 02, 2010, 22:58:57 »
Nie komentuj...wolę iść sobie w coś pograć niż czytać te śmieszne posty o przenajświętszym Jarkaczu i jego cudownej partii.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #157 dnia: Lipca 02, 2010, 22:59:10 »
Dwoch zyjacych polskich noblistow, Wladyslaw Bartoszewski, Andrzej Wajda i wielu innych w tym ja, prosze mnie nie obrazac, mam inne poglady niz Ty, ale jesli nie umiesz tego uszanowac to raczej zle swiadczy o Tobie i chyba o Twoim kandydacie.[/quote]

I właśnie te "autorytety" powinny odrzucić od głosowania na Komoruska.
Poetka Szymborska np.popierała stalinizm i nigdy się nie odcięła od swoich związków z socrealizmem. W przeciwieństwie do innych prześladownych przez ten ustrój (Herbert).W czasie przyznawania nagrody dyplomatycznie zmilczano ten fakt.
O niańczeniu innych artystów np. Wajdy przez "aparat państwowy" już nie będę się rozpisywac. Żenada.
millena

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #158 dnia: Lipca 02, 2010, 22:59:17 »
Cytat: "speedbax"
Na szczęście (jeśli chodzi o komary) mieszkam w Niemczech


To w Niemczech nie mają komarów?
Kurcze, nie wiedziałem...

Cytat: "Mamabije"
...a jak mi sie znudzi to pojde klaskac u Rubika...


Idź sobie lepiej poklaskać do Rubika.

Pa.
hubalczyk

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4691
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #159 dnia: Lipca 02, 2010, 23:02:07 »
Cytat: "hubalczyk"
To w Niemczech nie mają komarów?


Nie, no mają, na razie użarły mnie dwa razy (od maja). Dlatego zamykanie okien nie ma sensu.

Zaraz będzie cisza wyborcza, życzę Polsce i Polakom trafnego wyboru, przemyślanego, by w przyszłości żyło się lepiej. Wszystkim (nie tylko POważanym kolesiom). Sprawiedliwie.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #160 dnia: Lipca 02, 2010, 23:07:14 »
Cytat: "millena"
O niańczeniu innych artystów np. Wajdy


Który dostał oscara (a nie Nobla) za całokształt. Co to jest całokształt?

A Nobla dzisiaj dostać, to nic nie znaczy. Kiedyś otrzymywali go ludzie, którzy na prawdę byli wielcy. A dziś? Obama za to, że jest bardziej opalony niż jego poprzednicy. Nic nie mam do tego, że jest czarny, ale fakt jest taki, że na samym początku kadencji otrzymał Nobla. No więc za co? Tacy to nobliści...
hubalczyk

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #161 dnia: Lipca 02, 2010, 23:17:11 »
Za Gierka to były kartki na mięso i cukier chyba prezes Jarosław o tym zapomniał brawo.
Mariusz

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #162 dnia: Lipca 02, 2010, 23:24:53 »
Prezes Jarosław był wówczas w opozycji. Dziś jedynie podkreślił tylko te aspekty polityki Gierka, które uznał za pozytywne. Jeśli Ty całkowicie przekreślasz Gierka to dlaczego popierasz Komoruska, w którego komitecie honorowym jest syn Gierka? Mało tego! W tym komitecie znajduje się również Urban, Jaruzelski, czyli te postaci, których Kaczyński nigdy by do swojego komitetu nie przyjął. Więc odpuść już sobie to czepianie się słówek i przeanalizuj całą wypowiedź Kaczora w kwestii Gierka. Gierek do opozycjonistów strzelać nie kazał. A popierający Komorowskiego Jaruzel owszem. Wojnę polskiemu Narodowi wypowiedział 13 grudnia roku pamiętnego nie kto inny jak Jaruzelski, któremu za poparcie tak pięknie podziękował Broneczek bez jajeczek.
hubalczyk

sekator

  • Gość
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #163 dnia: Lipca 02, 2010, 23:27:41 »
Cytat: "mariusz88887"
Za Gierka to były kartki na mięso i cukier chyba prezes Jarosław o tym zapomniał brawo


I co w związku z powyższym , jaką zbrodnię tym razem zarzucisz Kaczyńskiemu ?

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #164 dnia: Lipca 02, 2010, 23:29:27 »
Głosuje na BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO  :sunny: NIE dla KACZYŃSKIEGO bo jest na koniec kampanii skłonny pokochać GIERKA szkoda że nie zawołał jak on POMOŻECIE .To za Gierka zamykali ,mordowali i gnębili ludzi,to Gierek dekorował medalami Breżniewa był wielkim sługusem Matuszki Rosji .  :batman: TYLKO BRONEK :jupi:  :jupi:  :jupi: