Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta  (Przeczytany 59627 razy)

sekator

  • Gość
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #120 dnia: Lipca 02, 2010, 14:41:36 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
dlaczego polonia amerykańska tak Kaczyńskiego pokochała


Może za to, że nie morduje zwierząt futerkowych jak Bronisław Maria, ale je hoduje jak większość ludzi i szanuje ludzi przedsiębiorczych jak Kaczyński, a nie do nich strzela gazem jak HGW do bezbronnych kupców z KDT.........

[ Dodano: 2010-07-02, 14:43 ]
swoją drogą jak na hasło ,,Zgoda buduje" macie dziwne zamiłowania do strzelania, a niektórzy nawet do patroszenia...(patrz poniżej).....oto wasza POlityka miłości...nawet bobrom nie odpuściliście...

[ Dodano: 2010-07-02, 14:49 ]

jezat

  • Gość
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #121 dnia: Lipca 02, 2010, 15:19:31 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
dlaczego polonia amerykańska tak Kaczyńskiego pokochała

Bo ma taka wiedzę o Polsce jaką mają o świecie.
Cytat: "sekator"
Może za to, że nie morduje zwierząt futerkowych jak Bronisław Maria, ale je hoduje jak większość ludzi i szanuje ludzi przedsiębiorczych jak Kaczyński, a nie do nich strzela gazem jak HGW do bezbronnych kupców z KDT.........

Nie wiedziałem ,że HGW też kandyduje na prezydenta państwa.Skąd ty masz takie informacje?,czyżby z toruńskiej rozgłośni??????????

Cytat: "sekator"
swoją drogą jak na hasło ,,Zgoda buduje" macie dziwne zamiłowania do strzelania, a niektórzy nawet do patroszenia...(patrz poniżej).....oto wasza POlityka miłości...nawet bobrom nie odpuściliście...

Wydawało mi się ,że jesteś zwolennikiem JKM czyli wezcie broń do ręki i przy jej pomocy rozwiązujcie problemy.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #122 dnia: Lipca 02, 2010, 16:21:21 »
Głosuję na Bronisława Komorowskiego bo ma to coś co przyciąga ludzi do niego .
Mariusz

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4691
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #123 dnia: Lipca 02, 2010, 18:11:29 »
Cytat: "mariusz88887"
Głosuję na Bronisława Komorowskiego bo ma to coś co przyciąga ludzi do niego .


Taa, ma to coś - plastikowy przyklejony uśmiech rodem z USA.

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #124 dnia: Lipca 02, 2010, 18:31:57 »
Cytat: "mariusz88887"
Głosuję na Bronisława Komorowskiego bo ma to coś co przyciąga ludzi do niego .


Leżę i kwiczę... :rotfl:

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #125 dnia: Lipca 02, 2010, 18:57:27 »
Kto ty jesteś?  
- Jestem Bronek, prosty jak od szpadla trzonek!  
- Jaki znak twój?  
- Fałsz, obłuda!  
- A w co wierzysz?  
- w Tusku cuda!  
- Gdzie ty mieszkasz?  
- W polskim grodzie!  
- W jakim kraju?  
- Gdzie powodzie!  
- Czy Kraj kochasz?  
- Jak pieniądze!  
- A w co wierzysz?  
- Że porządzę!  
- Czyli wygrać chcesz wybory?  
- Tak! Choć mam z tym problem spory!  
  Lud me kłamstwa, zdrady czuje i z poparcia rezygnuje!  
- Cóż byś zrobił zatem chętnie?  
- Zniszczył Jarka dokumentnie.

Oto wierszyk z sieci, przed ciszą przedwyborczą.
millena

jezat

  • Gość
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #126 dnia: Lipca 02, 2010, 19:35:11 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "mariusz88887"
Głosuję na Bronisława Komorowskiego bo ma to coś co przyciąga ludzi do niego .


Taa, ma to coś - plastikowy przyklejony uśmiech rodem z USA.

Pomylło ci sie  z pisiorami - twarze fioletowe,zaciśnięte usta i widoczna z daleka agresja.,czyli mohery i spółka.Twój Jarkacz znów jest sobą.Zdjął maskę która go ograniczała jak pas cnoty i nawet przypomniał swojego bohatera E.Gierka,jako polskiego patriotę.Następny będzie Jaruzelski.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4691
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #127 dnia: Lipca 02, 2010, 19:48:11 »
Cytat: "jezat"
Pomylło ci sie z pisiorami - twarze fioletowe,zaciśnięte usta i widoczna z daleka agresja.,czyli mohery i spółka.Twój Jarkacz znów jest sobą


Nic mi się nie pomyliło, Twoi idole mówią to, co chcesz usłyszeć. POprzygarniali wszelki chłam POlitycznego recyklingu i teraz w nowej formie atakują wolność uczciwych obywateli. "Jarkacz" nie jest "mój" jak to określasz, jest wyborem mniejszego zła, które nie pozwoli na fałszywy polityczny monopol.

sekator

  • Gość
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #128 dnia: Lipca 02, 2010, 20:17:30 »
Cytat: "jezat"
twarze fioletowe,zaciśnięte usta i widoczna z daleka agresja


To chyba wizerunek ciebie i twojej ekipy młodych, czerwonych hunwejbinów zmobilizowanych do walki z Kaczyńskim i Korwinem, zagrażającym twoim mocodawcom.

Mamabije

  • Gość
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #129 dnia: Lipca 02, 2010, 20:28:26 »
Taaa jakby sam monopolu z bratem nie miał swego czasu.I jak ładnie się wtedy premiera pozbyli,w trymiga posadzili Jarkacza na stołku i rządzili.A teraz narzekają, że monopol?Ale właśnie takich "krzywych" tekstów można się po Jarkaczu spodziewać, tylko on ma pamięć wybiórczą.Dawać na prezydenta Komorowskiego,zobaczymy jak wygląda monopol w wykonaniu PO bo ten PiSowsko-Kaczyński był cienki jak barszczyk instant.
Miałam nie iść na wybory...ale pójdę.Trafia mnie, jak widzę bałwochwalcze posty na temat Kaczki.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4691
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #130 dnia: Lipca 02, 2010, 20:36:42 »
Cytat: "Mamabije"
Taaa jakby sam monopolu z bratem nie miał swego czasu.I jak ładnie się wtedy premiera pozbyli,w trymiga posadzili Jarkacza na stołku i rządzili.A teraz narzekają, że monopol?Ale właśnie takich "krzywych" tekstów można się po Jarkaczu spodziewać, tylko on ma pamięć wybiórczą.


Na ironię monopol Kaczyńskich był dla mnie największym nieporozumieniem i wyrazem pogardy dla danego słowa. Tutaj chodzi o zdrowe zasady, nie jestem zwolennikiem Kaczyńskiego, ale uważam, że taki układ (choć zapewne bardzo bolesny) będzie zdrowszy, dla jeszcze nie do końca dojrzałej polskiej demokracji.

Cytat: "Mamabije"
Trafia mnie, jak widzę bałwochwalcze posty na temat Kaczki.


To przestań się zadawać z mafią z Brooklyn-u.

sekator

  • Gość
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #131 dnia: Lipca 02, 2010, 20:44:21 »
Cytat: "Mamabije"
Miałam nie iść na wybory...ale pójdę.Trafia mnie, jak widzę bałwochwalcze posty na temat Kaczki.


Nie rozśmieszaj mnie swoimi groźbami, doskonale wiadomo że pójdziesz na wybory i to śpiewająco, więc nie wiem po co te smutne deklaracje. Należysz do twardego elektoratu PO i Komoruska, o czym wielokrotnie przekonywałaś na tym forum co też wynikało z twoich wypowiedzi na temat kościoła i Kaczyńskich.

[ Dodano: 2010-07-02, 20:45 ]
Cytat: "Mamabije"
Dawać na prezydenta Komorowskiego


To ,,dawaj" tylko nóg nie połam jak będziesz biegła do urny.. :rotfl:

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #132 dnia: Lipca 02, 2010, 20:46:45 »
Cytat: "Mamabije"
Taaa jakby sam monopolu z bratem nie miał swego czasu.I jak ładnie się wtedy premiera pozbyli,w trymiga posadzili Jarkacza na stołku i rządzili.


Sprawiasz wrażenie co najmniej dwunastolatka, który łyknął temat jak dorośli rozmawiali i teraz usiłuje zabrać głos w dyskusji. Monopol z bratem? Który raz już trzeba powtarzać, bo betony nie mogą zrozumieć? - Jak Pis wygrało wybory, to złożyło platformie propozycje koalicji, ale że ta była obrażona, bo wybory przegrała (a sondaże obiecywały inaczej!) to postawiła takie warunki, jak gdyby to ona (PO) te wybory wygrała. PiS był zmuszony zrobić koalicję z łobuzerią (Samoobora i LPR). Gdzie tu jest monopol? Premiera (chodzi Ci o kochasia Marcinkiewicza zapewne) zwalił ze stołka, owszem Kaczyński, ale wcześniej go tam zainstalował.  Więc miał prawo jako że był szefem partii rządzącej. Dlatego kiedy dziś szefem partii rządzącej jest Tusk, to takim dzisiejszym "Marcinkiewiczem" jest Komorowski. Czyli facet z drugiej linii. Przyboczny Tuska, który będzie meldował wykonanie zadania jako prezydent, ale ty tego meldunku nie usłyszysz. Mało tego! Te meldunki nie będzie odbierał nawet Tusk. Komorowski jest człowiekiem WSI a meldował się będzie u "dukaczeskich" czy innych takich.

No ale to są oczywiście spiskowe teorie. SB też opozycjonistów nie mordowało, tylko tak coś się ludziom wydawało.

gadajcie sobie co chcecie, ale ja ryzykował nie będę i Komoruska popierać nie zamierzam. Chociaż, patrząc na moje posty, to jest raczej oczywiste.
hubalczyk

Mamabije

  • Gość
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #133 dnia: Lipca 02, 2010, 20:51:20 »
Jeśli wygra Kaczyński to będzie bardzo boleśnie, bo zamiast zamiast zająć się sprawami ważnymi dla kraju PiS będzie się zajmował niszczeniem opozycji, jak to zresztą było widać już przy poprzednim prezydencie.Jeśli zależy Wam na bałaganie w polityce,na dalszych wojnach na teczki itp. podjazdach to proszę bardzo.Ja wybieram spokój.Byc może Komorowski nie jest najlepszym kandydatem, jednak zapewni przynajmniej polityczną stabilizację-nie będzie przecież stawał okoniem Tuskowi.
Parę minut temu obejrzałam powtórkę peanów, jakie wyśpiewywał Kaczyński o Gierku.
Rzeczywiście,ten gość zrobi wszystko,żeby się do władzy dopchać, żałosny przykład włażenia w...


Jeszcze raz spytam:dlaczego PiSowski "doskonały" J.K. przegrał wybory z Tuskiem, skoro uważacie go za ideał?

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #134 dnia: Lipca 02, 2010, 20:52:01 »
Cytat: "speedbax"
Na ironię monopol Kaczyńskich był dla mnie największym nieporozumieniem i wyrazem pogardy dla danego słowa.


Jakiego - danego słowa? To znaczy chodzi Ci o to, że skoro L.Kaczyński wygrał wybory, to po wygranych parlamentarnych przez PiS J. Kaczyński miał oddać władzę? "A wiecie ludzie... wygrałem, ale co tam... nie może być monopolu... oddaje władzę, weźcie sobie". Mniej więcej takiego scenariusza się spodziewałeś? No, żal! Jakiś absurd, żeby nie powiedzieć pier...lenie

[ Dodano: 2010-07-02, 20:54 ]
Cytat: "Mamabije"
Jeśli wygra Kaczyński to będzie bardzo boleśnie, bo zamiast zamiast zająć się sprawami ważnymi dla kraju PiS będzie się zajmował niszczeniem opozycji,


Jakbyś nie zauważyła to w opozycji znajduje się PiS. Kaczyński miałby zwalczać PiS? Przepraszam! Ale kto to jest "Mamabije"? Bo kurde jakoś nie trafiam za nią!
hubalczyk