Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta  (Przeczytany 59629 razy)

Mamabije

  • Gość
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #135 dnia: Lipca 02, 2010, 20:56:56 »
O ile wiem PO jest dla PiS opozycja...jeśli nie rozumiesz co piszę to nie czytaj^^
Chyba że mam pisać:PiS będzie zajmował się niszczeniem wrogiej dla siebie partii politycznej, czyli PO.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #136 dnia: Lipca 02, 2010, 20:56:59 »
Cytat: "Mamabije"
PiS będzie się zajmował niszczeniem opozycji


No nie mogę. Jeszcze raz to powtórzę  :rotfl:  Hicior na forum. PiS będzie zwalczał PiS
Aż oplułem monitor ze śmiechu...  :lol2:
hubalczyk

sekator

  • Gość
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #137 dnia: Lipca 02, 2010, 20:59:44 »
Cytat: "hubalczyk"
Ale kto to jest "Mamabije"? Bo kurde jakoś nie trafiam za nią

I nie trafisz, na tym POlega jej sekretny urok. Też kiedyś chciałem ją i jezata zrozumieć....nie dało się.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #138 dnia: Lipca 02, 2010, 21:00:04 »
Cytat: "Mamabije"
O ile wiem PO jest dla PiS opozycja


Kochanie! wytłumaczę Ci, bo widzę, że nie rozumiesz. Jeśli jest rząd, to jest i opozycja. Jeśli rozmawiamy o tym co dzieje się na arenie politycznej, to mówiąc "opozycja" mamy na myśli tych, którzy nie są w rządzie. A póki co w rządzi PO a w opozycji jest PiS. Zapamiętasz?
Ale spoko. Ja w Twoim wieku też pytałem pani w szkole, co to opozycja.

I przepraszam, ale powstrzymać się nie mogę. Na takim poziomie wiedzy, jawi się Wasz kandydat Bronisław Gafa Komorowski. Po raz kolejny parafrazując Bronka - "Jaki kandydat - taki elektorat".

[ Dodano: 2010-07-02, 21:06 ]
Cytat: "Mamabije"
PiS będzie zajmował się niszczeniem wrogiej dla siebie partii politycznej, czyli PO.


Piszesz wrogiej. A ja myślałem, że wrogo nastawiony jest tylko PIS, a Platformę "zgoda buduje".
hubalczyk

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4691
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #139 dnia: Lipca 02, 2010, 21:07:20 »
Cytat: "Mamabije"
Ja wybieram spokój.Byc może Komorowski nie jest najlepszym kandydatem, jednak zapewni przynajmniej polityczną stabilizację-nie będzie przecież stawał okoniem Tuskowi.
Parę minut temu obejrzałam powtórkę peanów, jakie wyśpiewywał Kaczyński o Gierku.


Jasne, lepiej zakłamany obłudny spokój, gwarantowany przez plastikowego sługę Donalda, niż patriotę Jarka. Gadanie o towarzyszu Gierku było zagrywką, która ma przyciągnąć elektorat lewicy, szczególnie starszej daty. Każdy, kto walczy o poparcie i władzę, będzie sięgał do najskuteczniejszych środków. Nie PO-myśleli jak mogą przejąć ten procent wyborców i teraz pogrążeni żalem porażki wytykają sprytne zagrywki. Nie bronię nikogo, ale to w PO znalazło się najwięcej politycznego odpadu, który teraz zaczyna powoli śmierdzieć.

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #140 dnia: Lipca 02, 2010, 21:07:43 »
Cytat: "hubalczyk"

I przepraszam, ale powstrzymać się nie mogę. Na takim poziomie wiedzy, jawi się Wasz kandydat Bronisław Gafa Komorowski. Po raz kolejny parafrazując Bronka - "Jaki kandydat - taki elektorat".


Dwoch zyjacych polskich noblistow, Wladyslaw Bartoszewski, Andrzej Wajda i wielu innych w tym ja, prosze mnie nie obrazac, mam inne poglady niz Ty, ale jesli nie umiesz tego uszanowac to raczej zle swiadczy o Tobie i chyba o Twoim kandydacie.

Mamabije

  • Gość
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #141 dnia: Lipca 02, 2010, 21:08:53 »
A ja nie patrzę na arenę polityczną i mówię jedynie o relacji międzi PO i PiS.A ci są dla siebie wzajemnie opozycją.Stąd też takie a nie inne określenie w moich postach.Jeśli tego nie panimajesz to widać ,żeś PiSowiec pełną gębą ;P


Ha,ładnie się nam zapowiada ew.prezydent, skoro musi "zagrywać" Gierkiem.A jeśli to rzeczywiście tylko dla zdobycia elektoratu to przykro patrzeć na taki teatrzyk.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4691
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #142 dnia: Lipca 02, 2010, 21:16:17 »
Cytat: "hubalczyk"
"A wiecie ludzie... wygrałem, ale co tam... nie może być monopolu... oddaje władzę, weźcie sobie". Mniej więcej takiego scenariusza się spodziewałeś? No, żal! Jakiś absurd, żeby nie powiedzieć pier...lenie


Państwo to nie jest prywatny folwark, każdy normalny, pokorny człowiek tak się nie zachowuje. Wytłumacz mi fakt, dlaczego Marcinkiewicz został podstawiony na sztukę, by później zostać odpalonym jak śmieć? Wcale się mu teraz nie dziwię, że z przekory poparł plastikowego Bronka. A to, że nazywasz go "kochasiem" nie ma żadnego związku z jego wcześniejszą rolą w tym rodzinnym cyrku.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #143 dnia: Lipca 02, 2010, 21:33:24 »
Pan Kaczyński znow miaja się z prawdą twierdząc że za Gierka nikt z powodów politycznych nie siediał w więzieniu i że Gierek był Polskim patriotom strzelił sobie na samym finiszu w stopę bo znów mówi nie  prawdę i żeby było ciekawiej to syn GIERKA popiera Komorowskiego .
Mariusz

sekator

  • Gość
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #144 dnia: Lipca 02, 2010, 21:33:36 »
Cytat: "gzzz"
Wladyslaw Bartoszewski




[ Dodano: 2010-07-02, 21:35 ]
każdy ma swoje autorytety, ten człowiek przestał nim być juz dawno.....

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #145 dnia: Lipca 02, 2010, 21:35:28 »
Cytat: "gzzz"
prosze mnie nie obrazac


Jeśli obrażasz się za to, że utożsamiam Ciebie-wyborcę do Bronisława-kandydata pisząc "Jaki kandydat - taki elektorat", to nie bardzo Cię rozumiem. Zrozumiałbym jeśli porównałbym Cię do jakiegoś osławionego antyautorytetu, którego byś się wstydził. Dlaczego nie pasuje Ci kojarzenie Ciebie z Twoim kandydatem? Nie wstydź się Bronka jeśli go popierasz.

[ Dodano: 2010-07-02, 21:43 ]
Cytat: "speedbax"
Wytłumacz mi fakt, dlaczego Marcinkiewicz został podstawiony na sztukę, by później zostać odpalonym jak śmieć?


Marcinkiewicz to niewdzięczny i zdradziecki typ. Nie został odpalony jak śmieć. Podziękowali mu i musiał oddać funkcję premiera. To jest polityka. Ale, żeby chłopczyk nie czuł się pokrzywdzony, zaproponowano mu start i mega-kampanię na prezydenta Warszawy. Czyli najważniejsza funkcja w polskim smorządzie. I nie szczędzili kasy na jego kampanię, kosztem innych kandydatów PiS do samorządu w Polsce. Ale przegrał z niewielką różnicą. No więc został polecony jako fachowiec do bankowości. Ale jemu było mało. Zdradził kolegów. Ale skoro nawet żonkę zdradził, to co tam jacyś koledzy. A nadto, Kaziu zanim Kaczor zrobił z niego premiera, nie był znany. Tego też nie potrafił docenić.
hubalczyk

jezat

  • Gość
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #146 dnia: Lipca 02, 2010, 21:47:29 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "hubalczyk"
Ale kto to jest "Mamabije"? Bo kurde jakoś nie trafiam za nią

I nie trafisz, na tym POlega jej sekretny urok. Też kiedyś chciałem ją i jezata zrozumieć....nie dało się.

Żeby zrozumieć jezata i mamabiję trzeba miec wolny ,czysty umysł.A u ciebie skutki indoktrynacji są nad wyraz widoczne.Przepracowałeś się prowadząc tak długo biznes,tak samo jak Zdanowicz.Ale Jarkacz was uzdrowi już po wyborach.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4691
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #147 dnia: Lipca 02, 2010, 21:59:48 »
Cytat: "hubalczyk"
Marcinkiewicz to niewdzięczny i zdradziecki typ. Nie został odpalony jak śmieć. Podziękowali mu i musiał oddać funkcję premiera. To jest polityka. Ale, żeby chłopczyk nie czuł się pokrzywdzony, zaproponowano mu start i mega-kampanię na prezydenta Warszawy.


Właśnie, i nie liczyli się z tym, że ktoś ma honor i zdrowe ambicje. Co to znaczy "musiał oddać funkcję premiera"? Dla mnie to jakaś paranoja i system rodem z Kuby. A to, że jako premier zdobył sobie uznanie i poparcie społeczeństwa jest dowodem politycznego wyrachowania, które w pełni świadomie zaoferowało mu takie ochłapy, by dobrze wypaść w oczach wyborców i zagwarantować swojemu człowiekowi korytko. Pisząc w ten sposób dajesz świadectwo bezwarunkowego poddania złożonym i często chorym układom panującym w "polskiej demokracji".

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #148 dnia: Lipca 02, 2010, 22:13:44 »
Cytat: "speedbax"
Co to znaczy "musiał oddać funkcję premiera"?


Cytat: "speedbax"
Co to znaczy "musiał oddać funkcję premiera"?


To znaczy tyle, że się nie nadaje.
I co z tego, że miał poparcie w społeczeństwie. Polityka to nie showbiznes, a Marcinkiewicz miał dar kokietowania mediów "yes, yes, yes". Parcie na szkło. Stąd dziś tyle jego wywiadów w brukowcach. Ponoć Szymon Majewski jest bardzo popularny, to może niech zostanie premierem? Chociaż dla Polski specjalnie nie robiło by to różnicy w porównaniu z Donkiem Cudotwórcą. Ale istotą rzeczy jest fakt, że facet desygnowany na premiera przez partię rządzącą ma obowiązek realizować jej program. Ale jeśli stracił ochotę na bycie lojalnym wobec kolegów i ich programu, który to program uzyskał akceptację społeczeństwa, to musi odejść. Marcinkiewicza nie wybierał Naród na premiera! Wybrali go ludzie z partii rządzącej z Kaczorem na czele i ci sami ludzie mieli prawo go odwołać jeśli stracili do niego zaufanie. Co Ci w tym nie pasuje?
hubalczyk

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4691
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #149 dnia: Lipca 02, 2010, 22:23:11 »
Cytat: "hubalczyk"
Ale jeśli stracił ochotę na bycie lojalnym wobec kolegów i ich programu, który to program uzyskał akceptację społeczeństwa, to musi odejść. Marcinkiewicza nie wybierał Naród na premiera! Wybrali go ludzie z partii rządzącej z Kaczorem na czele i ci sami ludzie mieli prawo go odwołać jeśli stracili do niego zaufanie. Co Ci w tym nie pasuje?


No właśnie nie pasuje, bo jeśli człowiek próbuje wnieść coś nowego jest postrzegany jako nienormalny. Właśnie brak elastyczności i otwarcia na inne propozycje obcina nam nogi. Piszesz, że nie wybrali Go ludzie, tylko członkowie partii i to oni mieli PRAWO Go odwołać. Pokazujesz tym samym, że jesteś człowiekiem z byłego układu, dla którego ważniejsze są interesy partii niż głos wyborców. I wiesz co? Idę spać, bo nie chce mi się z Tobą gadać.