Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta  (Przeczytany 54937 razy)

ktos_napewno

  • Gość
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 11, 2010, 22:21:46 »
Zdecydowanie Andrzej Olechowski i zachęcam do głosowania na niego  ;D

jezat

  • Gość
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 13, 2010, 12:48:35 »
Cytat: "Dr.Kafar"

Widzę jednak, że nie masz pojęcia o czym mówi Janusz Korwin-Mikke. Tak więc pierw polecam poczytać choćby jego blog http://korwin-mikke.pl/blog a następnie dopiero się wypowiadać. Tak na szybko mogę Cię uświadomić - Janusz chce zwiększyć nakłady na policję i wojsko o 50%. Zlikwidować podatki socjalne.

A po co JKM chce zwiększyć nakłady na policję?Przecież pod jego rządami każdy będzie miał broń przy sobie.Z tego samego powodu nie trzeba będzie zwiększać nakładów na armię,która w dzisiejszych czasach jest i tak nikomu niepotrzebna- na razie nie ma skutecznej obrony przed rakietami uzbrojonymi w głowice nuklearne.
Likwidacja podatków socjalnych musi wiązać się z koniecznością budowy obozów koncentracyjnych a to już w historii świata dzięki charyzmatycznym przywódcom ćwiczyliśmy.Dlatego science fikcion JKM traktowane jest jak science fikcion i nie znajduje zrozumienia u trzezwych ludzi.A więc dopóki "idee"JKM nie znajdą wielkiego poparcia u
trzezwych stawiam na Komorowskiego.

jezat

  • Gość
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 13, 2010, 15:28:46 »
Cytat: "Dr.Kafar"

No dobra, napisałeś jakieś swoje czary mary i nic z tego nie wynika.

Wynika z moich czarów tylko jedno -brak akceptacji dla genialnych wynalazków JKM,które z kolei nie znalazły akceptacji nigdzie w układzie słonecznym,dodam naszym,ze względu na istnienie wielu takich układów.Zresztą potwierdził to sam zwolennik monarchii 13.XII.2000 r.na którego spotkanie z ciekawości się wybrałem.

Cytat: "Dr.Kafar"
Po pierwsze jeśli chodzi o nakłady na policję i wojsko. Korwin przyjmuje dwa modele państwa - pierwszy to właśnie własnoręczna obrona, w tym wypadku niema policji ani wojska. Drugi to  policja i wojsko, przy czym ten drugi model jest przez niego wspierany, ale to od ludzi by zależało, jaki zostałby na przełomie lat wprowadzony.

Czy mam rozumieć ,że w drodze ewolucji poglądów JKM rezygnuje z posiadania broni przez każdego chętnego?

Cytat: "Dr.Kafar"
To o głowicach nuklearnych to tylko Twoje fantazje - żaden cywilizowany kraj ich nie użyje, a niecywilizowany niema powodu nas atakować.

W takim razie JKM musi się zdecydować,albo armia i policja albo bez tego obciążenia.Nie można byc trochę w ciąży.

Cytat: "Dr.Kafar"
No i proszę wytłumaczyć jak ma się likwidacja socjalnych podatków do budowy obozów koncentracyjnych? Mam sporą wyobraźnię, ale to mnie przerasta.

Szkoda,że brakuje wyobrazni.Wystarczy tylko pomyśleć co można zrobić z ludzmi pozbawionymi pracy,zasiłków,prawa do leczenia itd.Jeden taki charyzmatyczny Austriak jak doszedł do władzy to zaczął budowe obozów koncentracyjnych w celu oczyszczenia miejskich ulic z niepożądanego elementu,co potem rozszerzono na ludzi niedołężnych i chorych.

Cytat: "Dr.Kafar"
Idee JKM są popierane przez większość Polaków, tylko poprzez działanie pewnych systemów, w tym TV - nie są one nikomu znane, lub są przekręcane - czyli jest robione dokładnie to, co Ty zrobiłeś pisząc swój post.

Z tego odkrycia wynika,że Polacy są bardzo,bardzo głupi bo nie chcą wybrać raju na ziemi autorstwa JKM."TO JEST NAPRAWDĘ BARDZO ŁATWE!TO SIĘ WSZĘDZIE SPRAWDZIŁO I
SPRAWDZA".- to cytaty z ulotki wyborczej JKM ,kiedy startował do wyborów prezydenckich w poprzednich latach.Ale skoro jak twierdzi sam JKM, media prawie wszystkich otumaniły nie widzę żadnych przeszkód,żeby uruchomił wzorem biznesmena z Torunia swoje medialne imperium.A więc panie Kafar do roboty!!!!!!

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 13, 2010, 15:57:25 »
A ja panowie szanuje  poglądy wszystkich ale głosowal będe na BRONISLAWA KOMOROWSKIEGO
Mariusz

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 13, 2010, 19:38:38 »
Cytat: "Opaler"
Mój głos oczywiście otrzyma Pan Janusz Korwin-Mikke.

Przyznaję, wielce interesujący kandydat. Ma potencjał by namieszać na full i obudzić to śpiące towarzystwo. Ale, no właśnie jest ale. Drodzy sympatycy Korwina, ci prawdziwi i pozostali - przecież on nie chce być prezydentem. Wcześniej też nie chciał a swoją obecność w przestrzeni publicznej kontroluje. A jeśli chodzi o "zmarnowane głosy" to może tylko w ten sposób wyborcy będą mogli zamanifestować swoją dezaprobatę.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 13, 2010, 23:45:42 »
Cytat: "jezat"
Z tego odkrycia wynika,że Polacy są bardzo,bardzo głupi bo nie chcą wybrać raju na ziemi autorstwa JKM.

Powiedziałbym raczej, że mało kto wie o poglądach tego człowieka, oczywiście w porównaniu do innych kandydatów. Gdyby JKM trafiał do większego grona osób to mógłby niewątpliwie namieszać. Dlaczego wszelkie jego konfrontacje z innymi kandydatami nie są publikowane w TV? Dlaczego poświęca się mu najmniej czasu antenowego? Dla mnie jego kampania może wyglądać tak jak ta w jednym z odcinków Świata wg. Kiepskich, ale powinien mieć możliwość zaprezentowania się w zbliżonym stopniu co inni kandydaci. Dla Ciebie to co mówi JKM graniczy z filmami typu Science Fiction, ale przyznasz mi chyba rację, że żyjemy w kraju demokratycznym i wszyscy mamy równe prawa, chyba?

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 15, 2010, 10:15:37 »
To że Korwin jest mało medialny, mało fotogeniczny i trochę się zacina, nie zmienia faktu że ma najlepszy przepis na zdrową Polskę. Więc gdybym miał wybierać między wizerunkiem medialnym prezydenta, a dobrem Polski i Polaków, wybór jest prosty. Lepsza przyszłość moja i moich dzieci - Korwin-Mikke  prezydentem. Proste logiczne i realne rozwiązania, powiedzmy w 90%. Nie ma kandydata który na wszystko ma super rozwiązanie.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 15, 2010, 11:44:46 »
Khem. Bardzo to wszystko fajne, ale chyba coś przegapiliście. Proponuję sprawdzić, co może prezydent w dziedzinach, o które się kłócicie.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 15, 2010, 13:25:14 »
Cytat: "Wykidajło"
Proponuję sprawdzić, co może prezydent w dziedzinach, o które się kłócicie.


Dokładnie, te wszystkie postulaty to gruszki na wierzbie, urząd Prezydenta RP nie daje większych możliwości wpływu na rządzących. Jednym w miarę niezależnym obszarem działania to arena międzynarodowa. Tutaj przyszły prezydent będzie się mógł wykazać w walce o nasze interesy.

Gołąb

  • Gość
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 15, 2010, 20:26:35 »
wszystko pięknie, jednak oni wszyscy są już bywalcami bądź rezydentami sektora rządzącego. widząc realizm życia w polsce jestem osobą apolityczną-jedyne co mogę wykonać to transparent z napisem POZDROWIENIA OD NIEROBÓW-swój swego zawsze zwącha...

[ Dodano: 2010-06-15, 20:27 ]
...idąc zgodnie z zasadami użytkownika forum, muszę trzasnąć pięć postów więc czemu nie tu...

[ Dodano: 2010-06-15, 20:31 ]
szczerze z góry przepraszam, jeżeli kogoś uraziłem swoim podejściem, jednak nie szukając a popierając swoje słowa dodam, że zamiast zwiększyć pomc dla powodzian, przeznaczyli na początek pół miliona złotych aby umożliwić Tym ludziom głosowanie...

[ Dodano: 2010-06-15, 20:31 ]
...posty nie zwyszkują więc szukam dalej...
Pozdrawiam

[ Dodano: 2010-06-15, 20:51 ]
zdobywam posty więc załączę się do rozmowy-nie zdziwię się, jeżeli post oznacza odrębny temat, jednak...
zawzę będę Polakiem jednak takim który morale zaczyna budować od podstaw;
nie jest łatwe dokonać właściwego wyboru w zabielanych sekwencjach życia, jednak podstawową komórką życia jest człowiek, rozpoczynając od sektora pracowniczego-doskonale widać jak rząd z całą skrupulatnością, dba o interesy przysłowiowego Pana Kowalskiego-to jest aż namacalne;
wynagrodzenie podstawowe, które odgórnie zostało ustalone pozwala godnie żyć...
więc niech obniżą swoją garzę do norm jakie ustalili i spróbują coś stworzyć, rozpoczynając od wynajęcia mieszkania i utrzymania się w jak to określili na godnym poziomie-realizm jest wszech obecny jednak nie wszyscy chcą go dostrzegać;
Pokłonię się pierwszemu, który sprawi,że realizm odzwierciedli godne życie Pana Kowalskiego!

jezat

  • Gość
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 16, 2010, 16:35:11 »
Cytat: "lupka"
To że Korwin jest mało medialny, mało fotogeniczny i trochę się zacina, nie zmienia faktu że ma najlepszy przepis na zdrową Polskę. Więc gdybym miał wybierać między wizerunkiem medialnym prezydenta, a dobrem Polski i Polaków, wybór jest prosty. Lepsza przyszłość moja i moich dzieci - Korwin-Mikke  prezydentem.

Jarosław ksywa Jarkacz dzisiaj w Poznaniu zapewnił ,że prawo do szczęścia będą mieli wszyscy.Oczywiście tak jak JKM nie potrafi wskazać państwa, które kupiło od niego patent na lepszą przyszłość, tak samo Jarkacz, robiąc ciemnemu ludowi wodę z mózgu nie wyjaśnia, co oznacza owe prawo do szczęścia.Ponieważ prawo do szczęścia potrafię sobie sam zagwarantować a także własną przyszłość, postawię na chodzącego po ziemi Komorowskiego.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 16, 2010, 19:08:20 »
Głosuję na Bronisława Komorowskiego bo mówi prawdę.
Mariusz

Gołąb

  • Gość
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 16, 2010, 22:16:46 »
ostatnio padło z ust przedstawiciela pana Komorowskiego stwierdzenie, że pracownicy fizyczni z jego młodszych lat to dziecioroby  i ... nie pamiętam drugiego określenia, ale nie świadczyło o szacunku. Dziś czytam w wypowiedzi jednego z jego zwolenników, slowa ciemny lud-szok, fakt, że społeczeństwo wierzy w bajki przedstawiane na wiecach, ale jest to siła wywodząca się z powiedzenia WYŻEJ ...UJA/patyka NIE PODSKOCZYSZ, normy już dawno zapadły, teraz trwa etap wyrywania nawet "psu" z gardła, a prawda jest w ciąż prawdą,pkt.1 badź pkt.10 Konstytucji-RP dobrem Narodu, jest tylko dla wybranych. A opisowy Ciemny Lud niech sobie radzi sam. I tak jest od lat. Zawód z powałania to jedynie fajna nazwa, ktoś mądry niedawno stwierdził, przy okazji jakiejś afery, że w każdym zawodzie znajdzie się świnia-ja twierdzę, że w każdym znajdzie się człowiek. Szczęśliwym ten co na Niego trafi.
Jedna kadencja na wysokim stanowisku mogła wnieść dużo, dziś szykuje się kolejna...
nawet wniosków z własnych błędów nie wyciągają-tragedia powodzi, lotnictwa...
a po wszystkim głośne stwierdzenia-TO NIE MY< POWÓDŹ TO BOBRY< DO ODSTRZAŁU...
Jednak mimo wszystko "Ciemny Lud" ma nadzieję na lepsze jutro i z pokorą a z niewielkim przekonaniem drepczą do urn ze swym patryjotycznym obowiązkiem.
Jedno się kończy, drugie się zaczyna.

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 16, 2010, 23:27:49 »
Cytat: "jezat"
Oczywiście tak jak JKM nie potrafi wskazać państwa, które kupiło od niego patent na lepszą przyszłość
co się czepiłeś że nie ma takiego państwa i coś z układem słonecznym wcześniej itp. Kopernikowi (jeszcze paru innych też by się znalazło) też bruździli i chyba miał rację o ile się nie mylę.
Cytat: "jezat"
Ponieważ prawo do szczęścia potrafię sobie sam zagwarantować a także własną przyszłość
skoro tak to poco głosujesz i zawracasz sobie głowę polityką. Gdybym potrafił zagwarantować sobie tak jak Ty szczęście, przyszłość itp. to olałbym te gadki na forum, napawał się tym szczęściem i zająłbym się planowaniem tej przyszłości. A po drugie to nikt Ci tu nie mówi na kogo masz głosować, a na kogo nie, tylko każdy wyraża zdanie o swoim kandydacie, nie o czyimś. A jak Ci się czyjś nie podoba to na niego nie głosuj i sprawa rozwiązana.

Offline kasia

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 17, 2010, 00:38:57 »
Cytat: "Wykidajło"
\Proponuję sprawdzić, co może prezydent w dziedzinach, o które się kłócicie.
dokładnie :)


Ostatnio stojąc w kolejce do apteki, pewien starszy pan bardzo się zbulwersował jak to może być, że my Polacy mamy tak strasznie, na co drugi starszy pan podszedł do niego i powiedział dokładnie " głosuj na .... on nam pomoże, wszystko zmieni i zobaczysz będzie nam się żyło lepiej" ( celowo nie napisałam o kim mowa)

Nasunęła mi się od razu myśl jak bardzo Polacy znają realne kompetencje Prezydenta ?
Bardzo duży procent ludzi wierzy w to, że idąc na wybory, wybierając swojego kandydata to on zmieni Polskę, a tak naprawdę my nie potrzebujemy Prezydenta, który obieca nam cuda na kiju , tylko godnego reprezentanta, który nie będzie wykłócał się o co się da.
Te wszystkie "atuty" obietnice będą ważne w innych wyborach.
Teraz wybieram swojego przedstawiciela i zwracam uwage na inne cechy, niż bym zwracała przy wyborach parlamentarnych.
Choć nie ma tutaj tego wymarzonego kandydata ( i pewno nigdy nie będzie)
zagłosuje na Napieralskiego, bo po pierwsze uważam, że władza nie powinna być w rękach jednej partii i potrzebna nam jest ZDROWA "konkurencja", a po drugie z tych wszystkich kandydatów wg mnie to On ma wszelkie predyspozycje do godnego reprezentowania mnie.
I myślę, że lepiej jest zastanowić się chwile nad swoim wyborem, nie słuchając wszechobecnej tv , tej całej przepychanki doniesień prasowych, a nawet poglądów innych tylko zastanowić się który z kandydatów najlepiej by nas reprezentował , nie cały naród ale nas samych, a dopiero całą reszte