Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta  (Przeczytany 56309 razy)

jezat

  • Gość
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwca 17, 2010, 09:39:58 »
Cytat: "jezat"
Oczywiście tak jak JKM nie potrafi wskazać państwa, które kupiło od niego patent na lepszą przyszłość

Cytat: "lupka"
co się czepiłeś że nie ma takiego państwa i coś z układem słonecznym wcześniej itp. Kopernikowi (jeszcze paru innych też by się znalazło) też bruździli i chyba miał rację o ile się nie mylę.

Kopernik rzeczywiscie miał rację,którą uznano po wiekach a JKM ma rację na poziomie
2%,która nie zostanie uznana do końca świata.a w kwestii licencjobiorców wynalazków JKM nadal cisza - bo ich nie ma.

Cytat: "jezat"
Ponieważ prawo do szczęścia potrafię sobie sam zagwarantować a także własną przyszłość

Cytat: "lupka"
skoro tak to poco głosujesz i zawracasz sobie głowę polityką. Gdybym potrafił zagwarantować sobie tak jak Ty szczęście, przyszłość itp. to olałbym te gadki na forum, napawał się tym szczęściem i zająłbym się planowaniem tej przyszłości. A po drugie to nikt Ci tu nie mówi na kogo masz głosować, a na kogo nie, tylko każdy wyraża zdanie o swoim kandydacie, nie o czyimś. A jak Ci się czyjś nie podoba to na niego nie głosuj i sprawa rozwiązana.

Zawracam sobie i innym głowę polityką,żeby nie dali się nabrać na genialne wynalazki JKM
które nie znalazły uznania w całym układzie słonecznym(naszym)co milcząco potwierdzacie.
To że będę głosował na Komorowskiego wcale nie oznacza zakazu pisania o wynalazkach innych kandydatów czyli jak wspomniałem o np wynalazku Jarkacza pod nazwą"Prawo do szczęścia będą mieli wszyscy".

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwca 17, 2010, 14:13:25 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Cytuj (zaznaczone)
Drodzy sympatycy Korwina, ci prawdziwi i pozostali - przecież on nie chce być prezydentem. Wcześniej też nie chciał a swoją obecność w przestrzeni publicznej kontroluje. A jeśli chodzi o "zmarnowane głosy" to może tylko w ten sposób wyborcy będą mogli zamanifestować swoją dezaprobatę.

E? Czegoś tu nie rozumiem... skąd masz te bardzo zabawne informacje, że nie chce być prezydentem i w jakikolwiek sposób kontroluje swoją obecność w mediach?  :rotfl:  :rotfl:

Chyba winna jestem jakieś dopowiedzenie. Te informacje to tylko moje spostrzeżenia, wrażenia wynikające ze śledzenia kampanii Korwina tej obecnej i wcześniejszej. Pisząc o przestrzeni publicznej miałam na uwadze również jego bezpośrednie kontakty z wyborcami a raczej ich brak. Zauważyłam, że gdy jego notowania rosną wycisza się lub powtarza swoje hasła które mogą zniechęcić wyborców. Chociażby dzisiaj - udzielając wywiadu, trzy dni przed wyborami mówi, że kobiety mogą mieć przywileje ale prawa to nie dla nich. Czyżby nie zależało mu na "babskim" elektoracie?
Cytat: "lupka"
To że Korwin jest mało medialny, mało fotogeniczny i trochę się zacina, nie zmienia faktu że ma najlepszy przepis na zdrową Polskę.

Wg. mnie prezentuje się nieźle. Zresztą to nie konkurs piękności. Wygląd, jak się ubiera, czy ładnie mówi to nie kryteria którymi powinni kierować się wyborcy. Prezydent ma konkretną rolę do spełnienia i ma "robić" jak ktoś wcześniej napisał, politykę. Przez kilka lat będzie "twarzą" naszego kraju i jeśli to potraktować dosłownie to nietrudno zadbać o image itp.
Cytat: "lupka"
Nie ma kandydata który na wszystko ma super rozwiązanie.

I tu w zupełności się z tobą zgadzam.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

jezat

  • Gość
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 17, 2010, 17:11:40 »
Cytat: "jezat"
Zawracam sobie i innym głowę polityką,żeby nie dali się nabrać na genialne wynalazki JKM
które nie znalazły uznania w całym układzie słonecznym(naszym)co milcząco potwierdzacie.
To że będę głosował na Komorowskiego wcale nie oznacza zakazu pisania o wynalazkach innych kandydatów czyli jak wspomniałem o np wynalazku Jarkacza pod nazwą"Prawo do szczęścia będą mieli wszyscy".


Cytat: "Dr.Kafar"
Cały czas czekam na te przykłady, a Ty sypiesz tylko ogólnikami.

Konkrety proszę!

No więc pochwal się wymieniając kraje które realizują wynalazki JKMa.Konkretnie proszę

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 17, 2010, 18:56:08 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Cytat: "kasia"
Cytat: "Wykidajło"
\Proponuję sprawdzić, co może prezydent w dziedzinach, o które się kłócicie.
dokładnie :)


Ostatnio stojąc w kolejce do apteki, pewien starszy pan bardzo się zbulwersował jak to może być, że my Polacy mamy tak strasznie, na co drugi starszy pan podszedł do niego i powiedział dokładnie " głosuj na .... on nam pomoże, wszystko zmieni i zobaczysz będzie nam się żyło lepiej" ( celowo nie napisałam o kim mowa)

Nasunęła mi się od razu myśl jak bardzo Polacy znają realne kompetencje Prezydenta ?
Bardzo duży procent ludzi wierzy w to, że idąc na wybory, wybierając swojego kandydata to on zmieni Polskę, a tak naprawdę my nie potrzebujemy Prezydenta, który obieca nam cuda na kiju , tylko godnego reprezentanta, który nie będzie wykłócał się o co się da.

Jesteście ciut w błędzie. Prezydent ma bardzo duże pole do popisu - po pierwsze i chyba najważniejsze, może przedkładać do głosowania swoje własne ustawy. Niektórych rząd po prostu nie będzie mógł odrzucić.

W kwestii formalnej: rząd nie przyjmuje/odrzuca ustaw. Robi to parlament.
A nie będzie mógł odrzucić, bo? Bo prezydent się pogniewa?
Cytat: "Dr.Kafar"
Drugą bronią prezydenta są orędzia - Krowin obiecuje, że jak będzie prezydentem, to orędzia będą jego głównym instrumentem, do informowania i tłumaczenia ludziom, co robi rząd i dlaczego tak i kto ma w tym interes.

Łomatko... Ja byłem gotów na niego głosować, a on chce mnie zamordować orędziami...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 17, 2010, 19:17:27 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Cytat: "Wykidajło"
Łomatko... Ja byłem gotów na niego głosować, a on chce mnie zamordować orędziami...


Uważasz informowanie społeczeństwa za coś złego? Co z Ciebie za dziennikarz?

Taki, który odróżnia informowanie społeczeństwa od zanudzania społeczeństwa.

Cytat: "Dr.Kafar"
Cytat: "Wykidajło"
A nie będzie mógł odrzucić, bo? Bo prezydent się pogniewa?


Nie będzie mógł odrzucić bo... Bo będą to ustawy które poprawią byt ludzi i gdyby je odrzucili, to w kolejnych wyborach parlamentarnych już by nie wygrali...

A. No tak, już by nie wygrali. Tak jak wszystkich poprzednich...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline miś

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 18, 2010, 10:02:44 »
Ja głosuję na Napieralskiego facet jest ze Szczecina

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 18, 2010, 11:06:51 »
A ja tam głosuje na KOMOROWSKIEGO
Cytat: "miś"
Ja głosuję na Napieralskiego facet jest ze Szczecina
Ale nie ma szans ,tylko tych 2 z przodu ,bo będą zmarnowane głosy.

widzQ37s

  • Gość
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 18, 2010, 11:30:07 »
Cytat: "Storczyk"
Ale nie ma szans ,tylko tych 2 z przodu ,bo będą zmarnowane głosy.
Storczyk ma racje !!! Tylko Komorowski i Kaczynski mają szanse pozostali są bez najmniejszych szans głosując na nich tracisz głos !!! Ja osobiście zagłosuje na Komorowskiego bynajmniej będzie spokój w Polsce !!!!

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 18, 2010, 11:35:29 »
Cytat: "widzQ37s"
Tylko Komorowski i Kaczynski mają szanse pozostali są bez najmniejszych szans głosując na nich tracisz głos !!! Ja osobiście zagłosuje na Komorowskiego bynajmniej będzie spokój w Polsce !!!!
I masz racje  spokój w Polsce to najważniejsze bo jak sobie przypomnę te wojenki w wydany braci KACZYŃSKICH to mnie szlag trafia :batman:

wis11

  • Gość
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwca 18, 2010, 11:44:50 »
Nie głosuję na Jaro bo wygląda za staro !  :devil:

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwca 18, 2010, 11:51:38 »
Cytat: "widzQ37s"
pozostali są bez najmniejszych szans głosując na nich tracisz głos !!!

Nie ma straconych głosów, chyba że ktoś chce głosować przeciwko jakiemuś kandydatowi, a nie za swoim.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwca 18, 2010, 12:14:33 »
Cytat: "Wykidajło"
chyba że ktoś chce głosować przeciwko jakiemuś kandydatowi, a nie za swoim.


Właśnie to jest ten ból, że tak na prawdę dla mnie nie ma konkretnego kandydata i udając się na wybory muszę dokonać wyboru mniejszego zła.

Offline miś

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwca 18, 2010, 14:53:50 »
Cytat: Storczyk
Storczyk ma racje !!! Tylko Komorowski i Kaczynski mają szanse pozostali są bez najmniejszych szans głosując na nich tracisz głos !!! Ja osobiście zagłosuje na Komorowskiego bynajmniej będzie spokój w Polsce !!!!
Tak w telewizorze spokój a na zakładach rozpierducha, platwormersi już pokazali do czego są zdolni, osobiście wolę oglądać wojny w warszawce i mieć mieć spokój w pracy

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwca 18, 2010, 16:56:54 »
Cytat: "miś"
Storczyk ma racje !!! Tylko Komorowski i Kaczynski mają szanse pozostali są bez najmniejszych szans głosując na nich tracisz głos !!! Ja osobiście zagłosuje na Komorowskiego bynajmniej będzie spokój w Polsce !!!!
Tak w telewizorze spokój a na zakładach rozpierducha, platwormersi już pokazali do czego są zdolni, osobiście wolę oglądać wojny w warszawce i mieć mieć spokój w pracy


http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej

Offline miś

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
[Polska] Wasz typ kandydata na przyszłego prezydenta
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwca 18, 2010, 17:33:14 »
Do gzzz
       widzQ37s napisał:  Storczyk ma racje !!! Tylko Komorowski i Kaczynski mają szanse pozostali są bez najmniejszych szans głosując na nich tracisz głos !!! Ja osobiście zagłosuje na Komorowskiego bynajmniej będzie spokój w Polsce !!!!  
       miś napisał:  Tak w telewizorze spokój a na zakładach rozpierducha, platwormersi już pokazali do czego są zdolni, osobiście wolę oglądać wojny w warszawce i mieć mieć spokój w pracy