Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Caritas  (Przeczytany 41120 razy)

proboszcz

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 17, 2010, 20:49:36 »
zły caritas,  podejrzewam że tą kobietą jesteś ty więc pozdrawiam

[ Dodano: 2010-08-17, 20:51 ]
może i pomyliłem kwoty nie jestem pewien ale z kobietami z caritas miałem styczność przy wspułpracy to że są nie miłe to fakt a szczególnie ta pani była niby ł

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Caritas
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 17, 2010, 20:53:56 »
Bez inwektyw proszę.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

lena

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpnia 18, 2010, 00:42:12 »
Serdecznie pozdrawiam wszystkich zainteresowanych pracą naszej caritas. Zapraszam p.Sorczyk i wszystkich zainteresowanych naszą pracą 24.08. tj.wtorek do nas o godz. 16,30 .Caritas przy parafii św.Kazimierza w Policach odpowiem na wszystkie pytania.

proboszcz

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpnia 18, 2010, 09:03:21 »
Ja mam pytanko była kobieta w caritas przyniosła torbę zabawek miała być dawana w następnym tyg we wtorek lecz po tygodniu nie było ani jednej zabawki dla ludzi więc co się z nimi stało

lena

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpnia 18, 2010, 12:05:34 »
Napewno pare zabawek było w następnym tygodniu znowu pare,nie dajemy wszystkich naraz bo są tacy potrzebujący że biorą wszystko ile się da i co się da .Ubrania biorą nie patrząc nawet na rozmiar.

proboszcz

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpnia 18, 2010, 12:15:56 »
Nie to nie prawda daliśmy wór zabawek i przez przypadek oddaliśmy misia pamiątkę poszła żona po tygodniu go odnaleśc nie było ani jednej zabawki a pani powiedziała że zostały rozdane ale moje pytanie gdzie rozdane po znajomych , rodzinie  skoro magazyn był nie czynny .

[ Dodano: 2010-08-18, 12:18 ]
To że ludzie biorą co popadnie to w to wierze . Ale że kobiety pracujące tam biorą to też jest fakt bo niby gdzie ten wór zabawek była żona w magazynie 2 razy pod rząd i po misiu ani śladu :(

proboszcz

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpnia 19, 2010, 08:45:28 »
To nie jest tak że ktoś stoi i sprawdza kto bierze zabawki szukaliśmy misia którego oddaliśmy przez przypadek ale nasze zabawki w ogóle nie były w magazynie więc do kogo trafiły . I nie sądzę że tak łatwo ustąpiła by pani ze stanowiska gdzie wszystko macie za frico.A ew wtorek zajdę może nasz nieszczęsny misiu się znajdzie.

lena

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpnia 19, 2010, 13:36:19 »
To żadne stanowisko to chęć pomocy ludziom.Ja spowiadam się księdzu.Ale przedstwie w skrócie co w tym roku zrobiliśmy.Rozdaliśmy 10 ton żywności oczywiście za potwierdzeniem odbierającego peselem i podpisem.Zebraliśmy dla powodzian ponad 13 tyśęcy zł.oczywiście stojac całe niedziele przed kościołem ;mam na to dowód ;2 tony żywności,odzieży ,środków chemicznych i zabawek .Na Haiti wysłaliśmy jeszcze teraz 3300zł.zapraszam proszę pytać o p. Helene

proboszcz

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 19, 2010, 13:54:00 »
To ze zbieracie dla powodzian itp to ja to wszystko rozumiem tylko jaka część z tych darów trafiła do waszych domów . Np pani ławniczka to ze wynosi to wszyscy wiedzą rozdaje mąki wszystkim sąsiada np państwu k.....

wtrych

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 19, 2010, 15:08:39 »
Oj tam lena odpuść nie widzisz że gościu wyrwał dziecku misia na siłę i wrzucił do darów a teraz dziecka nie może uspokoić i musi misia odzyskać. Jeszcze bezczelnie ściemnia że przez pomyłkę :crazy:  A pani do ktrej pije pewnie na odcisk mu nadepnęła mówiąc prawdę w oczy i teraz szkaluje, mocny  gębie bo niby anonimowy...

proboszcz

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 19, 2010, 15:59:37 »
Cytat: "wtrych"
Oj tam lena odpuść nie widzisz że gościu wyrwał dziecku misia na siłę i wrzucił do darów a teraz dziecka nie może uspokoić i musi misia odzyskać. Jeszcze bezczelnie ściemnia że przez pomyłkę :crazy:  A pani do ktrej pije pewnie na odcisk mu nadepnęła mówiąc prawdę w oczy i teraz szkaluje, mocny  gębie bo niby anonimowy...
co ty piszesz nikt mi na odcisk nie nadepną nie szukam misia za wszelką cenę była żona tam dwa razy z myślą że go odzyska z nikim na jego temat nie rozmawiała , ja dając dary pytałem kiedy będą dawane i tyle lubię pomagać ludziom ale tylko wtedy gdy ta pomoc trafia do nich a nie do osób które tam charytatywnie niby pracują .A i moje dziecko nie płacze za misiem bo ma 16 lat to była tylko i wyłącznie pamiątka rodzinna .

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Caritas
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 20, 2010, 02:26:42 »
Po prostu potwierdza się moja prawda ,pomimo że księżą się zmieniają to nie zmienia się podział darów.Mam osobiste  wrażenie że te TONY darów gdzieś znikają
Cytat: "lena"
Ja spowiadam się księdzu
A  panie BOŻĘ pomóż !!!!

proboszcz

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 20, 2010, 17:54:45 »
ciekawe czy spowiada się z tego co wyniosła czy z tego co ma zamiar wynieść . Dostałem wiadomość na pw napisała kobieta z 3 dzieci mieszka na wsi z dziećmi i babcią dostała zgrzewkę mleka 1kg ryżu i 1 kg maki   a jej sąsiadka pijaczka z mążem dostali zgrzewkę mleka zgrzewkę mąki i 8 kg ryżu . Więc moje pytanie do pań z caritas -u gdzie tu sprawiedliwość i w jakich kryteriach rozdawane są dary.

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
[Police] Caritas
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpnia 20, 2010, 21:39:17 »
Lena, a czemu nie spowiadasz się Bogu?

proboszcz

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpnia 21, 2010, 08:19:59 »
Cytat: "lena"
Ryżu nie rozdawaliśmy bo w tym roku jeszcze nie mieliśmy.Zapraszam we wtorek do caritasu ,odpowiem na wszystkie pytania.Będę w godz 16,30-17,45.OK ?
dlaczego nie możesz odp na forum nie mam zamiaru lecieć do caritas-u bo nie mam po co