Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Caritas  (Przeczytany 40747 razy)

wtrych

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 14, 2010, 19:23:06 »
takie same resztki są wszędzie czy to OPS czy Caritas czy jeszcze inne (co prawda te już w szczecinie). Co do kultury osób, no cóż reklamacji, uwag, skarg i zażaleń proboszczowi nikt nie zgłaszał, a skoro takie są Wasze odczucia czemu tego nie robicie - tym bardziej że  zarzucacie nieuczciwość. Namiary są na stronie parafii, można też podejść do zkrystii po Mszy w niedzielę i zgłosić temat.

gruba

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 15, 2010, 08:17:50 »
Zgaszalam problem proboszczowi on nie ma nic do caritas to jest oddzielna instytucja.Dzwonilam do dyrektora caritas mówiłam o problemie w Polickiej placówce obieca sie tym jająć ale nic .

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Caritas
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 15, 2010, 08:35:28 »
Po pierwsza nigdy nie byłam  odbiorcą tych rzeczy, ale widziałam jak i się odbywa.Po prostu szok ,najpierw była rodzina później znajomi a potem zostawały szmaty niegodna śmietnika .Zresztą nie tylko z tym Caritas ma problem ,bo byłam Świadkiem jak zebrali pieniądze na Święta ,dostali  wtedy dość dużo od sponsorów i  co??? biedacy zobaczyli figę a  im się mordy od tej dobroci nie zamykały!Więc nie mówcie mi o dobroci CARITASU bo tylko to dają co im z pyska zleci :study:

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Police] Caritas
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 15, 2010, 13:42:38 »
Cytat: "wtrych"
to znacz, że zarzucasz Caritasowi polickiemu że nie wspiera polickich rodzin - po polsku?

Chodziło mi o to,że nie wspiera TYLKO Polickie rodziny,rzeczy idą wszędzie,a do OPS-u w Policach zgłaszają się i dostają rzeczy tylko rodziny z Polic.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline zuzanna

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
[Police] Caritas
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 16, 2010, 10:43:42 »
Myślę, że jakieś wsparcie jednak jest (jeśli chodzi o pomoc żywnościową-patrząc na inną stronę działalności Caritasu), skoro w dniu wydawania produktów żywnościowych ustawiają się kolejki i ludzie wychodzą z reklamówkami jedzenia. Trudno mi stwierdzić z jaką częstotliwością to jest ale chyba raz w tygodniu. Widziałam także paczki na święta i one także były obfite.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Caritas
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 16, 2010, 11:38:03 »
Nie wiem jak to się teraz odbywa ,moje obserwacje są z przed kilku lat.Daj Boże aby coś się poprawiło w tej dziedzinie.

martaz

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 16, 2010, 14:31:09 »
Cytat: "zuzanna"
Myślę, że jakieś wsparcie jednak jest (jeśli chodzi o pomoc żywnościową-patrząc na inną stronę działalności Caritasu), skoro w dniu wydawania produktów żywnościowych ustawiają się kolejki i ludzie wychodzą z reklamówkami jedzenia. Trudno mi stwierdzić z jaką częstotliwością to jest ale chyba raz w tygodniu. Widziałam także paczki na święta i one także były obfite.
ja dostałam taką żywność na święta (ryż 1 szt , mąka 1 szt ,olej 1 szt , więc do pomocy żywnościowej mam zastrzeżenia . teraz pomoc mi się nie należy nie wiadomo czemu bo nikt nie może mi tego wyjaśnić.    NIECH ŻYJE CARITAS I KOBIETY KTÓRE OBSŁUGUJĄ  ( PODOBNO CHARYTATYWNIE)
więc ciekawe dlaczego zawsze wychodzą  pełnymi torbami.

wtrych

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 16, 2010, 15:42:10 »
martaz, jakieś dowody, zdjęcia

martaz

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 16, 2010, 16:37:10 »
Cytat: "wtrych"
martaz, jakieś dowody, zdjęcia
zdięcia  idz sobie zrób ? chcesz dowodów idz pod caritas i obserwuj kobiety pracujące tam ja już znam je z widzenia i kilka razy widziałam je wychodzące z tobołami a na pewno z nimi nie wchodziły

[ Dodano: 2010-08-16, 16:41 ]
a jeszcze jedno jedna z tych kobiet mieszka na robotniczej i rozdaje artykuły spożywcze sąsiadce Police są małe i wiele ludzi się zna ( sąsiadka jest moją kol z podstawówki) stąd wiem o tym fakcie

Ort. Pozdrawiam - Kuba

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Caritas
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 16, 2010, 17:31:40 »
Cytat: "martaz"
ja dostałam taką żywność na święta (ryż 1 szt , mąka 1 szt ,olej 1 szt , więc do pomocy żywnościowej mam zastrzeżenia . teraz pomoc mi się nie należy nie wiadomo czemu bo nikt nie może mi tego wyjaśnić. NIECH ŻYJE CARITAS I KOBIETY KTÓRE OBSŁUGUJĄ ( PODOBNO CHARYTATYWNIE)


Dostałaś pomoc za darmo i jeszcze masz zastrzeżenia?? Nie powiem, masz niezły tupet. Skoro ta pomoc nie spełniła twoich oczekiwań, to po co się żalisz, że już jej nie dostajesz?

Cytuj (zaznaczone)
dz pod caritas i obserwuj kobiety pracujące tam ja już znam je z widzenia i kilka razy widziałam je wychodzące z tobołami a na pewno z nimi nie wchodziły


A może są osoby, których stan zdrowia nie pozwala na to, by osobiście odebrać żywność i Caritas, na który tak plujesz, rozwozi ją do domu. Widać, że nadmiar wolnego czasu od pracy nie sprzyja w rozwoju osobowości.

martaz

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 16, 2010, 17:34:42 »
Ciekawe czy jakbyś mniał do jedzenia tylko olej mąkę to byś był zadowolony.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Caritas
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 16, 2010, 17:38:56 »
Byłbym zadowolony z każdej darmowej pomocy.

martaz

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 16, 2010, 17:49:20 »
Cytat: "speedbax"
Byłbym zadowolony z każdej darmowej pomocy.
  nie życze nikomu takiej pomocy i takich obfitości na stole wigilijnym

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Caritas
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 16, 2010, 17:54:06 »
Cytat: "martaz"
nie życze nikomu takiej pomocy i takich obfitości na stole wigilijnym


Zamiast użalania się nad sobą i wypatrywania wszystkiego za darmo proponuję zmienić podejście do życia, a na pewno kiedyś wigilijny stół obficie się zapełni.

martaz

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 16, 2010, 18:02:17 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "martaz"
nie życze nikomu takiej pomocy i takich obfitości na stole wigilijnym


Zamiast użalania się nad sobą i wypatrywania wszystkiego za darmo proponuję zmienić podejście do życia, a na pewno kiedyś wigilijny stół obficie się zapełni.
spoko za tydzień rodzę przypilnujesz mi dzidzi a ja pójdę do pracy a do 31 mam się wyprowadzić więc mnie przygarniesz. pozdro