Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Caritas  (Przeczytany 41168 razy)

proboszcz

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #75 dnia: Września 03, 2010, 07:04:42 »
I to są  wolontariuszki wszystko robiące z łachą widziałem caritas oczami potrzebujących masakra upokorzenie i łaska

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Caritas
« Odpowiedź #76 dnia: Września 03, 2010, 08:18:19 »
proboszcz - już wszyscy wiemy, jak bardzo jesteś rozgoryczony, ale już mógłbyś przestać spamować, okej?
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

January

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #77 dnia: Września 04, 2010, 00:24:10 »
Cytat: "Kuba"
proboszcz - już wszyscy wiemy, jak bardzo jesteś rozgoryczony, ale już mógłbyś przestać spamować, okej?

Myślę, że to nie rozgoryczenie. Nie wiem dlaczego nie stosujesz regulaminu wobec tych, którzy wypisują kłamstwa i pomówienia. Czytam niektóre wypowiedzi, kłamliwe, oszczecze, chamskie i dziwię się brakowi reakcji administratora. Prawda sama się obroni, wierzę w to, ale przykro, że wobec ludzi bezinteresownych można pisać tyle złych, nieprawdziwych słów i że na to jest przyzwolenie.

Miska

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #78 dnia: Października 08, 2010, 18:48:50 »
Cytat: "January"
Cytat: "Kuba"
proboszcz - już wszyscy wiemy, jak bardzo jesteś rozgoryczony, ale już mógłbyś przestać spamować, okej?

Myślę, że to nie rozgoryczenie. Nie wiem dlaczego nie stosujesz regulaminu wobec tych, którzy wypisują kłamstwa i pomówienia. Czytam niektóre wypowiedzi, kłamliwe, oszczecze, chamskie i dziwię się brakowi reakcji administratora. Prawda sama się obroni, wierzę w to, ale przykro, że wobec ludzi bezinteresownych można pisać tyle złych, nieprawdziwych słów i że na to jest przyzwolenie.


Ja jednak sadze ze ludzie maja racje nie_chce pisac nazwiskami ale jak naprawde chcecie posluze sie. Znam osobe ktora nie ma meza ma dziecko a z ojcem dziecka za raczke do kosciólka lata na 11 godzine co niedziele siedza w ostatniej lawce po prawej stronie prawie zawsze. Nie mieszkaja razem( mieszka z rodzicami - dziadkami dziecka )  aby mozna bylo z banku alimentacyjnego sciagac pieniadze (on legalnie nie pracuje). Ona pracuje w sklepie zarabia ponad 1700 na reke, dostaja paczki z caritasu przychodza zawsze po 18 aby nikt ich nie widzial. Wiem bo kiedys bylam pózniej trochce podjezdza samochod i pakuja. Nikt mi nie powie ze im sie nalezy, alez im sie musi nalezec bo tatus - dziadek dziecka pracuje u ksiedza i zawsze go widze jak chodzi z taca. Nic doda nic ujac czekam co na opinie

Proszę zwracać uwagę na poprawną pisownię. Pozdrawiam - Kuba

Miska

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #79 dnia: Października 11, 2010, 23:00:16 »
Dodam jeszcze ze jak mieszkalam w Szczecinie do 2008 r to caritas szczecinski potrafil nawet dawac dzieciakom jogurty, mleko w proszku dla dzieci. A co u nas jest???

Offline Daurel

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
[Police] Caritas
« Odpowiedź #80 dnia: Października 12, 2010, 08:45:21 »
Zawsze wiedziałem, ze jest dyskryminacja wśród "wiernych" ......... Jak zwykle kto ma znajomości maja pierwszeństwo - ech podobnie brzmi jak "korupcja", "łapówka".
Kiedyś nie miałem kasy na jedzenie, ani grosza "jedzenia" nie dostałem z Caritasu - mimo podania prośby na papierze z problemami finansowymi..... Od momentu "ich złości" nie daje im ani grosza......az do teraz...
Kiedyś w latach `80 dostawało w Policach i tez w Szczecinie - Sery Elementaler pakowane próżniowo z Holandii oraz nie zapomniane Batoniki baaardzo długie Snikers`y :) - ale niestety tez nie dostaliśmy, bo ktoś był pierwszy ..... ale mieliśmy okazje spróbować u znajomych ci pracowali w Kościele....

Offline zuzanna

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
[Police] Caritas
« Odpowiedź #81 dnia: Października 12, 2010, 21:07:22 »
Cytat: "Miska"
dziadek dziecka pracuje u ksiedza i zawsze go widze jak chodzi z taca

Domyślam się o kogo Ci chodzi. Ale owy dziadek nie pracuje u księdza, a z tacą chodzi może raz w roku, przy innej okazji i to nie oznacza, że jest pracownikiem księdza. Warto pisać o sprawdzonych informacjach, a nie coś dodawać.

Mobileme

  • Gość
Totalana Bzdura
« Odpowiedź #82 dnia: Października 12, 2010, 22:01:34 »
Cytat: "Miska"
Cytat: "January"
Cytat: "Kuba"
proboszcz - już wszyscy wiemy, jak bardzo jesteś rozgoryczony, ale już mógłbyś przestać spamować, okej?

Myślę, że to nie rozgoryczenie. Nie wiem dlaczego nie stosujesz regulaminu wobec tych, którzy wypisują kłamstwa i pomówienia. Czytam niektóre wypowiedzi, kłamliwe, oszczecze, chamskie i dziwię się brakowi reakcji administratora. Prawda sama się obroni, wierzę w to, ale przykro, że wobec ludzi bezinteresownych można pisać tyle złych, nieprawdziwych słów i że na to jest przyzwolenie.


Ja jednak sadze ze ludzie maja racje nie_chce pisac nazwiskami ale jak naprawde chcecie posluze sie. Znam osobe ktora nie ma meza ma dziecko a z ojcem dziecka za raczke do kosciólka lata na 11 godzine co niedziele siedza w ostatniej lawce po prawej stronie prawie zawsze. Nie mieszkaja razem( mieszka z rodzicami - dziadkami dziecka )  aby mozna bylo z banku alimentacyjnego sciagac pieniadze (on legalnie nie pracuje). Ona pracuje w sklepie zarabia ponad 1700 na reke, dostaja paczki z caritasu przychodza zawsze po 18 aby nikt ich nie widzial. Wiem bo kiedys bylam pózniej trochce podjezdza samochod i pakuja. Nikt mi nie powie ze im sie nalezy, alez im sie musi nalezec bo tatus - dziadek dziecka pracuje u ksiedza i zawsze go widze jak chodzi z taca. Nic doda nic ujac czekam co na opinie

Proszę zwracać uwagę na poprawną pisownię. Pozdrawiam - Kuba


Totalna bzdura i oszczerstwo!
Po pierwsze owy dziadek pracował u księdza w latach 90- tych , tyko przy budowie kościoła.
Po drugie jest w neo
Po trzecie owy samochód nie jest ich, tylko uczynnego człowieka który rozwoził dary dla potrzebujących.
Po czwarte na pewno nie zarabia 1700 zł na ręke.
Po piąte tatuś domniemanego dziecka nie płaci alimentów,a z funduszu matka nie dostaje.
Po szóste dary przy których rzekomo dziewczyna była widziana były dla jej schorowanych rodziców. Którzy są na rencie.
I to tyle, masz nie prawdziwe inf wymyślasz oczerniasz ludzi kłamiesz będziesz się smażyć w piekle!

proboszcz

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #83 dnia: Października 13, 2010, 13:45:05 »
Jak to swój swojego broni:)

proboszcz

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #84 dnia: Października 13, 2010, 13:45:55 »
ręka rę :< kę myje

Offline zuzanna

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
[Police] Caritas
« Odpowiedź #85 dnia: Października 13, 2010, 13:57:13 »
Cytat: "proboszcz"
Jak to swój swojego broni:)
ręka rę :< kę myje


Tu nie chodzi o obronę tylko o pisanie prawdy. Ciekawe Miska w jaki sposób Ty dostałaś pomoc z Caritasu, skoro stać Cię na internet? Zastanów się zanim kogoś oczernisz!

Mobileme

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #86 dnia: Października 13, 2010, 20:42:47 »
Cytat: "zuzanna"
Cytat: "proboszcz"
Jak to swój swojego broni:)
ręka rę :< kę myje


Tu nie chodzi o obronę tylko o pisanie prawdy. Ciekawe Miska w jaki sposób Ty dostałaś pomoc z Caritasu, skoro stać Cię na internet? Zastanów się zanim kogoś oczernisz!


Dokladnie tak! Chodzi o pisanie prawdy.

Miska

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #87 dnia: Października 14, 2010, 22:51:39 »
Cytat: "zuzanna"
Cytat: "Miska"
dziadek dziecka pracuje u ksiedza i zawsze go widze jak chodzi z taca

Domyślam się o kogo Ci chodzi. Ale owy dziadek nie pracuje u księdza, a z tacą chodzi może raz w roku, przy innej okazji i to nie oznacza, że jest pracownikiem księdza. Warto pisać o sprawdzonych informacjach, a nie coś dodawać.


Co do rodzicow nie wiem czy sa na rencie nie interesuje mnie to ja wiem co widze i duzo osob to potwierdzi a co do piekla to ja mam meza i nie cudzoloze jak nie ktore. A to ze brakowalo mi chwilowo pieniedzy jak stocznia upadla to znalazlam sie jak wiekszosc potrzebujaca osoba w caritas. Mysilalam ze w kosciele sa ludzie  bardziej lojalni i uczciwi ale niestety ludzie w kolejce co stoja po dary racje mowia. Powieram was mowcie glosno co myslicie niech oni wiedza ze bez karni krasc nie mozna i oni beda sie w piekle smazyc.

Miska

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #88 dnia: Października 14, 2010, 22:54:59 »
Cytat: "zuzanna"
Cytat: "proboszcz"
Jak to swój swojego broni:)
ręka rę :< kę myje


Tu nie chodzi o obronę tylko o pisanie prawdy. Ciekawe Miska w jaki sposób Ty dostałaś pomoc z Caritasu, skoro stać Cię na internet? Zastanów się zanim kogoś oczernisz!


Co do internetu to korzystam z MOKu tam jest zadarmo jak bys nie wiedziala. Fakt jest taki ze prawda zawsze boli. (widocznie to chyba Twoja rodzinka skoro ja tak bronisz)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Caritas
« Odpowiedź #89 dnia: Października 14, 2010, 23:07:15 »
Cytat: "Miska"
Co do internetu to korzystam z MOKu tam jest zadarmo jak bys nie wiedziala.


Nie wiedziałem, że MOK o 22:54 udostępnia jeszcze neta za darmo. Super układ.