Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja  (Przeczytany 74015 razy)

Jan Szczerbicki

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #180 dnia: Maja 27, 2010, 13:45:06 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Wyraźnie widać iż "koalicja gminna" podwoiła wysiłki i "miejską kasę" na zatarcie śladów korupcyjnych.


Tak! , ale chyba najwazniejszy jest fakt ,kogo poproszono o pomoc ?
Historia nam sie odezwala.
W konsekwencji prawdziwa wladza gloś wreszcie zabrala.

Cytat: "Zdanowicz.J"
Na marginesie wydarzeń ostatniej konferencji prasowej i sesji wyraźnie widać kto rządzi gminą.
Domyślam się że nie Burmistrz Diakun.


Wyżej masz podpowiedż!
Można spokojnie dodac ,że sięgając do wielu lat wstecz i analizujac decyzje personalne jakie podejmowal Diakun , a które spowodowaly spore zamieszanie i sprzeciw grup solidarnosciowych - odpowiedż jest jasna.
A więc mozna śmialo zadać pytanie ? kim tak naprawde sa ludzie pelniacy od lat u nas wladzę ? i jaką mają przeszlosc?

To co się odbywalo w ZWiK, jest tylko namiastka prawdziwego zycia obecnej wladzy.
Osobiście sądzę, że znajdą się o wiele ciekawsze tematy, na inne kwoty.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #181 dnia: Maja 27, 2010, 13:57:33 »
O, Balbinka wróciła...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Orbit

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #182 dnia: Maja 27, 2010, 15:23:34 »
Cytat: "kier"
Cytuj (zaznaczone)
Gmina realizuje projekty ale kasa idzie od Platformy. Więc możemy podziękować Urzędowi Gminy za poprawne dopełnienie formalności a Platformie Obywatelskiej za stworzenie tych programów i przekazanie pieniędzy na te cele.

ciekawe stwierdzenie. to powiedz, prosze, co takiego my jeszcze tej platformie zawdzieczamy? to raczej Państwo "daje", a nie platforma, prawda? no chyba, że sie myle i dają oni pieniądze z własnej , partyjnej kasy....


No władzę w Państwie sprawuje Platforma Obywatelska w koalicji z PSL-em więc...
Nie musisz dosłownie odczytywać każdego zdania, użyłem przenośni w swoim stwierdzeniu.
Jeżeli chcesz to powiem inaczej Platforma dzieli pieniądze podatników w taki sposób abyśmy mieli te drogi i boiska.
Ze swojej kasy to oni ewentualnie mogą sobie podrukować plakaty i pojeździć po Polsce z propagandą.
Nie wiem czy lubisz PO czy nie ale nie ukryjesz ani w żaden sposób nie podważysz tych programów z drogami i orlikami bo one same się bronią. Nie chciał bym zachwalać PO bo to nie moja opcja ale oddaje im szacun za drogi i orliki. To im się udało.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #183 dnia: Maja 27, 2010, 19:21:21 »
Cytat: "Orbit"

Jeżeli chcesz to powiem inaczej Platforma dzieli pieniądze podatników w taki sposób abyśmy mieli te drogi i boiska.
Ze swojej kasy to oni ewentualnie mogą sobie podrukować plakaty i pojeździć po Polsce z propagandą.

A mogliby też za swoje jeździć na wstecznym po autostradzie i rozbijać się po Trasie Zamkowej...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

jezat

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #184 dnia: Maja 27, 2010, 20:08:57 »
Cytat: "Orbit"
Jeżeli chodzi o blaszaki to zasługa Platformy Obywatelskiej bo to właśnie Radni tej opcji chcieli wyburzenia tych śmierdzących i niegodnych do zamieszkiwania w XXI w. nor. Gryf natomiast za wszelką cenę dążył do remontu tych trupów.

Po raz kolejny zwracam uwagę ,że mamy do czynienia z aberacją umysłową w wykonaniu polickiej Platfuuuormy.Z jednej strony forsowali budowę luksusowych mieszkań komunalnych i jednocześnie domagają się  sprzedaży za 5 % istniejących zasobów komunalnych.To czysty bolszewizm.Te luksusowe mieszkania komunalne są współfinansowane również przez ludzi którzy swoje problemy mieszkaniowe rozwiązują we własnym zakresie, kosztem ogromnych wyrzeczeń po zaciągnięciu kredytu.Większość gmin w Polsce przestała budować mieszkania komunalne, koncentrując się na budownictwie socjalnym.Jeśli chodzi o luksusowe mieszkania za  blaszaki to przepisy określiły mieszkanie zamienne-a z takimi mamy do czynienia- w wielkości max 10 m2 na osobę.Przypomnę,że w gminie Police jest wiele domów komunalnych, gdzie mieszkania nie posiadają wc i łazienki i w pierwszej kolejności należało ten problem rozwiązać.Tymczasem
policka Platfuuuorma jak na ludzi parających się biznesem zafundowała bolszewickie rozdawnictwo.Pełne gratulacje.

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #185 dnia: Maja 27, 2010, 20:39:14 »
Do Orbit. Oczywiście minister gospodarki mianował Winiarskiego i Pawlaka na stanowiska w Z.Ch. Police, czy Pachisa do Terminala, ale przecież pewnie nie słyszał ich nazwisk wcześniej.

Orbit

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #186 dnia: Maja 27, 2010, 21:00:36 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "Orbit"

Jeżeli chcesz to powiem inaczej Platforma dzieli pieniądze podatników w taki sposób abyśmy mieli te drogi i boiska.
Ze swojej kasy to oni ewentualnie mogą sobie podrukować plakaty i pojeździć po Polsce z propagandą.

A mogliby też za swoje jeździć na wstecznym po autostradzie i rozbijać się po Trasie Zamkowej...


Mogliby ale poco jak można na koszt Państwa a wyborcy i tak zapomną :)

[ Dodano: 2010-05-27, 21:06 ]
Cytat: "piotr S"
Do Orbit. Oczywiście minister gospodarki mianował Winiarskiego i Pawlaka na stanowiska w Z.Ch. Police, czy Pachisa do Terminala, ale przecież pewnie nie słyszał ich nazwisk wcześniej.


Może i tak, ale nie sądzę aby ich Kardziejonek popchnął na te stanowiska. Prędzej skłaniał bym się w stronę Zarządu Regionu PO. To ciało jest decyzyjne a nie doły partyjne.

[ Dodano: 2010-05-27, 21:26 ]
Cytat: "jezat"
Cytat: "Orbit"
Jeżeli chodzi o blaszaki to zasługa Platformy Obywatelskiej bo to właśnie Radni tej opcji chcieli wyburzenia tych śmierdzących i niegodnych do zamieszkiwania w XXI w. nor. Gryf natomiast za wszelką cenę dążył do remontu tych trupów.

Po raz kolejny zwracam uwagę ,że mamy do czynienia z aberacją umysłową w wykonaniu polickiej Platfuuuormy.Z jednej strony forsowali budowę luksusowych mieszkań komunalnych i jednocześnie domagają się  sprzedaży za 5 % istniejących zasobów komunalnych.To czysty bolszewizm.Te luksusowe mieszkania komunalne są współfinansowane również przez ludzi którzy swoje problemy mieszkaniowe rozwiązują we własnym zakresie, kosztem ogromnych wyrzeczeń po zaciągnięciu kredytu.Większość gmin w Polsce przestała budować mieszkania komunalne, koncentrując się na budownictwie socjalnym.Jeśli chodzi o luksusowe mieszkania za  blaszaki to przepisy określiły mieszkanie zamienne-a z takimi mamy do czynienia- w wielkości max 10 m2 na osobę.Przypomnę,że w gminie Police jest wiele domów komunalnych, gdzie mieszkania nie posiadają wc i łazienki i w pierwszej kolejności należało ten problem rozwiązać.Tymczasem
policka Platfuuuorma jak na ludzi parających się biznesem zafundowała bolszewickie rozdawnictwo.Pełne gratulacje.


Trochę nie rozumiem Twojej konkluzji, przykro mi.
Ja jako włodarz w 1-szej kolejności wolał bym wybudować normalne mieszkania ludziom, którzy mieszkają w blaszanej azbestowej puszce niż tym co mają normalne murowane mieszkanie z wychodkiem na klatce. Myślę, że chodzenie do wychodka na klatce schodowej jest mniej szkodliwe niż mieszkanie w azbeście. No i ta architektura hoteli. Ohydny blaszak w "centrum" miasta też nie wygląda najlepiej i nie świadczy dobrze o mieście.
Co do luksusu tych nowych mieszkań to raczej bym ich tak nie określił. Są to zwykłe mieszkania niczym szczególnie nie odbiegającym od większości mieszkań w Policach. Budynek wygląda dobrze z zewnątrz, w środku natomiast nie byłem. Po prostu nowy budynek, współczesne materiały budowlane, nowsze technologie itd. Chyba nie chciał byś aby blok był postawiony z wielkiej płyty w XXIw.?

jezat

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #187 dnia: Maja 28, 2010, 20:58:41 »
Cytat: "jezat"
Po raz kolejny zwracam uwagę ,że mamy do czynienia z aberacją umysłową w wykonaniu polickiej Platfuuuormy.Z jednej strony forsowali budowę luksusowych mieszkań komunalnych i jednocześnie domagają się  sprzedaży za 5 % istniejących zasobów komunalnych.To czysty bolszewizm.Te luksusowe mieszkania komunalne są współfinansowane również przez ludzi którzy swoje problemy mieszkaniowe rozwiązują we własnym zakresie, kosztem ogromnych wyrzeczeń po zaciągnięciu kredytu.Większość gmin w Polsce przestała budować mieszkania komunalne, koncentrując się na budownictwie socjalnym.Jeśli chodzi o luksusowe mieszkania za  blaszaki to przepisy określiły mieszkanie zamienne-a z takimi mamy do czynienia- w wielkości max 10 m2 na osobę.Przypomnę,że w gminie Police jest wiele domów komunalnych, gdzie mieszkania nie posiadają wc i łazienki i w pierwszej kolejności należało ten problem rozwiązać.Tymczasem
policka Platfuuuorma jak na ludzi parających się biznesem zafundowała bolszewickie rozdawnictwo.Pełne gratulacje.


Cytat: "Orbit"
Trochę nie rozumiem Twojej konkluzji, przykro mi.
Ja jako włodarz w 1-szej kolejności wolał bym wybudować normalne mieszkania ludziom, którzy mieszkają w blaszanej azbestowej puszce niż tym co mają normalne murowane mieszkanie z wychodkiem na klatce.
Myślę, że chodzenie do wychodka na klatce schodowej jest mniej szkodliwe niż mieszkanie w azbeście.

Mieszkanie w azbeście zaszkodziło tylko politykom polickiej Platfuuormy szastającej publicznymi pieniędzmi na prawo i lewo(patrz rekompensaty).
Cytat: "Orbit"
No i ta architektura hoteli. Ohydny blaszak w "centrum" miasta też nie wygląda najlepiej i nie świadczy dobrze o mieście.

Oczywiście masz rację.Hotele należało wyburzyć po wybudowaniu na innym terenie mieszkań zamiennych(10 m2 na osobę)a teren sprzedać uzyskując wysoką cenę ze względu na lokalizację.Tak powinien postąpić rozumny właściciel.
Cytat: "Orbit"
Co do luksusu tych nowych mieszkań to raczej bym ich tak nie określił. Są to zwykłe mieszkania niczym szczególnie nie odbiegającym od większości mieszkań w Policach.

Mieszkanie w obecnych czasach jest dobrem luksusowym ,nieosiągalnym dla wielu milionów ludzi.A ze względu na politykę pozbywania się mieszkań komunalnych za bezcen należało budować tylko mieszkania zamienne.[/quote]

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #188 dnia: Czerwca 02, 2010, 18:27:14 »
A ja popieram sprzedaż mieszkań komunalnych mieszkańcom POLIC za 5% ich wartości ,ta jak chcą radni PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ,choć mam własnościowe, to wcale mi to nie przeszkadza.
Mariusz

Zdanowicz.J

  • Gość
....widziane z boku
« Odpowiedź #189 dnia: Czerwca 03, 2010, 03:39:55 »
Billkronos napisał:
Cytuj (zaznaczone)
Hello Zdanowicz, Dziekuje za odpowiedz. Nie wiem, czy jestesmy w opozycji, bo
ja staram sie raczej informowac i opowiadac, wzglednie odpowiadam na pytania,
lub zarzuty, a Ty chcesz reformowac!
Sugerujesz odniesienie do warunkow polskich. Nie wiele moge dodac do tego
co juz napisalem. Znasz powiedzenie "panta rei" ? Wszysko sie zmienia (plynie),
a my musimy podazac za zmianami.
Wypowiadac sie autorytatywnie o warunkach, w ktorych mnie od 12-tu lat nie
bylo ? To wyzwanie, ktorego przyjecie mogloby mnie tylko osmieszyc.


Czy ośmieszyć - Nie. Być może tylko mało realistyczna ze względu na brak kontaktów osobistych z krajem. Czy chcę reformować? Mam wystarczająco dużo determinacji i chęci aby tego próbować. Gdy widzę problem, zdejmuje kolorowe okulary aby widzieć lepiej :)

Ciekaw jednak jestem Twojej opinii, bo domyślam się że miałeś możność śledzić sesję którą opisałem. Gra w układy ! Zauważ że trudno wdać się w dyskusje z radnymi na tym forum. A przecież nie neguje ich przekonań czy przynależności. Nie potrafią jednak obronić swojej "doktryny" publicznie. A to skłania mnie do przekonania że nie są sami dla siebie i wyborców wiarygodni. Gdybym np. zapytał o sukcesy w ich powołaniu. Ach, powołanie. Raczej wypełnianie obowiązków. Ale jak widać chwalić się czym nie mają.
Czy aby wypełnić rolę radnego, trzeba tyle polityki i polityków? A przecież tyle ludzkich spraw jest do załatwienia.
Gdybyś się nudził polecam program - Prosto z Polski.
http://www.tvn24.pl/10180,3,prosto_z_polski.html
Pozdrawiam

Offline billkronos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
Sesja nadzwyczajna
« Odpowiedź #190 dnia: Czerwca 03, 2010, 10:15:50 »
Los Angeles
Witaj Zdanowicz,
Prawdopodobnie bedziesz rozczarowany, ale pare slow sprobuje Ci przekazac.
Samo sledzenie dyskusji na forum, ani nie daje pelnego obrazu poruszanego
zagadnienia, ani (w moim przypadku) nie upowaznia mnie do wydawania opinii,
jako ze nie znam zadnego z zawodnikow na tym ringu.
Jezeli chodzi o trudnosci "wyciagniecia" radnych do dyskusji na forum publicznym,,
to jest wg. mnie zupelnie w porzadku.
Od radnego, kongresmana, itp. spodziewam sie zabierania glosu w dyskusji na
jego wlasnym terenie pracy (gmina, rada miejska,etc.), a od relacjonowania
w y n i k o w  obrad, ew poruszanych problemow - jest rzecznik prasowy.
Osobiscie nie uwazam za wskazane upublicznianie  p r z e b i e g u  obrad droga
relacji (raportu ustnego) czy transmisji telewizyjnej.
Mozliwe, ze uznasz to za przejaw wygody, lub zobojetnienia, ale ja wychodze z  za-
lozenia, ze:
   a.) Moim obowiazkiem obywatelskim jest branie udzialu w wyborach i oddanie
        glosu na wybranego kandydata, a ew. pominiecie elekcji, gdy kandydata nie
        moge wytypowac.
   b.) Spodziewam sie, ze wybrany kandydat bedzie sprawowal swa funkcje  kieru-
         jac sie dobrem wyborcow i wlasnym sumieniem.
   c.) W czasie trwania  kadencji, chcialbym miec mozliwosc dostepu do jego biura
        jezeli zaistnieje taka koniecznosc. Np. prosba o interwencje, dostep do danych,
        ktore sa legalnie zakwalifikowane do wgladu, itd.
I praktycznie na tym moim zdaniem powinna sie konczyc relacja wyborca - wybrany !
Wszelkie zarzuty, oskarzenia, czy zazalenia, moga byc kierowane do nadrzednej
wladzy kandydata, a w specjalnych przypadkach do organow prasowych.
Takie interwencje powinny zawsze byc kierowane na pismie i podpisane pelnym
nazwiskiem.
W przypadku, gdy ow wybrany przedstawiciel wladzy nie spelni moich oczekiwan,
mam szanse zmienic to w nastepnych wyborach.
Odnosnie przypadku w Zamosciu..... No coz, drastyczny przyklad tepej biurokracji.
Jak juz uprzednio wspomnialem w innym watku - postepujac w 100%  zgodnie z
prawem, ale "by the book" - mozna prawie kazdego wykonczyc.
Oczywiscie ani przez chwile nie neguje, ze takie postepowanie nie powinno miec
miejsca, ani w Zamosciu, ani w Policach, ale nie moge opiniowac trybu postepowania
ani ew. sankcji..
Od tego sa Rady Nadzorcze, Komisje Rewizyjne, i szereg innych organow.
Np mamy w Stanach "Better Business Biuro", ktore nie majac zasadniczo zadnej
wladzy wykonawczej, jest dla obywateli bardzo uzyteczne.
Pozdrawiam - Bill

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #191 dnia: Czerwca 03, 2010, 22:27:25 »
Cytat: "billkronos"
Prawdopodobnie bedziesz rozczarowany


... odnoszę wrażenie że starasz się wyakazać, że wszystko o mnie wiesz :)

Nie rozczarowałeś mnie bo Twoja wypowiedz zawiera wiele ciekawych informacji dla innych. Ja to już przerabiałem. Podyskutujemy jak ogarnę trochę osobiste problemy.
Pozdrawiam

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #192 dnia: Czerwca 12, 2010, 15:37:14 »
Teraz już wiadomo wiadomo dlaczego radni GRYFA XXIiPIS ,panicznie się bali ujawnienia na utronconej sesji rady gminy prawdy o ZWIK POLICE na ostatniej sesji radny Kardziejonek podał dane i skalę nadużyć są porażające ,no i zachowanie radnych GRYFA XXI  tez ma wiele do życzenia śmiechy itd.
Mariusz

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #193 dnia: Czerwca 12, 2010, 16:23:04 »
Cytat: "mariusz88887"
Teraz już wiadomo wiadomo dlaczego radni GRYFA XXIiPIS ,panicznie się bali ujawnienia na utronconej sesji rady gminy prawdy o ZWIK POLICE na ostatniej sesji radny Kardziejonek podał dane i skalę nadużyć są porażające ,no i zachowanie radnych GRYFA XXI  tez ma wiele do życzenia śmiechy itd.

a jakies konkrety?

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #194 dnia: Czerwca 12, 2010, 18:02:52 »
Sesja pewnie po niedzeli w tv.kablowej ,fragmenty ostatniej  sesji w TVP Szczecin.
Mariusz