Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja  (Przeczytany 74242 razy)

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #150 dnia: Maja 23, 2010, 13:01:07 »
Bardzo podoba mi się porównanie Wykidajły, z tym zę są to przerośnięci chłopcy, a razy rozdają i otrzymują silniejsze. Bardziej boli, w związku z czym powinni zapamiętać je na dłużej zanim kolejny raz spróbują.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #151 dnia: Maja 23, 2010, 21:42:09 »
Do tej pory obiektywnie podchodziłem do włodarzy naszej gminy , ale to co zaprezentowali radni gryfa i pis na ostatniej sesji za publiczne pieniadze to kompromitacja i lekceważenie mieszkańcow Polic ,mam nadzieję iż policzanie gdy nie do wiedzą się całej prawdy o zwik ,to dadzą odpowiec przy urnach do glosowania ,chcę nadmienic iz w tej sprawie popieram p.Kardziejonka :szukaj!:
Mariusz

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #152 dnia: Maja 23, 2010, 22:14:44 »
Mariuszu - znasz szczegóły sprawy, podziel się z nimi na forum. Nigdzie nie podano ile konkretnie drożej kosztowało jedno podłączenie (różnica pomiędzy zainstalowaną studzienką a ceną studzienki o podobnych walorach technicznych, ktora mogłaby być zainstalowana).

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #153 dnia: Maja 24, 2010, 21:08:24 »
Cytat: "mariusz88887"
Do tej pory obiektywnie podchodziłem do włodarzy naszej gminy , ale to co zaprezentowali radni gryfa i pis na ostatniej sesji za publiczne pieniadze to kompromitacja i lekceważenie mieszkańcow Polic ,mam nadzieję iż policzanie gdy nie do wiedzą się całej prawdy o zwik ,to dadzą odpowiec przy urnach do glosowania ,chcę nadmienic iz w tej sprawie popieram p.Kardziejonka :szukaj!:


A popierasz styl w jakim ten Pan prezentuje swoje zdanie?

kumaty

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #154 dnia: Maja 24, 2010, 21:42:53 »
Cytat: "Denver"
popierasz styl w jakim ten Pan prezentuje swoje zdanie?


W tym wypadku ja popieram.
Jak w cywilizowany sposób bezczelnie nie daję się mu zabrać głosu, to pozostaje to co zostało zaprezentowane....

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #155 dnia: Maja 24, 2010, 22:43:08 »
Cytat: "kumaty"
Cytat: "Denver"
popierasz styl w jakim ten Pan prezentuje swoje zdanie?


W tym wypadku ja popieram.
Jak w cywilizowany sposób bezczelnie nie daję się mu zabrać głosu, to pozostaje to co zostało zaprezentowane....


Ok szanuje Twoje zdanie, ale styl rozwrzeszczanego dziecka nie pasuje mi do publicznej debaty. Dla mnie taka postawa jest niegodna jakiegokolwiek urzędnika, radnego czy kogokolwiek, który piastuje publiczne stanowisko. Krzykiem to można było ludzi na targu nagabywać, a nie zabierać głos podczas sesji rady gminy. Nie wspomnę już o wykrzykiwaniu inwektyw. Po raz kolejny napiszę wstydzę się, że tak wyglądają sesje w naszej gminie.

dnfan1

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #156 dnia: Maja 25, 2010, 08:13:56 »
Cytat: "mariusz88887"
Do tej pory obiektywnie podchodziłem do włodarzy naszej gminy , ale to co zaprezentowali radni gryfa i pis na ostatniej sesji za publiczne pieniadze to kompromitacja i lekceważenie mieszkańcow Polic ,mam nadzieję iż policzanie gdy nie do wiedzą się całej prawdy o zwik ,to dadzą odpowiec przy urnach do glosowania ,chcę nadmienic iz w tej sprawie popieram p.Kardziejonka :szukaj!:


mam również taką nadzieję a w szczególności interesuje mnie jakie i w jakim urzędzie stanowisko teraz piastuje były dyrektor ZWiK z nominacji PO, który zasłynął kupieniem samochodu od samego siebie  :rotfl: kiedy za to odpowie??

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #157 dnia: Maja 25, 2010, 09:46:06 »
Koledzy czasami prawda wymaga niestandartowych zachowań
Mariusz

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #158 dnia: Maja 25, 2010, 11:50:07 »
Jasne... tłumy Policzan pokrzywdzonych przez za drogie podłączenie studzienek aż prosiły pana radnego o taki cyrk...

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #159 dnia: Maja 25, 2010, 20:16:52 »
Też prosiłem o konkretną osobę pokrzywdzoną, żeby podała wyliczenia strat. Na razie nikt nie odpowiedział. I tak jedyną pokrzywdzoną osobą przez burmistrza, której straty można wyliczyć jest radny Durman, były członek Komisji Rewizyjnej, który dostał karę za nie wywiązanie się z prac przy rozbudowie cmentarza. Przepraszam, jeszcze jest drugi pokrzywdzony - to były dyrektor ZWiK-u, wywalony za zakup samochodu od samego siebie.  I jeśli mam słowo  jakiegoś chłystka przeciwko słowu p.Wirkijowskiego, to słowo p.Wirkijowskiego ma dla mnie wagę. Przypomnijcie sobie  zdjęcia z sesji w powiecie, gdzie Kardziejonek siedzi w pierwszym rzędzie, a przecież nie jest radnym powiatowym. Wtedy jeden z radnych PO z powiatu zrezygnował, i skończyło się na jednej zmianie stanowiska. Odwołano  Bednarka.  Nie ważne co o mnie mówią. Ważne żeby mówili.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4674
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #160 dnia: Maja 25, 2010, 20:29:38 »
Cytat: "piotr S"
jest radny Durman, były członek Komisji Rewizyjnej, który dostał karę za nie wywiązanie się z prac przy rozbudowie cmentarza.


Trochę zboczę od tematu, ale faktycznie zastanawiałem się, kto taką fuszerkę odstawił budując nową bramę cmentarza? To dopiero jest defraudowanie funduszy i woła o pomstę do nieba, rozlatujące się zatrzaski furtki wejściowej, pełne zacieków cegły w górnej części bramy, i to "niby zadaszenie"- masakra... Jakość wykonania parkingu też stawia wiele do życzenia. Chyba to zostało celowo spartaczone, by za kilka lat mieć okazję do następnej roboty.

pac

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #161 dnia: Maja 25, 2010, 20:49:28 »
raczej za kilka miesięcy,
tym powinien zająć się radny Kardziejonek, niech wykrzyczy na sesji jak marnotrawione są pieniądze policzan!
i czy radny Durman może wykonywać prace dla gminy jako firma Durman :crazy:

anakonda

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #162 dnia: Maja 25, 2010, 22:43:36 »

Offline Godzik

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 217
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #163 dnia: Maja 25, 2010, 23:04:27 »
Dostałem dziś do skrzynki list od panów Kardziejonka i Pachisa.

Piszą oni, że wykryli nadużycia i patologie w życiu publicznym występujące od kilku kadencji. Ujęto w tym liście mnóstwo ogólników dotyczących pracy "administracji gminnej" i ogólnie afery ZWiKu (o ile w ogóle można o takiej aferze mówić).

Jedno pytanie:
Skoro wykryto tyle wałków, tyle nieprawidłowości i wręcz przestępstw - czy ktoś z szanownych członków Komisji Rewizyjnej (lub Rady Miejskiej) złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa do Prokuratury?

Jeśli tak, to że tak brutalnie powiem: mordy w kubeł, i czekać na to, co z siebie wypluje wymiar sprawiedliwości. W prawie obowiązuje domniemanie niewinności.

A jeśli nie, to dalej wylewajcie te wiadra pomyj, a wrócą one do Was wraz z wynikiem wyborczym na poziomie rynsztoku.

Powodzenia

P.S. Nie popieram W. Diakuna, jestem wręcz przeciwnikiem jego kandydatury.
P.S.2 Nie popieram też Platformy w żadnym wydaniu, czy to polickim, czy krajowym.
Godzik



"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem." - Stephen King

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #164 dnia: Maja 26, 2010, 09:31:08 »
Glosowałem w poprzednich wyborach na pana Diakuna ,ale to co oglądam w intrnecie tzn.seje Rady Miejskiej w wykonaniu radnych Gryf i Pis ta ich arogancja te uśmieszki taka buta to głęboko trzeba się zastanowić przy następnych wybporach
Mariusz