Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja  (Przeczytany 72469 razy)

Zdanowicz.J

  • Gość
Kolejna sesja - kolejna mistyfikacja.
« Odpowiedź #195 dnia: Czerwca 12, 2010, 18:30:54 »
Kolejna sesja i kolejna próba zatarcia tym razem śladów.  Wyraźnie widać zmianę tonu spółki
Pisański-Diakun. Jednak czegoś tu nie rozumiem. Jak można przeznaczyć 4 min. na prezentacje dowodów. Kiedyś i jakoś tego trzeba dokonać. Cztery min. przeznacza się na złożenie wniosku formalnego z uzasadnieniem !!

Ale to chyba temat na inny dział. Dlatego zwracam się do administracji o utworzenie działu np. Samorząd lokalny. Chętnie poczytam i podyskutuje nad procedurami i prawem samorządowym.
Godnym zauważenia jest jednak "aktor drugiego planu" tego spektaklu. No cóż?
- nie ma to jak przy "korycie"

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #196 dnia: Czerwca 13, 2010, 21:01:45 »
Cytat: "mariusz88887"
Sesja pewnie po niedzeli w tv.kablowej ,fragmenty ostatniej  sesji w TVP Szczecin.

Tu parę kawałków:
http://www.24kurier.pl/Aktualnosci/Region/Police/Kary-w-ZWiK-u
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #197 dnia: Czerwca 14, 2010, 02:29:06 »
Cytat: "Jan Szczerbicki"
To co się odbywalo w ZWiK, jest tylko namiastka prawdziwego zycia obecnej wladzy.
Osobiście sądzę, że znajdą się o wiele ciekawsze tematy, na inne kwoty.


To wyjaśnią śledztwa. Trudno oceniać skalę nie znając dowodów. Ważnym elementem jest zmiana pozycji władz gminnych. Tu oczekuje niespodzianek. Jednak chciałbym zatrzymać się przy samej sesji a dokładniej sposobie jej prowadzenia. Nie znam dokładnie procedur. Zaczynam się uczyć. Jednak bez niezbędnej wiedzy, sama forma prowadzenia sesji jest co najmniej kuriozalna.
Rozumiem zapędy p. Króla do storpedowania pierwszej, nadzwyczajnej sesji. Jaki był tym razem powód do przerywania prezentacji radnego Kardziejonka? Jako szef komisji ma prawo i obowiązek przedstawić społeczeństwu wyniki. Jak można dokonać tego w 4 minuty? Radnym płaci się diety za to że poświęcają czas dla spraw gminy i jej mieszkańców. Mają ten czas wykorzystać do maximum. Skąd więc ten pośpiech? Jeżeli sprawa wymaga omówienia, wyjaśnienia, prezentacji, należy to umożliwić. Odnoszę wrażenie że Radny Król, jako przewodniczący rady został "namaszczony" takim zadaniem aby tą sprawę do końca komplikować. Lub co gorsza jest urzędasem minionej epoki dla którego procedury przysłaniają rzeczywistość.

Godnym zwrócenia uwagi pozostaje fakt negacji kosztorysów komisji przez radnego Różyckiego.
Gmina w świetle prawa i majestatu, przedstawia kosztorysy i opinię prawne w które to wszyscy zmuszeni są wierzyć. Czyli mają prawo w swojej obronie wskazać jednostkę wydającą opinie. Wszystkie te opinie są finansowane z budżetu czyli mieszkańców. Opinie komisji rewizyjnej natomiast, uznawane są jako prywatne? Według słów radnego Różyckiego, dyr. Koźlarek opierał się na dokumentach. A komisja rewizyjna? Wiadomo iż komisja nie ma środków finansowych na swoją działalność. Logika wskazuje że w tym przypadku komisja wskazuje jednostkę opinioznawczą a gmina pokrywa koszty. Skoro gmina odmawia zapłaty, skąd komisja ma wziąć opinie? Czy musi dać wiarę jednostce kontrolowanej? lub jej zwierzchnikom? Ja bym gminie w tym przypadku nie wierzył.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #198 dnia: Czerwca 15, 2010, 15:48:35 »
Obejrzałem całą 54 sesję dot.ZWIK  i jestem zdegustowany wręcz zażenowany  tym co tam usłyszałem i zobaczyłem ,zachowanie tego pana z aparatem w tle pana Kardziejonka domyślam się że to pan zatrudniony na etacie w gminie YAK?. To pukanie się w głowę to ręce opadaja na takie zachowanie , normalnie jest to nie do przyjęcia ale to jest szacunek wyrażany dla drugiego człowieka przez pracownika   gminy POLICE ,i cieszy mnie fakt iż gmina przyznała się do naduzyć popełnionych przez ZWIK ale martwi że pewnie ukarani będą ci na dole .
Mariusz

yak

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #199 dnia: Czerwca 15, 2010, 17:02:38 »
Słuchaj chłopcze, bo stary być nie możesz. Pan Kardziejonek pozwolił sobie na powiedzenie do wszystkich, w tym również do mnie, bo zwracał się do urzędników gminnych "wszyscy jesteście złodziejami". Widocznie tej sesji chłopcze nie oglądałeś. A to było 14 maja. Pewnie jest gdzieś w archiwach. Więc nie uprawiaj tu platformerskiej propagandy i nie baw się w demagogię. Tak, ja, jako ja uważam, że koledze Kardziejonkowi coś się pomieszało. I równocześnie nie sądzę, abym nie mógł tego faktu tak oceniać. Ja mam w nosie telewizję, transmisję i opinie różnych anonimów. W nosie powtarzam. A do płochliwych nie należę i nigdy nie należałem. Więc jak mam ochotę wyrazić swój pogląd - wyrażam. Trudno to zrozumieć jak się atakuje zza węgła, ale każda epoka ma takich skrytobójców na jakich zasługuje. Dorastaj w zdrowiu!

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #200 dnia: Czerwca 15, 2010, 17:28:30 »
A jednak uderz w stół a nożyce same się odezwą ,pan chyba nie rozumie że jest pan urzędnikiem gminnym i za moje pieniądze z podatków urządza pan jakieś szopki.Ale wracając do rzeczy ,czytając niektóre pańskie wypowiedzi stwierdzam iż nie potrawi pan prowadzić merytorycznej rozmowy tylko używa pan potocznie nie zrozumiałych określeń .Jest takie powiedzenie jak komuś brakuje argumentów to zaczyna machać rękami . A co do wieku to się pan moze pomylić.I proszę na przyszłośc pamiętac iż takim zachowaniem może pan wydawać świadectwo o gminnych urzędnikach .
Mariusz

yak

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #201 dnia: Czerwca 15, 2010, 17:39:34 »
Za żadne chłopie Twoje pieniądze. Twoje pieniądze zabiera Ci fiskus, a państwo je potem rozdziela. Nie przeszacowuj swojego znaczenia. To po pierwsze. A po drugie - zobacz jak agitujesz w różnych wątkach za Komorowskim, by nikt dociekliwszy nie miał wątpliwości z kim ma do czynienia.
I znów się nie przeceniaj: "uderz w stół" - et, uderzyłeś? puknąłeś leciutko. Wiec o czym mowa? Ja nigdzie nie "macham rekami", piszę, co chcę, mówię, co uważam za stosowne, realizuję swoją wolność, na którą ciężko zapracowałem. Nauką i wytężoną pracą. Dlatego zejdź ze mnie Bracie i zajmij się FAKTAMI!
Bo jest również powiedzenie, że ludzie prawdziwie inteligentni mówią o problemach, ludzie średnio inteligentni mówią o zdarzeniach, a ludzie prymitywni - mówią o innych. To jest trafna diagnoza, zatem wyciągnij wnioski. Pozdrowienia!

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #202 dnia: Czerwca 15, 2010, 17:52:55 »
Na pewno pan nie bedziesz mi ograniczał wolności wypowiedzi ,pamiętaj ja mówię to co widzę ,a co widzę to mówię i jeszcze raz powtórzę że pańskie zachowanie na sesji było żenujące,tyle i aż tyle i żegnam pana .
Mariusz

yak

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #203 dnia: Czerwca 15, 2010, 17:56:51 »
Świetnie chłopie, wszyscy mogą ocenić do jakiej kategorii należysz. Kwantyfikatory podałem. Powodzenia prowokatorze!

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #204 dnia: Czerwca 15, 2010, 19:28:44 »
No cóż potrawi pan panie YAK  tylko obrażać i wyzywać i na nic wiecej pana nie stać,  ,i kończę z panem ten dialog  bezsensowny i nie chce mi się pana obrażać ,bo mam szacunek dla innych ludzi czego nie mogę powiedzieć o panu .
Mariusz

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #205 dnia: Czerwca 16, 2010, 01:40:49 »
Cytat: "yak"
Słuchaj chłopcze, bo stary być nie możesz. Pan Kardziejonek pozwolił sobie na powiedzenie do wszystkich, w tym również do mnie, bo zwracał się do urzędników gminnych "wszyscy jesteście złodziejami".


...no i miał słuszną racje. Popieram. Za sprawozdania z sesji wynagrodzenie się nie należy.
A sędziwy obywatel Polic czeka na spisanie historii :)

yak

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #206 dnia: Czerwca 16, 2010, 01:53:13 »
Vale!, powiedziałem.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #207 dnia: Czerwca 18, 2010, 18:29:51 »
TO jest właśnie odpowiedż człowieka który nie liczy się ze zdaniem innego mieszkańca Polic, ja tylko ja mam rację jestem nieomylny i tylko moja opinia się liczy a inni nie mają prawa zabierć głosu.
Mariusz

yak

  • Gość
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #208 dnia: Czerwca 18, 2010, 18:56:52 »
Jesteś Mister NIKT - mniej niż zero - wiesz o tym? Nie? To spójrz w lustro. Masz jakieś dokonania? Nie wstydź się: masz - powiedz. Pochylę głowę. A na razie Drogi Platfusie, pardon - Platformersie, nie zawracaj gitary. Idź ze swą klaką na grzybki i daj ludziom spokój młodzieńcze. Dopóki mają cierpliwość. [Teraz zapewne zaczniesz szaleć - łatwo u takich jak Ty szaleństwo wywołać - będziesz mnie lżyć itd.] Czekaj cierpliwie i patrz końca. Również własnego. Na Listę zostałeś wpisany. Sam tego chciałeś...

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Police] Sesja nadzwyczajna - misterna prowokacja
« Odpowiedź #209 dnia: Czerwca 18, 2010, 19:30:29 »
Nie w moim stylu ubliżac komukolwiek , a w pana wypowiedzi to są grożby .

[ Dodano: 2010-06-18, 19:32 ]
Nie ma oczym dyskutować.
Mariusz