Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Pilchowo] Dziurawe drogi  (Przeczytany 45157 razy)

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #60 dnia: Września 07, 2010, 14:40:55 »
Cytat: "mateusz12"
Raczej nie. Tam gdzie kończą w stronę Szczecina kończy się również granica powiatu polickiego. A jest to remont realizowany przez powiat policki. Miasto Szczecin jak zawsze się [wulgaryzm].


Było o tym w Kurierze, miasto Szczecin nie ma w planach remontu swojego odcinka. Niestety tego się nie przeskoczy.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #61 dnia: Września 07, 2010, 14:50:38 »
Swoją drogą ciekawą sytuację mają mieszkańcy Pilchowa. Czyli co, jedni należą do Szczecina, a drudzy do Polic? :S
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Borisz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 460
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #62 dnia: Września 07, 2010, 18:11:12 »
Ale ta droga zdaje się jest wojewódzka. Więc czy przypadkiem nie robi różnicy na czyim terytorium się znajduję? Bo gdyby była to droga powiatowa to rozumiem

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #63 dnia: Września 07, 2010, 23:54:46 »
Cytat: "Borisz"
Ale ta droga zdaje się jest wojewódzka. Więc czy przypadkiem nie robi różnicy na czyim terytorium się znajduję? Bo gdyby była to droga powiatowa to rozumiem


nie dojdziesz o co tam chodzi... w kazdym razie w miejscowosci jest tabliczka "Szczecin"

Offline mateusz12

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #64 dnia: Września 08, 2010, 10:19:58 »
Cytuj (zaznaczone)
Swoją drogą ciekawą sytuację mają mieszkańcy Pilchowa. Czyli co, jedni należą do Szczecina, a drudzy do Polic? :S


Granica Pilchowa kończy się za mostem. Dalej jest już Szczecin i nawet informują o tym tablice. Mianowicie po przejechaniu mostu widnieje tablica Szczecin.

Offline police1260

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #65 dnia: Września 08, 2010, 13:32:33 »
Tyle że po przekroczeniu tablicy Szczecin, jeżeli wjedziesz w jakąś ulice po lewej stronie od Polic to jesteś we wsi Pilchowo.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #66 dnia: Listopada 10, 2010, 16:59:04 »
Nie wydaje się Wam, że brakuje jakiejś linii warunkowego zatrzymania przed sygnalizatorem w kierunku Polic? Jakoś dziwnie mi się tam zatrzymuje, jakby czegoś w tym miejscu brakowało. Może mam takie wrażenie, bo nie ma tam przejścia dla pieszych, sam nie wiem.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #67 dnia: Listopada 10, 2010, 19:12:34 »
Linia, fakt, brakuje....
Ale ta sygnalizacja mnie wnerwia, szczególnie, że działa na okrągło i jak jadę z pracy
po 22 i widzę zielone światło, nim dojadę, zmienia się na czerwone - dosłownie na parę sekund. Nie wiem dlaczego tak się dzieje.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #68 dnia: Listopada 10, 2010, 19:27:33 »
Cytat: "jasia"
po 22 i widzę zielone światło, nim dojadę, zmienia się na czerwone - dosłownie na parę sekund. Nie wiem dlaczego tak się dzieje.


Niektóre sygnalizacje tak działają, jak się jedzie za szybko, np. ta koło "Liroja" też się tak zachowuje. Jadąc w stronę Polic trochę szybciej kilka razy zobaczyłem prewencyjną czerwień. :)

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 10, 2010, 20:08:28 »
A to ciekawe...bo zawsze jadę tamtędy 40 km/godz

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 10, 2010, 20:11:44 »
To w takim razie nie wiem, pewnie te światła są tak zaprogramowane, aby w późnych godzinach na chwile przyhamować potencjalnych piratów.

jaroslawp

  • Gość
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #71 dnia: Listopada 10, 2010, 21:36:40 »
A mnie bardziej zastanawia dlaczego remont wykonano tylko do połowy wioski. Przecież to droga wojewódzka, a nie powiatowa. A nawet gdyby, to czy tak ciężko dogadać dwóm powiatom inwestycje?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #72 dnia: Listopada 10, 2010, 21:40:23 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "jasia"
po 22 i widzę zielone światło, nim dojadę, zmienia się na czerwone - dosłownie na parę sekund. Nie wiem dlaczego tak się dzieje.


Niektóre sygnalizacje tak działają, jak się jedzie za szybko, np. ta koło "Liroja" też się tak zachowuje. Jadąc w stronę Polic trochę szybciej kilka razy zobaczyłem prewencyjną czerwień. :)


To jest najbardziej kretyńskie rozwiązanie jakie można było wymyślić.

Pierwszy raz się z tym spotkałem w Reczu. Jadę spokojnie, widzę z daleka, że zielone, a tu nagle JEB - w pół sekundy z powrotem na czerwone. Myślę - WTF? Podjechałem bliżej, raz dwa trzy i zielone. Patrzę w lusterka, a w przeciwnym kierunku czerwone. WTF^2.

Naprawdę nie wiem co za kretyn mógł wpaść na tak mylące i dezinformujące rozwiązania. Szacunek dla niego.

Kiedyś ktoś rozjedzie na takim przejściu pieszego bo "codziennie tu jeżdżę i te światła ciągle nie działają więc pojechałem na czerwonym!". Oczywiście to nikogo nie usprawiedliwia bo jest czerwone = zatrzymujesz się. Ale różni ludzie po drogach jeżdżą.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #73 dnia: Listopada 10, 2010, 21:44:44 »
Dokładnie, takie światła uczą przejeżdżania na czerwonym. Gdzieś chyba już na forum o tym pisałem - teraz codziennie się z tym idiotycznym rozwiązaniem spotykam na ul. Europejskiej w Szczecinie na jednym ze skrzyżowań. Innym niebezpieczeństwem może być to, że przy śliskiej nawierzchni osoba mocniej hamująca (bo przecież do ostatniej chwili była ta osoba przekonana, że światło się zmieni na zielone) wpadnie nagle w poślizg i nieszczęście murowane.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #74 dnia: Listopada 10, 2010, 21:45:08 »
Widzisz KrP, o to właśnie temu "kretynowi" chodziło, że kiedy masz świadomość tego, że czerwone światło może zapalić się bez powodu w każdej chwili, to ściągasz nogę z gazu. Usługa ta adresowana jest oczywiście do kierowców, którzy często pokonują ten sam odcinek parę razy w tygodniu.