Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Pilchowo] Dziurawe drogi  (Przeczytany 45089 razy)

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #90 dnia: Listopada 12, 2010, 08:20:25 »
Chyba mogę potwierdzić co pisze kubapolice. Wcześniej już słyszałem, o patencie na "długie". Kilka razy udało mi się zmienić na zielone, albo to był kilkukrotny zbieg okoliczności :) Piszę o światłach przy Liroju.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

jaroslawp

  • Gość
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #91 dnia: Listopada 12, 2010, 08:21:06 »
Spróbowałem dzisiaj o 1:30 na Obotryckiej. Nie wyszło. Zapaliło się tak jak by sterowały tym wszystkim pętle indukcyjne. Ale może za krótko świeciłem długimi, no i lało jak z cebra. ;D

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #92 dnia: Listopada 12, 2010, 09:57:32 »
Cytat: "kubapolice"
Cytat: "speedbax"
Spoko Kuba, nie zawsze można tak bezkarnie i długo mrugać, szczególnie teraz przy jesiennej pogodzie, gdzie wszystko jest takie rozmazane. Nie wolno oślepić jadących w przeciwnym kierunku.
Zdecydowanie masz rację, dlatego też należy tego rozwiązania używać tylko na pustej drodze, a o to w nocy nie tak ciężko.


Przy okazji oślepiania. Chciałbym przesłać serdeczne środkowe palce dla ludzi jeżdżących po zmroku na światłach przeciwmgielnych. Przypominam wam niedouczeni rajdowcy, że takich świateł, w warunkach normalnej przejrzystości, możecie używać jedynie na drodze krętej, a nie wtedy, gdy chcecie sobie doświetlić trasę.

Dlatego nie denerwujcie się tak gdy wam mrygam długimi, po prostu nauczcie się przepisów.

Naprawdę nie rozumiem dlaczego policja nie weźmie się za takich cwaniaków. Że nie wspomnę o tych jeżdżących na pseudo xenonach (tu pozdrowienia dla kierowcy czerwono-białego golfa, który tak napierdziela na niebiesko, że głowa mała).
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #93 dnia: Listopada 12, 2010, 10:05:17 »
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline gumastic

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #94 dnia: Listopada 12, 2010, 10:45:46 »
W Pilchowie są raczej pętle inducjyjne - widziałem przejazdem w czasie remontu, jak układali kable w jednej z warstw asfaltu.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #95 dnia: Listopada 12, 2010, 22:32:45 »
Cytat: "KrP"
Przy okazji oślepiania. Chciałbym przesłać serdeczne środkowe palce dla ludzi jeżdżących po zmroku na światłach przeciwmgielnych. Przypominam wam niedouczeni rajdowcy, że takich świateł, w warunkach normalnej przejrzystości, możecie używać jedynie na drodze krętej, a nie wtedy, gdy chcecie sobie doświetlić trasę.

Dlatego nie denerwujcie się tak gdy wam mrygam długimi, po prostu nauczcie się przepisów.
No to jest nas dwóch ;-)
Cytat: "KrP"
Że nie wspomnę o tych jeżdżących na pseudo xenonach (tu pozdrowienia dla kierowcy czerwono-białego golfa, który tak napierdziela na niebiesko, że głowa mała).
Dodałbym jeszcze LEDy z Reala ;-)
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #96 dnia: Listopada 24, 2010, 13:49:59 »
ha pada dziś pierwszy pierwszy śnieg, biała zima już chyba zostanie, zastanawiam się, które drogi w naszym mieście są juz tak słabe, że po zimie będą przypominać totalne sito...

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #97 dnia: Listopada 24, 2010, 14:25:06 »
Cytat: "arturrop1"
zastanawiam się, które drogi w naszym mieście są juz tak słabe, że po zimie będą przypominać totalne sito...

Gdybyś o to zapytał przed wyborami-to rozumiem,mielibyśmy konkretne deklaracje i jasność,natomiast teraz-? możemy spekulować i się licytować kto za który odcinek odpowiada,w jakiej kolejności będą "łatać" ( nie mylić z kompleksową naprawą) i uzupełniać,czy będą i w jakich latach środki na to.Stan Naszych dróg jaki jest każdy widzi-niby należymy do cywilizowanego kraju ale patrząc na stan dróg to "trzeci świat" Nadzieja w matce naturze,że po prostu oszczędzi Nam cierpień i kosztów.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #98 dnia: Listopada 30, 2010, 14:30:19 »
Dzisiaj jak wracałem o godz. 13. do Polic to fotoradar w Pilchowie nie miał tej białej zaślepki na obiektywie. Czyżby zaczynał na siebie zarabiać?
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #99 dnia: Listopada 30, 2010, 15:06:42 »
Cytat: "Kuba"
Dzisiaj jak wracałem o godz. 13. do Polic to fotoradar w Pilchowie nie miał tej białej zaślepki ma obiektywie. Czyżby zaczynał na siebie zarabiać?


Albo złomiarze ją ukradli - to też możliwe. A jak działa to będzie łapać idiotów, bo nikt normalny na tym zakręcie nie jedzie za szybko.

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #100 dnia: Grudnia 08, 2010, 21:20:14 »
kierowcy uważajcie na to wredne pobocze naprzeciw Polgumu w Pilchowie, być może przez które miało miejsce ostatnio zderzenie audi z hondą. teraz gdy jest zasypane śniegiem jest jeszcze bardziej zdradliwe. za krawędzią asfaltu jest naprawdę spory uskok w dół!

mm

  • Gość
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #101 dnia: Grudnia 16, 2010, 12:03:26 »
Cytat: "arturrop1"
ha pada dziś pierwszy pierwszy śnieg, biała zima już chyba zostanie, zastanawiam się, które drogi w naszym mieście są juz tak słabe, że po zimie będą przypominać totalne sito...


prawie wszystkie.. bo u nas się nie naprawia na stałe tylko na sezon..
podobnie jak z budową dróg i autostrad- nowo wybudowane jakoś dają radę przez ok.5 lat bo po tym czasie kończy się ich gwarancja i firmy zarabiają na nowo :]

pzdr:)