Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Pilchowo] Dziurawe drogi  (Przeczytany 44559 razy)

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 13, 2010, 21:12:03 »
Cytuj (zaznaczone)
przez wołczkowo do dobrej szczecińskiej , i dalej na bartoszewo

nigdy nie jechałem z Dobrej do Bartoszewa, pamiętam, że asfalt kończył się w Grzepnicy, dalej prowadziła leśna piaszczysta droga, w takim razie mam pytanie, jak to wygląda obecnie?

Offline kere

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 13, 2010, 21:22:16 »
Cytat: "arturrop1"
pamiętam, że asfalt kończył się w Grzepnicy
stare dzieje

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 13, 2010, 21:29:20 »
Cytuj (zaznaczone)
pamiętam, że asfalt kończył się w Grzepnicy
stare dzieje


może i stare ;) patrzyłem przez google mapy na zdjęcie satelitarne i jakoś nie wygląda mi to za ciekawie

Offline kere

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 13, 2010, 21:40:16 »
tam jest super asfalt.przysięgam

matthias99

  • Gość
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 13, 2010, 22:06:57 »
Z Grzepnicy do Bartoszewa przez Sławoszewo, dobry asfalt. Ja już od 2 lat nią jeżdżę. Dobra droga bo nierozreklamowana :)

Offline Victory

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 13, 2010, 22:36:33 »
Bartoszewo, Sławoszewo ok...gorzej teraz po zimie w samej Dobrej tez dziura na dziurze...no ale z dwojga złego to już lepiej tamtą stroną jechać.

POZDRAWIAM!!!

Offline cyganek

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 13, 2010, 22:38:37 »
Jechałem kilka dni temu przez Bartoszewo do Głębokiego,to droga od Grzepnicy przez Dobrą wygładała jak po zbombardowaniu,dziura na dziurze.To samo w Wołczkowie przed Dobrą jadąc do Polic.Dobry asfalt bez dziur jest od Grzepnicy dalej w kierunku na Police,oraz odwrotnie z Polic tylko do Grzepnicy.Ale za kilka dni będzie przez Pilchowo jak w cywilizowanym świecie.

głos rozsądku

  • Gość
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #37 dnia: Kwietnia 13, 2010, 23:07:56 »
Cytat: "Victory"
ej teraz po zimie w samej Dobrej tez dziura na dziurze

Większość dziur w Dobrej dzisiaj połatali (znienawidzonym żużlem). Droga może nie jest idealna ale zawsze lepsze to niż stanie w korku.

Ann

  • Gość
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 14, 2010, 15:18:46 »
Dzisiaj korki już mniejsze stałam dosłownie 3 minuty :)

Offline angie

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 14, 2010, 15:49:26 »
zgadzam się, ja dzisiaj rano wyjechałam wczesniej z nastawieniem stania w korku (w poniedziałek powrót po pracy 1,5 godz.) a tu co? załapałam się od razu na zielone światło z tego szczęścia wpadłam na te dziury 60/h. Czy to już wszystko w temacie problemów związanych z remontem? bo nie wiem czy na stałe przerzucić się na jazdę Szosą Polską?

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 14, 2010, 20:49:27 »
Cudów nie ma. Nie ma korków, bo kierowcy się przerzucili na inne trasy. Jeśli napiszecie że już nie ma korków to wrócą kierowcy, a z nimi korki ;) Lepiej pisać że nie da się przejechać :P
A czy wracał ktoś do Polic po 18-tej? Ciekaw jestem, czy da się wrócić autobusem w jakimś sensownym czasie...

Offline gumastic

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 14, 2010, 20:54:43 »
Cytat: "arturrop1"
patrzyłem przez google mapy na zdjęcie satelitarne i jakoś nie wygląda mi to za ciekawie

Nasze okolice na google mapach są z coś około 2004 roku, więc ta droga na zdjęciach jest jeszcze piaszczysta. Teraz te 30-60 km/h da się jechać. Tyle, że trzeba uważać, bo jest bardzo kręta i nieco wąska, pod tym względem przypomina mocno trasę przez Siedlice i Leśno Górne.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 14, 2010, 21:30:31 »
Cytat: "cooker"
Cudów nie ma. Nie ma korków, bo kierowcy się przerzucili na inne trasy. Jeśli napiszecie że już nie ma korków to wrócą kierowcy, a z nimi korki ;) Lepiej pisać że nie da się przejechać :P
A czy wracał ktoś do Polic po 18-tej? Ciekaw jestem, czy da się wrócić autobusem w jakimś sensownym czasie...


Wracałem dziś autem koło 19, droga przejezdna normalnie, parę minutek postoju w Pilchowie na światłach.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 26, 2010, 11:30:07 »
Zaczęli robić odcinek Siedlice - Pilchowo. Jadąc w stronę Pilchowa, kawałek za zakrętem w okolicy przystanku Sierakowo zaczyna się ruch wahadłowy, kończy się spory kawał przed Pilchowem (przy drodze dojazdowej do starego wysypiska), ale i tak jest dość długi więc utrudnienia murowane. Jeśli ktoś wraca ze Szczecina to lepiej jechać przez Tanowo.

Offline angie

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 28, 2010, 13:13:29 »
dziś rano w Pilchowie na światłach było zielone w obydwu kierunkach - dobrze, że jadący z kier. Głębokiego mieli gdzie ustępować miejsca (wjeżdżali pomiędzy barierki) ale już autobus 103 zatarasował drogę i musiałam przepychać się po chodniku. Za to w poniedziałek zanim mądry kierowca stojący jako pierwszy w kier, Głębowkiego ruszył na czerwonym przejechały ze trzy tury samochodów z Głębokiego - po prostu w stronę Głębokiego było czerwone na stałe. Poza tym sądzę, że jak puszcza się ruch jedną nitką to trzeba ją było przygotować a nie wysyłać ludzi na te dziury. Uwielbiam ten przejazd tamtędy rano i widok 15 facetów gapiących się w dziurę lub podziwiajacych jednego pracującego.

[ Dodano: 2010-05-07, 11:51 ]
czy ktoś może mi powiedzieć co się dzieje ze światłami w Pilchowie wczoraj rano stałam z 20 min. w stronę Głębokiego, a po południu korek ze Szczecina zaczynał się przy kościele na Głębokim. Żeby było śmieszniej w stronę Polic na zielonym przejeżdżało do 8 samochodów a w stronę Szczecina około 50. Kolejka do świateł w stronę Szczecina kończyła się na krzyżówce do Polic przez Siedlice czyli nie przekraczała 15 samochodów. Aha a efektów tych miesięcznych prac jak nie było tak nie ma!