Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Vectra  (Przeczytany 298070 razy)

unorfind

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #255 dnia: Stycznia 23, 2011, 18:19:10 »
to co się dzieje ostatnio z vectra to jakaś kpina czy ktoś inny tez ma problemy? bo od nowego roku to prędkości wahają mi się w granicach 5mb/s do 10mb/s  (z 24mb/s) a dzisiaj to już dna sięgają
no i ten ich ping szkoda gadać


Ort. Pozdrawiam - Kuba

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #256 dnia: Stycznia 23, 2011, 20:00:37 »
Vectra leci sobie w kulki. Rachunek do zapłaty za styczeń dostałem do skrzynki w dniu 20 stycznia. Termin płatności 21 stycznia. Chyba kogoś pogięło? Oczywiście na kopertach wrzucanych do skrzynek nie ma żadnych stępli pocztowych z datą. W ten sposób mogą połowę Polic wpisać do rejestru długów. Jednodniowy termin płatności?

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #257 dnia: Stycznia 23, 2011, 21:23:15 »
Z tego co się dowiedziałem, jak się spóźnisz z 5-10dni nic Ci nie zrobią, o opóźnieniu Vectra wiedziała i karać nikogo nie będzie. Przynajmniej takie zapewnienie dostałem w biurze Vectry.

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #258 dnia: Stycznia 23, 2011, 21:49:06 »
ja zapłaciłam wszystkie należności - w terminie- wg starych stawek... za mieszkanie szacunkowo, w następnym miesiącu dopłacę...

Offline magdaa

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #259 dnia: Stycznia 24, 2011, 13:40:20 »
ja tak samo otrzymuje  rachunek dzień , dwa przed terminem zapłaty...

Offline IVAN

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #260 dnia: Stycznia 25, 2011, 21:58:45 »
Cytat: "jasia"
ja zapłaciłam wszystkie należności - w terminie- wg starych stawek...  , w następnym miesiącu dopłacę...


Ja też nie zamierzam im dopłacać zeta  :crazy:  dostaną w następnym miesiącu.
Ciekawe co zrobią ?? Może odetną TV  :devil:
Pożyjemy zobaczymy.

aisak

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #261 dnia: Stycznia 25, 2011, 22:27:15 »
"Vectra" nie pierwszy raz tak późno wrzuca rachunki do skrzynek. Mi zdażyło się otrzymać kilkakrotnie rachunki nawet już po terminie do zapłaty, ale jak dotąd nie nakładali kar, bo i za co?. Widocznie zdają sobie sprawę z własnej winy (czytaj: opóźnienia). W przeciwnym razie zapewne niejedna osoba w takiej sytuacji zrobiłaby im nieziemską awanturę!

unorfind

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #262 dnia: Stycznia 26, 2011, 22:27:20 »


vectra i ich jakość usług już mi się odechciewa dzwonić nawet do nich
chyba trzeba będzie samemu się osobiście wybrać :chain: moja cierpliwości już się skończyła a najdziwniejsze jest to że net  net muli tak przez 1~2h ,wraca do normy na jakiś czas i znów spada

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #263 dnia: Marca 04, 2011, 18:10:50 »
Macie...
a co? u ciebie nie ma?

Offline IVAN

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #264 dnia: Marca 18, 2011, 18:30:30 »
Ciekawostka:

Vectra uruchomiła internetowe łącze do węzła w Londynie o przepustowości 10 Gbit/s. Łącze LINX (London Internet Exchange) realizuje bezpośrednią wymianę ruchu połączeń internetowych z wieloma operatorami telekomunikacyjnymi całego globu.

Bezpośrednie połączenie sieci Vectry z węzłem międzyoperatorskim to przede wszystkim możliwość osiągania dobrych parametrów technicznych oferowanego dostępu do internetu. Przynosi minimalne opóźnienia i straty pakietów, najkrótsze ścieżki routingowe, brak limitów pasma.

LINX jest największym brytyjskim węzłem wymiany ruchu IP i jednym z największych na świecie - spotyka się tu ponad 380 operatorów internetu z 50 krajów. Korzystają z niego m.in. takie serwisy jak Google, Microsoft, Facebook i Yahoo. Ruch generowany przez operatorów sięga w szczycie 900 Gbit/s.

Poza LINX Vectra korzysta już z punktów wymiany ruchu polskiego (PL-IX Warszawa) i niemieckiego (DEC-IX Frankfurt). Z każdym z nich za pomocą transmisji 10 Gbit/s. Szybki rozwój węzłów międzyoperatorskich w ostatnich latach sprawia, że można przez nie dotrzeć już do ponad połowy światowych zasobów internetu.

Uruchamiając nowe łącze do londyńskiego punktu wymiany Vectra udowadnia, że jest nowoczesnym, czołowym polskim operatorem telekomunikacyjnym (obecnie z łącza LINX korzysta m.in. firma ATM). Taki sposób podłączenia do sieci internet zbliża abonentów Vectry do samych źródeł światowego internetu.

[Łukasz Szewczyk]


http://www.proline.pl/?r=biuletyn&n=vectra-blizej-zrodel-swiatowego-internetu

Ciekawe kiedy w Policach będzie działać poprawnie to co na umowie (w ofercie)
Sam nie mam neta od nich tylko TV a noszę się z myślą przejścia na net, ale widząc to jest a w zasadzie to czego nie ma a powinno być  :faja: lekko się waham.
Pytanie do osób które korzystają z neta Vectry - czy coś się poprawiło z prędkościami ???

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #265 dnia: Marca 18, 2011, 20:22:20 »
u mnie lipa nawet sprawdzając na vectra test prędkość łacza to z 8mb mam raptem 4,90mb wiec lipa dalej.

Offline Maciuś

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #266 dnia: Marca 26, 2011, 12:24:39 »
a ja man umowę na 16 mb a jest nawet do 20 czyli to tylko u ciebie jest coś nie tak

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #267 dnia: Kwietnia 05, 2011, 19:50:55 »
Na TV KAB leci film "Marzec 2011", ktoś wie, czy można go zassać? skąd ?:)
Dzięki.

Doszukanie się strony na google tv kab = masakra:P
google

Offline Domino

  • Moderator
  • Wielka Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #268 dnia: Kwietnia 05, 2011, 20:09:27 »

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #269 dnia: Kwietnia 05, 2011, 20:59:18 »
Prosta strona, jak ja to przegapiłem.. Dzięki za link, nie doszukałem się filmiku ;\