Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Vectra  (Przeczytany 298723 razy)

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #240 dnia: Stycznia 19, 2011, 08:36:17 »
ArieL,a do kiedy miałes umowe ??

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
Vectra
« Odpowiedź #241 dnia: Stycznia 19, 2011, 10:21:36 »
do końca stycznia. Ale przelew zrobiłem w listopadzie za 3 m-c z góry. Dla świętego spokoju przelałem te 6 gr.
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #242 dnia: Stycznia 19, 2011, 11:41:16 »
ArieL, nie dziw się wiec bo umowa mimo wypowiedzenia obowiazuje nadal zgodnie z jej terminem,dobrze  ze zaplaciłeś bo byś miał/ła tak jak kiedyś babcia jakaś co grosika za mało zaplaciła a odsetek urosło na ponad iles tysiecy.

justka8k

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #243 dnia: Stycznia 19, 2011, 13:22:42 »
Cytat: "IVAN"
No i nasza kochana Vectra dostarczyła rachunki z nowym vatem :money:
Czyli nie tylko Espol liczy kasę :study:


Ivan, dlaczego wspominasz o espolu w temacie o vectrze a nic o ampio np?

Wujek Sknerus

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #244 dnia: Stycznia 19, 2011, 16:25:05 »
Cytat: "ArieL"
do końca stycznia. Ale przelew zrobiłem w listopadzie za 3 m-c z góry. Dla świętego spokoju przelałem te 6 gr.


IMO nie mają prawa naliczyć dodatkowych opłat jeśli opłaciłeś wszystko jeszcze na starym VAT.

Ja bym ich poprosił o podstawę prawną.

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
Vectra
« Odpowiedź #245 dnia: Stycznia 19, 2011, 16:34:55 »
Cytat: "Wujek Sknerus"
Cytat: "ArieL"
do końca stycznia. Ale przelew zrobiłem w listopadzie za 3 m-c z góry. Dla świętego spokoju przelałem te 6 gr.


IMO nie mają prawa naliczyć dodatkowych opłat jeśli opłaciłeś wszystko jeszcze na starym VAT.

Ja bym ich poprosił o podstawę prawną.


Też tak myślałem. Ale ewentualne koszta nawet głupiego telefonu do nich przewyższały te 6 groszy wiec po prostu przelałem im tę "astronomiczna" kwotę 6 groszy... ;)
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #246 dnia: Stycznia 19, 2011, 16:34:58 »
jest reguła że : ...prawo nie działa wstecz... nawet jeśli chodzi o płatnośći ktore zostały uregulowane.

Wujek Sknerus

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #247 dnia: Stycznia 19, 2011, 19:06:36 »
Cytat: "ArieL"
Cytat: "Wujek Sknerus"
Cytat: "ArieL"
do końca stycznia. Ale przelew zrobiłem w listopadzie za 3 m-c z góry. Dla świętego spokoju przelałem te 6 gr.


IMO nie mają prawa naliczyć dodatkowych opłat jeśli opłaciłeś wszystko jeszcze na starym VAT.

Ja bym ich poprosił o podstawę prawną.


Też tak myślałem. Ale ewentualne koszta nawet głupiego telefonu do nich przewyższały te 6 groszy wiec po prostu przelałem im tę "astronomiczna" kwotę 6 groszy... ;)


Tu bardziej chodzi o zasadę.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #248 dnia: Stycznia 19, 2011, 20:09:02 »
Jeżeli w Vectrze nie ma takiej oferty jak "płacenie za 3 m-c z góry" to mogą doliczyć dodatkową kasę "6 groszy" bo REALNIE miesiąc zostaje opłacony dopiero w styczniu (kasa sobie leży na koncie i procentuje, ale to już Twoja wina bo im wysłałeś). Gdyby było inaczej połowa polaków opłaciłaby wszystkie możliwe rachunki za cały 2011 i na pewno byłoby o tym głośno w mediach.

Wujek Sknerus

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #249 dnia: Stycznia 19, 2011, 20:22:37 »
Cytat: "secha"
Jeżeli w Vectrze nie ma takiej oferty jak "płacenie za 3 m-c z góry" to mogą doliczyć dodatkową kasę "6 groszy" bo REALNIE miesiąc zostaje opłacony dopiero w styczniu (kasa sobie leży na koncie i procentuje, ale to już Twoja wina bo im wysłałeś). Gdyby było inaczej połowa polaków opłaciłaby wszystkie możliwe rachunki za cały 2011 i na pewno byłoby o tym głośno w mediach.


A to mało firm oferuje opłatę z góry za cały rok? Pierwszy z brzegu - Espol.

Firma nie może sobie naliczyć dodatkowych opłat, prawo nie działa wstecz jak tu ktoś już wspomniał.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #250 dnia: Stycznia 19, 2011, 20:24:24 »
Dobrze powiedziałeś "OFERUJE", jak oferuje to nie może zmieniać, natomiast jak klient robi to z własnej woli, to musi sie liczyć, że on robie "przedpłatę" a cena w międzyczasie może sie zmienić.

Wujek Sknerus

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #251 dnia: Stycznia 19, 2011, 21:01:13 »
Cytat: "secha"
Dobrze powiedziałeś "OFERUJE", jak oferuje to nie może zmieniać, natomiast jak klient robi to z własnej woli, to musi sie liczyć, że on robie "przedpłatę" a cena w międzyczasie może sie zmienić.


Erm, skoro Vectra się na takie coś zgodziła to znaczy, że też taką możliwość oferuje.

Ja bym nie odpuścił, dla mnie to zwykłe naciąganie ludzi.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #252 dnia: Stycznia 19, 2011, 22:58:53 »
Pozwolenie to nie jest oferta. W hipermarketach pozwalają Ci skosztować degustacji, ale nie oferują darmowego żarcia. Tak samo tam, pozwolili klientowi wcześniej przelać pieniądze CO NIE ZNACZY, że od razu policzyli to jako wpłatę. To jest ZASADNICZA różnica. Nie mieszaj tych dwóch pojęć.

Wujek Sknerus

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #253 dnia: Stycznia 19, 2011, 23:19:13 »
Spoko, masz prawo tak twierdzić.

A analogia niezbyt trafna. ;p

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #254 dnia: Stycznia 19, 2011, 23:25:11 »
Cytat: "Wujek Sknerus"
A analogia niezbyt trafna. ;p


Spoko, masz prawo tak twierdzić.