Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: opinia na temat administratorów  (Przeczytany 49534 razy)

rysiekzklanu

  • Gość
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #45 dnia: Października 20, 2009, 15:31:42 »
Cytat: "Zafrina"
Nieco wdzięczności za czyjąś ciężką pracę ludzie!


Ta praca w krótce przyniesie wymierne korzyści. Bycie Adminem to namiastka władzy.Nie zdziwię się jeżeli ci panowie wypłyną po wyborach lokalnych.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #46 dnia: Października 20, 2009, 16:23:07 »
Cytuj (zaznaczone)
Bycie Adminem to namiastka władzy.Nie zdziwię się jeżeli ci panowie wypłyną po wyborach lokalnych.


Może Cię zdziwię, ale na pewno nie mam takich planów ;). Jak na razie mam, co robić w życiu żeby w miarę się nie nudzić :)
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #47 dnia: Października 20, 2009, 16:41:48 »
Cytat: "MrW"
Gdyby nie pilnowanie pewnych wypowiedzi

Co rozumiesz przez pilnowanie wypowiedzi? Gdy w pewnym temacie wspomniano o pewnej stronie dotyczącej Polic najpierw padło "koniec tematu" (z 'ust' admina), potem jeden z userów złapał warna za obrażanie adminów i REKLAMĘ, a na koniec temat zniknął. Jak na ironię, ostatnio wśród nieczytanych postów mignął mi jakiś temat o jakimś amatorskim radio internetowym, w którym to (poście, nie radio) autor sam wspomniał że jest to reklama i jeśli admin uzna, może usunąć. Skoro regulamin mówi żadnych reklam, to dlaczego reklama konkurencji została usunięta, a reklama radia jest nadal na forum?

Cytat: "Zafrina"
Ja szczerze podziwiam tych (...) którzy (...) wybierają ślęczenie przed komputerem i administrowanie forum, za co na co dzień muszą "wysłuchiwać" oszczerstw na swój temat.

Ja szczerze podziwiam tych wszystkich biednych urzędników którzy za niemałe pieniądze muszą rujnować zdrowie siedząc 8h w jednej pozycji w klimatyzowanych biurach użerając się z petentami...

Cytat: "psi"
Kurczę... nikt nie zmusza Cię do korzytsania z forum.

Nikt nie zmusza Cię do administrowania. Jednak z nas dwóch prędzej ja zniknę z forum - nie dlatego, że spacer będzie ciekawszy niż siedzenie przy kompie, ale dlatego że będziesz miał dość usuwania moich postów podważających Jedynie Słuszne Zdanie Admina.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #48 dnia: Października 20, 2009, 16:56:32 »
Cytat: "cooker"
Jak na ironię, ostatnio wśród nieczytanych postów mignął mi jakiś temat o jakimś amatorskim radio internetowym, w którym to (poście, nie radio) autor sam wspomniał że jest to reklama i jeśli admin uzna, może usunąć. Skoro regulamin mówi żadnych reklam, to dlaczego reklama konkurencji została usunięta, a reklama radia jest nadal na forum?


Jest subtelna różnica pomiędzy reklamą projektów komercyjnych, a tych non-profit.

Cytuj (zaznaczone)
dość usuwania moich postów podważających Jedynie Słuszne Zdanie Admina.

Oj, gdybym usuwał każdego, kto ma inne zdanie, to obawiam się, że to Forum stałoby się Forum jednoosbowym ;). A chyba nie o to chodzi i takie rozwiązania nie wchodzą nawet w rachubę :).

Pozdrawiam
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #49 dnia: Października 20, 2009, 17:20:50 »
Cytat: "Kuba"
Jest subtelna różnica pomiędzy reklamą projektów komercyjnych, a tych non-profit.

Dziwne, w regulaminie nie zauważyłem...

Krk

  • Gość
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #50 dnia: Października 20, 2009, 17:21:20 »
Witam,

Czytam to forum od kilku lat, z różnych zakątków kraju i świata. Nigdy się nie udzielałem przez właśnie moderatorów i administratorów tego forum.
W szczególności Kolega KUBA, jest albo tak bardzo zakompleksiony, albo po prostu nie nadaje się do tak 'ciężkiej' pracy jaką jest moderacja forum...
Wszechobecna cenzura, 'wcinanie się' w posty userów, bezsensowne kasowanie postów i zamykanie tematów.

Czytam to forum tylko po to, aby wiedzieć co się mniej więcej dzieje w rodzinnych Policach, ale Bóg mi świadkiem, że jeżeli miałbym tylko alternatywne rozwiązanie to...

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #51 dnia: Października 20, 2009, 17:34:41 »
Cytat: "cooker"
Dziwne, w regulaminie nie zauważyłem...


Jeśli będzie/jest potrzeba, to można wprowadzić takie rozróżnienie lub dokładne sformułowanie w Regulaminie, czym jest zakazana na forum reklama. Więc ton Twojego poprzedniego (tego z godziny 16:41) postu, cooker, jest trochę nie na miejscu. Ja jestem otwarty na rózne propozycje, o ile tylko są konstruktywne. Ale każdą rozważam - wiele zresztą takich próśb zostało już wdrożonych. Ewentualne propozycje jednak prosiłbym zamieszczać w osobnych wątkach

A Kolegę Krk pozdrawiam i gratuluję pierwszego posta, choć nic nowego i konstruktywnego nie wniósł... Ale mam nadzieję, że się poprawi i witam na forum :).

Pozdrawiam
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #52 dnia: Października 20, 2009, 18:02:07 »
Cytat: "Zafrina"
Dziwię się Waszym wpisom.

Wszyscy powinniście być wdzięczni adminom za to, że poświęcają Wam swój prywatny czas nic z tego w zamian nie mając!
Dają Wam możliwość wypowiedzi, podzielenia się swoim zdaniem z innymi a wymagają tylko kultury wypowiedzi i przestrzegania podstawowych granic wolności drugiego człowieka. Czy to na prawdę takie trudne?

Ja szczerze podziwiam tych młodych ludzi, którzy zamiast wybrać się do kina z paczką znajomych lub na randkę z dziewczyną wybierają ślęczenie przed komputerem i administrowanie forum, za co na co dzień muszą "wysłuchiwać" oszczerstw na swój temat.

Nieco wdzięczności za czyjąś ciężką pracę ludzie!


Dzięki za dobre słowa , ale nie przesadzajmy... poświęcanie odrobiny czasu na pracę na forum nie przeszkadza nam żyć i udzielać się towarzysko.
Kwestia odpowiedniego dystansu do tego wszystkiego.

Cytat: "cooker"
Cytat: "MrW"
Gdyby nie pilnowanie pewnych wypowiedzi

Co rozumiesz przez pilnowanie wypowiedzi? Gdy w pewnym temacie wspomniano o pewnej stronie dotyczącej Polic najpierw padło "koniec tematu" (z 'ust' admina), potem jeden z userów złapał warna za obrażanie adminów i REKLAMĘ, a na koniec temat zniknął. Jak na ironię, ostatnio wśród nieczytanych postów mignął mi jakiś temat o jakimś amatorskim radio internetowym, w którym to (poście, nie radio) autor sam wspomniał że jest to reklama i jeśli admin uzna, może usunąć. Skoro regulamin mówi żadnych reklam, to dlaczego reklama konkurencji została usunięta, a reklama radia jest nadal na forum?

Temat zniknął... na prośbę serwisu, o którym była mowa...


Cytat: "cooker"
Cytat: "psi"
Kurczę... nikt nie zmusza Cię do korzytsania z forum.

Nikt nie zmusza Cię do administrowania. Jednak z nas dwóch prędzej ja zniknę z forum - nie dlatego, że spacer będzie ciekawszy niż siedzenie przy kompie, ale dlatego że będziesz miał dość usuwania moich postów podważających Jedynie Słuszne Zdanie Admina.

Tylko różnica między nami jest taka, że mi się to forum podoba i wchodzę na nie z własnej woli. Skoro Tobie się nie podoba, to dziwię się, że tak często na nim gościsz. Jednak gość to gość...

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #53 dnia: Października 20, 2009, 21:19:20 »
Odnoszę wrażenie, że ktoś wam zrobił wielką krzywdę zakładając forum. Co gorsza właściciel forum wykładający własną prywatną kasę, którą mógłby wydać choćby na nowy obiektyw, ma czelność ustalać własne zasady na tym forum. Nie ważne, że zasady i regulamin mają na celu wprowadzenie porządku i ograniczenie ilości osób obrażanych przez anonimów. A porządek jest potrzebny, bo macie wyjątkową umiejętność zamieszania postów niezwiązanych z wątkiem lub obraźliwych w stosunku do innych.

Niech ci którzy z taką zajadłością szczekają wykażą się czymś więcej niż szczekaniem. Bo póki co widzę, że cokolwiek Kuba i Psi nie zrobią, jakąkolwiek decyzję nie podejmą to zawsze ktoś będzie się czepiał.

Zatem mam postulat. Zamknijmy forum, na miesiąc. Niech się krytykanci wykażą.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #54 dnia: Października 20, 2009, 21:59:12 »
Cytat: "C80"

Zatem mam postulat. Zamknijmy forum, na miesiąc. Niech się krytykanci wykażą.
Już raz forum było zamknięte, ale wielu użytkowników tego nie pamięta, że tylko mała grupa (czyli nowi admini) postanowiła uruchomić forum z powrotem. Zawsze łatwiej jest krytykować, niż zrobić coś samemu, takie jest życie.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Zafrina

  • Gość
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #55 dnia: Października 21, 2009, 07:36:25 »
Cytat: "rysiekzklanu"
Cytat: "Zafrina"
Nieco wdzięczności za czyjąś ciężką pracę ludzie!


Ta praca w krótce przyniesie wymierne korzyści. Bycie Adminem to namiastka władzy.Nie zdziwię się jeżeli ci panowie wypłyną po wyborach lokalnych.


Najwięcej na sumieniu mają Ci, którzy najwięcej krzyczą. Ludzie w większości są z natury szlachetni i ufni, lecz Ci którzy mają niezdrowe zapędy wciąż wyszukują w działaniach innych złych intencji, czyli szukają dziury w całym.

Cytat: "C80"
Odnoszę wrażenie, że ktoś wam zrobił wielką krzywdę zakładając forum. Co gorsza właściciel forum wykładający własną prywatną kasę, którą mógłby wydać choćby na nowy obiektyw, ma czelność ustalać własne zasady na tym forum. Nie ważne, że zasady i regulamin mają na celu wprowadzenie porządku i ograniczenie ilości osób obrażanych przez anonimów. A porządek jest potrzebny, bo macie wyjątkową umiejętność zamieszania postów niezwiązanych z wątkiem lub obraźliwych w stosunku do innych.


Porządek musi być  :devil: (nie tylko we własnym domku).

Cytat: "psi"
Dzięki za dobre słowa , ale nie przesadzajmy... poświęcanie odrobiny czasu na pracę na forum nie przeszkadza nam żyć i udzielać się towarzysko.
Kwestia odpowiedniego dystansu do tego wszystkiego.


I prawidłowo. Chodziło mi raczej o to, że czas, który poświęcacie forum moglibyście spożytkować w przyjemniejszy sposób, gdybyście tylko chcieli, ale wybieracie administrowanie. To dobrze, że zachowujecie jakąś tam równowagę. Ciekawa jestem tylko, kiedy w końcu  będziecie mieli dosyć ciągłego tłumaczenia się z braku powiązań z polityką oraz działań i teorii spiskowych  :rotfl: Macie anielską cierpliwość. Powodzenia Panowie

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #56 dnia: Października 21, 2009, 08:24:58 »
Moje, ale tylko moje, pokłady cierpliwości są chyba niewyczerpane [:

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #57 dnia: Października 21, 2009, 10:40:04 »
Cytat: "Zafrina"
I prawidłowo. Chodziło mi raczej o to, że czas, który poświęcacie forum moglibyście spożytkować w przyjemniejszy sposób, gdybyście tylko chcieli, ale wybieracie administrowanie. To dobrze, że zachowujecie jakąś tam równowagę.


Na szczęście taka równowaga jest możliwa :P. Jedynie lekkie problemy z tym są przed/podczas sesji :P. Ale i tak trza sobie jakoś radzić ;]

Cytat: "Zafrina"
Ciekawa jestem tylko, kiedy w końcu będziecie mieli dosyć ciągłego tłumaczenia się z braku powiązań z polityką oraz działań i teorii spiskowych


Do wszystkiego można się przyzwyczaić i ja chyba już to zrobiłem. Ja jestem tolerancyjny, ale tylko do czasu, gdy ktoś nie przegnie (pozdrowiłbym w tym miejscu kilka ciekawych osóbek, gdyby nie to, że nie mogą wejść na forum ;]).

Cytuj (zaznaczone)
Moje, ale tylko moje, pokłady cierpliwości są chyba niewyczerpane [:


Warto wiedzieć :P. U mnie chyba z tym nie jest tak dobrze, ale sie staram :D
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #58 dnia: Października 21, 2009, 20:29:34 »
Cytat: "psi"
różnica między nami jest taka, że mi się to forum podoba i wchodzę na nie z własnej woli.

Myślisz, że mnie ktoś zmusza do zaglądania tu?

Cytat: "psi"
Jednak gość to gość...

I wszystko jasne.

Cytat: "C80"
Nie ważne, że zasady i regulamin mają na celu wprowadzenie porządku

Mają, o ile są przestrzegane i traktują wszystkich równo.

Cytat: "Kuba"
Jeśli będzie/jest potrzeba, to można wprowadzić takie rozróżnienie lub dokładne sformułowanie

Czyli standard. Po co przestrzegać regulaminu, który się ustanowiło skoro można go na siłę przekształcić. Przecież reklama strony internetowej to reklama, a reklama radia internetowego to nie reklama... Idąc tym tropem zajrzyj do słownika PWN a doczytasz, że reklama ma na celu zachęcenie do kupna lub skorzystania z usługi, a żadna z tych 'reklam' nie zachęcała do niczego takiego, więc w myśl definicji nie była reklamą.

Cytat: "kubapolice"
łatwiej jest krytykować, niż zrobić coś samemu

Rzeczywiście, żeby postawić serwer i forum na gotowym silniku trzeba mieć tytuł naukowy i dwudziestoletnie doświadczenie... Lepiej jest nie robić nic, niż dumnie brnąć w nieudany projekt.

kumaty

  • Gość
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #59 dnia: Października 21, 2009, 21:35:14 »
Potrzebna jest konkurencja jak wszędzie, mam wrażenie a nawet pewność , ż to forum
to nic innego jak kontrolowana tuba propagandowa "grupy trzymającej się stołków
Gryf XXI " Dlatego powstanie  już w krótce konkurencyjnego forum to dobry pomysł.