Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: opinia na temat administratorów  (Przeczytany 47683 razy)

Offline radix

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #75 dnia: Listopada 07, 2009, 00:14:53 »
chyba fajny inaczej.....

Pozdrawiam fajnych normalnie :)

piotrus^

  • Gość
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #76 dnia: Listopada 07, 2009, 00:25:10 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Tak jest, darujmy mu, ogólnie to fajny chłop z niego  

Co do samej sprawy - nie kojarze aby tego typu poglądy były prawnie zabronione. To, że komuś nie mieści się to w głowie? No trudno, mnie też dużo spraw tu denerwuje - ale to tylko czyjaś opinia i mogę się z nią zgadzać lub nie. A co niektórzy zamiast spytać się czemu mam takie poglądy a nie inne - zaczęli mnie obrażać. Co do denerwujacych kwestii - strasznie denerwuje mnie koleś co w kazdym poscie przeprasza za błędy bo jest dyslektykiem - ja tez nim jestem i nawet teraz gdy pisze z telefonu, praktycznie błędów nie robię.

No, a wspominalem już, że ten Dr.Kafar to fajny chłop?  


Prawo jest zle sformułowane i nie jest jednoznaczne. Chyba ze masz hodowle psow specjalnie na smalec (bo prawo nie odroznia miesnej krowy od psa strozujacego). Za wylapywanie bezpanskich psow, zabijanie i przerabianie ich (lub nie) na smalec, zapadlo juz kilka prawomocnych wyrokow... i to bez zawieszenia. Tak wiec nie mozesz do konca byc pewny swoich racji. No ale poki swoich pogladow nie wcielisz w zycie to mozesz czuc sie bezpieczny. Za same poglądy to ciezko kogokolwiek skazac. Chyba ze skazaniem mialby byc ban na police.info.pl - niektorzy dostali za w/g mnie duzo mniejsze "przewinienia" ale Ciebie oszczedza. No ale to tylko moje zdanie.

Ja juz sie ogarnalem, awanturowal sie na ten temat juz nie bede. Innym użytkownikom pozostawiam dalsza ocene.

No i żeby nie było... Skad masz takie a nie inne poglady?

kolins

  • Gość
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #77 dnia: Listopada 27, 2009, 10:50:27 »
Ktoś atakuje stronę wp uwaga

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #78 dnia: Listopada 27, 2009, 13:20:57 »
Cytuj (zaznaczone)
Ktoś atakuje stronę wp uwaga


?

Edit:

Ok już wiem o co kaman.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline malkontent8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #79 dnia: Listopada 28, 2009, 19:23:25 »
Cytat: "Kuba"
Cytuj (zaznaczone)
Ktoś atakuje stronę wp uwaga


?

Edit:

Ok już wiem o co kaman.


Wirtualne posty o wyskoim stopniu inteligencji ?
Wszystko co posiadam, noszę ze sobą...

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #80 dnia: Listopada 28, 2009, 19:36:47 »
Cytuj (zaznaczone)
Wirtualne posty o wyskoim stopniu inteligencji ?


Chodziło o ruskiego bota spamującego, który troszeczkę nabruździł na forum ;]
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #81 dnia: Listopada 29, 2009, 15:15:56 »
To akurat nic nowego ani nadzwyczajnego, na bliźniaczym forum Chemika również pojawiają się boty.

piotrus^

  • Gość
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #82 dnia: Grudnia 05, 2009, 23:13:31 »
OK... a więc zgodnie z wczesniejszymi ustaleniami z Administracją:
Cytat: "Kuba"
Cytat: "piotrus^"
Czyli jeśli te wszystkie zebrane zastrzeżenia zamieszczę w tym wątku ---> http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?t=4002 to będą wzięte pod uwagę? Nie sądzę.... no ale może wyprowadzisz mnie z błędu;-)


Jeśli będą uzasadnione, konstruktywne i kulturalne to tak.


Na dziś jeden punkt (na dziś tylko jeden bo dopiero z roboty wróciłem a rano znow trza tyrać)

Cytat: "Dr.Kafar"
Dysleksje, to po pierwsze, po drugie też mam i żyje i rozwijam się całkiem normalnie, ponadto jestem piękny i inteligentny...

Co do tematu, proszenie o pomoc na forum mija się z celem. Głównym powodem jest fakt, iż występują w tej materii naciągacze. Także, jeśli ops i inne ośrodki nie udzielają Ci pomocy, znaczy iż masz wystarczająco środków na utrzymanie rodziny i pomoc jest Ci zbędna. No i zamiast szukać i prosić o pomoc - lepiej zakasać rękawy i wziąć się za pracę.

No tak, ale w końcu żyjemy w kraju socjalistycznym, więc MI się należy, bo MI nie wyszło.

Nie chciałem tu odpisywać, ale Twoje orty mnie do tego zmusiły - mnie którego takie sprawy nie ruszają. Gwoździem do trumny było chowanie się za "dyslekcją"...


Czyli tak jak śpiewał Kazik Staszewski "jazda do roboty je*ane nieroby" - tylko ładniej w słowa ubrane... i tłumaczone błędami ortograficznymi :| A tak naprawde okazja do wyżycia sie na kimś słabszym przez Pana o znanych radykalnych poglądach. Wypowiedzi innych Userów, po tym poście, mówią ze to nie tylko moje zdanie;]

Ps. Na dziś tyle ale jutro/pojutrze C.D.N. ;-) No ale zainteresowani mogą sie już wypowiedzieć.

Ps2. Offtopy sobie odpuszczę, chociaż za to też można dostać ostrzeżenie..... a pare by się też znalazlo;]

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #83 dnia: Grudnia 05, 2009, 23:55:39 »
Cytat: "piotrus^"
OK... a więc zgodnie z wczesniejszymi ustaleniami z Administracją:
Cytat: "Kuba"
Cytat: "piotrus^"
Czyli jeśli te wszystkie zebrane zastrzeżenia zamieszczę w tym wątku ---> http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?t=4002 to będą wzięte pod uwagę? Nie sądzę.... no ale może wyprowadzisz mnie z błędu;-)


Jeśli będą uzasadnione, konstruktywne i kulturalne to tak.


Na dziś jeden punkt (na dziś tylko jeden bo dopiero z roboty wróciłem a rano znow trza tyrać)

Cytat: "Dr.Kafar"
Dysleksje, to po pierwsze, po drugie też mam i żyje i rozwijam się całkiem normalnie, ponadto jestem piękny i inteligentny...

Co do tematu, proszenie o pomoc na forum mija się z celem. Głównym powodem jest fakt, iż występują w tej materii naciągacze. Także, jeśli ops i inne ośrodki nie udzielają Ci pomocy, znaczy iż masz wystarczająco środków na utrzymanie rodziny i pomoc jest Ci zbędna. No i zamiast szukać i prosić o pomoc - lepiej zakasać rękawy i wziąć się za pracę.

No tak, ale w końcu żyjemy w kraju socjalistycznym, więc MI się należy, bo MI nie wyszło.

Nie chciałem tu odpisywać, ale Twoje orty mnie do tego zmusiły - mnie którego takie sprawy nie ruszają. Gwoździem do trumny było chowanie się za "dyslekcją"...


Czyli tak jak śpiewał Kazik Staszewski "jazda do roboty je*ane nieroby" - tylko ładniej w słowa ubrane... i tłumaczone błędami ortograficznymi :| A tak naprawde okazja do wyżycia sie na kimś słabszym przez Pana o znanych radykalnych poglądach. Wypowiedzi innych Userów, po tym poście, mówią ze to nie tylko moje zdanie;]

Ps. Na dziś tyle ale jutro/pojutrze C.D.N. ;-) No ale zainteresowani mogą sie już wypowiedzieć.

Ps2. Offtopy sobie odpuszczę, chociaż za to też można dostać ostrzeżenie..... a pare by się też znalazlo;]


Fajnie, że cytujesz mistrza, ale jaki jest zarzut w tym poście, bo nie za bardzo można go wychwycić. Jako zarzut wobec moderatora?

piotrus^

  • Gość
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #84 dnia: Grudnia 06, 2009, 20:08:18 »
Cytat: "psi"
Cytat: "piotrus^"
OK... a więc zgodnie z wczesniejszymi ustaleniami z Administracją:
Cytat: "Kuba"
Cytat: "piotrus^"
Czyli jeśli te wszystkie zebrane zastrzeżenia zamieszczę w tym wątku ---> http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?t=4002 to będą wzięte pod uwagę? Nie sądzę.... no ale może wyprowadzisz mnie z błędu;-)


Jeśli będą uzasadnione, konstruktywne i kulturalne to tak.


Na dziś jeden punkt (na dziś tylko jeden bo dopiero z roboty wróciłem a rano znow trza tyrać)

Cytat: "Dr.Kafar"
Dysleksje, to po pierwsze, po drugie też mam i żyje i rozwijam się całkiem normalnie, ponadto jestem piękny i inteligentny...

Co do tematu, proszenie o pomoc na forum mija się z celem. Głównym powodem jest fakt, iż występują w tej materii naciągacze. Także, jeśli ops i inne ośrodki nie udzielają Ci pomocy, znaczy iż masz wystarczająco środków na utrzymanie rodziny i pomoc jest Ci zbędna. No i zamiast szukać i prosić o pomoc - lepiej zakasać rękawy i wziąć się za pracę.

No tak, ale w końcu żyjemy w kraju socjalistycznym, więc MI się należy, bo MI nie wyszło.

Nie chciałem tu odpisywać, ale Twoje orty mnie do tego zmusiły - mnie którego takie sprawy nie ruszają. Gwoździem do trumny było chowanie się za "dyslekcją"...


Czyli tak jak śpiewał Kazik Staszewski "jazda do roboty je*ane nieroby" - tylko ładniej w słowa ubrane... i tłumaczone błędami ortograficznymi :| A tak naprawde okazja do wyżycia sie na kimś słabszym przez Pana o znanych radykalnych poglądach. Wypowiedzi innych Userów, po tym poście, mówią ze to nie tylko moje zdanie;]

Ps. Na dziś tyle ale jutro/pojutrze C.D.N. ;-) No ale zainteresowani mogą sie już wypowiedzieć.

Ps2. Offtopy sobie odpuszczę, chociaż za to też można dostać ostrzeżenie..... a pare by się też znalazlo;]


Fajnie, że cytujesz mistrza, ale jaki jest zarzut w tym poście, bo nie za bardzo można go wychwycić. Jako zarzut wobec moderatora?


Zarzut jest taki że moderator "ulżył" sobie na kobiecie proszącej o pomoc, porównując ją do nierobów.... a jak sam stwierdził, powodem jego postu była ortografia. Osoba robiąca orty = nierób? Raczej nie...

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #85 dnia: Grudnia 06, 2009, 20:45:14 »
Cytat: "piotrus^"
powodem jego postu była ortografia. Osoba robiąca orty = nierób? Raczej nie...


Wiesz, jeśli dla kogoś słowo "nierób" znaczy to samo co leń, to jakieś ziarenko (żeby nie powiedzieć głaz) prawdy jest. Wszystko zależy, jak rozumie się słowo "nierób". A ortografii to i ja się czepiam i będę nadal się czepiał ;).

Pozdrawiam :).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

piotrus^

  • Gość
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #86 dnia: Grudnia 06, 2009, 21:00:55 »
Cytat: "Kuba"
Cytat: "piotrus^"
powodem jego postu była ortografia. Osoba robiąca orty = nierób? Raczej nie...


Wiesz, jeśli dla kogoś słowo "nierób" znaczy to samo co leń, to jakieś ziarenko (żeby nie powiedzieć głaz) prawdy jest. Wszystko zależy, jak rozumie się słowo "nierób". A ortografii to i ja się czepiam i będę nadal się czepiał ;).

Pozdrawiam :).


I mnie razi jak w jednym słowie są np. trzy orty... ostrzeżenie przy braku poprawy jak najbardziej porządane;-) Ale zwracanie uwagi z powodu błędów nie może być podstawą do obrażania.... Bo w/g Słownika Języka Polskiego PWN leń = nierób. Sprawdzałem :]

[ Dodano: 2009-12-10, 20:59 ]
Kuba.... w/g Twoich słów, głaz prawdy w tym jest.... wiec czemu cisza w tym temacie?;>

Pozdrawiam

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #87 dnia: Grudnia 11, 2009, 14:24:38 »
Cytat: "piotrus^"
Kuba.... w/g Twoich słów, głaz prawdy w tym jest.... wiec czemu cisza w tym temacie?;>


Hmmm wg mnie to sformułowanie nie było najszczęśliwsze (ale czasami żołnierskie słowa są konieczne), ale jakiś wielkich znamion obrażania też nie widzę. I myślę, że nie obrażanie było celem tego sformułowanie, ale nacisk na kwestie przestrzegania ortografii. Nie widzę więc podstawy do wyciągania jakichkolwiek konsekwencji (szczególnie, że nie było jakiś wielu sygnałów, że jest to obraźliwe ;) ).

Pozdrawiam
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

piotrus^

  • Gość
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #88 dnia: Grudnia 12, 2009, 00:44:18 »
Cytat: "Kuba"
(szczególnie, że nie było jakiś wielu sygnałów, że jest to obraźliwe  ).


Polecam lekturę tematu o kobiecie  proszącej o pomoc dla swoich dzieci. Sygnały się tam znajda.....

Pozdrawiam

Offline malkontent8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #89 dnia: Grudnia 12, 2009, 09:58:26 »
Cytat: "piotrus^"
Cytat: "Kuba"
(szczególnie, że nie było jakiś wielu sygnałów, że jest to obraźliwe  ).


Polecam lekturę tematu o kobiecie  proszącej o pomoc dla swoich dzieci. Sygnały się tam znajda.....

Pozdrawiam


Szukasz sygnałów? Poczytaj Forum z "ery' Szkutnika51. Gdy ktoś pisał o patologii kasowano posty i likwidowano konta użutkowników. Gdy ktoś potrzebuje pomocy - to zapewne leń. Tfu ! Kubo jeszcze raz.
Wiesz co Ci powiem "piotruś" . Tej całej patalogii polickiej winni są osobnicy władający tym Forum. W  imię niepojętych ideologii.
Wszystko co posiadam, noszę ze sobą...