Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: opinia na temat administratorów  (Przeczytany 48869 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #30 dnia: Października 12, 2009, 11:20:51 »
Kolejna skarga na dzieciaka o nicku "rbk" or sth.

Admini, polećcie temu człowiekowi zapoznanie się ze słownikiem języka polskiego, ew. jakieś korepetycje. Szczególny nacisk niech położy na zrozumienie słów "ironia" oraz "sarkazm".

Chodzi o temat: http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?p=62027#62027 w którym ośmieliłem się wkleić taki oto haniebny obrazek:



podpisany: "Zapraszam do Espola, iście szatańskie prędkości za anielską cenę o 6:66 w nocy."

celem pokazania użytkownikowi "lariksi", że jej biadolenia nt. Espola stają się już nudne.

Gdyby moderator znał pojęcia słów "sarkazm" oraz "ironia" zrozumiał by mój post, który nie kwalifikował się do PRLowskiej cenzury.

Oczekuję od adminów wyciągnięcia jakichś konsekwencji bo ów moderator za dużo sobie pozwala. Chociaż pewnie i tak za wiele oczekuję, ale whatever, będę dobrej myśli.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #31 dnia: Października 12, 2009, 11:27:25 »
Podpisz, że test jest fałszywy, inaczej go tam nie wstawiaj.
Koniec kropka.

Dodam, iż regulamin Ciebie też obowiązuje,

§3. W razie pytań użytkownik kontaktuje się najpierw z Moderatorem danego działu, gdy to nie przyniesie skutku, pytanie może skierować do Administratora. Administrator nie ma obowiązku odpowiadać na pytania, które powinny być kierowane do Moderatora danego działu.

pozdrawiam, rbk

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #32 dnia: Października 12, 2009, 11:53:38 »
Znam regulamin, wiem, że kontakt z Tobą by skutku nie przyniósł. Nagle w magiczny sposób nie zmienisz zdania po moim wytłumaczeniu więc uderzam od razu do adminów.

I błagam Cię, zapoznaj się ze znaczeniem słów, które Ci podałem, wtedy wszystko stanie się jasne i klarowne.

BTW godzina, którą podałem też jest fałszywa, czemu jej nie ocenzurowałeś hipokryto?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #33 dnia: Października 12, 2009, 12:27:42 »
Tam się wkleja prędkości, które wskazuje 'speedtest', ew. inne prędkościomierze, ale nie oszukane, przerobione, dla mnie to zrozumiałe, dla Ciebie też powinno. Następnym razem napisz do mnie (regulamin), a nie myśl do przodu, bo wszystko jesteśmy zrealizować, tylko trzeba o tym porozmawiać.

Przyjmij do wiadomości, że nie życzę sobie obrażania mnie, już zrobiłeś to dwa razy, za trzeci otrzymasz ostrzeżenie.
Pozdrawiam

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #34 dnia: Października 12, 2009, 14:02:11 »
Dosadnie się nie wypowiem bo nie wypada o wyczynach adminów tego forum w stosunku do moich postów, dla bardzo ciekawych mogę na priwa wysłać za jakie pierdoły mi posty usuwali.
Mogę się również pochwalić jak narazie jednym ostrzeżeniem na koncie.

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #35 dnia: Października 12, 2009, 16:08:07 »
Cytat: "KrP"
zapraszam do ampio. Mam to za 80zł, godzina 9:00 rano



Zapraszam do Espola, iście szatańskie prędkości za anielską cenę o 6:66 w nocy.

Za kolejne oszustwo i przerabianie "testów", niemiła kara - rbk.



Cytat: "rbk"
Tam się wkleja prędkości, które wskazuje 'speedtest', ew. inne prędkościomierze, ale nie oszukane, przerobione, dla mnie to zrozumiałe, dla Ciebie też powinno.


Jak dla mnie to typowy dowód na sporadyczne błędne działanie speedtestu, a nie oszustwo czy przerobienie wyniku. Sam parę razy przy 6 Mbit miałem wartości 10 Mbit i więcej.

Więc jako moderator zanim rzucisz oskarżenie pomyśl wpierw. Tym bardziej, że sieć Espola lubi robić żarty w obie strony, podobnie jak Ampio.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #36 dnia: Października 12, 2009, 16:31:55 »
C80, ja nie wkleiłem błędnego tylko przerobione na 66.6. Ot taka moja mała ironia na posty lariksi, które ciągle najeżdżają Espola i stają się totalnie nudne.

Ale już z rbk dogadałem sprawę na priv także wszystko wyjaśnione. Pokój i dobro.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #37 dnia: Października 12, 2009, 17:31:39 »
Cytat: "C80"
Więc jako moderator zanim rzucisz oskarżenie pomyśl wpierw. Tym bardziej, że sieć Espola lubi robić żarty w obie strony, podobnie jak Ampio.


Potrafię sprawdzić, czy to prawda czy nie, a jak? podam Ci na prv.

Sprawa wyjaśniona, pozdrawiam zadowolonych jak i niezadowolonych ;)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #38 dnia: Października 12, 2009, 17:34:36 »
Na przyszłość prosiłbym jednak w pierwszej kolejności pisać na priva (czy to do moderatorów, czy to do któregoś z adminów), a dopiero, gdy nie przyniesie to skutku, to wtedy uderzać publicznie ;). Myślę, że przyniesie to nawet lepszy skutek niż to, co było wyżej, a i nerwy będą zdrowsze :P
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Dawid

  • Gość
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #39 dnia: Października 19, 2009, 16:13:31 »
Cytuj (zaznaczone)
Drażnienie i obrażanie Administracji, reklama na Forum


Otrzymałem ostrzeżenie z takim powodem. Drażnienie? Nie ma mowy w regulaminie o "drażnieniu" administracji. A co, jeśli administracja drażni użytkownika?

Obrażanie? Gdzie?  :crazy:

Reklama na forum - poniekąd, ale 2 punkty?  :lol2:

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #40 dnia: Października 19, 2009, 17:21:01 »
Jakieś dzieci cenzury administrują tym forum... Admin decyduje co wolno mówić, a co nie. Jak powie 'koniec tematu' to koniec, zamykasz się, albo dostajesz jakieś warny z kosmosu. No i oczywiście nie wystarczy zamknąć tematu, trzeba go usunąć, żeby się więcej userów nie połapało jaki poziom dna prezentuje O Wielki Mocaż. Niedługo zaczną łazić po mieście i wybijać niewygodnych forumowiczów...

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #41 dnia: Października 20, 2009, 10:28:23 »
Cytat: "cooker"
Jakieś dzieci cenzury administrują tym forum... Admin decyduje co wolno mówić, a co nie. Jak powie 'koniec tematu' to koniec, zamykasz się, albo dostajesz jakieś warny z kosmosu. No i oczywiście nie wystarczy zamknąć tematu, trzeba go usunąć, żeby się więcej userów nie połapało jaki poziom dna prezentuje O Wielki Mocaż. Niedługo zaczną łazić po mieście i wybijać niewygodnych forumowiczów...


Kurczę... nikt nie zmusza Cię do korzytsania z forum. Jest tyle lepszych rzeczy do robienia zamiast siedzenia na forum i krytykowania - pogoda na spacer może nienajlepsza, ale zawsze są jakieś prace domowe do zrobienia.

Zafrina

  • Gość
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #42 dnia: Października 20, 2009, 13:33:47 »
Dziwię się Waszym wpisom.

Wszyscy powinniście być wdzięczni adminom za to, że poświęcają Wam swój prywatny czas nic z tego w zamian nie mając!
Dają Wam możliwość wypowiedzi, podzielenia się swoim zdaniem z innymi a wymagają tylko kultury wypowiedzi i przestrzegania podstawowych granic wolności drugiego człowieka. Czy to na prawdę takie trudne?

Ja szczerze podziwiam tych młodych ludzi, którzy zamiast wybrać się do kina z paczką znajomych lub na randkę z dziewczyną wybierają ślęczenie przed komputerem i administrowanie forum, za co na co dzień muszą "wysłuchiwać" oszczerstw na swój temat.

Nieco wdzięczności za czyjąś ciężką pracę ludzie!

Dawid

  • Gość
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #43 dnia: Października 20, 2009, 14:25:28 »
Cytat: "Zafrina"

Dają Wam możliwość wypowiedzi, podzielenia się swoim zdaniem z innymi


I tu zaczynają się schody ;) możliwość ogólna jest, ale swojego zdania wypowiadać nie można, bo jest negowane, czasami usuwane albo od razu zalane falą krytyki. Myślę, że 2 ostrzeżenia za "moje wykroczenia" to zdecydowanie za dużo.  :study:

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
opinia na temat administratorów
« Odpowiedź #44 dnia: Października 20, 2009, 14:42:42 »
Cytat: "cooker"
Jakieś dzieci cenzury administrują tym forum... Admin decyduje co wolno mówić, a co nie. Jak powie 'koniec tematu' to koniec, zamykasz się, albo dostajesz jakieś warny z kosmosu. No i oczywiście nie wystarczy zamknąć tematu, trzeba go usunąć, żeby się więcej userów nie połapało jaki poziom dna prezentuje O Wielki Mocaż. Niedługo zaczną łazić po mieście i wybijać niewygodnych forumowiczów...

A może tak w drugą stronę. Gdyby nie pilnowanie pewnych wypowiedzi, to rospastwienie forumowiczów mogłoby doprowadzić do sytuacji, jaka jest teraz głośna pomiędzy Krzystkiem a niektórymi fowumowiczami z portalu GW? Chciałbyś tego?

Cytat: "Zafrina"
Dziwię się Waszym wpisom.

Wszyscy powinniście być wdzięczni adminom za to, że poświęcają Wam swój prywatny czas nic z tego w zamian nie mając!
Dają Wam możliwość wypowiedzi, podzielenia się swoim zdaniem z innymi a wymagają tylko kultury wypowiedzi i przestrzegania podstawowych granic wolności drugiego człowieka. Czy to na prawdę takie trudne?

Ja szczerze podziwiam tych młodych ludzi, którzy zamiast wybrać się do kina z paczką znajomych lub na randkę z dziewczyną wybierają ślęczenie przed komputerem i administrowanie forum, za co na co dzień muszą "wysłuchiwać" oszczerstw na swój temat.

Nieco wdzięczności za czyjąś ciężką pracę ludzie!


Jakiś casz temu w podobnym tonie się wypowiadałem a teraz nadal to całkowicie popieram:)