Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO  (Przeczytany 147542 razy)

Offline szopik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 12, 2010, 22:57:18 »
czyli sekatorek jest ogolnie agresywny ;D

taki maly zarcik

Offline Laki Luk

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 29, 2010, 17:20:09 »
W dniu 2010-06-26, 23:12 bebalsam zamieścił post dot. mojej osoby, tzn ukazuje moją osobę w niekorzystnym świetle zamieszczając informacje nieprawdziwe. Post delikatnie mówiąc mija się z prawdą. (http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?t=6223&postdays=0&postorder=asc&highlight=zak%B3ady+chemiczne&start=90)
"o ile dobrze pamietam to byl technologiem na npk2"
pracując na NPKII zastanawia się czy pamięta
"kiero chyba stwierdzil ze sie nie nadaje to pelnienia tej funkcji i dali go na jakis czas na starszego mistrza nawozow dopóki nie znajda mu czegos innego"
W dniu 16 kwietnia 2009r otrzymałem propozycję objęcia stanowiska starszego mistrza PNN. Starszy mistrz odpowiada m.in. za produkcję w godzinach popołudniowych i nocnych, prowadzi między innymi nadzór technologiczny nad wszystkimi wytwórniami zakładu nawozów.  Czy ktoś powierzyłby odpowiedzialne stanowisko osobie, która nie nadaje się do pełnienia funkcji technologa?
"no i znalezli jest teraz jakims specjalista od spraw pozarniczych"
 ciekawe kto i co szukał. Aplikację na stanowisko specjalisty d.s. prewencji procesowej złożyłem osobiście (został zorganizowany konkurs w ramach rekrutacji wewnętrznej).
"i wozi sie po zakladzie w stroju strazaka"
zazwyczaj poruszam się po zakładach na pieszo, nie mam samochodu służbowego, nie mam przepustki umożliwiającej wjazd na zakłady.
 "i pewnie tez bierze gruba kase za patrzenie czy gasnica ma legalizacje"
zakres kontroli jest znacznie szerszy od przedstawionego powyżej (szczegóły na stronach intranetu) - kontroluję obiekty pod względem zabezpieczenia p.poż. Kwestie finansowe też sąnieprawdziwe.
W związku z powyższym zapisem wnoszę o udzielenie stosownego ostrzeżenia za zamieszczony przez bebalsam post oraz usunięcia części postu odnoszącego się do mojej osoby wraz z odnośnikami w innych postach.

W/W TREŚCI USUNIĘTO
Denver

sekator

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 12, 2010, 19:32:38 »
post jezata, dział polityka, Komorowski prezydentem :

Fragmenty usunięte.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 02, 2010, 14:42:16 »
Wątek o nowej aptece w starych Policach polecam uwadze miłościwie nam panujących...

Posty usunięte.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

sekator

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 03, 2010, 14:08:35 »
Wątek o krzyżu pod pałacem prezydenckim, użytkownik mickd, obrażanie innego użytkownika forum. Pozdrawiam.

Zainterweniowałem
Denver

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 03, 2010, 19:14:02 »
Post został usuniety.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 03, 2010, 22:37:05 »
Dzięki Trzebież za reakcję. Ciekawe kiedy nastąpi interwencja admina. Wydaje mi się, że panowie admini powinni częściej interweniować, ponieważ to forum staje się powoli jednym wielkim szambem i nie dziwi mnie , że odchodzi od niego wielu wartościowych dyskutantów. Pozdrawiam sekator

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 03, 2010, 22:45:02 »
Jeden admin wyjechał na urlop, drugi jest poza domem, wróci to nagrodzi niegrzecznych.

sekator

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 03, 2010, 23:48:07 »
Ostatni raz nie odpowiadam na podobne zaczepki. Oświadczam jednak, że jeśli admini forum nadal będą tolerowali takie zachowania, zaatakowany przez kolejnego chama odpowiem w podobnym stylu.
Jeżeli administracja forum nie jest w stanie chronić jego użytkowników, to proszę nie dziwić się jeśli będę musiał to robić na własną rękę. Mam do tego pełne prawo, bez względu na regulamin, który po raz kolejny jest bezkarnie łamany przez forumowych trolli. I mam nadzieję, że w takim przypadku (swoistej obrony koniecznej) nie będę poddawany karze ze strony admina.
Pozdrawiam sekator

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 04, 2010, 07:54:46 »
Krk ma póki co zakaz pisania.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 04, 2010, 09:05:36 »
Cytat: "sekator"
Ostatni raz nie odpowiadam na podobne zaczepki. Oświadczam jednak, że jeśli admini forum nadal będą tolerowali takie zachowania, zaatakowany przez kolejnego chama odpowiem w podobnym stylu.
Jeżeli administracja forum nie jest w stanie chronić jego użytkowników, to proszę nie dziwić się jeśli będę musiał to robić na własną rękę. Mam do tego pełne prawo, bez względu na regulamin, który po raz kolejny jest bezkarnie łamany przez forumowych trolli. I mam nadzieję, że w takim przypadku (swoistej obrony koniecznej) nie będę poddawany karze ze strony admina.
Pozdrawiam sekator


Chodź to nie miejsce na takie dyskusje i pewnie te posty niebawem gdzieś przeniosę. Jak jesteś taki mądry i mówisz co powinna robić Administracja to zapraszam - zostań Modem i pomóż nam czyścic to szambo - wtedy już pewnie Twoje zdanie się zmieni.

Myślisz, że nikt z nas nie ma lepszego zajęcia od siedzenia tu, czy w temacie o krzyżu 24 godziny na dobę?

Administracja chroni użytkowników poprzez regulamin i bezpośrednią interwencję. Jednak ta druga opcja nie czuwa cały czas - daj jej czas na reakcję. Osoba obrażająca została ukarana - na forum chyba już nie wróci. Machina zadziałała.

Jednak jest trzecia forma obrony - ta należy do użytkowników - nie dawajcie się prowokować. Nie ma skutecznej obrony. Chwała Ci za to, że jeszcze i tym razem się nie dałeś. Jednak zapewniam, że jeśli Twoja odpowiedź na prowokacje będzie niezgodna z regulaminem, to niestety będzie znaczyło, że zniżasz się do poziomu osoby atakującej czy prowokującej.
Doceniam to, że nie dałeś się sprowokować - rób tak dalej!
Sam też nie prowokuj...


PS. Myślisz, że nic nie robimy w celu poprawy jakości dyskusji na forum? Mylisz się. To, że tego nie widać, nie znaczy, że tego nie ma.

Schludny

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 04, 2010, 11:34:16 »
Cytat: "sekator"
Ciekawe kiedy nastąpi interwencja admina. Wydaje mi się, że panowie admini powinni częściej interweniować, ponieważ to forum staje się powoli jednym wielkim szambem i nie dziwi mnie , że odchodzi od niego wielu wartościowych dyskutantów. Pozdrawiam sekator


No to sie chłopie rozmazałeś  :crazy: Ty po innych "jechać" możesz ale po Tobie już nie.Może podać chusteczkę to sie doprowadzisz do porzadku??? :rotfl:

sekator

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 04, 2010, 12:16:01 »
Cytat: "Schludny"
Ty po innych "jechać" możesz ale po Tobie


Znajdź jeden mój post, gdzie użyłem wulgaryzmu wobec innego użytkownika forum.Czekam.

[ Dodano: 2010-08-04, 12:23 ]
Cytat: "Schludny"
No to sie chłopie rozmazałeś  


Jeśli cię nazwę za pomocą ogólnie znanego wulgaryzmu męskim organem płciowym, pewnie nie zareagujesz zgłoszeniem do admina........ Mogę ? Nie będziesz się ,,mazał" ? Czekam na pozwolenie. Pokaż, że jesteś twardzielem.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 04, 2010, 18:44:45 »
Resztę proszę dokończyć na PW.

Dziękuję.

Offline Godzik

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 217
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #44 dnia: Września 17, 2010, 23:12:24 »
http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?p=94458#94458
Cytat: "yak"
Do "Godzika"
Wiesz co, kłamczuszku? Zobacz swój awatar i podpis nad obrazkiem: Godzik, moderator. Rozumiem przypadki medyczne (np. rozdwojenie jaźni), ale powinieneś uprzedzić... No chyba, że miałeś "fazę", to usprawiedliwia.


Czystej wody pomówienie i próba ośmieszenia. Po wykazaniu braku racji, brak przeprosin.

J.A.K. wiele razy walczył o swoje (i nie tylko swoje) dobre imię, przykłady:
http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?p=68182#68182
http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?p=91943#91943
http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?p=91851#91851
Taki waleczny, a sam nie potrafi przeprosić?

Że zacytuję samego zainteresowanego...
"A ja się nie zgadzam na lansowanie kłamstw wynikających z niewiedzy. Proste? Proste, jak konstrukcja cepa."

Domagam się wyciągnięcia konsekwencji wobec tego użytkownika.
Godzik



"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem." - Stephen King