Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO  (Przeczytany 147272 razy)

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« dnia: Października 13, 2008, 20:17:12 »
Każda osoba która czuje się pomówiona lub uważa że w stosunku do jej osoby złamano prawo - ma  obowiązek zgłosić ten fakt administracji. Należy w tym wątku wkleić całego posta lub część - podając źródło, autora posta i uzasadnienie.

Posty lub ich część ewidentnie naruszające prawo będą usuwane przed administrację forum.
Administratorzy nie mają obowiązku czytać wszystkich postów - niepowiadomienie nas o tym zwalnia nas z odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników forum.

Wszelkie komentarze lub polemiki z osobą zgłaszającą będą usuwane.
[/color]
Wirtualne Police - www.police24.pl

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
No to pierwszy
« Odpowiedź #1 dnia: Października 14, 2008, 13:45:01 »
Wysłany: 2008-10-12, 22:25 przez "profesor", wątek Historia/[Police] Pełnomocnik Burmistrza
          
OD ADMINA:
post został usunięty
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

yak

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #2 dnia: Października 15, 2008, 16:54:53 »
[Police] PiS: Sekretarz gminy Police łamie prawo, JanVega Wysłany: Dzisiaj 15:54       


OD ADMINA:
postu usunięty


[ Dodano: 2009-01-13, 14:26 ]
Witaj Adminie!
Po starej znajomości - uważam, że post będący ogłoszeniem odnośnie "Pisania prac" - narusza prawo i to narusza poważnie. Reklamuje się ktoś, kto pomaga w oszukiwaniu szkół różnego typu oraz nauczycieli i profesorów. Oczywiście: tak było, jest i będzie, ale oficjalna witryna i oficjalne forum nie powinny takich anonsów umieszczać. To jest postrzeżenie kolegi po fachu, nie mam żadnych pretensji, sugeruję skreślenie postu. Mojego na ten temat też.
Pozdrowienia serdeczne!
Jan Antoni Kłys

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 11, 2009, 11:10:32 »
Posty napisane przez jerzyna, czyli Jerzego "Górala" Nowickiego, w wątku:
¤ [Police] NFOZ mnie juz wylogowal

Wysłany: 2009-02-03, 22:46
Wysłany: 2009-02-09, 20:19
Wysłany: 2009-02-09, 22:35
Wysłany: 2009-02-09, 22:57
Wysłany: 2009-02-10, 18:03

Wszystkie zawierają pomówienia. Cztery ostatnie przy tym zostały napisane już po opublikowaniu w "Kurierze" (na pierwszej stronie, nie gdzieś przy nekrologach) artykułu o sprawie - co oznacza, że Jerzy "Góral" Nowicki nie tylko pomawia innych, ale najprawdopodobniej również świadomie fałszywie oskarża.

[ Dodano: 2009-02-11, 20:37 ]
Kolejny "Górala" Nowickiego, w wątku [Mścięcino] Police Kolejny ostrzelany autobus

Wysłany: 11.02.2009 18:19

Chyba nie wymaga uzasadnienia.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

marcin

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 24, 2009, 17:20:24 »
A mogę się dowiedzieć za które posty dostałem ostrzeżenie?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 24, 2009, 17:24:41 »
Za jednowyrazowe (góra dwu-) posty - bylo ich kilka (typu "spoko", same emoty itd)- był to zwykły spam nabijający licznik.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

marcin

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 03, 2009, 09:37:13 »
co Ci tacy szkoda?? Są niech sobie bede ,w kazdym miesie sa i sobie jako tak daja rade!! Dzwon czesciej na policje to dlugo nie pobrykasz po Policach:) KONFIDENTOM KAPUSIOM ITP ITD MOWIMY STANOWCZO NIEEE!!

Gdzie przy Kindze masz trwanik??????

karetka zawiozła delikwenta na wytrzeźwiałkę. yhym a co to karetka taxi jest??? czlowieku zastanow sie co Ty wogole tu piszesz !!!Karetka pewnie na sygnale pedzila 180km/h zdezelowanym Fordem zeby zawiesc delikwenta  dobre dobre opowiedz mi bajke na dobranoc;)
to jest groźba

[ Dodano: 2009-07-03, 09:38 ]
napisła to pieczka000 w trudnych tematach

Post usunięty.

[ Dodano: 2009-08-06, 21:50 ]
tym razem kuba przesadziłeś. Masz coś do mnie bo tobie też napiszę co myślę?... Ostrzeżenie za co? Kogo obraziłem? Jakimi słowami? Wyciąganiem wniosków z tego co sami pisali?hmmmmm.....szkoda że oni nie mają ostrzeżeń za obrażanie mnie.

yak

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 17, 2009, 08:43:28 »
Szanowny Adminie!
Poniższy post (wątek na temat eks-sekretarz) narusza prawo i moje dobra osobiste:

patrykpolice  
Nowicjusz

Posty: 3
      Wysłany: Dzisiaj 8:33         

OD ADMINA:
post zgłoszony został usunięty

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 18, 2009, 20:43:52 »
Cytat: "Afgan2402"
No to poraz kolejny ,ruda gnida  tusk oszukal ludzi.Tym razem dla potrzeb dobrego swojego wizerunku zadrwil z stoczniowcow.A jeszcze niedawno przed wyborami , z tym swoim falszywym usmieszkiem oglaszal jaki to swietny dil zrobil dla stoczni.


ten post narusza nie tylko prawo forum ale to chyba paragraf z KK...

to wątek z inwestorem stoczni
SPZP "Skarb"

Róża

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #9 dnia: Października 09, 2009, 13:30:03 »
Uprzejmie proszę o wykasowanie części postu Jurgensona w temacie : "tematy różne" , tytuł :"stołówki szkolne" - zdanie dotyczące mojej osoby cyt.:"Jak widać to są efekty Polickich przetargów odpowiednio potem opisywanych przez Różę".Nie miałam nic wspólnego z przetargami na obiady szkolne, nie zajmował się nimi Urząd a ponadto od roku nie pracuję w Urzędzie.Jurgenson niemal przy wszystkich poruszanych tematach nawiązuje obsesyjnie do mojej osoby, czy narusza moje prawa.

[ Dodano: 2009-10-09, 13:31 ]
ps. poprawiam winno być "czym"

FRAGMENT USUNIĘTY.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #10 dnia: Października 21, 2009, 09:31:35 »
Uprzejmię proszę o wykasowanie postu Pana Yaka z dnia 21.10.2009 z godziny 0.02 zawartego w temacie "Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza".
Uzasadnienie:
Post ten narusza ogólnopanujące zasady demokracji i wolności wyboru. Zawarte rzekome gwarancje wskazywać by mogły, iż wybory, czy to ogolnonarodowe, czy to samorządowe nie opierają się na demokratycznych zasadach, lecz na decyzjach i dzialaniach poszczegolnych jednostek.
Pozdrawiam

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #11 dnia: Października 21, 2009, 17:06:32 »
Cytat: "MrW"
Uprzejmię proszę o wykasowanie postu Pana Yaka z dnia 21.10.2009 z godziny 0.02 zawartego w temacie "Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza".
Uzasadnienie:
Post ten narusza ogólnopanujące zasady demokracji i wolności wyboru. Zawarte rzekome gwarancje wskazywać by mogły, iż wybory, czy to ogolnonarodowe, czy to samorządowe nie opierają się na demokratycznych zasadach, lecz na decyzjach i dzialaniach poszczegolnych jednostek.
Pozdrawiam


Moim zdaniem post nie narusza ogólnie panujących zasad demokracji i wyboru. Sam Pan przecież stwierdza, że są to tylko rzekome gwarancje. Czy wskazują one na ograniczenie demokracji lub fałszowanie wyborów jest jedynie kwestią domysłów lub interpretacji. W mojej ocenie są to jedynie przewidywania użytkownika yak, co do których jest mocno przekonany bądź też post został napisany w celach prowokacyjnych, co już nie raz miało miejsce.
Nie bądźmy nadgorliwy - dziękuję za zgłoszenie i czujność.

yak

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 01, 2009, 07:28:24 »
Szanowny Adminie!
Najnowszy post w dziale "Kto kandydatem na przyszłego burmistrza?" malkontenta8 zniesławia mnie (poprzez komentarz), godzi w dobro osób trzecich i jest na tym forum zbyteczny. Jest faktem, że taki przypis w wskazanym miejscu istnieje i że odnosi się do mojego ojca. Nie jest sprawą moją, a już na pewno nie jest sprawą tego forum zajmowanie się tym tematem. Proszę o usunięcie tego postu.

POST USUNIĘTY ZE WZGLĘDU NA BRAK ZWIĄZKU Z TEMATEM

[ Dodano: 2009-11-01, 15:00 ]
Drogi Adminie - malkontent8 z uporem wstawia usunięty materiał na forum (wątek: kandydat na burmistrza). Wciąż jeszcze zachowując dobre obyczaje najuprzejmiej proszę o ponowną likwidację postu.

Offline malkontent8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 02, 2009, 23:58:57 »
Cytat: "yak"
Szanowny Adminie!
Najnowszy post w dziale "Kto kandydatem na przyszłego burmistrza?" malkontenta8 zniesławia mnie (poprzez komentarz), godzi w dobro osób trzecich i jest na tym forum zbyteczny. Jest faktem, że taki przypis w wskazanym miejscu istnieje i że odnosi się do mojego ojca. Nie jest sprawą moją, a już na pewno nie jest sprawą tego forum zajmowanie się tym tematem. Proszę o usunięcie tego postu.

POST USUNIĘTY ZE WZGLĘDU NA BRAK ZWIĄZKU Z TEMATEM

[ Dodano: 2009-11-01, 15:00 ]
Drogi Adminie - malkontent8 z uporem wstawia usunięty materiał na forum (wątek: kandydat na burmistrza). Wciąż jeszcze zachowując dobre obyczaje najuprzejmiej proszę o ponowną likwidację postu.



Panie yak, zamiast sie ciagle skarzyc radze zabrac glos w dziale "Historia" Tam w watku - [Police] Samolot w okolicach mijanki, toczy sie ciekawa dyskusja administracji,moderatorow i znawcow tematu na Pana poziomie.
Wszystko co posiadam, noszę ze sobą...

yak

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 03, 2009, 00:07:09 »
A kim Ty człowieku jesteś (poza strzelaniem zza węgła), że ciągle mnie atakujesz?