Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO  (Przeczytany 148396 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #60 dnia: Listopada 22, 2010, 21:40:29 »
Cytat: "marcin"
logika górą


Tyle razy Kuba i Rbk przypominali o korzystaniu z opcji edycji postu, lecz Ty, dla którego "logika jest górą" nie byłeś w stanie zrozumieć prostych uwag. Teraz pretensje możesz mieć tylko do siebie.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #61 dnia: Listopada 22, 2010, 21:40:40 »
Hm, Marcin, masz jakiś problem ze sobą? Zwrócił/zwróciłem Ci uwagę, ze nie edytujesz postów i tu robisz to samo. Co jest z Tobą chłopie? Bez podniecania się, po prostu edytuj posty, a nie tworzysz je jeden po drugim.

marcin

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #62 dnia: Listopada 22, 2010, 21:46:36 »
Cytat: "speedbax"
yle razy Kuba i Rbk przypominali o korzystaniu z opcji edycji postu, lecz Ty, dla którego "logika jest górą" nie byłeś w stanie zrozumieć prostych uwag. Teraz pretensje możesz mieć tylko do siebie.

bez podniecania się. Komu przypominali? Mi? Pierwszy raz i od razu  ostrzeżenie? Chyba macie problem ze sobą. Albo boli że ktoś wam pojedzie?

marcin

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #63 dnia: Listopada 22, 2010, 21:47:58 »
Cytat: "rbk"
Co jest z Tobą chłopie?

chłopem może jesteś ty z dziada pradziada. Wystarczyło napisać jak się zapomniałem a nie ostrzeżenie walić. za to powtórzenie tez walnij ostrzeżenie. ciekawe czy przy spotkaniu twarzą w twarz byś tak ostrzeżenia do mnie walił.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #64 dnia: Listopada 22, 2010, 21:49:35 »
Cytat: "marcin"
Komu przypominali? Mi? Pierwszy raz i od razu ostrzeżenie? Chyba macie problem ze sobą. Albo boli że ktoś wam pojedzie?


Marcin wyluzuj, przecież bywasz na forum i je czytasz, ja sam przeczytałem mimowolnie chyba z 10 takich ostrzeżeń.

marcin

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #65 dnia: Listopada 22, 2010, 21:50:44 »
oki. ale to było przegięcie na maksa.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #66 dnia: Listopada 22, 2010, 21:52:40 »
Cytat: "marcin"
ciekawe czy przy spotkaniu twarzą w twarz byś tak ostrzeżenia do mnie walił.


Lałbym bez opamiętania, może bym przemówił Ci z tym "edytuj" ;)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #67 dnia: Listopada 22, 2010, 21:52:53 »
Cytuj (zaznaczone)
bez podniecania się. Komu przypominali? Mi? Pierwszy raz i od razu ostrzeżenie? Chyba macie problem ze sobą. Albo boli że ktoś wam pojedzie?


Informacja o edycji postów jest w Regulaminie, poza tym wielokrotnie było o tyym pisane na Forum.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

marcin

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #68 dnia: Listopada 22, 2010, 22:07:51 »
Cytat: "rbk"
Srałbym bez opamiętania, może bym przemówił Ci z tym "edytuj"
no :ass:

marcin

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #69 dnia: Listopada 22, 2010, 22:08:39 »
to gdzie chcesz o tym pogadać?

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 22, 2010, 22:32:04 »
Cytat: "marcin"
W necie jesteś cwaniak a mogę się założyć że na ulicy to już nie.
Na miejscu Kuby zacząłbym się normalnie bać.  :lol2:
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

marcin

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #71 dnia: Listopada 22, 2010, 22:44:39 »
nie chodzi o to że ma sie bać ale myśleć i nie cwaniakować. W necie każdy może być kozakiem. Ale chyba nie o to chodzi i trzeba być człowiekiem. Tez tego nie rozumiesz?

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #72 dnia: Listopada 22, 2010, 23:44:38 »
Bardzo proszę o dokładne przeczytanie pierwszego wpisu w tym temacie - najlepiej ze zrozumieniem. To nie jest wątek do dyskusji
Wirtualne Police - www.police24.pl

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #73 dnia: Listopada 30, 2010, 22:48:20 »
Cytat: "TW_BOLEK"
Cytat: "jezat"
Cytat: "dnfan1"
kolejna wpadka B.K. tym razem z nominacją ambasadorską w Peru, którą podpisał jeszcze jako marszałek 18 czerwca 2010, nomenklatura wraca...

I co mu zrobisz rewolucjonisto?Komorowski ma przed sobą jeszcze prawie 5 lat urzędowania.W tym czasie wymrze spora liczba zwolenników Polski od morza do morza i zabraknie wam "szabel" do wojny z wszystkimi sąsiadami.Nie pomoże nawet "geniusz"Jarkacza żeby odświeżyć powietrze po własnym zapaszku.

Ort. Pozdrawiam - Kuba
Masz nieźle wyprany mózg drogi kolego. Dałeś się nabrać największym oszustom w historii tego kraju. Po prostu mi Cię żal naiwniaku. Historia oceni prezydenturę tego pionka. W podręcznikach będą pisać o prezydencie który tańczył jak mu premier zagrał, który nie miał swojego zdania, a do tego chciał wysadzić kraj wydobywając gaz metodą odkrywkową... To nie są puste słowa, wy wyborcy PO macie naprawdę zero własnego zdania, jesteście jakby odbici od kalki. Każdy taki sam jednakowo pusty i niespełniony frustrat śliniący się na teksty o miłości i lubujący się w klepaniu po plecach...
Lżenie głowy państwa i części piszących na forum.Droga administracjo, jeżeli prostowaliście Jezata,to tym bardziej proszę o interwencję ,bo takie ultrasy są niepotrzebne na forum
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #74 dnia: Listopada 30, 2010, 23:01:38 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Cytat: "TW_BOLEK"
Cytat: "jezat"
Cytat: "dnfan1"
kolejna wpadka B.K. tym razem z nominacją ambasadorską w Peru, którą podpisał jeszcze jako marszałek 18 czerwca 2010, nomenklatura wraca...

I co mu zrobisz rewolucjonisto?Komorowski ma przed sobą jeszcze prawie 5 lat urzędowania.W tym czasie wymrze spora liczba zwolenników Polski od morza do morza i zabraknie wam "szabel" do wojny z wszystkimi sąsiadami.Nie pomoże nawet "geniusz"Jarkacza żeby odświeżyć powietrze po własnym zapaszku.

Ort. Pozdrawiam - Kuba
Masz nieźle wyprany mózg drogi kolego. Dałeś się nabrać największym oszustom w historii tego kraju. Po prostu mi Cię żal naiwniaku. Historia oceni prezydenturę tego pionka. W podręcznikach będą pisać o prezydencie który tańczył jak mu premier zagrał, który nie miał swojego zdania, a do tego chciał wysadzić kraj wydobywając gaz metodą odkrywkową... To nie są puste słowa, wy wyborcy PO macie naprawdę zero własnego zdania, jesteście jakby odbici od kalki. Każdy taki sam jednakowo pusty i niespełniony frustrat śliniący się na teksty o miłości i lubujący się w klepaniu po plecach...
Lżenie głowy państwa i części piszących na forum.Droga administracjo, jeżeli prostowaliście Jezata,to tym bardziej proszę o interwencję ,bo takie ultrasy są niepotrzebne na forum


Nie wiem czemu użyłeś pojęcia ultras, ale mniejsza z tym. To było pierwsza interwencja w stosunku co do tego użytkownika, więc skończyło się na napomnieniu i 1 ostrzeżeniu.