Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO  (Przeczytany 148114 razy)

sekator

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #75 dnia: Grudnia 10, 2010, 20:43:54 »
Zwracam się z prośbą do adminów o uspokojenie niejakiego jezata za ciągłę atakowanie Kazimierza Drzazgi, nawet w tematach nie mających nic wspólnego z polityką lokalną. Uważam to za skandaliczne, że anonimowy forumowicz wylewa bezkarnie pomyje na znanego i szanowanego przez wielu mieszkańca Polic człowieka, który nie uczestniczy w naszych dyskusjach.

Oto kolejny post jezata ewidentnie łamiący nie tylko regulamin forum, ale obowiązujące prawo.

To Drzazga też handluje gazem ziemnym kupowanym na wolnym rynku?A ja naiwny myślałem ,że Drzazga handluje złudzeniami.Najlepiej to jednak mu wychodzi pilnowanie interesów watykańkiego okupanta i heroiczności swoich cnót z okresu walki o koryto

jezat

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #76 dnia: Grudnia 11, 2010, 21:51:12 »
Cytat: "sekator"
Zwracam się z prośbą do adminów o uspokojenie niejakiego jezata za ciągłę atakowanie Kazimierza Drzazgi, nawet w tematach nie mających nic wspólnego z polityką lokalną. Uważam to za skandaliczne, że anonimowy forumowicz wylewa bezkarnie pomyje na znanego i szanowanego przez wielu mieszkańca Polic człowieka, który nie uczestniczy w naszych dyskusjach.

Oto kolejny post jezata ewidentnie łamiący nie tylko regulamin forum, ale obowiązujące prawo.

To Drzazga też handluje gazem ziemnym kupowanym na wolnym rynku?A ja naiwny myślałem ,że Drzazga handluje złudzeniami.Najlepiej to jednak mu wychodzi pilnowanie interesów watykańkiego okupanta i heroiczności swoich cnót z okresu walki o koryto

A gdzie to napisałem ,że chodzi o twojego Drzazgę.Jeśli udowodnisz,że w tym poście powyżej miałem na myśli K.Drzazgę mieszkającego w Policach,to zgłoś przestępstwo natychmiast do prokuratury.Uważam to za skandal,że anonimowy forumowicz nie rozumie tekstu pisanego przez człowieka ,który też się w tamtych czasach udzielał,i  nieustannie awanturuje się domagając się kary pod pozorem naruszania regulaminu.Autorytarne zapędy tego pana powinno się temperować,aby zapobiec przekształceniu go w klub wzajemnej adoracji polityków jednej maści.

Beobachter

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #77 dnia: Grudnia 25, 2010, 21:15:28 »
Panowie Moderatorzy!
Rozumiem, że są święta i że każdemu należy się choćby chwileczka odpoczynku. Niektórzy jednak nie odpoczywają. Zwracam zatem uwagę na wątek "Brawo Diakun", zwłaszcza na końcowe posty forumowicza "Mickd". Zniesławiają (bezdowodowo) osobę nowo wybranego burmistrza Polic. Szczególnie ostatni post, przypisujący W. Diakunowi skorumpowanie itd. Wydaje się, że niniejsze forum nie powinno być miejscem lżenia władz gminnych i to w oparciu o własne "widzimisię". Posty  "Mickd" obrażają te 72% wyborców, którzy wybrali burmistrzem W. Diakuna. Dlatego proszę o przemyślenie:
1. celowości utrzymywania wątku
2. dopuszczalności ferowania i upowszechniania takich ocen, jak przytoczone.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #78 dnia: Grudnia 25, 2010, 23:11:30 »
Cytat: "Beobachter"
Szczególnie ostatni post, przypisujący W. Diakunowi skorumpowanie itd.


Post został usunięty.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #79 dnia: Grudnia 26, 2010, 11:56:35 »
Więcej w tej sprawie nie zamierzam robić
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #80 dnia: Lutego 25, 2011, 09:24:29 »
Cytat: "jezat"
Tekst w ramce zamieszczony przez sekatora w temacie"kłamstwa Tuska" w dniu 23.02 o godz 10:37 jest ordynarną manipulacją w/w.Ten tekst jest autorstwa sekatora złośliwie ,z braku argumentów mi przypisany.Proszę zareagować zgodnie z regulaminem.


Post został usunięty, tak jak kilka następnych.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

jezat

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #81 dnia: Marca 04, 2011, 12:05:15 »
W dniu 26.02.2011 o godz 15:37 w książce skarg i zażaleń ,temat"czy mieszkańcy Polic potrzebują ....... zgłosiłem oszustwo sekatora przypisujące mi swoje teksty.Do dnia dzisiejszego nie ma w tej sprawie reakcji.Oszustwo dalej wisi w wydzielonym wątku pod tytułem "sekator vs jezat",administracja zadowolona bo wydzieliła mnie i sekatora z głównego nurtu i umywa ręce.Oświadczam po raz kolejny,że mamy do czynienia z ordynarnym oszustwem.Powtórzę jeszcze raz,wszystkie teksty w ramkach z 23.02.2011 godz 13:59 są autorstwa sekatora a nie moje,z wyjątkiem ostatniej ramki,która została świadomie pozbawiona wyrażenia "czy" na początku zdania.,co również jest manipulacją.Minęło już parę dni i co?Sekator dalej sobie kpi z was i regulaminu a wy admini udajecie ,że wszystko jest o,key.To ja sie pytam po kiego grzyba domagacie się jego przestrzegania?A może jest tylko do stosowania przeze mnie?

sekator

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #82 dnia: Marca 04, 2011, 13:26:05 »
Człowieku, o co ci chodzi ? Ja już się pogubiłem... współczuję Kubie. Moje i twoje teksty zostały powycinane przez admina, po równo i sprawiedliwie, a ty ciągle widzisz jakieś oszustwa, manipulacje, kpiny etc. Odpuść już , bo to naprawdę zaczyna być żałosne i nie zawracaj d.....y na okrągło, bo nudny jesteś.

jezat

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #83 dnia: Marca 07, 2011, 12:52:18 »
Cytat: "sekator"
Człowieku, o co ci chodzi ? Ja już się pogubiłem... współczuję Kubie. Moje i twoje teksty zostały powycinane przez admina, po równo i sprawiedliwie, a ty ciągle widzisz jakieś oszustwa, manipulacje, kpiny etc. Odpuść już , bo to naprawdę zaczyna być żałosne i nie zawracaj d.....y na okrągło, bo nudny jesteś.

Co tak portkami trzęsiesz?Zastanawiam się jakie dalsze kroki wykonać w związku z  przypisanymi mi wypowiedziami,które nadal wiszą w książce skarg i zażaleń,wobec braku reakcji adminów.Na pewno nie będę do tego angażował pisowskich hunwejbinów.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #84 dnia: Marca 11, 2011, 10:47:20 »
http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34939,9235235,Przed_milionowym_postem__Rozmowa_o_rozmowach_w_sieci.html

Polecam rozmowę z doktorem od etyki o jego spostrzeżeniach na temat różnych form aktywności na forach internetowych.

jezat

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #85 dnia: Marca 13, 2011, 16:06:54 »
Właśnie przed chwilą został usunięty przez nieznanego admina mój post pod hasłem "nikłej wartości intelektualnej".Jak go nie kijem to go pałą.Tak w skrócie wygląda stosowanie regulaminu przez nieznanego admina.Strach przed sekatorem jest tutaj dominujący.Najpierw udają admini,że nie ma nic niestosownego w obrażaniu jezata a jak zaczyna stosować retorykę sekatora to nagle okazuje się,że post ma nikłą wartość intelektualną.Tego niestety nie rozumiem.A oszustwo sekatora z 23.02.2010 godz.13:59 w książce życzeń i zażaleń w temacie "czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych...itd w dalszym ciągu wisi i admini nadal udają,że nie rozumieją o co chodzi.Może byście Panowie w końcu zareagowali zgodnie z regulaminem i oszustwo usunęli zamiast kombinować jak chronić pisowskiego hunwejbina sekatora,któremu zaczyna już brakować argumentów.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #86 dnia: Marca 13, 2011, 16:18:12 »
Cytat: "jezat"
Właśnie przed chwilą został usunięty przez nieznanego admina mój post pod hasłem "nikłej wartości intelektualnej".Jak go nie kijem to go pałą.Tak w skrócie wygląda stosowanie regulaminu przez nieznanego admina.Strach przed sekatorem jest tutaj dominujący.Najpierw udają admini,że nie ma nic niestosownego w obrażaniu jezata a jak zaczyna stosować retorykę sekatora to nagle okazuje się,że post ma nikłą wartość intelektualną.Tego niestety nie rozumiem.


To powiedz mi jaką wartość miało pytanie o to, czy przypadkiem przeciwnicy Tuska nie winią go za kataklizm w Japonii? Sorry, ale bardziej kretyńskiego/debilnego (niepotrzebne skreślić) pytania już dawno nie widziałem.

Cytat: "jezat"
A oszustwo sekatora z 23.02.2010 godz.13:59 w książce życzeń i zażaleń w temacie "czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych...itd w dalszym ciągu wisi i admini nadal udają,że nie rozumieją o co chodzi.Może byście Panowie w końcu zareagowali zgodnie z regulaminem i oszustwo usunęli zamiast kombinować jak chronić pisowskiego hunwejbina sekatora,któremu zaczyna już brakować argumentów.


Jakbyś podał linka/zgłosił posta przez wykrzyknik to reakcja by już dawno była. Ale Tobie się widać nie spieszy.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

sekator

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #87 dnia: Marca 13, 2011, 16:32:59 »
jezat, w górnym narożniku przy każdym wpisie jest taka ikonka z wykrzyknikiem...kliknij na nią w odpowiednim miejscu i temacie i nie zanudzaj dalej wszystkich tą 13.59 w dniu 23.02.2011....
A jak dalej masz problem, pisz na priva, pogadamy w realu jak faceci....nie tak nie rozładowuje emocji jak mały sparing..(intelektualny oczywiście)..

jezat

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #88 dnia: Marca 13, 2011, 17:30:56 »
Cytat: "jezat"
Właśnie przed chwilą został usunięty przez nieznanego admina mój post pod hasłem "nikłej wartości intelektualnej".Jak go nie kijem to go pałą.Tak w skrócie wygląda stosowanie regulaminu przez nieznanego admina.Strach przed sekatorem jest tutaj dominujący.Najpierw udają admini,że nie ma nic niestosownego w obrażaniu jezata a jak zaczyna stosować retorykę sekatora to nagle okazuje się,że post ma nikłą wartość intelektualną.Tego niestety nie rozumiem.


Cytat: "Kuba"
To powiedz mi jaką wartość miało pytanie o to, czy przypadkiem przeciwnicy Tuska nie winią go za kataklizm w Japonii? Sorry, ale bardziej kretyńskiego/debilnego (niepotrzebne skreślić) pytania już dawno nie widziałem.
Taką samą intelektualną wartość mają kretyńskie/debilne (niepotrzebne skreślić)posty sekatora, obwiniające Tuska za dotykające Polskę nieszczęścia.Ale ciebie rażą moje posty,tych sekatora nie dostrzegasz.Tak wygląda twój  "apolityczny" obiektywizm

Cytat: "jezat"
A oszustwo sekatora z 23.02.2010 godz.13:59 w książce życzeń i zażaleń w temacie "czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych...itd w dalszym ciągu wisi i admini nadal udają,że nie rozumieją o co chodzi.Może byście Panowie w końcu zareagowali zgodnie z regulaminem i oszustwo usunęli zamiast kombinować jak chronić pisowskiego hunwejbina sekatora,któremu zaczyna już brakować argumentów.


Cytat: "Kuba"
Jakbyś podał linka/zgłosił posta przez wykrzyknik to reakcja by już dawno była. Ale Tobie się widać nie spieszy.
Już kiedyś miałeś problemy krytykując mnie nieustannie za zle cytowane posty.Przypomnę!Sytuacja się zmieniła,kiedy zainstalowałeś instrukcję cytowania.Teraz zakładasz,że zgłoszenie powinno być przez wykrzyknik.A co to ma do rzeczy,kiedy zgłaszam od dłuższego czasu oszustwo sekatora w "postach naruszających prawo" i w książce skarg i zażaleń?

sekator

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #89 dnia: Marca 13, 2011, 18:57:03 »
Cytat: "jezat"
czasu oszustwo sekatora w "postach naruszających prawo" i w książce skarg i zażaleń?


Znalazłeś już ikonkę z wykrzyknikiem ? Ostatnia ikonka po prawej stronie, za ikonką ,,cytuj". Spróbuj,  może w końcu ci się uda i skończy się ta monodrama...