Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Dobra kosmetyczka  (Przeczytany 33527 razy)

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Dobra kosmetyczka
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 16, 2009, 21:26:35 »
Cytat: "draculka"
Reklama i nepotyzm rodzinny ;D

Cały ten temat to reklama  :lol2:.
Pozdrawiam tych co rozpoczeli ten temat.
A z tym nepotyzmem to troszkę przesada http://pl.wikipedia.org/wiki/Nepotyzm
 :ble: W końcu każde grabie do siebie grabią.
Pozdrawiam

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Dobra kosmetyczka
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 17, 2009, 08:46:36 »
Tomku gabinet Venus i tak się wybroni :) Nigdzie nie ma tak serdecznej atmosfery jak u p. Halinki i Ani. Znam ten gabinet i usługi od czasu, kiedy Pani Halinka sama urzędowała w poprzedniej siedzibie. Zawsze wysoki poziom usług, zawsze fachowe doradztwo, zawsze przyjemnie oraz miło i sympatycznie spędzony czas na babskim relaksie - o to chodzi!
Kiedyś, ktoś tu na forum pojechał po tym gabinecie. Był to niestety czas kiedy były tam zatrudnione dodatkowe dwie kosmetyczki, jedna po drugiej, jako pomoc Ani kiedy ta była na urlopie macierzyńskim. Niestety te panie nie dorastały do pięt ze swoimi umiejętnościami, a tylko popsuły gabinetowi opinię wśród nowych, nieznających gabinetu, klientek :(
Osobiście polecam gabinet z całym sercem i sympatią, bo zawsze wychodzę stamtąd zadowolona z usług! :)
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline lightdevil

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Dobra kosmetyczka
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 24, 2009, 09:47:54 »
pytanko do bywalczyń obu salonów: jak kształtują się w nich ceny? i co do zaoferowania ma studio vell? i czy w venus sa jakieś nowe zabiegi na ciało itp? Niestety brak info na www, venus- rzeczywiście dzieki p. Ani wysoki poziom ale nie ma strony www z ofertą itd... może niech ktoś podpowie, że to b. ważne! strona vell tylko jak wizytówka, też minimum info ale planują nową...  
dzięki pozdrawiam

Offline GROTA10

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
kosmetyczka
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 01, 2009, 22:24:42 »
Chciałabym skorzystać z usług dobrej kosmetyczki w Policach, Prosze o informację w tej sprawie.

kopytko

  • Gość
Dobra kosmetyczka
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 15, 2009, 23:26:29 »
jeżeli chodzi o salon vell w "blaszaku" mam małe zastrzeżenie kosmetyczka podajże pani Bronia czy jakoś tak nigdy nie przyjęła mnie o tej godzinie na którą byłam zapisana zawsze z co najmniej 15 minutowym spóźnieniem cale szczęście jest pani Marysia która zagada i chwała jej za to:)

Arfa

  • Gość
Vell Police
« Odpowiedź #20 dnia: Września 23, 2009, 22:47:59 »
Przykro mi, że te kilka minut stanowi o Twoim niezadowoleniu, bo jak sądzę mimo wszystko jesteś w dalszym ciągu klientką tego salonu.
Ja rozumiem dlaczego. Pani Bronia jest v-ce prezesem ogólnopolskiego stowarzyszenia kosmetycznego (to widocznie nie tylko my uznałyśmy, że jest dobrym i godnym zaufania fachowcem). To jak widzę jeden z powodów dlaczego jest bardzo zapracowaną kobietką. Co do mnie, to tak długo, jak długo pani Bronia będzie pracowała w Policach, będę jej klientką (a nawet jak ograniczy swoje usługi do Szczecina, to warto będzie do niej jeździć).

Komi

  • Gość
Dobra kosmetyczka
« Odpowiedź #21 dnia: Października 28, 2009, 21:07:56 »
Także polecam ten salon ,jest najlepszy jak na razie na Policach.Polecam

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Dobra kosmetyczka
« Odpowiedź #22 dnia: Października 28, 2009, 21:52:49 »
Czyżby Dr Kafar...to Narcyz ?    :rotfl:

kopytko

  • Gość
Dobra kosmetyczka
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 14, 2009, 19:40:11 »
To że pani Bronia jest zajętą osobą nie usprawiedliwia jej spóźnień ja też pracuje mam dzieci i ten czas poświęcony na czekanie wolę im poświęcić. Z ciekawości zapisałam się do drugiej kosmetyczki w tym salonie, jestem pod wrażeniem, wyszłam z salonu bardzo zadowolona:)

karolina

  • Gość
Dobra kosmetyczka
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 02, 2009, 16:22:48 »
Cytat: "kopytko"
To że pani Bronia jest zajętą osobą nie usprawiedliwia jej spóźnień ja też pracuje mam dzieci i ten czas poświęcony na czekanie wolę im poświęcić. Z ciekawości zapisałam się do drugiej kosmetyczki w tym salonie, jestem pod wrażeniem, wyszłam z salonu bardzo zadowolona:)


ja u p. Broni nie byłam co prawda i neiwiemjak tam z jej spóźnianiem. Chodze za to do tej młodej dziewczynki i również jestem bardzo zadowolona

Offline DJK

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Dobra kosmetyczka
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 27, 2009, 15:53:01 »
Kobitki, kogo w Policach polecicie, żeby zrobić mikrodermabrazję? boję się iść gdziekolwiek, bo mam bardzo wrażliwą skórę i nie chciałabym później przez miesiąc nie móc nosa z domu wystawić. Jest jakaś kosmetyczka w naszym mieście, która zrobi to profesjonalnie? Czy lepiej wybrać się do szczecina do sprawdzonej już?

Offline bozka

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
    • http://www.supersklep1.sklepy24h.pl
Dobra kosmetyczka
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 14, 2010, 00:41:14 »
Kafar, przestań natarczywie reklamować lokal swojej mamy. Jesteś Bardzo upierdliwy.

Arfa

  • Gość
Dobra kosmetyczka
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 24, 2010, 22:34:16 »
Dziwię się, że w Policach panuje powszechne przekonanie, że w Szczecinie pracują osoby lepiej przygotowane, lepiej doświadczone i lepsi fachowcy. Coś z nami nie tak. Czy każda osoba w Policach myśli o sobie, że jest do niczego tylko dlatego, że pracuje w tym mieście?
Podtrzymuję stwierdzenie, że w Vell są dobrzy fachowcy. Z resztą obie panie tam pracujące pracują w SPA w Szczecinie. Szperacze poszukajcie w necie, bo tam też dobre opinie o tych paniach są i to na info o szczecińskich fachowcach.
Pozdrawiam.

Offline DJK

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Dobra kosmetyczka
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 25, 2010, 17:33:08 »
Arfa, to nie tak, że w Policach pracują gorsi specjaliści. Ja po prostu w Szczecinie (bo tam długo mieszkałam) mam swoją sprawdzoną kosmetyczkę, ale ze względu na dojazd wygodniej byłoby mi mieć kosmetyczkę w Policach. Stąd moje pytanie.

beatasosna

  • Gość
Dobra kosmetyczka
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 26, 2010, 20:57:01 »
Bardzo fajny w Szczecinie jest salon Viasge, na Łuczniczej, ale od  zeszłego roku nie pracuję już w Szczecinie, więc moje ciałko oddałam w ręce P. Ani, czyli Venus. Usługi godne polecenia. Pozdrawiam