Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Dobra kosmetyczka  (Przeczytany 34740 razy)

Arfa

  • Gość
Dobra kosmetyczka
« dnia: Lipca 29, 2008, 01:55:50 »
Od niedawna mieszkam w Policach. Przypadkiem trafiłam do salonu Vell w blaszanym hotelu przy ryneczku. Tam gdzie jest solarium.
Jestem pod wrażeniem wiedzy i umiejętności kosmetyczki tam pracującej. Bywałam już w różnych salonach - głównie warszawskich i muszę przyznać, że niejednokrotnie ich fachowość była o wiele mniejsza od tej tutaj.
Nie spodziewałam się, że w takim małym miasteczku macie ludzi tak kompetentnych. Tylko pozazdrościć. Pozdrawiam wszystkie forowiczki.

Offline milusia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Dobra kosmetyczka
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 13, 2008, 14:23:35 »
Polecam "Studio Piękna Agi" na Robotniczej! To jest profesjonalizm!

ania

  • Gość
Dobra kosmetyczka
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 13, 2008, 17:41:52 »
moja siostra chodzi do tego salonu Vell, w "blaszaku" i bardzo sobie chwaliła, ja też  jeśli bedę się wybierać to tam

tustuska

  • Gość
Dobra kosmetyczka
« Odpowiedź #3 dnia: Października 24, 2008, 18:57:12 »
Ja rowniez polecam - Studio Piekna Agi  - pelen profesjonalizm, oczywiscie najlepsza jest sama wlascicielka

karolina

  • Gość
Dobra kosmetyczka
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 07, 2008, 11:32:35 »
równie z przypadkiem trafiłam do tego salonu( koło szaletu w blaszaku tam gdzie solarium) masakra. byłam tak potwornie zadowolona ze teraz bede chodzic tylko tam. chodze do tej młodej dziewczyny.polecam serdecznie

Offline Luna1111

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Dobra kosmetyczka
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 07, 2008, 19:12:15 »
A z jakich usług korzystałyście w tym salonie vell??że tak zadowolone jesteście??

karolina

  • Gość
Dobra kosmetyczka
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 08, 2008, 02:08:13 »
ja robiłam henne i regulacje brwi zapłaciłam 14 zika ale naprawde czułam sie jak w jakims salonie spa ekstra muzyczka relaksujaca miłai fachowa obsługa klimat -polecam

Arfa

  • Gość
Dobra kosmetyczka
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 15, 2008, 22:13:21 »
Ja robiłam w Vell w "blaszaku" masaż kamieniami i kilka zabiegów na naczynka. Super sobie chwalę. Słyszałam, że jest to filia day spa ze szczecina. Profesjonalizm widać na każdym kroku i w każdym ruchu kosmetyczki (byłam u tej starszej pani). A że się zna na rzeczy, to widać choćby po ogroooomnej ilości certyfikatów, dyplomów  itp. Z tego co wiem, to bardzo często wyjeżdża na różnego rodzaju szkolenia i zdaje się, że prowadzi wykłady i szkolenia dla kosmetyczek. Potrafi super fajnie wszystko wyjaśnić - to co robi i jak działa organizm i co i kiedy się w nim dzieje. Widziałam także jej prace jako wizażystki w magazynach takich jak hot magazine i trendy - pracuje z bardzo dobrym fotografem .Jak nie wierzycie, to same sprawdźcie - podaję linki (http://www.vell-spa.pl/; http://www.excellentphoto.pl/mm.htm; http://www.excellentphoto.pl/onas.htm). Pozdrawiam

kinia

  • Gość
Dobra kosmetyczka
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 16, 2008, 09:22:15 »
Ta starsza pani hehehe to Bronia właścicielka:),a nowy Salon  otworzyła w Szczecinie bodajże na 5 lipca.Jest super kosmetyczką chodzę do niej od lat:)i bardzo sobie cenię jej porady:)jest niezastąpiona.

ermelinka

  • Gość
Dobra kosmetyczka
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 07, 2009, 16:38:17 »
cześć od jakiegoś czasu szukałam dobrej kosmetyczki biorąc pod uwagę że nie jestem stąd trzeba było zaciągnąć jakiś porad i trafiłam dzięki Wam do salonu Vell ze względu że jest on blisko mojego domu i wiecie chyba już go nie zmienię na inny. Super obsługa, podczas zabiegu można sobie porozmawiać na temat różnych zabiegów alba pomilczeć i posłuchać kojącej muzyczki, oczywiście w na półeczce paliło się kilka świeczek. Byłam na oczyszczaniu twarzy zabieg bezbolesny i z rezultatami profesjonalnie przeprowadzony. Z czystym sumieniem polecam salon Vell na ryneczku tam gdzie solarium. :rotfl:

ozuzka2008

  • Gość
Dobra kosmetyczka
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 11, 2009, 13:00:35 »
Polecam Panią Bronię i salon Vell. Chodzę tam na brwi, bikini i oczyszczanie twarzy. Super kobitka. Otworzyła nowy salon na 5 lipca w Szczecinie.

czarna175

  • Gość
Dobra kosmetyczka
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 13, 2009, 00:22:09 »
Studio Piękna Agi  Polecam

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Dobra kosmetyczka
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 15, 2009, 14:53:09 »
O czym do mnie rozmawiacie? 'Venus" jedyny chyba gabinet w Policach który miał autoryzację "Eris" , więc jesli ma ktoś pojęcie o temacie to wie jak ciężko zdobyć takie coś. Aktualnie gabinet pracuje na kosmetykach francuskich z górnej półki ;D   jak i na naszych krajowych równie dobrych. Miła atmosfera i fachowa obsługa z ogromną wiedzą.

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Dobra kosmetyczka
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 16, 2009, 16:47:02 »
Cytat: "lupka"
Miła atmosfera i fachowa obsługa z ogromną wiedzą.


Reklama i nepotyzm rodzinny  ;D
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline Robak

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Dobra kosmetyczka
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 16, 2009, 17:16:29 »
Również Polecam "VENUS" :)
Robak