Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Dowcipy  (Przeczytany 177609 razy)

Offline karol22

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Dowcipy
« Odpowiedź #255 dnia: Sierpnia 27, 2014, 15:56:05 »
Facet przejeżdżający przez małe miasteczko w Teksasie wszedł do miejscowego baru. Zamawiając piwo zauważył stojący za barem olbrzymich rozmiarów gliniany sagan wypełniony 10-cio dolarówkami. Zaintrygowany tą olbrzymią ilością pieniędzy zapytał, co to jest - wtedy otrzymał odpowiedź, że to zakład i ten co wygra kasuje wszystko!- Zakład? A o co się zakładacie?- Tego nie mogę powiedzieć, wpierw musisz dołożyć 10$ do gara a wtedy się dowiesz.Bez namysłu wyjął 10$ i położył na stosie. Wtedy to barman wyjaśnił, że sprawa jest w zasadzie prosta i trzeba wykonać trzy zadania:1. Wypić duszkiem kufel meksykańskiej Tequili pieprzówki, zaprawionej chili bez zrobienia najmniejszego grymasu.2. Wejść w ogrodzenie na zapleczu baru, w którym jest bullterier morderca i wyrwać mu gołymi rękoma obolały ząb, gdyż pies szaleje z bólu.3. To już przyjemność, należy iść na pięterko i dać 92-letniej babci orgazm, gdyż nigdy go nie miała!Facet po usłyszeniu warunków stwierdził z przekąsem, że jeszcze nie oszalał i już o nic więcej nie pytał. Po wypiciu jednak kilku piw i whisky raptem zawołał:- Dawaj ten kufel Tequili! Po otrzymaniu kufla wypił go duszkiem, zrobił się purpurowo-czerwony na twarzy, łzy mu pociekły po policzkach, lecz mina mu nie drgnęła. Po kilku minutach, gdy doszedł do siebie zapytał bełkocząc, gdzie jest ten pies i chwiejnym krokiem wyszedł... W barze zamarło, gdyż z podwórka słychać było przerażające odgłosy, szczekanie, warczenie, wrzaski, łomot i na koniec wycie psa... I cisza. Kilka osób się przeżegnało - no zabił chłopa! W tym to momencie facet wchodzi z powrotem do baru. Ubranie w strzępach, cały podrapany i upaćkany. Rozgląda się przekrwawionym wzrokiem po obecnych i wybełkocze:- No gdzie jest teraz ta babcia, którą boli ząb?

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Dowcipy
« Odpowiedź #256 dnia: Sierpnia 27, 2014, 16:38:00 »
Zaśmiałem się głośno Karol, dobry kawał :D

Offline ella33

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Dowcipy
« Odpowiedź #257 dnia: Września 02, 2014, 20:15:10 »
Studenci się wybrali na egzamin. [/size]Czekają pod drzwiami sali. Nudziło im się więc zaczęli się bawić indeksami tak jak to się kiedyś grało monetami w podstawówce - czyj indeks zatrzyma się bliżej ściany. Tylko że jednemu to nie wyszło zbyt dobrze, bo zamiast w ścianę trafił indeksem pod drzwi i do sali w której siedział egzaminator. Przeraził się okrutnie, ale za chwile indeks wyleciał z powrotem. Otwiera, patrzy, a tu ocena z egzaminu: 4 Ucieszył się, no więc koledzy postanowili wrzucać dalej. Kolejny dostał 3+, następny 3. W tym momencie zaczęli się zastanawiać. Kolejna ocena wydawała się dosyć jednoznaczna (2+ nie wchodziło w grę). Wreszcie jeden postanowił zaryzykować. Wrzuca indeks. Czeka. Nagle otwierają się drzwi, staje w nich egzaminator: - Piątka za odwagę![/color]

Offline Smashing

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dowcipy
« Odpowiedź #258 dnia: Września 16, 2014, 23:33:29 »
A ja krótkim sucharem polecę :D
Co jest zielone i jak spadnie z drzewa to zabije? Stół bilardowy!

dinokio

  • Gość
Odp: Dowcipy
« Odpowiedź #259 dnia: Listopada 02, 2014, 04:42:09 »
~panie doktorze ,proszę o jakiś środek odchudzający
~już przepisuję
~a w tabletkach czy w płynie?
~w workach,będziesz pan wagony rozładowywał

dinokio

  • Gość
Odp: Dowcipy
« Odpowiedź #260 dnia: Listopada 02, 2014, 04:43:52 »
~kochanie,nie musisz za jednym zamachem skopać całego ogródka.Odsapnij trochę
~przecież sapię

dinokio

  • Gość
Odp: Dowcipy
« Odpowiedź #261 dnia: Listopada 02, 2014, 04:49:04 »
~widzisz?!to fifka,którą znalazłem pod twoją szafą!kiedy ty skończysz z tymi narkotykami?!
~jakie naekotyki?!uwierz mi,od kiedy Ciebie poznałem zmieniłem się,zerwałem ze swoją przeszłością,jesteś jedyną kobietą,którą kocham i zawsze będę kochał!
~synu! Opanuj się !to ja,twój ojciec

dinokio

  • Gość
Odp: Dowcipy
« Odpowiedź #262 dnia: Listopada 03, 2014, 18:08:40 »
~kochanie dziś śpimy twarzami do siebie !!
~co będziemy się kochać?
~nie !! pierdzisz do ściany !!!

Offline kondrom

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Dowcipy
« Odpowiedź #263 dnia: Stycznia 29, 2015, 22:07:02 »
Rozmowa kwalifikacyjna:
 - Proszę wymienić swoją 1 mocną cechę
 - Jestem wytrwały
 - Dziękuję, skontaktujemy się z panem później
 - Zaczekam tutaj

Offline vwpolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: Dowcipy
« Odpowiedź #264 dnia: Stycznia 30, 2015, 08:33:59 »
Zima. Dwa jelenie stoją na paśniku i żują ospale siano nałożone tu przez gajowego. W pewnej chwili jeden z jeleni mówi:
- Chciałbym, żeby już była wiosna.
- Tak ci mróz doskwiera?
- Nie, tylko już mi obrzydło to stołówkowe jedzenie!

Post Merge: Stycznia 30, 2015, 08:37:01
Spotyka się dwóch dresiarzy:
- Stary, byłem wczoraj na dyskotece, taką laskę zajebistą...
- EEE, cienki jesteś. Stary, ja wpadam na imprezkę w nowym dresiku, łańcuch na łapie. Taką laskę wyrwałem, poszliśmy na plażę. Ta się rozbiera i do mnie "rób co umiesz najlepiej"
 - I co? Bzyknąłeś ją?
- Nieeee. Z bańki jej jebnąłem
« Ostatnia zmiana: Stycznia 30, 2015, 08:37:01 wysłana przez vwpolice »
nic dodać nic ująć

Offline julekoks

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Dowcipy
« Odpowiedź #265 dnia: Sierpnia 07, 2015, 18:27:31 »
Idzie Szopen i .. Bach! (słabe, wiem ;p )

Offline mar0szek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Dowcipy
« Odpowiedź #266 dnia: Września 08, 2015, 18:27:55 »
Dziesięć przykazań ma 279 słów. [/size]Deklaracja Niepodległości Stanów Zjednoczonych 300 słów.Dyrektywa Unii Europejskiej w sprawie przewozu cukierków karmelkowych 25 911 słów.[/color]

Offline br0nek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Dowcipy
« Odpowiedź #267 dnia: Września 29, 2015, 17:57:34 »
Matka z plaży woła do kąpiącego się synka:[/size]- Jasiu! Nie wypływaj za daleko!- Dobrze mamo! Przecież płynę na nadmuchanej dętce!Matki to nie uspokaja i zwraca się do męża:- Idźi go wyciągnij na brzeg, albo pilnuj w wodzie. Jego życie zaczęło się od pękniętej gumy i nie chcę, żeby tak się skończyło.[/color]

Offline ka5milo

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Dowcipy
« Odpowiedź #268 dnia: Grudnia 16, 2015, 19:19:10 »
80-letni dziadek przyszedł do kardiologa. Po skończonym badaniu:[/size]- Cóż - powiedział lekarz. - Ma pan poważne szmery w sercu. Pali pan?- Nie.- Pije pan alkohol? - Nie. - Prowadzi pan życie seksualne?- Tak!- Myślę, że przez te szmery w sercu będzie pan musiał zrezygnować z jego połowy.Zdumiony dziadek pyta:- Ale z której połowy... Patrzenia czy myślenia?[/color]

Offline ad8mek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Dowcipy
« Odpowiedź #269 dnia: Stycznia 21, 2016, 15:27:04 »
Na lekcji języka polskiego nauczyciel pyta:
- Czym będzie wyraz "chętnie" w zdaniu: "Uczniowie chętnie wracają do szkoły po wakacjach."?
Zgłasza się Jasio:
- Kłamstwem, panie profesorze!