Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Przedstaw się...  (Przeczytany 158290 razy)

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Przedstaw się...
« Odpowiedź #105 dnia: Stycznia 25, 2010, 12:49:47 »
Witam,mam na imię Adrianna,ale wolę Ada.mam 31 lat,szczęśliwa mężatka z trójką córeczek i czwartą psinką(córcia Nikita-bokserka).Pierwsze trzy lata życia mieszkałam w Policach,potem rodziców wywiało do Szczecina i musiałam(z racji wieku)jechać z nimi.Dzięki mojemu mężusiowi,który mnie tu sprowadził z powrotem od 12 lat znowu mieszkanka Polic i mam nadzieję,że tak już zostanie.Interesuję się zwierzakami(należę do Polickiego TOZ-u,lubię jazdę konną)fotografią,numizmatyką,lubię sport,muzykę i poklikać na kompie.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Przedstaw się...
« Odpowiedź #106 dnia: Stycznia 26, 2010, 09:00:19 »
Hej wszyscy forumowicze!
Mam na imię Agnieszka. Mam 28 lat; mężusia od 7 lat, synka od 6, a kotka od 2 miesięcy. W Policach mieszkam od 1988 roku z małymi przerwami... Wynajmowałam mieszkanie w Nikłończycy i potem w Skolwinie przez 3 lata. Teraz znowu wróciłam do swoich kochanych Polic...
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i do napisania... :*
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Przedstaw się...
« Odpowiedź #107 dnia: Stycznia 26, 2010, 10:36:04 »
Mam na imię Teresa w Policach od 33 lat , lubię czytać ,grę w pokera, muzykę pod każdą postacią tylko co by ucha nie urwało, mam57 lat już nic nie muszę robię co mi w duszy gra , ;D  pozdrawiam Wszystkich :*

syntia

  • Gość
Przedstaw się...
« Odpowiedź #108 dnia: Stycznia 29, 2010, 07:51:50 »
Jestem Ania. W Policach od 3 lat--znalazłam tutaj swoją drugą połowę jabłuszka, i ciągle jestem pod urokiem nie tylko mojego przyszłego męża, ale i tej miejscowości. Lubię dobry film i dobrą książkę, uwielbiam także zamykać się w kuchni, by upichcić coś pysznego i kalorycznego, i jak to bywa, coś nie zawsze udanego :rotfl: A na karku---trzecia dekada ;D
Pozdrawiam Wszystkich!!

kryszewski piot

  • Gość
Przedstaw się...
« Odpowiedź #109 dnia: Stycznia 31, 2010, 11:47:00 »
Mam na imię Piotr,w Policach mieszkam28 lat,jestem juz na emeryturze,zamiłowania mam rózne. :faja:

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Przedstaw się...
« Odpowiedź #110 dnia: Stycznia 31, 2010, 23:35:25 »
Wszystkich serdecznie witamy!

Offline cyganek

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Przedstaw się...
« Odpowiedź #111 dnia: Lutego 03, 2010, 21:20:39 »
Na imię mam Jurek,w Policach mieszkam 30 lat.Jestem posiadaczem starego czarnego kota,dwóch rowerów i małego podobno nazywają to samochodem(seicento).Na rowerach objechalem całą Polskę i kawałek Europy.Lubię siatkówkę w wydaniu Chemika,a z dawnych lat jestem fanatykiem żużla(pochodzę z Bydgoszczy,a więc Polonia Bydgoszcz) i to na razie tyle.

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Przedstaw się...
« Odpowiedź #112 dnia: Lutego 03, 2010, 21:30:22 »
witamy w końcu jakiś fan żużla ;) no i rower też widzę nie jest Ci obcy tudzież widzę bliski przyjaciel.Pozdrawiam!
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

melka

  • Gość
Przedstaw się...
« Odpowiedź #113 dnia: Lutego 16, 2010, 10:53:04 »
witam,
mam na imię Ela, mieszkam w Policach mam 36 lat i mieszkam w Policach od urodzenia, uwielbiam czytanie książek i spacery

Roland

  • Gość
Przedstaw się...
« Odpowiedź #114 dnia: Lutego 25, 2010, 09:52:45 »
Roland, 27 lat, w Policach od 10 lat - lubię placki ziemniaczane ;)

JVT

  • Gość
Przedstaw się...
« Odpowiedź #115 dnia: Lutego 26, 2010, 10:39:16 »
Witajcie!

Jestem Joanna, mieszkam w Policach.
Lubię ludzi i dużo innych rzeczy też ;)

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Przedstaw się...
« Odpowiedź #116 dnia: Lutego 26, 2010, 10:56:27 »
Witam! Jestem Andrzej, mam 23 lata (w maju), w Policach mieszkam od urodzenia (mialem po prostu szczescie :)). Interesuje sie wlasciwie wszystkim, a najbardziej informatyka.

JVT

  • Gość
Przedstaw się...
« Odpowiedź #117 dnia: Marca 06, 2010, 08:08:08 »
Cytat: "Dr.Kafar"

Siemasz Joanna, Nioch Nioch  :devil:


What's up doc  :albino:

Alfonso

  • Gość
Przedstaw się...
« Odpowiedź #118 dnia: Marca 11, 2010, 15:33:19 »
Jestem Alfonso (nie śmiać się, jestem z Portugalii) i mieszkam od 2 roku życia w Policach na osiedlu Chemik:) Bardzo lubię moje miasto.

Sebastian

  • Gość
Przedstaw się...
« Odpowiedź #119 dnia: Marca 11, 2010, 20:30:58 »
Witam, nazywam się Sebastian,  Interesuję się Informatyką i Trochę polityką :), miejmy nadzieję że dobrze i miło spędzimy ,, razem " ten czas :)