Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Przedstaw się...  (Przeczytany 156506 razy)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Przedstaw się...
« dnia: Lipca 04, 2008, 08:30:32 »
Jako nowy Administrator zacznę ten wątek i powiem parę słów o sobie - mam na imię Kuba i jestem teogorocznym maturzystą i być może przyszłym studentem Uniwersytetu Szczecińskiego ;). Dotychczas na forum działałem pod nickiem von_scheisse i byłem moderatorem działu "Historia".

Pozdrawiam
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

helenne

  • Gość
Witam:)
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 04, 2008, 10:09:35 »
Mam Na imię Paulina i mieszkam na starych policach. Na starym forum nawet nie zdarzyłam sie rozkręcić bo zostało zamknięte
  ;( ale na szczeście jest już nowe i zaczynamy na nowo pisanie :) pozdrawiam wszystkich! Wracajcie z powrotem na forum.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Przedstaw się...
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 04, 2008, 10:48:41 »
Ja mam na imię Kuba, tak jak koleżanka, która wpisała się wyżej mieszkam w starej części Polic ;-) Jednak ja w przeciwieństwie do niej na starym forum zdążyłem się rozkręcić i brakowało mi forum, ale na szczęście powraca. Jeżeli chodzi o moje zainteresowania to zapewne wielu starych forumowiczów je zna, ale Ci nowsi pewnie nie. I tak, interesuję się głównie żeglarstwem i informatyką :)
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

pinki

  • Gość
Przedstaw się...
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 04, 2008, 11:47:57 »
Też jestem Leszek i kurczę tyle tematów i postów straciłem na tamtym forum i byłem bardzo długo myślę że tu wszystko nadrobię.

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Przedstaw się...
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 04, 2008, 12:07:49 »
Siema. Mam na imie Marcin. Na stare forum zaglądałem bardzo często ale udzielałem się sporadycznie. Mieszkam koło "Kingi". Pozdrawiam.

Offline Użytkownik

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
Przedstaw się...
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 04, 2008, 12:12:01 »
Przemek, dawne forum, było bardziej przeglądane przeze mnie, bo udzialalem sie bardzo rzadko, teraz to nadrobie :)

kamcia

  • Gość
Przedstaw się...
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 04, 2008, 12:23:10 »
no hej ;P to ja jestem kamcia ;D i jestem z za...rzecza ;) w skrócie  DRG ;P się można domyślić , co to za wieś:P no :D poza tym się interesuję nie wiem czym ;P ale lubię informatykę  :P i się cieszę że znów ruszyło forum ;P dziękować :D to pa ;D

The_Bill

  • Gość
Przedstaw się...
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 04, 2008, 12:48:21 »
Łukasz 21 lat, pracownik ZCh, od tego roku student. Zainteresowania: Polityka, Sport!

Offline Zając23

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
Przedstaw się...
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 04, 2008, 12:54:54 »
Ariel, lat 23 Pracownik MOK-u w  Policach. Zainteresowania to głównie sport (aczkolwiek nie piłka nożna ), mniej polityka.  Pozdro  for all
I\'m hot cause I\'m fly, you ain\'t cause you not

budzik

  • Gość
Przedstaw się...
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 04, 2008, 16:31:53 »
Bartek, 20, kawaler, niekarany

Makuano

  • Gość
Przedstaw się...
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 04, 2008, 17:58:07 »
Maciej lat 13 , przyszły uczeń Gim. 16 w Szczecinie

Lola

  • Gość
Przedstaw się...
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 04, 2008, 19:40:56 »
Karolina, znana większości jako Lola ;D Może pamiętacie mnie z poprzedniego forum, na którym czasem się udzielałam :D Zainteresowania? Hobby?- fotografia, słuchanie muzyki i byczenie się na wakacjach ;D Od pewnego czasu śmigam na 'elce', więc uważajcie na ulicach miasta :)

mysza007

  • Gość
Przedstaw się...
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 04, 2008, 20:13:34 »
Kasia, 25 lat, z zawodu muzyk, animator kulturalny, też nauczyciel (poszukujący pracy, bo właśnie skończyłam studia). Moje zainteresowania to astronomia, astrofotografia i wiele innych! Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!  ;D

Roxi

  • Gość
Przedstaw się...
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 04, 2008, 20:35:33 »
Hej! Jestem Roxi, lubie czytać Nasze forum i ciesze się, że ruszyło ponownie:)
Pozdrawiam!

krótki

  • Gość
Przedstaw się...
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 04, 2008, 21:00:51 »
Paweł, lat 17, Uczeń 2giej klasy technikum informatycznego, mieszkaniec Uniemyśla.
zainteresowania: motocykle, terrarystyka, muzyka, informatyka, dużo innych
mniej ważnyc. Razem z bratem sprowadzam motocykle z Niemiec [na zamówienie i nie tylko] - jak coś potrzeba to pisać ;].
na poprzednim forum występowałem pod tym samym nickem, niektórzy zdązyli mnie poznać i razcej zapamiętać przez niepoprawna pisownię ;] ale tak juz mam ;] strzelam byka za bykiem i nic na to nie poradze ;]
pozdrawiam!!

Na byki polecam program pod tytułem MS Word, Mozilla Firefox albo Operę z odpowiednią wtyczką ;). Kuba