Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Przedstaw się...  (Przeczytany 156592 razy)

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Przedstaw się...
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 04, 2008, 21:04:32 »
Czesc, nazywam sie....zgadujcie :) Mam 19 lat. Interesuje się elektroniką, sportem (rower, motorówka, pływanie). Na starym forum sporadycznie dawałem znać o sobie lecz odwiedzialem je codziennie i tak też teraz będzie  :batman:

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Przedstaw się...
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 04, 2008, 21:09:48 »
witam wszystkich ponownie, fajnie że znowu forum żyje :)  :jupi:
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Brebis

  • Gość
Przedstaw się...
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 04, 2008, 22:38:06 »
Cześć Draculca! Jestem West Highland Terrier 8-miesięczny :-) student w Wyższej Szkole Administracji Publicznej i pracujący do tego student, Boję się Draculki bo ma duże kły,   :mrgreen:

budyn

  • Gość
Przedstaw się...
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 04, 2008, 23:10:39 »
Witam ponownie. Na starym i na nowym występuję jako budyn. Dobrze że forum znowu jest, tylko szkoda mi tematów z historii. Tam sporo tematów fajnie się rozwineło. No, ale może z czasem wrócimy do poprzedniego stanu i pociągniemy dalej.
Pozdrawiam.

karku

  • Gość
Przedstaw się...
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 04, 2008, 23:22:57 »
mnie zwa piotrek obecnie przebywam w tarragonie hiszpania ale nie dlugo wracam do polic :) pozdrawiam dzieki forum wiem co sie u nas w miescie dzieje fajnie ze znowu dziala

Offline piplo

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://www.skarb.police.pl
Przedstaw się...
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 05, 2008, 02:15:18 »
Witam na imię mam Paweł, lat 20 mieszkam w Policach od 20 lat, interesuje się podziemiami/bunkrami oraz muzyką freestyle ;) będę starał się udzielać częściej niż na 'starym' forum bo tam to od czasu do czasu coś skrobnąłem :thumright:

Pozdrawiam i do usłyszenia
FREESTYLE MUSIC FOREVER ~_~


Offline caarola

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Przedstaw się...
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 05, 2008, 11:35:10 »
Haj :> Mam na imię Karolina, mam 24 lata. Na poprzednim forum byłam pod tym samym nickiem. Użytkownik raczej średnioaktywny.  Pozdrawiam wszystkich  ;D
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline Daurel

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
Przedstaw się...
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 05, 2008, 12:26:16 »
Witam was! Przedstawiam pod tym samym Nickiem jak w poprzednim forum :D.
Nie mialem zamiaru zmienic na inne, fajnie ze w ogóle forum zostal reaktywowany. Martwilem sie, ze jak zamnkneliscie forum 1 lipca i byśmy nie wiedzieli co sie dzieje dalej w POLICACH  :study: . Gratulacje dla tych, co ci beda utrzymywac nasz FORUM POLICKI.  :jupi:
Pozdrawiam
p.s. Mieszkam na Os.Jagielonki ... :)

Pablo92

  • Gość
Przedstaw się...
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 05, 2008, 13:12:32 »
Paweł 16 lat interesuje się wędkarstwem i sztukami walki  :faja:

Rychołek

  • Gość
Przedstaw się...
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 05, 2008, 17:52:08 »
Siemka,mam na imię Ryszard :P mam 21 lat-studiuję,pracuję itp :) w samych Policach mieszkam od 92 r. , (jestem pod tym samym nickiem,co wcześniej) PS: dobrze że forum istnieje z powrotem :).Pozdro.

krecik

  • Gość
Przedstaw się...
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 05, 2008, 19:19:01 »
Witam!
Cieszę się, że forum znowu działa, tym razem wybrałam nick bajkowy, bo krecik to moja ulubiona bajka;-D
Pozdrawiam wszystkich.
Reaktywację czas zacząć;-D

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Przedstaw się...
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 05, 2008, 19:55:02 »
Witam! Tutaj Paweł z Trzebieży lat 28 ;D Na poprzednim forum zdążyłem napsać 3 posty i zniknęło.Na szczęście jest powrót i mam nadzieję,że rozkręcę się tutaj :rotfl:  :rotfl: Pozdrawiam forumowiczów!
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

kaźmiesz

  • Gość
Przedstaw się...
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 05, 2008, 23:02:58 »
Siemka!!! Michał z Polic:P nie karany
ZAINTERESOWANIA: historia, ratownictwo
pozdrawiam

malenstwo

  • Gość
Przedstaw się...
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 06, 2008, 11:07:39 »
Hej :) mam na imię Aga. Mam 21 lat, studiuję na US, a wiadomo, że jak student to biedny więc także pracuję ;) Zainteresowania: sport
Pozdrawiam

no i zapomniałam dodać, że oczywiście jestem z Polic :D

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Przedstaw się...
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 06, 2008, 11:14:09 »
Cytat: "malenstwo"
Hej :) mam na imię Aga. Mam 21 lat, studiuję na US, a wiadomo, że jak student to biedny więc także pracuję ;) Zainteresowania: sport
Pozdrawiam

no i zapomniałam dodać, że oczywiście jestem z Polic :D


Jako, że też wybieram się na US dopytam nieśmiało o kierunek studiów [: