Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: kościół - ogólne dyskusje  (Przeczytany 198128 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #435 dnia: Września 14, 2020, 07:30:11 »
wybitnej klasy słuchacza
czytaj -urabianego bajeczkami od kołyski - indoktrynacja to potężna siła
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #436 dnia: Września 20, 2020, 09:51:39 »
Śmieszą mnie opinie, że "religia jest potrzebna".
Potrzebna to jest edukacja, dzięki której ludzie zrozumieją, że religii potrzebują tylko ludzie zindoktrynowani, którzy zamiast się uczyć, oddali swój los w ręce specjalistów od psychomanipulacji i kłamstw.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #437 dnia: Września 20, 2020, 10:19:01 »
Haha :D
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #438 dnia: Września 24, 2020, 11:35:16 »

Jest nowa umowa TVP z episkopatem

TVP1 będzie codziennie transmitowała poranną Mszę Świętą, TVP3 - Koronkę do Miłosierdzia Bożego, a TVP Info pokaże nowe programy katolickie.


Media narodowe, państwo świeckie - buhahahahaha


http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/w-nowej-umowie-tvp-z-episkopatem-polski-zapisano-codzienne-transmisje-mszy-swietej-i-koronki-do-milosierdzia-bozego?fbclid=IwAR1EuYbx-VY5tdrAAAJw9ujCDA1YjkNr-ApUncBMzAOP7OZjzijyFZ-NGvY

Post Merge: Września 26, 2020, 10:11:56
Nie poządaj żony bliźniego swego- powiedział katolicki Bóg, po czym zapłodnił Marię, przyprawiając Józefowi rogi.
« Ostatnia zmiana: Września 26, 2020, 10:11:56 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #439 dnia: Października 07, 2020, 07:31:59 »
Chciałbym zapytać osoby wierzące, po co wam ten cały naziemny personel? Tylko szczerze!


Jak na moje to klechy kochają boga    -   ctwo.
A jak wiadomo nie od dzisiaj, pośrednicy zarabiają najwięcej :P
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #440 dnia: Października 07, 2020, 07:49:45 »
Idz cos ukradnij, albo zrob przekret. Moze to cie uspokoi. Zaczynasz znow bredzic i zasmiecac watek.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #441 dnia: Października 07, 2020, 08:48:47 »
 ;D ;D ;D


Ja założyłem ten wątek o będę robił co chce.
Każe ci ktoś tu wchodzić?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #442 dnia: Października 07, 2020, 09:01:19 »
To nie jest twoje prywatne forum, wiec przestan sie tutaj szarogesic ze swoimi prymitywnymi pogladami. Juz ci nie raz pisalem, ze masz tupet jak malo kto i jestes bezczelny do granic mozliwosci. Az sie dziwie adminom, ze nadal toleruja twoje prostactwo i ponadprzecietna bezczelna arogancje. Jak widac tacy, pozal sie Boze "wyprostowani" o bardzo watpliwej reputacji maksymalnie wykorzystuja tolerancje i cierpliwosc innych ciagnac poziom dyskusji na samo dno. No, ale coz poczac, jak dzis ludzie po wyrokach to celebryci, ba kozaki, ktorzy "ida przez zycie wyprostowani" stawiajac sie ponad prawem. Brawo. Rozwinelismy sie az do dna.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #443 dnia: Października 07, 2020, 09:08:35 »
Co za typ? Zrozum wreszcie ze nie każdy ma tak zindoktrynowani umysł jak Ty. Wielu widzi w tym przekręt.


A Ty wpisujesz mi się idealnie w obraz polskiego katolika - Stary dewot, który naqrwia na sąsiadów zaraz po wyjściu z kościoła.


A teraz wyzygaj mi po raz 100000 jaki to jestem zły i niedobry




BTW:
Jeżeli Bóg chce żebyście używali seksu tylko do prokreacji, to co to za akcja z kalendarzykiem małżeńskim??? Gość jest wszechwiedzący - będzie wiedział, że robicie go w uja.
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2020, 09:32:50 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #444 dnia: Października 07, 2020, 09:39:00 »
A teraz wyzygaj mi po raz 100000 jaki to jestem zły i niedobry

Wystarczy, ze napisze to raz: dla mnie jestes zwyklym zakompleksonym prymitywem po wyrokach, ktory nieudolnie probuje sie przebijac ze swoimi wypocinami na lokalnym forum, myslac, ze ktos to w ogole czyta. A jezeli juz przeczyta to tylko po to, by twoje malo rozgarniete wywody mogly byc co najwyzej powodem do dobrej beki z prymitywa, ktoremu sie wydaje, ze jest madrzejszy od samego Pana Boga.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #445 dnia: Października 07, 2020, 10:40:25 »
Nie kłam, nie dopowiadaj, nie ubarwniaj.
Jakie wyroki??? Dokładniej prosze.


Kompleksów nie mam, moje wypociny czytasz z rumieńcem na twarzy.


Poubliżaj mi jeszcze od prymitywów, kryminalistów i od najgorszych - a potem idź głosić miłość do bliźniego
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #446 dnia: Października 07, 2020, 11:21:59 »
Jasne, w pierdlu tez sami niewinni siedza, myslisz, ze jestes taki cwany? Hehe, twoje wypociny czytam z coraz to wiekszym politowaniem, szczegiolnie te przepelnione nienawiscia do wiary i instytucji, o ktorej pojecia nie masz, gdyz wielokrotnie tutaj udowodniles, ze zgodnie ze swoja nie do pozazdroszczenia natura, karmisz sie patologicznym marginesem, twoj nieszczesny rozum przezarty jest juz takim bezwartosciowym syfem, ze chyba tylko cud przywroci ci normalne i tolerancyjne postrzeganie swiata, ktorego ty i tobie podobni sie domagacie. Jak by ci dac 100 000 zl i kazac chodzic i szczekac po ulicy, to bez najmniejszego problemu byc szczekal. Kasa, to wlasnie ona kieruje twoim bardzo ograniczonym rozumem, i to nie sa moje przypuszczenia, tylko fakty oparte na twoich wrzystkich wypowiedziach nieudolnie plodzonych na tym forum. Kasa, kasa, kasa, KK - kasa, ksieza - kasa, wierni - kasa, podatki - twoja kasa, a sam swiadome lamales prawo dla kasy... i bajek nie opowiadaj, ze to nieprawda, nawet nie masz odwagi uderzyc sie w piers. Smieszny i zarazem zalosny jestes, taki internetowy, anonimowy kozak, spojrz na siebie, kim ty jestes? chlopie ogarnij sie! 

Offline polichrom

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #447 dnia: Października 10, 2020, 19:27:40 »
Kto ma możliwości niech DEtonatora i dapola wyrzuci z tej dyskusji. Może "Muzułmanie?"

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #448 dnia: Października 11, 2020, 06:54:53 »
Oj, umknęła mi twoja psychoanaliza mojej osoby.
Do tej pory miałem Cię za kościelnego dewota. Myliłem się. Ty poprostu jesteś głupi.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: kościół - ogólne dyskusje
« Odpowiedź #449 dnia: Października 11, 2020, 21:26:16 »
Głupi bo nie kradnę i nie oszukuję jak ty pseudoomnibusie? Taka ocena ze strony intelektualnego imbecyla, to dla mnie komplement.  :)