Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski  (Przeczytany 49906 razy)

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 19, 2014, 09:30:35 »
Z tego co piszesz wynika, ze ci ludzie sa na stanowiskach tylko dzieki partyjnym ukladom, a nie kwalifikacjom, umiejetnosciom i doswiadczeniu
A może coś napiszesz o doskonale ci znanych dwóch rodzinnych stanowiskach z ZOiSOK i jednym na Bankowej ? Twoim zdaniem układy rodzinne są dobre, a partyjne naganne ? Partia wybiera z kilkuset kandydatów, a tutaj na czterech członków rodziny trzech pracuje w polickim samorządzie. No ale tutaj panie hipokryto wszystko jest ok, bo ta koszula jest bliższa twojemu ciału.
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2014, 09:32:38 wysłana przez millena »
millena

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 19, 2014, 09:43:19 »
A może coś napiszesz o doskonale ci znanych dwóch rodzinnych stanowiskach z ZOiSOK i jednym na Bankowej ? Twoim zdaniem układy rodzinne są dobre, a partyjne naganne ? Partia wybiera z kilkuset kandydatów, a tutaj na czterech członków rodziny trzech, pracuje w polickim samorządzie. No ale tutaj panie hipokryto wszystko jest ok, bo ta koszula jest bliższa twojemu ciału.

Uderz w stol, czekalem na to. W jakim samorzadzie ? :) Zamiast powielac ploty, to sprawdz sobie na jakich zasadach i z jakimi kwalifikacjami zostaly te osoby przyjete. Nie bylo zadnych rodzinnych ukladow. Jedna z nich na szczescie opuscila juz to chore srodowisko, druga, totalnie mobbingowana, opusci niebawem, trzecia, ktora sie rowniez gnebi, bo postawila sie zlodziejstwu i glupocie, tez ma powoli dosyc. Dlatego nie boje sie o tym pisac i mam blizszy poglad na to wszystko. Nie chce sie rozpisywac, bo to nie jest miejsce i czas. Ale uprzedzam, nie prowokuj mnie. 
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2014, 09:58:01 wysłana przez DEtonator »

Offline Leni

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 19, 2014, 10:44:37 »
Przykre to, że nasi radni zasiadający w Radzie Gminy lub w Radzie Powiatu, obsadzają swoje rodzinki w urzędach, by żyło im się lepiej. Jak to się dzieje, że ludziom z wyższym wykształceniem, bez znajomości ciężko jest dostać ciepłą posadkę w urzędach, a taka po szkole średniej, 20letnia wnuczka pani radnej Zofii Hlek miała załatwiony staż w gminie, a teraz już ma etat. Niesprawiedliwość. Ktoś może powiedzieć, że zazdroszczę... Nie, nie zazdroszczę. Czuje tylko żal, bo  człowiek kończy studia. Jeden kierunek, potem drugi.. Chciałby znaleźć pracę zgodnie ze swoim wykształceniem, stałą i stabilną... i nic z tego nie wychodzi, bo stołki są już od górnie obsadzone. Szkoda


A co do tej koalicji, to chcę wierzyć, że jednak do niej nie dojdzie, a jeśli już to, że przy kolejnych wyborach, Policzanie rozliczą i PiS i PO.
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2014, 10:47:17 wysłana przez Leni »

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 19, 2014, 11:21:18 »
W Kurierze bodaj w 2007 był opisywany "konkurs" na najniższe stanowisko chyba w wydziale organizacyjnym w gminie, i to pół etatu.
Poprawka, 3 października 2006, wydział oświaty. A w komisji Diakun, Pisański i naczelnik wydziału.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 19, 2014, 11:49:13 »
Leni, może wystarczyło skończyć jakiś normalny kierunek a nie politologie albo ekonomie? Mdli mnie od ciągłego słuchania jaki to świat zły i niedobry bo ja tu mam studia a mnie nie chcom złe pracodawce :( A już całkiem omatkobosko, że do urzędu się nie dostałem :( Skoro masz takie super kwalifikacje to zapewne bez problemu znajdziesz pracę w sektorze prywatnym. Wszak prywatnym przedsiębiorcom zależy na porządnych kadrach.

Offline Mefi

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 19, 2014, 12:22:03 »
Ludzie z PiS byli by mało inteligentni (łagodnie mówiąc).
W przyszłym roku wybory dużo ważniejsze. Jak przejmą wyborców gryfa to będą mieli ładny wynik i nagrodę z centrali. Mirowski może posłem?
Koalicja PO jest tylko zyskowna dla PO bo mogą utrzymać stanowiska. Dla PiS jest tylko stratna bo wkur... ludzi. Z gryfem będą mieli stanowiska i przyczółek na dobry wynik w przyszłym roku. Do tego jak Gryf weźmie kogoś z tonącej PO to cała większość się rypnie.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 19, 2014, 14:25:42 »
Proszę nie kropkować i nie przeklinać, bo 'cała większość' się oburzy ;)

Dziękuję ;-)

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 19, 2014, 16:39:00 »
Frekwencja była jak była i twierdzenie, że wszyscy chcą Gryf u władzy w powiecie jest trochę nieuprawnione.
Co do koalicji Gryf PIS to ja był tak łatwo nie zapomniał jak nasz Fafluń opluwał Mirowskiego i Pis, mało tego nagrał nawet program w TV i tam pierdaczył trzy po trzy o nielojalności Mirowskiego.

W ogóle czemu do powiatu Diakun dostał tyle głosów - moherowi jesteśmy trochę, w Szczecinie mimo dobrego wyniku na prezydenta Krzystek do rady nie dostał wcale dużo.

I do cholery kto to jest P.Diakun i czemu na niego głosujecie.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 19, 2014, 17:26:05 »
Odezwał się POpaprany PiSdzielec

Jakieś niespełnione nadzieje.Trzeba było pilnować koryta przez 4 lata i dbać o "świnie" w tym korycie
Racja GRYF zadbał o ogrodzenie koryta a dostęp do niego uzależnił od bezwzględnego posłuszeństwa.Tak działają kliki we wszystkich samorządach. Tylko ciemny lud i naiwni wierzą w uprawianą przez GRYF propagandę sukcesu.Pozostali muszą na GRYFa głosować bo oderwanie od koryta staje się dla rodzin z klanu  bardzo dotkliwe.Niewielu z nich potrafi liczyć
w związku z czym nigdy nie podejmą działalności na własny rachunek. 
jestem gorszego sortu

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 19, 2014, 18:22:59 »
Gadanie, Panie Drogi!
Pracuję w Urzędzie Miejskim. Nie z racji protekcji lub zasług, ale kwalifikacji. Mam dwa zakresy działalności: służbowy i pozasłużbowy. Ten ostatni to dosyć istotna rola naczelnego "Magazynu Polickiego".
Czy jestem ograniczany? Nie, nie jestem. Gazetę redaguję jako człowiek wolny, a nie jako urzędnik gminny. Piszę, co uważam za stosowne i czasem wysłuchuję krytyczne uwagi od mojego Szefa w porządku urzędowym.
Czy mam pretensję? Skądże, znam Go 25 lat, różnie w relacjach bywało, ale od jakiegoś dziesięciolecia żyjemy w porozumieniu. Jest oczywiste, że życzę Mu wszystkiego najlepszego, co więcej jestem Mu wdzięczny za istniejącą symbiozę. Wielu spraw nie mógłbym podjąć bez życzliwości Burmistrza, wielu specyficznych osiągnięć Burmistrz bez mojej aktywności nie mógłby odnotować.
To prawda. Podobnie jak fakt, że nie łączą mnie z W. Diakunem żadne więzi rodzinne, układy itd. Po prostu współpracujemy i tyle. Być może obopólne relacje zatrącają o jakąś formę przyjaźni. Nie ukrywam tego określenia. Bo niby dlaczego nie?
Niemniej moja praca w Urzędzie nie ma z tą relacją nic wspólnego. Dlatego bardzo proszę: przestańcie mówić o "klice", "układach rodzinnych" itd. To nie tak. Jasne, że każdy system woli promować ludzi pewnych. W sensie: takich, którzy nie są chwiejni i w momencie próby nie zawiodą.
Nie zawiodłem nigdy. Być może dlatego jestem kim jestem.

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 19, 2014, 18:38:24 »
Racja wszyscy jesteśmy za nepotyzmem, właśnie dlatego zagłosowaliśmy na P. Diakuna. Rodzina na swoim.
No tak Burmistrz jaki był taki jest i to się podoba, dlatego Police przeżywają okres wielkiego rozkwitu.
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2014, 18:39:56 wysłana przez Gormiti »

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 19, 2014, 18:42:37 »
Gadanie, Panie Bracie!

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 19, 2014, 19:22:45 »
Frekwencja była jak była i twierdzenie, że wszyscy chcą Gryf u władzy w powiecie jest trochę nieuprawnione.
Nieobecni nie mają racji.
A Gryfa u władzy w powiecie chce z grubsza 45% tych, co chcieli decydować.

Gadanie, Panie Bracie!
Gadanie gadaniem, a fakty są takie, że w powiecie karty rozdaje PiS. Mimo wszystko nie sądzę, żeby Gryf zdobył się na pokazanie środkowego palca tej części swoich wyborców, która głosowała przeciw Guździołowi.
W mojej ocenie PiSowi bardziej się opłaca koalicja z PO. Dla "góry" jest to przejęcie władzy w powiecie. Przy Gryfie będzie tylko dodatkiem, ważnym do momentu podkupienia brakującego głosu.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 19, 2014, 20:30:00 »
Ok. te 45% przemawia, gdzie złożyć można deklarację do Gryfa i jakie są składki.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 19, 2014, 20:38:22 »
Ok. te 45% przemawia, gdzie złożyć można deklarację do Gryfa i jakie są składki.
jak widać przegrana boli. ale chyba  idea demokracji... wola większości jest ważniejsza. czy nie??? w przeciwnym razie gormiti  koowalski i wszyscy wam podobni - zawsze można (chyba na szczęście nie) powrócić do dyktatury i jedynie słusznych rządów.
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2014, 20:39:55 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!