Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski  (Przeczytany 49484 razy)

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 19, 2014, 20:47:07 »
Ja akurat jestem za Gryfem, sprawdzimy jak Burmistrz poradzi sobie bez opozycji. Powinny być rozwiązane wszystkie bolączki gminy jak budowa schroniska dla bezdomnych, bezrobocie, wzrost dochodów gminy itp.
Kanalizacji w gminie nie trzeba rozbudowywać bo obciąży to niepotrzebnie nasz budżet.
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2014, 20:49:32 wysłana przez Gormiti »

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 19, 2014, 20:48:23 »
Ok. te 45% przemawia, gdzie złożyć można deklarację do Gryfa i jakie są składki.
jak widać przegrana boli. ale chyba  idea demokracji... wola większości jest ważniejsza. czy nie??? w przeciwnym razie gormiti  koowalski i wszyscy wam podobni - zawsze można (chyba na szczęście nie) powrócić do dyktatury i jedynie słusznych rządów.
Właśnie biedny człowieku doszliśmy do ściany czyli jedynie słusznych rządów GRYFA.
jestem gorszego sortu

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 19, 2014, 20:53:14 »
Właśnie biedny człowieku doszliśmy do ściany czyli jedynie słusznych rządów GRYFA.
biedny człowieku - jesteś nie poważna/y. radziłbym się pogodzić w końcu z wolą większości - bo równie łatwo jak zrobiłaś/eś z siebie pośmiewisko na własnym osiedlu może to się przenieść na większe terytorium. i tak jak już ci kiedyś pisałem - przeprowadź się do lasu - tam będziesz panią/panem samemu sobie, nie będą cię denerwować niepotrzebne wydatki w stylu deptak/plaża trzebieska itp.a - i z tą ścianą - jak to się ma do jedynie słusznych rządów PO?
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2014, 20:54:45 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 19, 2014, 20:58:30 »
Właśnie biedny człowieku doszliśmy do ściany czyli jedynie słusznych rządów GRYFA.
biedny człowieku - jesteś nie poważna/y. radziłbym się pogodzić w końcu z wolą większości - bo równie łatwo jak zrobiłaś/eś z siebie pośmiewisko na własnym osiedlu może to się przenieść na większe terytorium. i tak jak już ci kiedyś pisałem - przeprowadź się do lasu - tam będziesz panią/panem samemu sobie, nie będą cię denerwować niepotrzebne wydatki w stylu deptak/plaża trzebieska itp.
To powtórzę jeszcze raz biedny człowieku dzięki demokracji mamy w Policach JEDYNIE SŁUSZNĄ WŁADZĘ CZYLI GRYFA.
Teraz proponuję udać się do Trzebieży na plażę.Do lata będą wolne miejsca.
jestem gorszego sortu

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 19, 2014, 21:05:38 »
To powtórzę jeszcze raz biedny człowieku dzięki demokracji mamy w Policach JEDYNIE SŁUSZNĄ WŁADZĘ CZYLI GRYFA.
proponuję pretensję skierować w stronę swoich ziomków z po,  albo jeszcze lepiej - w stronę ludzi  ogromnie zawiedzionych rządami według ciebie jedynie słusznej partii - cudownej PO - że w jakimś stopniu olali te wybory i niestety zobojętnieli na marazm jaki ich otacza. a co do plaży w trzebieży - mam ogromną nadzieję że w lato tam się nie spotkamy.
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2014, 21:07:49 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 19, 2014, 21:14:00 »
Moja pomyłka na pewno, z tych co poszli 45% nie głosowało na gryfa do powiatu, tam jest ordynacja większościowa. Weszło Pis, PO i Gryf, a pewnie na Sld i inne ludzie tez głosowali.
Poza tym wynik nabił Diakun, który wcale nie zamierza być radnym.
Wydaje się że na Gryfa głosowało max. 30% z tych co poszli, a ogółu mieszkańców z 10%.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 19, 2014, 21:43:15 »
8530 z 20326. W przybliżeniu 41,97%.
A Diakun zdobył 680 głosów. Niemało, ale nie powala.
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2014, 21:48:01 wysłana przez Wykidajło »
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 19, 2014, 22:29:05 »
Dzięki za dane myślałem, że nie są jeszcze dostępne. W powiecie jest coś ponad 60 tys. mieszkańców.

Gryf popiera jakieś 14% mieszkańców powiatu.

A że nie poszli to nie poszli, bo nie mieli ochoty nikogo popierać, dlatego nie należy twierdzić, 45% popiera zielonych ludzików.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 19, 2014, 22:32:58 »
To powtórzę jeszcze raz biedny człowieku dzięki demokracji mamy w Policach JEDYNIE SŁUSZNĄ WŁADZĘ CZYLI GRYFA.
proponuję pretensję skierować w stronę swoich ziomków z po,  albo jeszcze lepiej - w stronę ludzi  ogromnie zawiedzionych rządami według ciebie jedynie słusznej partii - cudownej PO - że w jakimś stopniu olali te wybory i niestety zobojętnieli na marazm jaki ich otacza. a co do plaży w trzebieży - mam ogromną nadzieję że w lato tam się nie spotkamy.
Czyli rozumiem ,że plaża w Trzebieży pasuje tylko latem?Szkoda,że tak zdolny przedsiębiorca nie wie,że zimowe utrzymanie też kosztuje.Jeśli chodzi o moich "idoli"jeszcze nie dokonałam wyboru.Akurat z PO mam trochę na pieńku panie dapol ale nie mam zamiaru wspierać budowy oligarchii gdziekolwiek ona powstaje,tym bardziej na własnym podwórku.W ocenie polityki kieruję się rozsądkiem a nie emocjami wynikającymi z niskich pobudek.Dzięki temu w moim okręgu nie wygrał spadochroniarz Wirkijowski z Gryfa ani Stasiu lizus z PiSu jak mawiała pani przdsiębiorcza,kiedy jeszcze zalążki dialogu z mieszkańcami osiedla funkcjonowały.
jestem gorszego sortu

Offline Zenobiusz

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 20, 2014, 00:36:37 »
I do cholery kto to jest P.Diakun i czemu na niego głosujecie.
P. Diakun jest kierownikiem laboratorium w Z.Ch. Police. Zagadka dla forumowiczów - jakie wykształcenie, doświadczenie w pracy laboratoryjnej i na stanowisku kierowniczym posiadał pan P. Diakun w chwili objęcia tego stanowiska?

saga

  • Gość
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 20, 2014, 07:40:10 »
Skoro masz takie super kwalifikacje to zapewne bez problemu znajdziesz pracę w sektorze prywatnym. Wszak prywatnym przedsiębiorcom zależy na porządnych kadrach.
Prywatnym zależy, a publicznym nie? I niby my mamy się z tym pogodzić i siedzieć cicho? Wszystkim powinno zależeć na tym, aby w urzędach pracowali ludzie z najwyższymi kwalifikacjami - a na tym skorzysta także sektor prywatny. Dodam tylko, że urząd wciąż jest najlepszym pracodawcą, to znaczy - płaci więcej niż płacą prywatne firmy (w urzędzie są trzynastki, jest fundusz socjalny itp) i daje większą stabilizację. Nie widzę powodu, żeby taka praca była dostępna tylko dla partyjnych kolegów i skoligaconych miernot.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 20, 2014, 07:48:05 »
Dzięki za dane myślałem, że nie są jeszcze dostępne. W powiecie jest coś ponad 60 tys. mieszkańców.

Gryf popiera jakieś 14% mieszkańców powiatu.

A że nie poszli to nie poszli, bo nie mieli ochoty nikogo popierać, dlatego nie należy twierdzić, 45% popiera zielonych ludzików.
Protokół jest od wczorajszego ranka na bipie powiatu.
Poparło ich 42% tych, którzy poszli głosować. Ci, którzy nie poszli, zgodzili się z wyborami tych, którzy chcieli decydować. A więc w 42% poparli Gryfa. Sorry, taka rzeczywistość.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 20, 2014, 11:40:36 »
Poparło ich 42% tych, którzy poszli głosować. Ci, którzy nie poszli, zgodzili się z wyborami tych, którzy chcieli decydować. A więc w 42% poparli Gryfa. Sorry, taka rzeczywistość.

Ja uważam nieco inaczej, że ci co nie poszli do urn, biernie poparli tych, którzy uzyskali najlepszy wynik. Czyli w prostym rachunku 58% (ci, którzy do wyborów nie poszli)  + 18 % (ci, którzy z tych co poszli głosowali na Gryfa) to daje razem 76 % poparcia społecznego!
Wg mnie 58% wyborców walkowerem oddało zwycięstwo liderowi - czyli Gryfowi.
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2014, 12:00:38 wysłana przez Wojtek Dudek »

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 20, 2014, 15:39:26 »
Ja uważam nieco inaczej, że ci co nie poszli do urn, biernie poparli tych, którzy uzyskali najlepszy wynik. Czyli w prostym rachunku 58% (ci, którzy do wyborów nie poszli)  + 18 % (ci, którzy z tych co poszli głosowali na Gryfa) to daje razem 76 % poparcia społecznego!Wg mnie 58% wyborców walkowerem oddało zwycięstwo liderowi - czyli Gryfowi.
Jeżeli tak na to patrzymy to popieramy PO w 70%.
 70 % poparcia społecznego na PO - tyle jeszcze nie było!

Sejmik: "W Powiecie Polickim najchętniej głosowano na kandydatów Platformy Obywatelskiej, którzy łącznie otrzymali 6473".
http://dziennikpolicki.pl/polityka/1726-zobacz-jak-mieszkancy-powiatu-polickiego-glosowali-do-sejmiku-po-przed-pisem-i-bezpartyjnymi-pomorze-zachodnie.html

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Koalicja PiS-PO starosta Mirowski
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 20, 2014, 16:38:21 »
Jeżeli tak na to patrzymy to popieramy PO w 70%.

To już Twoja osobista interpretacja! Ja zaznaczyłem wyraźnie, że wg mnie nieobecni popierają lidera (zwycięzcę).