Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 730180 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1275 dnia: Marca 29, 2015, 19:30:06 »
Widzę, że taktyka obrońców Jedynej Dyrektor na obecną kadencję jest już opracowana: "nasze babole zwalamy na poprzedników, zasługi poprzedników przypisujemy sobie" :)
Nie, 20 tys. zł na dresy dla SMS i odebranie pieniędzy na turnusy rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych to nie jest budżet zaplanowany przez poprzedni zarząd. To autorskie koncepcje obecnego zarządu. A pod pomysłem wyzerowania kwoty na dofinansowanie turnusów rehabilitacyjnych podpisała się osobiście Beata Chmielewska.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1276 dnia: Marca 29, 2015, 19:53:58 »
czemu ludzie nie protestuja przeciwko takim dzialaniom?nie sadze ze chodzi tu o oszczednosci....moze trzeba glosno powiedziec "Nie" tym dziwnym poczynaniom naszych powiatowych wladz...

Sz cytat specjalnie dla Ciebie- tak oburzony byłeś kiedy ponoć ktoś miałbyć zwalaniany z SOSW. Teraz wendetta na pracownicach  ZS która dotyczy tylko Pan współpracująch z Markowicz tłumaczysz oszczędnościami. Hipokryta
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1277 dnia: Marca 29, 2015, 20:16:45 »

nie widze związku z tym co napisales z wcześniejszym tematem..., ale to szczegol...poczytajcie panowie.milej lekturki...
http://miastopolice.pl/index.php/wiadomosci/aktualnosci/919-komisja-rewizyjna-styl-zarzadzania-zespolem-szkol-przez-agate-markowicz-narekiewicz-byl-autokratyczny

Post Merge: Marca 29, 2015, 20:19:09
a z sosw nie byli ludzie zwalniani tylko likwidowano ośrodek... to mala roznica w calosci tematu. a z białej z tego co mi widomo nikt nie jest zwalniany. ktoś dostal wypowiedzenie?
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2015, 20:19:09 wysłana przez sz »
sz

saga

  • Gość
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1278 dnia: Marca 29, 2015, 20:27:16 »
Słyszałam, że przewodniczącego Komisji Rewizyjnej nie było na sesji, na której miał przedstawić to stanowisko komisji. Wierzę, że to dlatego, że zachował resztki przyzwoitości...

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1279 dnia: Marca 29, 2015, 20:35:03 »
Jesteś niezwykłą Idealistką!

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1280 dnia: Marca 29, 2015, 21:30:27 »
no nie ma jak to maz z zona se pogadają...
sz

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1281 dnia: Marca 29, 2015, 21:34:34 »
no nie ma jak to maz z zona se pogadają...
Noo. Niektórzy po takim gadaniu mają 1400 euro miesięcznie dodatku do nauczycielskiej pensji...
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2015, 21:36:21 wysłana przez Wykidajło »
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1282 dnia: Marca 29, 2015, 21:43:24 »
trza się było uczyc to tez bys miał...

Post Merge: Marca 29, 2015, 21:43:58
uderz w stol...
sz

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1283 dnia: Marca 29, 2015, 23:07:05 »
a z sosw nie byli ludzie zwalniani tylko likwidowano ośrodek... to mala roznica w calosci tematu. a z białej z tego co mi widomo nikt nie jest zwalniany. ktoś dostal wypowiedzenie?
Pani Pawelkiewicz  WYPOWIADA warunki pracy i płacy jeżeli na nie się nie zgadzasz jesteś zwolniony. Taki los czeka te Panie a ZS Police. I Pawełkiewicz sprawy w Sądzie. Prawie dobrze to sobie zaplanowaliście:)
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2015, 23:10:01 wysłana przez The_Bill »
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1284 dnia: Marca 29, 2015, 23:20:54 »
wypowiada nie oznacza zwalnia. Pan decyzja czy zgadzają się na nowe warunki. To one podejmują decyzje czy zostają czy odchodzą.prace maja gwarantowana.
sz

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1285 dnia: Marca 29, 2015, 23:28:39 »
buhahahaha. chyba sam(a) nie wierzysz w te herezje co wypisujesz
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline bodzio

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1286 dnia: Marca 30, 2015, 09:30:56 »
Z tym wypowiadaniem to trochę tak, jakby zamiast normalnego obiadu dać lurę z rzepy i dziwić się, że odmawiają i nie mają ochoty jeść.
A jak odmówisz, to nic nie dostaniesz! Nawet kanapek na drogę ( czytaj: odprawy). I chyba o to chodzi. No wiecie: OSZCZĘDNOŚCI :-[

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1287 dnia: Marca 30, 2015, 12:15:41 »
Z tym wypowiadaniem to trochę tak, jakby zamiast normalnego obiadu dać lurę z rzepy i dziwić się, że odmawiają i nie mają ochoty jeść.
A jak odmówisz, to nic nie dostaniesz! Nawet kanapek na drogę ( czytaj: odprawy). I chyba o to chodzi. No wiecie: OSZCZĘDNOŚCI
Zacznijmy od tego że tych pracownic w ogóle nie powinno być w szkole.....wakatów nie było na te stanowiska,były pracownice do ich obsługi.Z jakiegoś powodu nie obrusza Was fakt że stare pracownice zostały przesunięte na inne stanowiska po to żeby nowe miały miłe gniazdko zafundowane przez znajomości.... Nie macie ochoty powiedzieć sobie " jednak jest sprawiedliwość na tym świecie !" ?? ?? ?? :D :D no oczywiście że nie macie ochoty.... a wiecie chociaż co to uczciwość i sprawiedliwość ? :D Jak można być takimi hipokrytami ? Nie myśleliście o poprzednich pracownicach,o tym że ktoś postępował wobec nich podle i nieuczciwie ...ich krzywda Was nie bolała prawda????   
No ale wszystko ma kiedyś swój kres...  . Owszem zdarzają się przypadki że takie osoby z nadania są przydatne firmie ,muszą najpierw udowodnić swoje kompetencje i przynosić korzyść firmie. Tu się jednak tak nie stało.

Offline bodzio

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1288 dnia: Marca 30, 2015, 13:37:34 »

W moim poście jest napisane o tym, że pracodawca chce pozbyć się pracowników w brzydki sposób, pozbawiając ich odpraw. Proszę nie odsądzać mnie od czci i wiary dlatego, że myślę inaczej i mam nieco inne pojęcie o sprawiedliwości, która według mnie z zemstą ma niewiele wspólnego.
A z tego, co jest mi wiadome, to dwie z tych pracownic zatrudniała pani BCh, a nie AN, a dwie pozostałe dostały stanowisko z konkursu, do którego inne nie stanęły ( choć przecież mogły).
Pozdrawiam i trochę mniej negatywnych emocji w wypowiedziach życzę.

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1289 dnia: Marca 30, 2015, 14:53:31 »
W moim poście jest napisane o tym, że pracodawca chce pozbyć się pracowników w brzydki sposób, pozbawiając ich odpraw. Proszę nie odsądzać mnie od czci i wiary dlatego, że myślę inaczej i mam nieco inne pojęcie o sprawiedliwości, która według mnie z zemstą ma niewiele wspólnego.
A z tego, co jest mi wiadome, to dwie z tych pracownic zatrudniała pani BCh, a nie AN, a dwie pozostałe dostały stanowisko z konkursu, do którego inne nie stanęły ( choć przecież mogły).
Pozdrawiam i trochę mniej negatywnych emocji w wypowiedziach życzę.
W mojej wypowiedzi używam słowa "Was" mając na myśli osoby ,które biorą udział w tej dyskusji więc moje słowa proszę potraktować w sposób ogólny i nie w każdej kwestii bezpośrednio.
O sprawiedliwości  może lepiej nie dyskutujmy bo zazwyczaj punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.... na własne uczynki zawsze znajdujmy odpowiednie wytłumaczenie ale kiedy ktoś nas w ten sposób traktuje to już jest złe,niesprawiedliwe,sprzeczne z zasadami itp.
Nie bardzo rozumiem co oznacza stwierdzenie że ktoś chce kogoś w brzydki sposób zwolnić pozbawiając odpraw.....a kto chce kogoś zwolnić? Mowa jest o przesunięciu na inne stanowisko. W życiu dostaliśmy coś takiego jak wolną wolę którą powinniśmy dysponować. Albo ktoś chce pracować albo nie,albo pasują mu warunki albo nie pasują....przyjmuje pracę albo nie itp. Wszystkim nam przyszło żyć w czasach gdzie nic nie jest nam dane na zawsze,także praca. Gdyby tak było to od początku do końca pracowalibyśmy w jednym zakładzie pracy. Ja też zostałam zwolniona albo zakład padł albo też nie pasowały mi warunki pracy i sama odeszłam . Tak samo te panie mają wybór.
O kulisach przeprowadzonych konkursów na stanowiska też już się tu mówiło więc nie będę się powtarzać.... nieprawdą jest także to że nie było chętnych aby w nich startować bo osobiście znam kobietę która usłyszała ,że stanowiska nie dostanie bo : "jest niewiarygodna" czytaj pracownicą byłej dyrektorki.
http://www.dziennikpolicki.pl/aktualnosci/1902-wendeta-czy-reorganizacja-w-zespole-szkol-im-ignacego-lukasiewicza-w-policach.html