Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 730357 razy)

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1305 dnia: Marca 31, 2015, 15:17:51 »
Cytat: antekmańcewyrwałnogę w Dzisiaj o 11:40:21
trzeba trochę bardziej panować nad własnymi emocjami
   
I kto to mówi? przepraszam - pisze?
Mogłabym zapytać gdzie widzisz brak panowania nad emocjami ale zapewnię Cię tylko że u mnie wszystko w normie :) I nie moja osoba podlega tu dyskusji,ocenie.... ja nie zatrudniam ,nie zarządzam i nie muszę współpracować z setką ludzi :D Nie ja też muszę podejmować decyzje o losie innych ,nie mnie z tego rozliczają i nie mnie później oceniają :)
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2015, 15:29:45 wysłana przez antekmańcewyrwałnogę »

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1306 dnia: Marca 31, 2015, 15:59:07 »
[ trzeba być na prawdę idiotą żeby wierzyć w tłumaczenie :"Pan Chmielewski musi wrócić do Polic ...

dokładnie to samo można powiedzieć o wypowiedzeniu warunków pracy, które można przyjąć, a jeżeli mi nie pasują to mogę odjeść  :D :D :D
Nie zapominajmy, że są to wypowiedzenia "wynikające z wniosków nauczycieli, rodziców i uczniów". Tu to trzeba mieć wiarę ;D

Ta lista może rzucić trochę światła na źródła tej wiary:
http://zs-police.bip.net.pl/?p=document&action=show&id=53&bar_id=276
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

saga

  • Gość
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1307 dnia: Marca 31, 2015, 16:47:13 »



(...)Wykidajło (...),weź się za jakąś dochodową pracę to przestanie przerażać Cię wizja jeżdżenia 107 ( o 9 z groszem) do pracy do końca życia.
Przerażacie mnie coraz bardziej. Wiecie też, gdzie Wykidajło robi zakupy, jakie piwo pije, czy ma nieślubne dziecko? Poinformujecie o tym także innych użytkowników tego forum? Sprawdźcie, może kiedyś był na jakimś wykładzie w Empirii. A! Już to zrobiliście...
Ta informacja, o której godzinie i jakim autobusem Wykidajło jeździ do pracy, to dla tych, którzy zechcieliby mu ręcznie poglądy wyprostować?

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1308 dnia: Marca 31, 2015, 17:19:13 »
Przerażacie mnie coraz bardziej. Wiecie też, gdzie Wykidajło robi zakupy, jakie piwo pije, czy ma nieślubne dziecko? Poinformujecie o tym także innych użytkowników tego forum? Sprawdźcie, może kiedyś był na jakimś wykładzie w Empirii. A! Już to zrobiliście...
Ta informacja, o której godzinie i jakim autobusem Wykidajło jeździ do pracy, to dla tych, którzy zechcieliby mu ręcznie poglądy wyprostować?
Myślisz ,że są tacy co by chcieli? Na mnie nie licz...brzydzę się przemocą :D
A tak poważnie to moja wypowiedź miała jakiś kontekst....przytaczasz to co jest Ci wygodne.

saga

  • Gość
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1309 dnia: Marca 31, 2015, 17:54:21 »
Nie ma żadnego kontekstu uzasadniającego publiczne informowanie o której godzinie i jakim autobusem Wykidajło jeździ do pracy. I teraz rzeczywiście powinnaś mieć nadzieję, że chętni do ręcznego prostowania poglądów się nie znajdą :D

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1310 dnia: Marca 31, 2015, 18:02:08 »
Nie ma żadnego kontekstu uzasadniającego publiczne informowanie o której godzinie i jakim autobusem Wykidajło jeździ do pracy. I teraz rzeczywiście powinnaś mieć nadzieję, że chętni do ręcznego prostowania poglądów się nie znajdą
Informacja o tym,że podróżuje autobusem podmiejskim pada z moich ust bo go widuję (nie ja z resztą jedyna) sam Wykidajło wielokrotnie o tym pisał , a Ty podpowiedziałaś do czego można wykorzystać tę wiedzę :)

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1311 dnia: Marca 31, 2015, 18:42:17 »
macie dwa komputery czy z jednego piszecie?
sz

saga

  • Gość
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1312 dnia: Marca 31, 2015, 19:28:53 »
Informacja o tym,że podróżuje autobusem podmiejskim pada z moich ust bo go widuję (nie ja z resztą jedyna) sam Wykidajło wielokrotnie o tym pisał , a Ty podpowiedziałaś do czego można wykorzystać tę wiedzę :)
Nie pogrążaj się bardziej ::)

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1313 dnia: Marca 31, 2015, 20:25:27 »
Przerażacie mnie coraz bardziej. Wiecie też, gdzie Wykidajło robi zakupy, jakie piwo pije, czy ma nieślubne dziecko? Poinformujecie o tym także innych użytkowników tego forum? Sprawdźcie, może kiedyś był na jakimś wykładzie w Empirii. A! Już to zrobiliście...
Ta informacja, o której godzinie i jakim autobusem Wykidajło jeździ do pracy, to dla tych, którzy zechcieliby mu ręcznie poglądy wyprostować?
A tak poważnie to moja wypowiedź miała jakiś kontekst....przytaczasz to co jest Ci wygodne.
Możesz nam przybliżyć ten kontekst? Nabijasz się czy starasz zastraszyć?
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1314 dnia: Marca 31, 2015, 20:38:37 »
nie, antek to nadzwyczaj spokojny człowiek, to wy wystajecie ponoc pod szkola i czekacie w samochodzie na pracowników szkoły, podgladacie ich przez okno... kto tu mowi o zastraszaniu?
sz

saga

  • Gość
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1315 dnia: Marca 31, 2015, 21:00:12 »
to wy wystajecie ponoc pod szkola i czekacie w samochodzie na pracowników szkoły, podgladacie ich przez okno...
A głosy co Wam mówią?

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1316 dnia: Marca 31, 2015, 21:15:25 »
nie, antek to nadzwyczaj spokojny człowiek, to wy wystajecie ponoc pod szkola i czekacie w samochodzie na pracowników szkoły, podgladacie ich przez okno... kto tu mowi o zastraszaniu?
Dobrze że Wykidajło jeździ autobusem chociaż w tej kwestii jest poza podejrzeniem... Przez okno? A coś ciekawego podglądacz tam ujrzał?  PONOĆ rozumiem że to słowo klucz... trochę tak trochę nie, być może , przejęzyczyłem się itd...
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1317 dnia: Marca 31, 2015, 21:25:25 »
to wy wystajecie ponoc pod szkola i czekacie w samochodzie na pracowników szkoły, podgladacie ich przez okno... kto tu mowi o zastraszaniu?
Ależ panie Ryszardzie, jeśli ktoś prześladuje pracowników szkoły, to należy po niego co najmniej straż miejską wysłać...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1318 dnia: Marca 31, 2015, 21:35:03 »
A głosy co Wam mówią?
Ja w odróznieniu od innych tu mocno krzyczących nie mam kasy za to co robiłam, uważałam za stosowne nie milczec w sprawie hali i innych rzeczy i miałam racje jak sie okazało. Pan Kłys pociagnał z Powiatu ok 20 tys. zł, Pan Wosik 1.500 zł,oraz ze szkoły 14ys. firma Pani A.Spirydowicz 16.670 zł, Kurier 69.092 zł  Panie Wykidajło. Tak strasznie boli, że źródełko z pieniążkami wyschło? I jeszcze jedno mi ''głos'' podpowiada, że ktos kiedys publicznie mnie obraził, ale sam czuje sie bardzo urażony gdy ktoś go tyka :D
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2015, 21:37:07 wysłana przez czarna_301 »

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1319 dnia: Marca 31, 2015, 21:43:21 »
TV Kablowa, dziennikpolicki, Kurier nie ciągną od nikogo. Odnośnie obrażania - po raz ostatni:  odszczeka Pani swoje kłamstwa?
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.