Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 730399 razy)

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1290 dnia: Marca 30, 2015, 15:03:24 »
A od kiedy to stanowiska się dostaje.? Może sprostujesz swoje kłamstwo że 'reorganizacja' dotyczy  nowo zatrudnionych? Mówisz że nie są zwalnianie..a jednak Pani Dyrektor sama stwierdziła że ma nadzieję iż być może  te Panie same się zwolnią bo nie będą im odpowiadać nowe warunki... Ale propozycje dostały... Wiesz jak Sąd ocenia takie propozycje?:)
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1291 dnia: Marca 30, 2015, 15:47:28 »
Wiesz jak Sąd ocenia takie propozycje?
Nie wiem, ale mam nadzieję że mnie oświecisz :)
Nie widziałam nigdzie jak Pani Dyrektor mówi o swoich nadziejach.
A umowę o pracę można także wypowiedzieć w odpowiednim czasie :)


Post Merge: Marca 30, 2015, 15:48:32
Może sprostujesz swoje kłamstwo że 'reorganizacja' dotyczy  nowo zatrudnionych?
możesz rozwinąć ?

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1292 dnia: Marca 30, 2015, 16:03:41 »
Zwracam honor- Ty tylko nie wspominasz o tych Paniach jakby temat tylko dotyczył tych dwóch nowo zatrudnionych.
Domyślam się ze nie wiesz dlatego też twierdzę że prawie dobry plan ulozuliście. .. 
Na koniec pytanie: czy Twoja opinia na temat 'reorganizacji'  zmieniła by się gdyby takie zdanie padło by z ust Pani Dyrektor?
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1293 dnia: Marca 30, 2015, 17:29:26 »
a komu Pani Dyrektor powiedziala ze ma nadzieje ze same się zwolnią? Paniom, o ktorych mowa?
sz

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1294 dnia: Marca 30, 2015, 18:07:50 »
Sz.  Zapytaj koleżanek i kolegów z Zespołu Szkół - musieli to słyszeć
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1295 dnia: Marca 30, 2015, 18:51:27 »
ale odpowiedz...w szkole pracuje ze sto osob.
sz

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1296 dnia: Marca 30, 2015, 21:35:24 »
Zwracam honor- Ty tylko nie wspominasz o tych Paniach jakby temat tylko dotyczył tych dwóch nowo zatrudnionych.
Domyślam się ze nie wiesz dlatego też twierdzę że prawie dobry plan ulozuliście. .. 
Na koniec pytanie: czy Twoja opinia na temat 'reorganizacji'  zmieniła by się gdyby takie zdanie padło by z ust Pani Dyrektor?
Nie oddawaj, czego zabrać nie mogłeś :)
Mańkowa doskonale wie, o czym pisze i jak pisać, żeby wyglądało, że wendeta dotyczy tylko przyjętych do szkoły za nowej dyrektor. A dotyczy wszystkich, którzy nie wykazali wierności Tej Jedynej.
Panie nie udowodniły swoich kompetencji. Jedna po dziesięciu latach pracy w Białej nie zgodziła się na to, żeby jej nazwiskiem podpierać pomyje wylewane na nową dyrektor przez bezinteresownych obrońców szkolnych interesów. Druga ośmieliła się zauważyć, że do klasy rzekomo dwujęzycznej Jedyna Prawdziwa Dyrektor tuż przed końcem kadencji przyjęła kilkanaście osób bez egzaminu językowego. Trzecia i czwarta po prostu pracowały zamiast strajkować. No to dopadła je ludowa sprawiedliwość.

Mańkowa zdania nie zmieni, bo go nie ma. Ma zadanie: przedstawiać wywalanie ludzi z pracy jako reorganizację. Ma wprawę. Wcześniej jej drużyna robiła odwrotnie: sam pomysł przesunięcia nauczyciela z nauczania w Niemczech na nauczanie w Polsce był wywalaniem na bruk - chociaż stanowisko zostawało to samo, a pensja, choć bez dodatku w euro, nadal ładnie powyżej średniej krajowej. Ale to był ich kolega ze stronnictwa.

Teraz "reorganizacja" dotyczy nie tylko pracowników administracyjnych. Ci nauczyciele, którzy za nowej dyrektor próbowali normalnie pracować, dostają za swoje. Mają obcinane godziny, plany z kilkoma okienkami... Takie drobne kuksańce wydzielane z nadzieją, że może sobie sami pójdą i zrobią miejsce dla tych z właściwymi poglądami na szkołę. Mańkowa ze swoją ekipą będzie do upadu wmawiała nieświadomym, że to jest właśnie sprawiedliwość.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1297 dnia: Marca 30, 2015, 22:37:45 »
ciekawe dlaczego ci którzy bronili Golisowicz potrafili podpisac się imieniem i nazwiskiem pod skargami, wystapic publicznie, udzielić wywiadu do telewizji czy gazety bądź innych przekazów i bronic swych racji (nauczyciele, rodzice i wielu innych), teraz "odważnych" jakos nie widać...kryja się z nickami na forum? gdzie sa? kim sa? o co chodzi?
sz

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1298 dnia: Marca 30, 2015, 23:19:38 »
Masz na myśli takich "odważnych" jak ty? Czy jeszcze odważniejszych obrońców Jedynej, którzy nawet nicki mają kradzione?
O co chodzi? Proste - boicie się, że ktoś może przeciwko wam użyć takich samych brudnych metod, jakich wy używacie: przejedzie się po rodzinie, zacznie śledzić każdy ruch. Boicie się też, że normalni ludzie się dowiedzą, kim są ci "odważni" w anonimowym obrzucaniu błotem osób znanych z imienia i nazwiska. Dlatego się kryjecie jak szczury.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1299 dnia: Marca 31, 2015, 07:51:41 »
a ja nie napisalem ze ja jestem odwazny...tak samo zreszta jak ty... skoro ludzie potrafia podpisac sie z imienia i nazwiska to raczej kryjacymi szczurami ich nazwac nie mozna...dziwne masz poglady...
sz

Offline uzytek

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1300 dnia: Marca 31, 2015, 08:06:41 »
Obrońcy jedynie słusznej ekipy! czy na prawdę nie widzicie, że to co się teraz dzieje w ZS to wendeta? Czy na prawdę nie można się wznieść ponad to i nowa stara ekipa nie może pokazać klasy? Przecież to ludzie wykształceni, uczący zachowań w społeczeństwie. Co się pokazuje młodzieży? Po trupach,ale moje jest jedynie prawdziwe/słuszne? Działania AMN były złe, to dlaczego powiela się te działania? Takie zachowanie jest małostkowe i po prostu nie przystoi. A fuj! Nie  słyszeliście powiedzenia, że historia lubi się powtarzać? (co już miało miejsce :D ) A może chodzi o to, żeby komfortowo przetrwać do emerytury?
I jeszcze: Pani BCh wygląda na to, że nadaje się do rządzenia, ale do zarządzania już nie. To widać przy trwającym naborze.
uzytek

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1301 dnia: Marca 31, 2015, 08:17:54 »
a ja nie napisalem ze ja jestem odwazny...tak samo zreszta jak ty... skoro ludzie potrafia podpisac sie z imienia i nazwiska to raczej kryjacymi szczurami ich nazwac nie mozna...dziwne masz poglady...
Nie, nie tak samo. Moja tożsamość jest tu powszechnie znana, wielokrotnie byłem ciągany z nazwiska, gdzie indziej też z odkrytą twarzą występuję. To nas różni. Ja się nie wstydzę podpisać pod swoimi wypowiedziami. I wcale nie uważam, że to dowód jakiejś wielkiej odwagi.

A co do tych obrońców Jedynej udzielających wywiadów w telewizji, to brali za to całkiem niezłe honoraria z Białej. Niektórzy nadal biorą. Część z tych danych jest już dostępna publicznie. Szkoda, że nie była jesienią 2013.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1302 dnia: Marca 31, 2015, 11:40:21 »
Mańkowa zdania nie zmieni, bo go nie ma. Ma zadanie: przedstawiać wywalanie ludzi z pracy jako reorganizację. Ma wprawę. Wcześniej jej drużyna robiła odwrotnie: sam pomysł przesunięcia nauczyciela z nauczania w Niemczech na nauczanie w Polsce był wywalaniem na bruk - chociaż stanowisko zostawało to samo, a pensja, choć bez dodatku w euro, nadal ładnie powyżej średniej krajowej. Ale to był ich kolega ze stronnictwa.
Musisz się Wykidajło zdecydować czy ja w końcu mam czy nie mam zdania :) Mam....i nie zmieniam go w zależności od wiejącego wiatru i interesu. Nie jestem w stanie zmienić także zdania na Twój temat .... jesteś ,sfrustrowanym,zakompleksionym i zawistnym człowieczkiem .Myślisz ,że wiesz wszystko lepiej ,zawsze masz rację i oczywiście zawsze trzymasz z biednymi i pokrzywdzonymi tego świata.....och przepraszam z ofiarami działań B.Ch. :D
Nie jestem ani w żadnej drużynie ani fanklubie,składek nigdzie nie odprowadzam i nie spotykam się po to żeby cokolwiek ustalać ,wyciągać informacje czy knuć .Nie robię domówek i nie wylewam gorzkich żalów .Nie interesuje mnie też życie prywatne innych czego i Tobie życzę. Z psychologicznego punktu widzenia zajmowanie się życiem i problemami innych to nic innego jak odwrócenie uwagi od własnych .
Wracając do sprawy trzeba być na prawdę idiotą żeby wierzyć w tłumaczenie :"Pan Chmielewski musi wrócić do Polic bo jest tak dobry że to niesprawiedliwe że z jego pracy korzystają tylko dzieci z DPG " oczywiście to że był partnerem B.Ch nie miało absolutnie żadnego znaczenia i absolutnie nie była to zemsta :D  Oczywiście to było do przewidzenia że tak się może stać ale......trzeba trochę bardziej panować nad własnymi emocjami i nie pokazywać czym się kieruje przy odwołaniu nauczyciela. Chodzi o formę ....a mianowicie o to że nie robi się pewnych rzeczy drastycznie,nauczyciel powinien zachować dotychczasowe godziny a nie dostawać nowych...tzw wyciszanie etatu i dawanie możliwości uczniom dotrwania do końca przy tym samym wykładowcy i wychowawcy :) Poza własną nienawiścią do nauczyciela powinno się liczyć dobro ucznia.
Masz nieładny zwyczaj Wykidajło zaglądania do cudzych kieszeni...oj nieładnie ,weź się za jakąś dochodową pracę to przestanie przerażać Cię wizja jeżdżenia 107 ( o 9 z groszem) do pracy do końca życia. A pensja w euro nie jest "dodatkiem" tylko wynagrodzeniem za pracę ....o ile wiem sam też nie pracujesz na wolontariacie?
Jeśli chodzi o plan to wejdź na stronę szkoły i się dokładnie przyjrzyj .Ja nie zauważyłam żeby ktoś miał więcej okienek niż inni, większość je ma . No ale mogę się zgodzić że jak się kiedyś siedziało przy planie i układało pod siebie to teraz to jedno czy dwa okienka są strasznym problemem:) Ciekawe czy tę osobę interesował plan w zeszłym roku kiedy inni mieli okienka ? Jeszcze jedna rzecz.plan układa się pod ucznia....nie pod nauczyciela.


Post Merge: [time]Marzec 31, 2015, 11:45:05 [/time]
Masz na myśli takich "odważnych" jak ty? Czy jeszcze odważniejszych obrońców Jedynej, którzy nawet nicki mają kradzione?
O co chodzi? Proste - boicie się, że ktoś może przeciwko wam użyć takich samych brudnych metod, jakich wy używacie: przejedzie się po rodzinie, zacznie śledzić każdy ruch. Boicie się też, że normalni ludzie się dowiedzą, kim są ci "odważni" w anonimowym obrzucaniu błotem osób znanych z imienia i nazwiska. Dlatego się kryjecie jak szczury.
Wykidajło...to jest forum i tu się funkcjonuje jako nick Ty też o ile się nie mylę. A do czego potrzebna Ci wiedza z kim rozmawiasz? Może właśnie do tego żeby tym przysłowiowym błotem obrzucać??
« Ostatnia zmiana: Marca 31, 2015, 11:47:27 wysłana przez antekmańcewyrwałnogę »

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1303 dnia: Marca 31, 2015, 13:07:51 »
Obrońcy jedynie słusznej ekipy! czy na prawdę nie widzicie, że to co się teraz dzieje w ZS to wendeta?
Widzą. Widzą i się cieszą. Tylko zapominają, że wyrządzone zło wraca, często z większą siłą - w przeciwieństwie do starych, dobrych czasów, które nie wracają nigdy.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline uzytek

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1304 dnia: Marca 31, 2015, 14:48:39 »
trzeba trochę bardziej panować nad własnymi emocjami
  ???
I kto to mówi? przepraszam - pisze?
[ trzeba być na prawdę idiotą żeby wierzyć w tłumaczenie :"Pan Chmielewski musi wrócić do Polic ...

dokładnie to samo można powiedzieć o wypowiedzeniu warunków pracy, które można przyjąć, a jeżeli mi nie pasują to mogę odjeść  :D :D :D
uzytek