Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska  (Przeczytany 565636 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #975 dnia: Kwietnia 26, 2017, 19:46:27 »
kobiety prowadzą tak samo jak mężczyźni
a gdzie ja napisałem, że prowadzą gorzej?
świeży kierowca w transporcie międzynarodowym, w pierwsze kursy sam nie pojedzie. ma koło siebie doświadczonego kierowcę, który po odbytym kursie zda relację pracodawcy, czy świeżak się nadaje, czy nie.

wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #976 dnia: Kwietnia 26, 2017, 19:49:10 »
W SPPK też na początku jeździsz z kimś. To nie jest tak, że już pierwszego dnia sadzają cię samego i wio.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #977 dnia: Kwietnia 26, 2017, 20:12:44 »
masz racjęnie napisałeś ale widać przeszakdza Ci to że Panie będą prowadzić autobusy i wozić nasze dzieci. Co za różnica kto wozi, ważne że wozi. Poza tym rzadko naprawdę rzadko słyszy się o wypadku autobusu komunikacji miejskiej, co nawyżej jakieś stłuczki delikatne i przetarcia, częściej to pasażerowie są mało empatyczni i często sfrustrowani i czepiają się kierowcy.


Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #978 dnia: Kwietnia 26, 2017, 20:37:35 »
widać przeszakdza Ci to że Panie będą prowadzić autobusy
buhahaha.
W SPPK też na początku jeździsz z kimś. To nie jest tak, że już pierwszego dnia sadzają cię samego i wio.
a co w przypadku, jeżeli już taki kierowca (NIEWAŻNE czy pan, czy pani) po opłaconym prze SPPK kursie, wyjedzie na jazdy testowe z doświadczonym kierowcą SPPK i ten doświadczony kierowca stwierdzi, że nic z tego nie będzie?
to, że ktoś posiada papiery do prowadzenia pojazdem, nie czyni z niego kierowcy.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2017, 20:46:23 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #979 dnia: Kwietnia 26, 2017, 21:15:27 »
A co się martwisz nie twoja kasa więc co Cię to obchodzi. to ryzyko podjęte przez pracodawcę.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #980 dnia: Kwietnia 26, 2017, 21:24:19 »
A co się martwisz nie twoja kasa więc co Cię to obchodzi.
myślenie rodem z prl'u. nie moja ławka - to kopnę i rozwalę, nie mój przystanek - to sobie szybę wybiję. troszkę mnie to obchodzi, bo to dobro wspólne. możesz tego nie dostrzegać, ale uwierz mi, że z pewnością jest jakaś korelacja między ceną biletów, a kosztami poniesionymi przez spółkę.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #981 dnia: Kwietnia 26, 2017, 21:36:29 »
z pewnością jest jakaś korelacja między ceną biletów, a kosztami poniesionymi przez spółkę.
Tak długo jak gmina będzie dokładać do biletów korelacja będzie fikcją

jestem gorszego sortu

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #982 dnia: Kwietnia 26, 2017, 21:50:15 »
gmina będzie dokładać
od kiedy gmina ma swoje pieniądze? gmina dokłada? NIE! my płacimy!
i im prędzej taki jeden z drugim bosmanem to zrozumieją, tym lepiej dla nas wszystkich.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #983 dnia: Kwietnia 26, 2017, 21:53:06 »
Twoje porównania mają się nijak do sytuacji i tematu o którym tu piszemy. tak jest polityka firmy którą na to stać (kursy na prawo jazdy w zamian za pracę), a ceny biletów są takie same jak w Szczecinie więc nie ma to nic do rzeczy.

Offline motyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #984 dnia: Maja 04, 2017, 17:28:37 »
Mam pytanie do Pana Grzegorza Ufniarza, jako do przedstawiciela SPPK  na tym forum.  Dlaczego  Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Sp. z o.o. mogło na swoich autobusach zawiesić małe  biało-czerwone chorągiewki podczas świąt majowych, a  na naszych autobusach brak było  takiego akcentu ?  Zarzad  SPPK w Policach wstydzi się naszej biało-czerwonej ???

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #985 dnia: Maja 05, 2017, 14:53:47 »
Mam pytanie do Pana Grzegorza Ufniarza, jako do przedstawiciela SPPK  na tym forum.  Dlaczego  Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Sp. z o.o. mogło na swoich autobusach zawiesić małe  biało-czerwone chorągiewki podczas świąt majowych, a  na naszych autobusach brak było  takiego akcentu ?  Zarzad  SPPK w Policach wstydzi się naszej biało-czerwonej ???

Pojazdy SPPK chyba nie mają mocowań na te małe flagi. I całe szczęście - zderzak autobusu to nie jest godne miejsce dla flagi. Podczas naszej deszczowej majówki flagi po jednym kursie byłby w stanie podobnym do brudnej szmaty, a to fladze narodowej nie przystoi.
W ogóle jestem pod wrażaniem formułowania zarzutów pt. Zarząd SPPK wstydzi się polskiej flagi. Plus za kreatywność. W ogóle skandal, że autobusy jeżdżą po biało-czerwonych pasach, kierowcy pracują w niedzielę, a część pojazdów jest "zagramanicza".

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #986 dnia: Maja 05, 2017, 15:22:56 »
a część pojazdów jest "zagramanicza".
Pomijając część ściągniętych używek to wszystkie zostały wyprodukowane w Polsce. Ale tok myślenia motyla też mi zaimponował :)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #987 dnia: Maja 07, 2017, 19:14:48 »
oszukane od zagórskiego. światła w przęsocinie? nie liczy się. podróbka
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #988 dnia: Maja 09, 2017, 22:35:02 »
Nieźle tą Kingę (QM) rozbudowali, końcowy robi wrażenie :D

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #989 dnia: Czerwca 05, 2017, 12:20:15 »
Sytuacja z niedzieli: kierowca 101 nie zatrzymuje się na dwóch przystankach w Mścięcinie, następnie kontynuuje jazdę do Przęsocina z prędkościami 28-35 km/h (wskazanie GPS na rejestratorze samochodowym). Za nim sznurek samochodów, nie ma jak wyprzedzać i niektórzy mniej cierpliwi ryzykują (np. w okolicach przejścia dla pieszych). Autobus jest prawie pusty, nikt przed nim nie jedzie. Kierowcy się pewnie nie spieszy bo nadrobił nie zatrzymując się na przystankach.
@Grzegorz Ufniarz: nie pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją, choć tutaj kierowca zdrowo przesadził. Proszę o uświadomienie kierowców, że nie są sami na drodze, poza tym tamowanie ruchu to wykroczenie. Liczę na działania w tej sprawie - dziękuję.