Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Basen w ramach lekcji w-f  (Przeczytany 27064 razy)

Offline Sweeti Belle

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Basen w ramach lekcji w-f
« Odpowiedź #45 dnia: Października 09, 2012, 10:25:27 »
Cytat: "grubcia1982"
Nie mogę znaleźć żadnych namiarów na tą szkołę pływania dla dzieci w Policach- "Delfinek", jak dobrze pamiętam. Ma ktoś z Was link do strony albo numer? Dziękuję!
Te zajęcia to też chodzenie przy murku,dmuchanie do wody i pływanie na desce,czyli to co na lekcji w-f.Ktoś tu napisał,aby  samemu z dzieckiem pójść na basen,zgadzam się.W weekendy są tańsze o 20% bilety,może warto się wybrać.Z mamą zawsze lepiej niż z instruktorem . :money:

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Basen w ramach lekcji w-f
« Odpowiedź #46 dnia: Października 09, 2012, 22:40:24 »
Cytat: "pejo154"
Pierwszy post grubci rozpoczyna chyba rozmowę - rzekę, którą wielokrotnie już przerabiano. Tylko po to, żeby dojść do wniosku podobnego do tego, który w drugim poście przedstawił anzeloputi...
Według mnie dobre ucięcie tematu w odpowiednim czasie.

Nie do końca o to chodziło.
Grubcia całokowicie edytowała post i moja wypowiedź  faktycznie, bez sensu wyszła.
Oczywiście moja odpowiedź , do pierwszej wersji , jak najbardziej trafna.

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Basen w ramach lekcji w-f
« Odpowiedź #47 dnia: Października 09, 2012, 23:17:17 »
Andzeloputi... Po co ta gadka? Pisalam, ze masz racje... Nie topilam syna o malego w wannie i sie gnojek teraz rozczula nad soba. Mam nadzieje ze masz lub bedziesz miec bardziej ogarniete dzieci.
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Basen w ramach lekcji w-f
« Odpowiedź #48 dnia: Października 10, 2012, 21:28:28 »
Cytat: "grubcia1982"
Nie mogę znaleźć żadnych namiarów na tą szkołę pływania dla dzieci w Policach- "Delfinek", jak dobrze pamiętam. Ma ktoś z Was link do strony albo numer? Dziękuję!


http://delfinekpolice.cba.pl/

O to chodziło?


Cytat: "Sweeti Belle"
Cytat: "grubcia1982"
Nie mogę znaleźć żadnych namiarów na tą szkołę pływania dla dzieci w Policach- "Delfinek", jak dobrze pamiętam. Ma ktoś z Was link do strony albo numer? Dziękuję!
Te zajęcia to też chodzenie przy murku,dmuchanie do wody i pływanie na desce,czyli to co na lekcji w-f.Ktoś tu napisał,aby  samemu z dzieckiem pójść na basen,zgadzam się.W weekendy są tańsze o 20% bilety,może warto się wybrać.Z mamą zawsze lepiej niż z instruktorem . :money:


Jako dość dobry pływak i mama dziecka uczącego się pływać - będę odmiennego zdania.
Jak ta nauka wygląda wśród grupy innych pływających? Zawalidroga na torze. Nic mnie bardziej nie wnerwia - zakrzyczycie mnie, ale basen to nie jest miejsce na uprawianie "świętokrówstwa" i chlapu chlapu. Pociapać to się można w jeziorze latem.

Nauka pływania z Olą Borkowską lub z p. Grzesiem będzie o wiele bardziej wydajna i da lepsze efekty w postaci profesjonalnego pływania.
Moje dziecko chodzi na naukę całkowicie od zera, a ja w tym czasie sobie pływam na którymś ze środkowych torów.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Basen w ramach lekcji w-f
« Odpowiedź #49 dnia: Października 10, 2012, 22:02:25 »
Dzięuję Draculko  :*
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline Sweeti Belle

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Basen w ramach lekcji w-f
« Odpowiedź #50 dnia: Października 11, 2012, 08:53:11 »
Draculka problem w tym ,że dziecko Grubci się topiło na zajęciach w ramach lekci w-f i teraz boi się .....

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Basen w ramach lekcji w-f
« Odpowiedź #51 dnia: Października 11, 2012, 23:43:47 »
ale zajęcia po za lekcyjne, mogą pomóc ten lęk przełamać
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Basen w ramach lekcji w-f
« Odpowiedź #52 dnia: Października 13, 2012, 00:47:28 »
Cytat: "grubcia1982"
Andzeloputi... Po co ta gadka? Pisalam, ze masz racje... Nie topilam syna o malego w wannie i sie gnojek teraz rozczula nad soba. Mam nadzieje ze masz lub bedziesz miec bardziej ogarniete dzieci.

Wystarczyło pojechać latem nad wode i  troche poćwiczyć z młodym.
Moja córka , też pierwszy sezon na basenie, trochę wody się opiła , ale nie jęczy , jak Ty.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Basen w ramach lekcji w-f
« Odpowiedź #53 dnia: Października 13, 2012, 09:31:07 »
andzeloputi, skoroś taka niezaspokojona i udowadniasz wszystkim jakaś to ty bogini matek, zajmij się lepiej mężem, może cię w końcu zaspokoi.
Twoje laboratoryjne testy na żywym towarze niekoniecznie muszą działać na inne egzemplarze. Po za tym każde dziecko jest inne i innego podejścia wymaga. I tyle.
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Basen w ramach lekcji w-f
« Odpowiedź #54 dnia: Października 13, 2012, 09:44:44 »
Cytat: "kaskada"
andzeloputi, skoroś taka niezaspokojona i udowadniasz wszystkim jakaś to ty bogini matek, zajmij się lepiej mężem, może cię w końcu zaspokoi.


Andzeloputi jest facetem (z twarzą Merlin Monroe). ;)

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Basen w ramach lekcji w-f
« Odpowiedź #55 dnia: Października 13, 2012, 10:55:58 »
co wcale nie wyklucza posiadania faceta ;)
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline Sweeti Belle

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Re: Basen w ramach lekcji w-f
« Odpowiedź #56 dnia: Października 13, 2012, 11:05:38 »
Cytat: "grubcia1982"
Witajcie!
Chciałam zapytać rodziców dzieci, które uczęszczają bądź uczęszczały w ramach w-fu na basen... Jakie są Wasze spostrzeżenia? Czy dzieci chętnie tam uczęszczały?
Może wrócimy do tematu ?

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Basen w ramach lekcji w-f
« Odpowiedź #57 dnia: Października 13, 2012, 23:13:01 »
Cytat: "andzeloputi"
Moja córka , też pierwszy sezon na basenie, trochę wody się opiła , ale nie jęczy , jak Ty.

Bo Ty masz córkę, a ja synka... Faceci zawsze się nad sobą rozczulają i pieszczą... Niestety- nie dam rady tego przeskoczyć... Faceci już po prostu są tacy "mientcy"  :lol2:
I nie ja jęczę, ale mój synek. I racja: powróćmy do tematu!
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline Sweeti Belle

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Basen w ramach lekcji w-f
« Odpowiedź #58 dnia: Października 14, 2012, 14:16:59 »
Jest też możliwość wykupienia lekcji z instruktorem który prawdopodobne wejdzie z nim do wody,ale to jak pamiętam koszt 30zł...Warto popytać na basenie,chociażby ratowników...

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Basen w ramach lekcji w-f
« Odpowiedź #59 dnia: Października 14, 2012, 19:56:21 »
No prosze, instruktorzy tez się boją wody i dopiero za ciężkie pieniądze do niej wejdą.... dobre.  :rotfl:
A tak w ogóle , to jakieś dziwne przytyki do matki, która szuka pomocy dla swojego dziecka... ludzie, wiecej wyrozumiałości i jeżeli możecie podajcie pomocną dłoń.
pozdrawiam