Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2458) : eval()'d code on line 205
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - ryszard_stary

Strony: [1] 2 3
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 25, 2016, 16:43:47  »
Staram się czytać uważnie i takie mam wnioski. O ile wiem to (jeszcze) nie jest zabronione. Na razie brniecie przyjmując plotki za fakty. No spoko, Wasze prawo tylko nie wszyscy mają nastroje jak przy polowaniu na czarownice. Jeżeli chodzi o kwiatki, faktycznie sezon się zaczął, wiosna idzie, można w ogródku popracować. Miłego dnia

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 25, 2016, 12:19:57  »
No tak, znowu wielkie zamieszanie. Szkoda tylko że po napisaniu 2 stron dopiero ktoś się zastanawia nad podstawami. Otóż zarząd o ile mi wiadomo jest kontrolowany przez radę nadzorczą, którą z kolei nadzoruje Ministerstwo Skarbu choćby z racji tego że SP sprawuje nadzór właścicielski. Oczywiście to tak w uproszczeniu ale ten podział zawsze taki był więc nie wiem o czym tu debatować szczególnie jak weekend był. Reszty rewelacji nie komentuje bo to poniżej krytyki

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 22, 2016, 10:16:37  »
Każdy medal ma dwie strony. Akurat z wyborami to jest tak że w interesie każdego kandydata powinno być informowanie ludzi o tym co się dzieje. W końcu to oni są dla nas. Myślę że w tej sytuacji dobrze będzie widać komu na tym zależy. Ja bym nie demonizował.

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwiecień 08, 2016, 11:09:19  »
No tak. Bawi mnie tylko trochę to, że niektórzy ciągle wierzą, że z nowym prezesem przyjdzie rewolucja. Ludzie. Jak pracowaliśmy tak będziemy pracować a co najwyżej teraz jest czas na zmianę pewnych rzeczy które zmian wymagają. Kamyczek do ogródka związków. Teraz zobaczymy komu naprawdę na poprawieniu sytuacji swojej i kolegów z instalacji a komu tylko na bezsensownym fermencie. Bo jak czytam takie rzeczy to smutno się robi. Że siedzi w was tyle zawiści. Pracujemy w jednych zakładach, a tu takie obrzucanie błotem. Serio, trochę klasy byście zachowali.

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 30, 2016, 09:46:41  »
Aczkolwiek uważam że stan instalacji nie jest aż tak tragiczny jak próbują przedstawić inni forumowicze. Z tego co wiem to wytwórnia na której ja pracuje dostała ładny zastrzyk gotówki i parę rzeczy będzie zrobionych co bardzo cieszy.
No więc właśnie, chyba nie jest tak źle jak niektórzy twierdzą, że jest... Można wiele dyskutować ale ja tam wole widzieć że szklanka jest do połowy pełna. Z reszta od wiecznego narzekania nic się raczej nie poprawi.
Ale chyba dziś nastąpią duże przetasowania w Waszej radzie nadzorczej ;-) A te najprawdopodobniej będą preludium do zmian zarządu w Waszej fabryce :-)
No spoko. To powiedz mi czemu się tak o Naszej "fabryce" wypowiadasz, skoro nawet tu nie pracujesz?? Przynajmniej tak wynika z kontekstu.

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 15, 2016, 16:16:46  »
Trochę już człowiek tu pracuje. I to jest dość żeby zrozumieć, że nie wszystkie decyzje są zrozumiałe z mojego punktu widzenia. Tyle że z czasem człowiek widzi że trzeba patrzeć szerzej niż swój wydział. Ja rozumiem, że Polsce każdy chce być ekspertem. Tak jest zawsze i będzie. Z piłką nożną, siatką, skokami, formułą 1, bezpieczeństwem, zarządzaniem i Bóg wie z czym jeszcze. Ale to nie znaczy, że trzeba te wzorce powielać. Piszecie o stanie instalacji i o brakach. Okej, nie mówię, to nie jest Wersal ale też wiemy w jakiej branży robimy. Poza tym jakoś firma ciągle robi profit, przestojów nie ma. Druga rzecz że to pisanie o instalacjach już tyle razy się przewijało że na nikim nie robi temat specjalnego wrażenia tym bardziej że nic złego się nie dzieje (odpukać). A jak coś nie pasuje to prosta sprawa, nie raz i nie trzy było mówione. Pisać, zgłaszać, informować. Byle nie na forum bo tu nie ma żadnego ośrodka decyzyjnego. Ot sobie pracownicy lubią pogadać i ponarzekać ;)

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marzec 04, 2016, 11:23:11  »
Ok. Super. Jak zwykle macie problemy ze sobą. Kiedy wpadniecie na to, że jak jeden z wydziałów nie da rady, to nikt nie dostanie premii bo zakłady staną? Pracuje tu już długo i dawno takich marud nie widziałem. Szynka nie taka, premia nie taka, zmiany systemu pracy - złe. Tylko powiedzcie co takie związki w tej sprawie zrobiły? Nic? Przemyślcie swoje zachowanie tyle wam powiem.

8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 22, 2016, 14:14:52  »
Cóż. Można się było spodziewać, że niektórzy będą się tu wypłakiwali z powodu podwyżek. Ale jakoś mnie to nie dziwi... Może jakbyście więcej czasu spędzali w robocie a mniej w internecie to by było inaczej.

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 15, 2016, 12:58:58  »
Miałem już nie odpisywać ale razi mnie Twój idiotyzm. Ja Cię nie mam zamiaru przekonywać.  Żyj we własnym świecie układów i ukladzików. Coś mi się wydaje, że ktoś z Twojej rodziny bądź znajomych się nie dostał i dlatego teraz tak się przypierda.... Że wszyscy są po układzie.

Generalnie zgadzam się z Tobą ale zawsze znajdzie się ktoś kto wszędzie będzie widział spiski. Także radzę wrzucić na luz, bo przez te wyimaginowane układy albo szukanie dziury w całym dzień w dzień, to oszaleć można.

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Luty 09, 2016, 16:31:18  »
Jak zwykle poważne dyskusje. To chyba naturalne, że się kogoś poleca do pracy, ale takie czepianie się rodziny to już przesada moim zdaniem. Dajcie na luz.

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 25, 2016, 10:10:24  »
Tyle lat pracy i wiecznie ta sama śpiewka. To wina dyrektora, biura etc. Nie ważne czy będzie nowy czy stary i tak wam nie będzie pasował. Cikeawi mnie tylko ile z tych waszych problemów zgłaszacie komu trzeba. I iloma z nich zajmują się związki?

12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 20, 2016, 19:34:12  »
Dajmy temu szansę. Wiadomo, że złe dobrego początki, ale gdybyśmy krytykowali każdą zmianę, to byśmy konno jeździli do zakładów. Poza tym gdzie są związki. Przecież to ich działka :)

13
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 12, 2016, 11:41:54  »
Serio? Ja wiem, że GW to GW, ale dziennikarze przynajmniej sprawdzają to co piszą i nie publikują nieprawdy, a na pewno nie w takich sprawach... Co do Kuźmiuka to się w pełni zgadzam. Poza tym co to za medium, które w całości przekleja jakiś wpis polityka, bez weryfikacji…

14
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Styczeń 05, 2016, 16:46:57  »
Jak zwykle. Plotki ploteczki. Jakbyście w głuchy telefon nigdy w życiu nie grali... Ja rozumiem, że to gorący temat, sam czekam aż kasa wpadnie, ale nie ma co się nakręcać i siać jakieś wątpliwości... Ja bym się trzymał informacji od Pani Ani, do tej pory zawsze się sprawdzało.

15
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudzień 28, 2015, 16:02:05  »
Nie no ludzie spokojnie. Zobaczcie, że zmiany w dużych spółkach już były, to prognozuje, że u nas już spokój. I dobrze moim zdaniem.

Strony: [1] 2 3