Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6838898 razy)

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3885 dnia: Lutego 11, 2016, 20:52:38 »
każdy, kto może wsadza swojego.

pracuje już w zakładach długo i od zawsze było ze ktoś komuś załatwiał jakiś stołek i stanowisko, jest to normalne i to od rządu się zaczyna na małych firmach kończy, od normalka, wiec nie ma co się bulwersować

Offline arus37

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3886 dnia: Lutego 12, 2016, 08:03:34 »
A mi najbardziej podoba się biel biała i festpol  :o

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3887 dnia: Lutego 12, 2016, 12:24:15 »
  Ja przyjmowałem się 3 lata temu i chyba było nas łącznie 10 żaden nie był przyjmowany bo ktoś pracuje z rodziny.

A mi się najbardziej podoba ten cytat że z 10 osób wszyscy bez układów. Matematycznie to jest niemożliwe szczególnie na zakładach. A potem okazuje że samego autora rodzina pracuje.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3888 dnia: Lutego 12, 2016, 13:44:20 »
Masz jakiś problem chłopie z tym że ktoś został przyjęty bez układów bo rozmowa dobrze poszła? Wnioskować to sobie możesz bo tyle Ci tylko zostało. Kończę z tobą ta polemikę bo Wnioskuję że wiesz wszystko lepiej.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3889 dnia: Lutego 12, 2016, 16:04:22 »
W jakim miesiącu zostanie wypłacona nagroda roczna?

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3890 dnia: Lutego 12, 2016, 16:34:06 »
W jakim miesiącu zostanie wypłacona nagroda roczna?
przy dobrych układach na wypłatę w kwietniu czyi za miesiąc marzec,,,


Post Merge: Lutego 12, 2016, 16:36:23
A mi się najbardziej podoba ten cytat że z 10 osób wszyscy bez układów
nie dziwne ja jak się przyjmowałem do zch police to każdy był przyjmowany do pracy i nie było potrzebne znajomości ani układy, a milicja ścigała tych co  nie pracowali
« Ostatnia zmiana: Lutego 12, 2016, 16:36:23 wysłana przez piotrzpl »

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3891 dnia: Lutego 12, 2016, 16:47:19 »
Czy na innych wydziałach tak jak na BIELI kierownicy z podwyżek indywidualnych zabierają po kikadziesiąt złotych bo nie starczyło w Jego puli by dać wszystkim swoim podwładnym.
Przykład : majster dał 200zł i o tym poinformował a w praktyce wychodzi że dostał 150zł.Na pytanie gdzie reszta kierownik odpowiada że kadry zabrały , na to samo pytanie Kadry odpowiadają że podpisują to co przychodzi z wydziału.
I komu tu wierzyć?

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3892 dnia: Lutego 12, 2016, 17:30:04 »
Piotrzpl nie tłumacz mu bo według niego każdy jest po układzie bo MATEMATYKA tak mówi.

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3893 dnia: Lutego 12, 2016, 22:59:05 »
W jakim miesiącu zostanie wypłacona nagroda roczna?
przy dobrych układach na wypłatę w kwietniu czyi za miesiąc marzec,,,


Post Merge: [time]Luty 12, 2016, 16:36:23 [/time]
A mi się najbardziej podoba ten cytat że z 10 osób wszyscy bez układów
nie dziwne ja jak się przyjmowałem do zch police to każdy był przyjmowany do pracy i nie było potrzebne znajomości ani układy, a milicja ścigała tych co  nie pracowali

Kolega benny_2002 pisał że przyjął się 3 lata temu a wtedy tylko układy,chyba że stażysta lub po chemii. Jedno pytanie i koniec tematu czy ktoś z rodziny pracuje Jednostce biznesowej pigmenty? Idę spać po ciężkiej pracy.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3894 dnia: Lutego 13, 2016, 08:46:55 »
Miałem już nie odpisywać ale razi mnie Twój idiotyzm. Ja Cię nie mam zamiaru przekonywać.  Żyj we własnym świecie układów i ukladzików. Coś mi się wydaje, że ktoś z Twojej rodziny bądź znajomych się nie dostał i dlatego teraz tak się przypierda.... Że wszyscy są po układzie.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3895 dnia: Lutego 13, 2016, 18:35:25 »

Kolega benny_2002 pisał że przyjął się 3 lata temu a wtedy tylko układy,chyba że stażysta lub po chemii. Jedno pytanie i koniec tematu czy ktoś z rodziny pracuje Jednostce biznesowej pigmenty? Idę spać po ciężkiej pracy.


Bardzo ciekawe to co wypisujesz, bo akurat tylko ja osobiście znam parę osób, które 3,4 lata temu dostały umowy o prace, a pracowali na zlecenie, nie znając zupełnie nikogo w zakładach i nie mając tu rodziny żadnej.

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3896 dnia: Lutego 14, 2016, 12:43:19 »
Też znam np. na pakowni, pisaliśmy tu o bieli.

Offline duch

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3897 dnia: Lutego 14, 2016, 17:37:04 »
Co sądzicie o wprowadzeniu dwóch zmian na wydziałach pakowni LP-1, LP-2 i magazynach M-Bag ??? Na mój "chłopski " rozum, niewypał. Po pierwsze zabrano ludzi z 5 Bop i pozostawiono tylko po dwie osoby na noc, soboty i niedzielę oraz święta. Po drugie samochody zewnętrzne jak i samochody (dłużyce) z pakowni są obsługiwane w nocy (pozostałość po dziennych zmianach dotyczy załadunków aut zewnętrznych) i po trzecie pośpiech przy załadunkach, żeby wypracować 100 procent premii, spowodował już na początku groźny wypadek. Czy ktoś, kto stworzył taki "stwór", pomyślał i przewidywał taki obrót sprawy ??? Czy Prezes i zarząd wie o takich eksperymentach ???

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3898 dnia: Lutego 14, 2016, 18:29:35 »
Już trochę pisaliśmy wcześniej o tym, a ja jeszcze długo przed wprowadzeniem tego w życie byłem przeciwnikiem. I jak teraz widać, nie myliłem się, mimo, że byłem krytykowany ciągle przez tych, którym wszystko pasuje.

Każdy normalny człowiek pracujący na pakowni powie Ci, że to niewypał jakich dawno w zakładach nie było, każdy.
Tylko ludzie, którzy nie mają pojęcia o pracy w tym obszarze mogą się nie zgodzić. Poczekajmy jeszcze jak będą straty, bo teraz tego nie widać, każdy na tym ucierpi, nie tylko ludzie z pakowni, którzy w ten sposób nigdy sobie nie zapracują na normalną premie.

A szukanie oszczędności poprzez 2bop, a później dawanie ludziom nadgodziny jest co najmniej idiotyczne. Naprawdę powinien, ktoś za to odpowiedzieć.
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2016, 18:33:21 wysłana przez policzek »

Offline ryszard_stary

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3899 dnia: Lutego 15, 2016, 12:58:58 »
Miałem już nie odpisywać ale razi mnie Twój idiotyzm. Ja Cię nie mam zamiaru przekonywać.  Żyj we własnym świecie układów i ukladzików. Coś mi się wydaje, że ktoś z Twojej rodziny bądź znajomych się nie dostał i dlatego teraz tak się przypierda.... Że wszyscy są po układzie.

Generalnie zgadzam się z Tobą ale zawsze znajdzie się ktoś kto wszędzie będzie widział spiski. Także radzę wrzucić na luz, bo przez te wyimaginowane układy albo szukanie dziury w całym dzień w dzień, to oszaleć można.