Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - cooker

Strony: [1] 2 3 ... 37
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 31, 2020, 20:20:41  »
A co mogą zaproponować? W spółkach córkach jest już ustalone, że członki zarządu zgraną premie roczne za psi ch*j, a pracwnicy dostaną g***o jak zawsze. Klasyk. Jak zawsze za sprawiedliwych rządów PiesIchSkonczyłmisięrym...

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 30, 2020, 16:47:52  »
Czy coś się zmieniło w dostępie do biletów na linie pracownicze? W kiosku w mieście nie są dostępne i podobno już nie będą.

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwietnia 23, 2017, 12:30:03  »
Skoro firma nie chce oznakować to trzeba samemu. Co lepsze: farba czy gwóźdź? :P

4
Trudne tematy / Odp: Dziwne "gwizdanie"?
« dnia: Lutego 19, 2017, 12:49:18  »
A długo ten dźwięk słyszeliście? Nie pamiętam dokładnie kiedy, ale niedawno słyszałem coś podobnego i kiedy się wsłuchałem to bankowo był pociąg. Nie wiem z czego to wynika, ale czasami słychać pociągi przejeżdżające w okolicach Mścięcina. Zjawisko rzadkie, dźwięk zapewne wynika z prędkości i rodzaju wagonu.

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 31, 2017, 16:20:08  »
A propos ewakuacji... Czy najprostszy sposób wwiezienia czegoś niebezpiecznego na teren zakładów to udawanie bezdomnego w autobusie, bo takiego nie zauważa ani kierowca, ani ochrona? :P

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 30, 2017, 15:59:42  »
Czy w Policach są miejsca, w których można kupić bilety na linie pracownicze? Mój ulubiony kiosk przy Kindze zniknął... ;)

7
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Espol
« dnia: Kwietnia 27, 2016, 18:02:09  »
Mnie dziś nawiedzili. Podobno za 2 tygodnie zwijają na klatce infrastrukturę Espola i kładą Vectrową (jakby dwa metry dalej jej tam nie było...).

8
Sprawy bieżące / Odp: MOK w Policach
« dnia: Lutego 15, 2016, 19:25:43  »
Chciałbym zapytać (...) co sądzicie o działaniach Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach. Czy realizują cel? Czy robią to dobrze? Czy kampania informacyjna odnośnie wydarzeń jest dobrze prowadzona? Jaka wg Was jest dostępność oferty MOK-owskiej?
Wyczuwam pracownika jakiegoś Urzędu albo MOKu...
Chciałbym zapytać się Was
Tak! To na pewno jest pracownik jakiegoś Urzędu albo MOKu, bo jest na bakier z językiem polskim...
od lat nie pojawia się żadna inicjatywa
Czyja to wina, że Cecyliada jest tak rzadko?

Problemem MOKu jest dojenie klienta. Mała sala powoduje, że bilety muszą być drogie, żeby się komukolwiek cokolwiek opłaciło (na przykład dyrekcji - kiwnięcie palcem). A przez to motywacja do myślenia i organizowania czegokolwiek znika...

9
Polityka krajowa / Odp: IIIWŚ - możliwe?
« dnia: Lutego 15, 2016, 18:52:00  »
I to jest w dziale Polityka krajowa? Give me a break, give ma a f*ck, and give me a moderator ffs...! Podobno data ww3 została już ustalona przez dalekowiedzących, ale żaden się wiedzą nie podzielił. Ku chwale bukmacherów zapewne...

10
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Espol
« dnia: Lutego 12, 2016, 22:07:58  »
To co w takim razie oferuje Vectra klientom Espola? Bezdrutowiec jakiś?

11
Rozumiem, że SPPK zaczęło zatrudniać tylko i wyłącznie mistrzów kierownicy, ale niech im przypomni, że prócz tej kierownicy mają też hamulce. Włosy mi się zjeżyły na pośladkach jak zobaczyłem dziś 107 wyjeżdżające z Wyszyńskiego w Piłsudskiego (8.54, numer boczny 785). Kierowca, nie zwalniając ani odrobinę, przejechał zakręt pięknym, płynnym łukiem mimo, iż przez przejście na Piłsudskiego przechodził starszy mężczyzna. Idąc kilkanaście metrów dalej byłem przekonany, że albo padły mu hamulce, albo postanowił kogoś zabić na dobry początek dnia, bo wystarczyłoby żeby człowiek zatrzymał się na chwilę i już całowałby przednią szybę autobusu.

12
Ciekawi mnie, jak wygląda in vitro w ujęciu statystycznym. Czy to są głównie pierwsze dzieci? :> Nikt nie odważyłby się segregować dzieci. Nie jawnie...

13
Polityka krajowa / Odp: Rozsądny obywatel wyciąga konkretne wnioski...
« dnia: Lutego 05, 2016, 11:51:49  »
Kiedyś na tym forum byli administratorzy i moderatorzy. Dziś zostali tylko użytkownicy, którzy zapomnieli adres Twittera i tu wrzucają swoje pozłacane myśli... I najwyraźniej zapomnieli, że jest tu coś, co się nazywa Regulamin i to coś mówi:
Cytuj
§6.1 Każdy użytkownik ma obowiązek takiego nazywania tematów, by przeglądający tytuły topiców od razu wiedział, czego dokładnie dotyczy dany wątek. Wątki, których tytuły nie będą spełniać tych kryteriów będą zamykane bez ostrzeżenia, a wobec autora będą wyciągane konsekwencje opisane w §12 i §13.
Proponuję się stosować, albo każde takie ścierwo będę zgłaszał do moderacji.

14
Polityka lokalna / Odp: Kto wie, może będą wybory na wiosnę?
« dnia: Stycznia 25, 2016, 11:05:32  »
Genialne rozwiązanie. Zapłaćmy za to, by oni dostali jeszcze jedną szansę na objęcie władzy także w samorządach. A może od razu prezydent będzie rozpisywał nowe wybory parlamentarne tak długo aż koledzy będą mieli większość...?

15
Komputery, internet, telefonia i inne technologie / Odp: Espol
« dnia: Stycznia 17, 2016, 16:44:52  »
A tymczasem oferta Espola w Szczecinie powala na kolana... Naprawdę nie ma już u nas innego dostawcy nić Vectra?

Strony: [1] 2 3 ... 37