Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - cooker

Strony: [1]
1
Tematy różne / Opowieści z banku (piekła?) rodem
« dnia: Stycznia 14, 2016, 11:18:35  »
Niedawno, niedawno temu... był sobie klient Banku. Klient miał w Banku lokatę. Termin lokaty upłynął, Klient o tym zapomniał, a Bank nie mając numeru telefonu Klienta nie mógł się z nim skontaktować. Jakimś niesamowitym zbiegiem okoliczności Bank skontaktował się z dalszym krewnym Klienta i poinformował go, o lokacie Klienta. Krewny powiadomił Klienta o fakcie i wszystko skończyło się happy end'em...

Ale skąd Bank wiedział kogo powiadomić?

Albo Bank Spółdzielczy w Gryfinie Oddział Police zatrudnia jasnowidzów, albo coś tam nie gra w kwestii dostępu do informacji o klientach...

Wnioski wyciągnijcie sami.

2
Trudne tematy / Bajka na dziś: spalmy sobie lasy, po co nam one?
« dnia: Sierpnia 14, 2015, 21:09:00  »
Dawno, dawno temu (jakieś 35 minut temu),
za siedmioma górami, za siedmioma lasami, za Szkołą Podstawową nr 8, gdzieś nad strumykiem,
jakiś debil (bo inaczej tego niedorobionego kretyna nazwać nie można...)
zapalił lampion szczęścia (czy jak to się nazywa)
i puścił w niebo.

Pozdrowienia dla Strażaków, którym być może przyjdzie gasić pożar wywołany przez to g**** gdzieś na zachód od Polic (bo tam akurat wiater niósł).

3
Książka skarg i zażaleń / Co się stało?
« dnia: Czerwca 07, 2011, 17:50:26  »
Coraz więcej tego typu tematów pojawia się na forum i lądują w dziale 'Sprawy bieżące', choć są bieżące przez jakieś 48h ;). Część użytkowników narzeka, że zatracamy spojrzenie na działalność forum i zajmujemy się pierdołami. Ja osobiście należę do tych, którzy są zainteresowani tego typu watkami, jako że - jakby ich nie oceniać i jakby usilnie nie oddzielać wypowiedzi nacechowanych emocjonalnie - niosą informacje, o których gdzie indziej nie usłyszymy.
Jednakże dział 'Sprawy bieżące' nie jest zbyt odpowiedni dla tego typu informacji, więc co byście powiedzieli na stworzenie odpowiedniego działu, przeznaczonego dla nich właśnie?

4
Ostatnio w sieci pojawiła się informacja, że ustawodawca chce wprowadzić zapis, iż gwarantowana prędkość usługi dostępu do internetu ma wynosić 90% prędkości maksymalnej zapisanej w umowie (wymóg UE zdaje się).
Czy uważacie, że taki zapis skutecznie podniesie jakość usług?
Ja się waham, bo wiadomo jak ciężko udowodnić faktyczną przepustowość łącza... choć mam cichą nadzieję na poprawę ;)

Strony: [1]