Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska  (Przeczytany 565618 razy)

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #825 dnia: Lutego 11, 2016, 10:36:59 »
Rozumiem, że SPPK zaczęło zatrudniać tylko i wyłącznie mistrzów kierownicy, ale niech im przypomni, że prócz tej kierownicy mają też hamulce. Włosy mi się zjeżyły na pośladkach jak zobaczyłem dziś 107 wyjeżdżające z Wyszyńskiego w Piłsudskiego (8.54, numer boczny 785). Kierowca, nie zwalniając ani odrobinę, przejechał zakręt pięknym, płynnym łukiem mimo, iż przez przejście na Piłsudskiego przechodził starszy mężczyzna. Idąc kilkanaście metrów dalej byłem przekonany, że albo padły mu hamulce, albo postanowił kogoś zabić na dobry początek dnia, bo wystarczyłoby żeby człowiek zatrzymał się na chwilę i już całowałby przednią szybę autobusu.

Offline VIRUS

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #826 dnia: Lutego 19, 2016, 20:58:49 »
Mam taką nadzieję jak p. Ufniarz że nie wprowadzą tego przystanku dla 107, 101. Tylko wprowadzą je dla linii autobusowych mających mniejsze potoki pasażerów np. 57,68 ,82.
wprowadzą dla wszystkich lini na ŻĄDANIE zapewne

Nowy przystanek przy ul. Wilczej uruchomiony
Data ogłoszenia: 2016-02-15
W poniedziałek 15 lutego uruchomiony został nowy przystanek o nazwie "Staw Brodowski" . Zatrzymują się na nim autobusy linii 57, 58, 59, 63, 68, 82, 101, 107, 522 i 524. Przystanki obowiązują dla obu kierunków ruchu i znajdują się pomiędzy przystankami Wilcza Wiadukt a Komuny Paryskiej / Pasterska.


Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #827 dnia: Lutego 21, 2016, 03:51:27 »
Dlaczego w dniu 20 lutego br. nie przyjechał planowo godz. 16:10 Police Kołłątaja, autobus linii 103 w kierunku Głębokiego?! Po ponad 20 min czekania każdy z Pasażerów postanowił pójść na pieszo! Nie dość, że w soboty kursują nie wszystkie linie to jeszcze jak chcą! Zajezdnia nie daleko i końcowy także, więc ciężko zorganizować kurs zastępczy?! Żenada!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #828 dnia: Lutego 21, 2016, 11:55:31 »
Ej, czemu kierowcy mają taki ból dupy o przednie drzwi?

Jakiś czas temu czekałem na busa, podjechał koło mnie akurat przednimi drzwiami więc czekam. Otworzył wszystkie tylko nie przednie. No to walę w szybę pięścią. Kierowca przyjął pozę "patrzę na wprost przed siebie i udaję, że nic po bokach nie widzę". Walę jeszcze raz, a ten tylko przygotowuje się do zamknięcia drzwi.

W ostateczności podbiegłem do środkowych bo wątpię by pan książę raczył otworzyć przednie.

Wysiadając też czasem się takie sytuacje zdarzały, że trzeba było powiedzieć gościowi by otworzył.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #829 dnia: Lutego 21, 2016, 12:09:18 »
Bo jest zimno i by się przeziębił jakby je otworzył :-)

Offline Studarc

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #830 dnia: Kwietnia 10, 2016, 11:00:07 »
10:50 107 z mazurskiej w stronę Szczecina. Jali jest powód tego, że nie przyjechał?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #831 dnia: Kwietnia 28, 2016, 16:49:18 »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #832 dnia: Maja 19, 2016, 08:16:17 »
Komunikat od SPPK:

Poszukujemy właściciela konsoli PS VITA, zostawionej w naszym autobusie.
Właściciela konsoli prosimy o kontakt pod nr telefonu 91 420 15 66 (w przypadku osoby niepełnoletniej, prosimy o kontakt z rodzicem).

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #833 dnia: Czerwca 24, 2016, 17:25:55 »
Witam, czemu klimatyzacja w autobusach NIE ISTNIEJE ?? ma ją tylko kierowca a ludzie nie mają prawie czym oddychać, okna pozamykane na klucz i jazda np 107 z pl. Rodła do osiedla chemik to ponad 30 minut. Panie Grzegorzu U proszę się przejechać kontrolnie, zobaczmy czy pan wytrzyma, za oknem ponad 33 st C, a kierowcy to chyba mają uciechę że ludzie ledwo na nogach stoją. Po co płacimy w biletach za komfort jazdy skoro go mają tylko kierowcy??

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #834 dnia: Czerwca 24, 2016, 17:53:36 »
Normalka co roku jak pojawiają się upały,  no p. Grzegorz jak przeczyta to standardowo odpowie że się przyjrzy sprawie,  a i tak nic się nie zmieni. Od takie życie zwykłych obywateli.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #835 dnia: Czerwca 24, 2016, 19:23:09 »
ma ją tylko kierowca
To się uśmiałem :) W starych nikt nie ma klimy działającej a w "nowych" powinna jeszcze działać (bo nie są takie stare). A o pozamykane okna to atakuj do starych prukw którym wiecznie wieje i "chore bedo" :)

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 379
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #836 dnia: Czerwca 24, 2016, 20:21:16 »
Witam, czemu klimatyzacja w autobusach NIE ISTNIEJE ?? ma ją tylko kierowca a ludzie nie mają prawie czym oddychać, okna pozamykane na klucz i jazda np 107 z pl. Rodła do osiedla chemik to ponad 30 minut. Panie Grzegorzu U proszę się przejechać kontrolnie, zobaczmy czy pan wytrzyma, za oknem ponad 33 st C, a kierowcy to chyba mają uciechę że ludzie ledwo na nogach stoją. Po co płacimy w biletach za komfort jazdy skoro go mają tylko kierowcy??
istnieje istnieje...nawet sam kilka razy jej  w tym roku doświadczyłem...tylko co najgorsze dziś jej nie było w 103 o 14.33 ruszającym spod kingi a w samym autobusie to było z 40 stopni i dziwi mnie to ze kierowca nie postanowili odpalić klimatyzacji skoro taką autobus posiada

Offline Jan

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #837 dnia: Czerwca 24, 2016, 20:29:45 »
Czy autobus 107 musi mieć takie częste opóźnienia?
Wyjazd z pod kingi bardzo często z 5 min opóźnieniem na trasie dodatkowe 5 minut razem 10 minut.Ucieka mi tramwaj i ledwo łapię się na pociąg.
Powrót do Polic dnia 9 czerwca czekam na autobus o 16,59. podjeżdża 17,10.Wysiadam po drodze i przemieszczam się na cegielnie 69 do sklepu, niestety już zamknięty, do 17,30.
Chyba trzeba zmienić godziny w rozkładzie jazdy.
Jan

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #838 dnia: Czerwca 24, 2016, 20:48:14 »
istnieje istnieje...nawet sam kilka razy jej  w tym roku doświadczyłem.
Źle się wyraziłem wiem że jest tylko czemu kierowcy złośliwie jej nie włączają?? po to jest żeby jej używać. Klima była o 7:20 tylko nie wiadomo po co.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] SPPK i szczecińsko-policka komunikacja miejska
« Odpowiedź #839 dnia: Czerwca 24, 2016, 20:56:35 »
czemu kierowcy złośliwie jej nie włączają
Bo im się nudzi i chcą pasażerom zrobić pod górkę... Naprawdę uważasz, że kierowca jest totalnie odizolowany od autobusu i nie czuje, że w nim gorąco? Szczególnie, że siedzi na tak "oszklonym" miejscu? Byłeś zapytać, czy może włączyć klimę? Do tego dużo ludzi (szczególnie starszych) marudzi na klimatyzację więc wszystkim się nie dogodzi niestety. Inna sprawa, że w takie upały na liniach typu 107 to nawet jak działa to wiele nie daje bo co minutę cały pojazd jest wietrzony.