Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: TIRowe cwaniactwo?  (Przeczytany 36451 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpnia 19, 2013, 08:45:16 »
Cytat: "solar"
Takim idiotą, pasującym do Twojej definicji idioty, jest kierowca prawego tira. Przecież mógł poprosić przez CB tego z lewej, żeby go wpuścił.
Pojechali by razem lewym pasem rozładowując korek. :jupi: :jupi: :jupi:


Może nie idiotą, kierowcy w tej sytuacji byli po prostu nadgorliwi, dalsza wolna jazda jeden za drugim lewym pasem byłaby lepszym rozwiązaniem. Wnioski jakie się same nasuwają to: zbyt mała ilość policji na drogach i to, że nie mamy odpowiednich dróg na taką ilość samochodów.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpnia 19, 2013, 10:17:08 »
Cytat: "moto"
KrP

Tirowe cwaniactwo? Myślę, że zwykła czynność podczas tego potężnie ciężkiego i skomplikowanego kawałka chleba, jaki wykonują kierowcy , przez co ich podziwiam i szanuję.
A MY jesteśmy tylko chwilowymi gośćmi na ich szlaku/miejscu pracy, więc jak ktoś chce kogoś wyprzedzić, to niech sobie to zrobi, maxymalnie trwa to minute. Sam miałem bardzo słaby motocykl, który jechał max 100 i przelotowo 90 i jak ktoś jechał np 85, to mnie to niezwykle irytowało.
A ty KrP jesteś typowym cebulakiem i burakiem.
W stanach kierowca to styl życia i ktoś poważany bo robi ogromnie dobrą robotę w Polandii cebulandi jak zwykle. U nas kierowca ma tylko ciężej i należy im się ten zasrany szacunek, gdy wykonują tą szlachetną pracę.




Nie mam sił na was.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpnia 19, 2013, 15:34:29 »
KrP, dałeś do pieca. Za mało się w korku jednak nastałeś. Przyjrzyj się kiedyś ile czasu rusza ciężarówka. Ona nie rusza tak długo dlatego, że kierowca zaspał. U nas niestety dużo cwaniaków wbija się przed sam zderzak zmuszając kierowców ciężarówek do ponownego zatrzymania się. A potem znowu muszą ruszać itd. Płynniej będzie toczyć się na którymś z niskich biegów. A jak za korkiem nie ma miejsca to suwak nic ci przecież nie da. Gdzie chcesz upchnąć te auta? Piętrować je będziesz? Ekspresówka to nie środek miasta, że musi ci mocno zależeć na jego skróceniu bo inaczej blokujesz 3 inne skrzyżowania.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpnia 19, 2013, 16:37:46 »
Cytat: "Kilofownikownia"
KrP, dałeś do pieca. Za mało się w korku jednak nastałeś. Przyjrzyj się kiedyś ile czasu rusza ciężarówka. Ona nie rusza tak długo dlatego, że kierowca zaspał. U nas niestety dużo cwaniaków wbija się przed sam zderzak zmuszając kierowców ciężarówek do ponownego zatrzymania się. A potem znowu muszą ruszać itd. Płynniej będzie toczyć się na którymś z niskich biegów. A jak za korkiem nie ma miejsca to suwak nic ci przecież nie da. Gdzie chcesz upchnąć te auta? Piętrować je będziesz? Ekspresówka to nie środek miasta, że musi ci mocno zależeć na jego skróceniu bo inaczej blokujesz 3 inne skrzyżowania.


Szczerze? Kompletnie nic mnie nie obchodzi jak ciężarówka rusza i jak bardzo kierowcę to boli. Ma psi obowiązek stosować się do przepisów, a blokowanie pasa ruchu i zatrzymywanie się na drodze ekspresowej jest z przepisami niezgodne. Więc cóż, peszek i smuteczek, zapłaci za swoje buractwo i nieznajomość przepisów.

Chyba, że wyciągnie z kapelusza papier uprawniający do kierowania ruchem.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpnia 19, 2013, 20:54:16 »

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpnia 19, 2013, 22:01:52 »
Widzę, że w kraju ojczystym kultura daaaleko w polu... i nie mówię tu o kierowcach dużych...:/ Pewnych zachowań nie spodziewałam się po niektórych tu obecnych... Wyciągam wnioski :]

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpnia 20, 2013, 08:55:19 »
Cytat: "kanioma"
Widzę, że w kraju ojczystym kultura daaaleko w polu... i nie mówię tu o kierowcach dużych...:/ Pewnych zachowań nie spodziewałam się po niektórych tu obecnych... Wyciągam wnioski :]


No tak, kierowcy duzi to full kulturka. Obrazy i straszenie pobiciem. Klasa sama w sobie.

P.S. Miło, że wideo oblega internety. Niedługo ma też być reportaż w TVN24. Się panowie buraki zdziwią. ;D
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpnia 20, 2013, 09:06:46 »
KrP, zapytam ponownie, bo mnie olałeś (!), to Ty nagrałeś to wideo?

Offline Marshall

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 20, 2013, 09:12:08 »
Dobrze wręcz bardzo dobrze :devil: Tirowcy przeginają w niektórych sytuacjach. Sam kiedyś byłem świadkiem jak Tirowiec blokowal pas, aż tu nagle kilku kierowców próbowało wytłumaczyć kierowcy że robi źle a ten zamknął drzwi i nawet okna nie uchylił – taki z niego cwaniaczek był. Brawo dla KrP!

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 20, 2013, 09:21:18 »
KrP, ty masz ich w poważaniu, oni mają ciebie i świat się kręci :rotfl: Przez takie ruszanie co chwila zwiększa się tylko korek. Dla płynności ruchu lepiej jest im się potem toczyć jak ruszać co chwilka i hamować. A stanie na autostradzie to co za problem? Całkiem niedawno udało mi się całą pauzę (45 minut) nakręcić stojąc w korku z powodu paru osobówek które chciały być dynamiczne :devil:

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 20, 2013, 09:30:55 »
Cytat: "rbk"
KrP, zapytam ponownie, bo mnie olałeś (!), to Ty nagrałeś to wideo?


Straszne rzeczy. ;p Nie wiem co to zmienia, ale tak, ja.

Cytuj (zaznaczone)
KrP, ty masz ich w poważaniu, oni mają ciebie i świat się kręci :rotfl: Przez takie ruszanie co chwila zwiększa się tylko korek. Dla płynności ruchu lepiej jest im się potem toczyć jak ruszać co chwilka i hamować. A stanie na autostradzie to co za problem? Całkiem niedawno udało mi się całą pauzę (45 minut) nakręcić stojąc w korku z powodu paru osobówek które chciały być dynamiczne :devil:


Ciekawe tylko jest to, że teraz, mimo blokowania lewego pasa ruch i tak nie jest płynny i trzeba co chwilę hamować.

Medżik.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 20, 2013, 09:36:16 »
Cytat: "KrP"
Straszne rzeczy. ;p Nie wiem co to zmienia, ale tak, ja.


'ojejku, nie zesraj się, nie zesraj się, nie zesraj się...' <-- z tego najbardziej się śmiałem :P

Coś Ty taki agresor? Na żywo to jak baranek, ale widzę, że flesz, błysk, kamery.. zmieniają człowieka :D

Zapomniałbym, Ty chamie! :P

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 20, 2013, 09:39:16 »
Nie jak kamery tylko jak buraki na drodze. ;P Przy nich zawsze tracę cierpliwość. Głupota ludzka mnie strasznie irytuje. ;<
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpnia 20, 2013, 09:39:19 »
KrP, bo jeden z drugim wariat za kierownicą jak ty chce na siłę pogonić więc robią taki "szarpany" ruch :devil:

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
TIRowe cwaniactwo?
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpnia 20, 2013, 09:42:47 »
KrP, wiesz, nie wiedziałem, że jesteś taki agresor, sądziłem bardziej, że z Ciebie taki krejzol: