Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 13891994 razy)

Offline AB

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #21465 dnia: Czerwca 21, 2026, 11:05:31 »
Ja też 😉 choć cały czas obserwuje i dopinguje. Głosowanie mega 👍

Offline Mlodyapatatowy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #21466 dnia: Dzisiaj o 11:37:04 »
Te pismo to było napisane przed czy po spotkaniu ? 7 dni roboczysz ,aby podpisać wartościowanie.

Offline DominikDolnoślązak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 544
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #21467 dnia: Dzisiaj o 12:16:49 »
Te pismo to było napisane przed czy po spotkaniu ? 7 dni roboczysz ,aby podpisać wartościowanie.

Jaka jest definicja "wartościowania"? Pytam bo nie ma takiego wyrazu w Zakładowym Układzie Zbiorowym Pracy i w Kodeksie Pracy?
To jest wartościowanie stanowiska pracy czy konkretnego pracownika. ? Co wpływa na wartościowanie?
Czy wartościowanie może obniżyć   kategorie zaszeregowania?
« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 12:21:32 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline Mlodyapatatowy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #21468 dnia: Dzisiaj o 12:19:04 »
Te pismo to było napisane przed czy po spotkaniu ? 7 dni roboczysz ,aby podpisać wartościowanie.

Jaka jest definicja "wartościowania"? Pytam bo nie ma takiego wyrazu w Zakładowym Układzie Zbiorowym Pracy i w Kodeksie Pracy?
To jest wartościowanie stanowiska pracy czy konkretnego pracownika. ? Co wpływa na wartościowanie?
Czy wartościowanie może obniżyć stawkę i  kategorie zaszeregowania?

Nie może obniżyć ,ale może np Nie dać Ci "podwyżki" jak będziesz mieścił się w nowych widełkach. Ogólnie chodzi aby zmienić tabele plac ,które są zawarte w ZUZP.

Offline DominikDolnoślązak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 544
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #21469 dnia: Dzisiaj o 12:22:19 »
Te pismo to było napisane przed czy po spotkaniu ? 7 dni roboczysz ,aby podpisać wartościowanie.

Jaka jest definicja "wartościowania"? Pytam bo nie ma takiego wyrazu w Zakładowym Układzie Zbiorowym Pracy i w Kodeksie Pracy?
To jest wartościowanie stanowiska pracy czy konkretnego pracownika. ? Co wpływa na wartościowanie?
Czy wartościowanie może obniżyć stawkę i  kategorie zaszeregowania?

Nie może obniżyć ,ale może np Nie dać Ci "podwyżki" jak będziesz mieścił się w nowych widełkach. Ogólnie chodzi aby zmienić tabele plac ,które są zawarte w ZUZP.


A czy może obniżyć kategorie zaszeregowania?
Dominik Dolnoślązak

Offline Mlodyapatatowy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #21470 dnia: Dzisiaj o 12:24:59 »
Te pismo to było napisane przed czy po spotkaniu ? 7 dni roboczysz ,aby podpisać wartościowanie.

Jaka jest definicja "wartościowania"? Pytam bo nie ma takiego wyrazu w Zakładowym Układzie Zbiorowym Pracy i w Kodeksie Pracy?
To jest wartościowanie stanowiska pracy czy konkretnego pracownika. ? Co wpływa na wartościowanie?
Czy wartościowanie może obniżyć stawkę i  kategorie zaszeregowania?

Nie może obniżyć ,ale może np Nie dać Ci "podwyżki" jak będziesz mieścił się w nowych widełkach. Ogólnie chodzi aby zmienić tabele plac ,które są zawarte w ZUZP.


A czy może obniżyć kategorie zaszeregowania?
To było ustalane przez przełożonych Naszych na wydziałach.
Teraz przy głosowaniu miałeś napisana kat.zaszeregowania,ale mogła być ona zła.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1553
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #21471 dnia: Dzisiaj o 14:49:46 »
Panowie związkowcy, skroce wasz czas oczekiwania na odpowiedź zarządu i przekaże jego odpowiedź na wasze dzisiejsze pismo:




"Bo co?"


Dziękuję.