Te pismo to było napisane przed czy po spotkaniu ? 7 dni roboczysz ,aby podpisać wartościowanie.
Jaka jest definicja "wartościowania"? Pytam bo nie ma takiego wyrazu w Zakładowym Układzie Zbiorowym Pracy i w Kodeksie Pracy?
To jest wartościowanie stanowiska pracy czy konkretnego pracownika. ? Co wpływa na wartościowanie?
Czy wartościowanie może obniżyć kategorie zaszeregowania?