Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7586328 razy)

Offline Pracownik Logistyki

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18030 dnia: Lipca 24, 2024, 11:46:20 »
Czasu się nie cofnie .żyje się dalej .kiedy kolejne spotkanie Z zarządem? A ta kurw.. Dulkanowski kiedyś odpowie za to co ludzia robi .

Offline karrambaz

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18031 dnia: Lipca 24, 2024, 12:32:15 »
Niektórzy mogliby pohamować język bo niemiło się czyta. Czy jest tu administrator?

Offline Konfederata

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18032 dnia: Lipca 24, 2024, 12:32:54 »
Śmieszne te wypowiedzi  o awansach i podwyżkach jakie przez lata sobie wywalczyli. Dostali się do biura czy tam jakieś stanowisko brygadzisty , mistrza. Mając podobne stawki  mistrz ma kilka stówek wiecej XD teraz młody pracownik ma tyle co stary z dodatkami za ratownika czy brygadzistę.  Tą walką o stołki to sobie chyba ego podbijacie xd o ile na zakładach dobrze się zarabiało na spokojne życie jak ktoś kredytu nie miał to 5 lat temu. Teraz przy tej płacy minimalnej jaka jest w Polsce i zarobkach zakładowych od biurowca po fizycznych to wegetacja a nie życie. Minimalna na przestrzeni 5 lat wzrosła o 2200 zł  xd dostaliście tyle przez ten okres wyrównania do minimalnej ,zwanymi u nas podwyżkami? 

Offline Shaman

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18033 dnia: Lipca 24, 2024, 12:47:01 »
... Minimalna na przestrzeni 5 lat wzrosła o 2200 zł  xd dostaliście tyle przez ten okres wyrównania do minimalnej ,zwanymi u nas podwyżkami?

Chyba ty :D

Post Merge: Lipca 24, 2024, 12:57:35
Oszczędzanie na pensjach pracownikach zawsze było najprostrzym rozwiązaniem. Każdy wie żeby wyjść na prostą pracownik jest potrzebny jednak nikt nie liczy sie z pogrzebani pracownika. Tłumaczenie się trudną sytuacją rynkową nie jestem żadnym usprawiedliwieniem uszczuplania podstawowych pensji pracownika. Jeśli chcą oszczędzać niech wejdzie program PDO. Prezes G.A. mówi że nie chcą zwalniać, a dzieje się zupełnie coś odwrotnego. Robi się z nas baranów pod przykrywką ratowania miejsc pracy.
To już było pisane, że zamkną zakład w białych rękawiczkach bo ludzie sami się zwolnią. Najbardziej boli, ze ludzie którzy mieli pomagać( ZZ i przedstawiciele załogi) ciągle się zasłaniają jakimiś przepisami, które w ogóle  są dziwne. Czy informowanie pracowników o zmniejszeniu ich wynagrodzenia, obcinania dodatków, pogarszaniu warunków pracy wkracza na aspekt tajemnicy handlowej

Tak ZZ, które zostały przekupione zwiększeniem płacy zasadniczej (tylko oczywiście ludzie wyznaczeni do negocjacji z ramienia ZZ) 2k brutto...

Jak widać da się podwyżkę dostać, sprzedać wszystkich zakłądowców za kilka srebrników...

Czekam z niecierpliwością na wyniki tych "negocjacji"...
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2024, 12:57:35 wysłana przez Shaman »

Offline Samsonowicz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18034 dnia: Lipca 24, 2024, 15:21:57 »
Ja teraz słyszałem w pracy że mamy tyle sprzedaży nawozu że chcą na szybcika alcatraz uruchamiać. Ktoṣ̌ coś wie, czy to prawda? No chyba pani Ania na ten dobry news, dla zakładu może odpowiedzieć.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 970
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18035 dnia: Lipca 24, 2024, 15:34:00 »
Ja teraz słyszałem w pracy że mamy tyle sprzedaży nawozu że chcą na szybcika alcatraz uruchamiać. Ktoṣ̌ coś wie, czy to prawda? No chyba pani Ania na ten dobry news, dla zakładu może odpowiedzieć.
Raczej tez nie moze dopoki to nie jest oficjalne. Drodzy państwo, zrozumcie proszę w koncu, ze Grupa Azoty i ZCH Police są społkami gieldowymi. Jezeli Pani Tarocinska jako członek zarzadu wypuscilaby takie informacje na jakims forum czy nawet w prywatnej rozmowie, to ktos wiedzac to wczesniej moglby to wykorzystac do grania na gieldzie na akcjach GA lub Polic (po takiej informacji cena akcji powinna wzrosnac), a to jest po prostu karane.

Offline Samsonowicz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18036 dnia: Lipca 24, 2024, 16:05:32 »
No dobra nie pani Ania.  Ale w załodze chodzą takie słuchy. Czy to prawda? Patrząc teraz przez okno jest od chula samochodów. U mnie jeden a automatyków sam tak stwierdził przed chwilą że mają nie duży a wielki popyt na nawozy.

Offline Topolol

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 112
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18037 dnia: Lipca 24, 2024, 16:11:42 »
Szkoda że nie idzie to w parze ze stanem instalacji na zch. Co z tego że jest zbyt na nawozy jak co chwilę są awarie na wydziałach, brak części zamiennych i odkładanie wszelkich remontów na później, a teraz doraźnie wiązanie trytytkami

Offline gosc43

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18038 dnia: Lipca 24, 2024, 16:36:37 »
Samochodu nie oddali po takim czasie fajnie wiedzieć. Po co w ogóle rekwirować samochód w takiej sprawie? Takie rzeczy to się rekwiruje w przypadku morderstw albo korupcji, ale jeśli istnieje podejrzenie że samochód był użyty do przestępstwa /zakupiony w ramach korupcji. A pani jeździ aż tak na bogato, że aż CBA się dziwiło skąd "pani ma na to wszystko pieniążki?" 8) Jak nie oddają, to najwidoczniej jest jakiś powód. :D Może gdzieś zgubili. ;D Kto nigdy nic nie zgubił, ten nie zrozumie...

Mnie to ogólnie fascynuje takie tłumaczenie. W Polsce było już tyle afer i przebiegają one w podobny sposób, czyli jest tzw. gównoburza, rekwirują materiały, coś się tam niby toczy, ale tak naprawdę nic się nie dzieje szczególnego w sprawie... a na koniec się okazuje, że NIE BYŁO SPRAWY, WSZYSCY TO OSOBY NIEWINNE, czyściutkie sumienia jak u niemowlaka. Tadam! W tym przypadku też tak będzie?? Tylko problem w tym, że historia afer w Polsce wskazywałaby, że jeśli tak się wobec kogoś dzieje, to ten ktoś ma po prostu nieczyste sumienie, a cały mechanizm jest niczym jak dowodami na posiadanie u kogoś mocnych pleców w wyższych sferach, i to nie tych niebiańskich. Tak po prostu w Polsce wygląda proces "oczyszczania kogoś z winy". Służby się mozolą, zacierają ślady... powolutku, pomalutku... i tadam! Na koniec NIE MA SPRAWY, a ja taki  bidulek jestem i jeszcze zadośćuczynienie od państwa się należy za nękanie polityczne.  :)
To nie oskarżenie, to luźna dygresja, więc proszę się nie spinać i sądami nie straszyć z powództwa cywilnego. Po prostu gdy tylko przeczytałem to co przeczytałem to mi się przed oczami pojawiły wszystkie afery w Polsce jakie pamiętam. Doprawdy dziwny mechanizm, bo gdyby pani była winna, to  faktycznie miałaby pani postawione zarzuty, ale jako że pani nie ma postawionych, to dlaczego sprawa się toczy w taki sposób w jaki się toczy? Dosłownie w tym kraju wszystkie sprawy  kryminale czy inne tak wyglądają jak się chce im UKRĘCIĆ ŁEB I WYCISZYĆ.
Aha i wszystko się zwala na wojenki polityczne, ale dziwnym trafem rywale polityczni jeszcze nigdy swoich rywali nie umieścili w więziennej celi. Afery są prawdziwe i nie są teatrzykiem,  tylko winnych jak zawsze brak.




Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 610
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18039 dnia: Lipca 24, 2024, 16:37:07 »
Nic się nie martw. W tym tygodniu przyszły czarne trytki, więc ta twoja instalacja jeszcze trochę pohula.

Offline Samsonowicz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18040 dnia: Lipca 24, 2024, 16:38:24 »
No to może w końcu i z tym ruszą,  bo jeżeli jest zbyt tzn. Zakład może zarobić na siebie, i na konkretne remonty. Wiem że u nas na fosforowym wydali od ciula pieniędzy na remont,  a instalacja i tak nie działa jak powinna. Ktoś za to bierze chyba pieniądze

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 970
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18041 dnia: Lipca 24, 2024, 16:47:36 »
Samochodu nie oddali po takim czasie fajnie wiedzieć. Po co w ogóle rekwirować samochód w takiej sprawie? Takie rzeczy to się rekwiruje w przypadku morderstw albo korupcji, ale jeśli istnieje podejrzenie że samochód był użyty do przestępstwa /zakupiony w ramach korupcji. A pani jeździ aż tak na bogato, że aż CBA się dziwiło skąd "pani ma na to wszystko pieniążki?" 8) Jak nie oddają, to najwidoczniej jest jakiś powód. :D Może gdzieś zgubili. ;D Kto nigdy nic nie zgubił, ten nie zrozumie...

Mnie to ogólnie fascynuje takie tłumaczenie. W Polsce było już tyle afer i przebiegają one w podobny sposób, czyli jest tzw. gównoburza, rekwirują materiały, coś się tam niby toczy, ale tak naprawdę nic się nie dzieje szczególnego w sprawie... a na koniec się okazuje, że NIE BYŁO SPRAWY, WSZYSCY TO OSOBY NIEWINNE, czyściutkie sumienia jak u niemowlaka. Tadam! W tym przypadku też tak będzie?? Tylko problem w tym, że historia afer w Polsce wskazywałaby, że jeśli tak się wobec kogoś dzieje, to ten ktoś ma po prostu nieczyste sumienie, a cały mechanizm jest niczym jak dowodami na posiadanie u kogoś mocnych pleców w wyższych sferach, i to nie tych niebiańskich. Tak po prostu w Polsce wygląda proces "oczyszczania kogoś z winy". Służby się mozolą, zacierają ślady... powolutku, pomalutku... i tadam! Na koniec NIE MA SPRAWY, a ja taki  bidulek jestem i jeszcze zadośćuczynienie od państwa się należy za nękanie polityczne.  :)
To nie oskarżenie, to luźna dygresja, więc proszę się nie spinać i sądami nie straszyć z powództwa cywilnego. Po prostu gdy tylko przeczytałem to co przeczytałem to mi się przed oczami pojawiły wszystkie afery w Polsce jakie pamiętam. Doprawdy dziwny mechanizm, bo gdyby pani była winna, to  faktycznie miałaby pani postawione zarzuty, ale jako że pani nie ma postawionych, to dlaczego sprawa się toczy w taki sposób w jaki się toczy? Dosłownie w tym kraju wszystkie sprawy  kryminale czy inne tak wyglądają jak się chce im UKRĘCIĆ ŁEB I WYCISZYĆ.
Aha i wszystko się zwala na wojenki polityczne, ale dziwnym trafem rywale polityczni jeszcze nigdy swoich rywali nie umieścili w więziennej celi. Afery są prawdziwe i nie są teatrzykiem,  tylko winnych jak zawsze brak.




Ale wysryw xD przy okazji - zycie nie wyglada tak, ze sie rzuca na kogos oskarzenia, potem sie pisze "to nie oskarzenia tylko luzna dygresja" :) to tak jakby komus powiedziec "bez obrazy, ale jestes debil"

Offline gosc43

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18042 dnia: Lipca 24, 2024, 16:58:43 »
Ty coś lizusku jednak liżesz. :-[ Ktoś cie tu dobrze zdiagnozował kiedyś. ;D Widać dupka zabolała...

Dygresja to dygresja, tak jak sarkazm, który przejawia się w moim poście. Oskarżenie musi być czytelne, a nie "chyba mnie zgwałciłeś", chyba to taka ryba...to insynuacja jeśli już, a ona tylko częściowo może być oskarżycielska i mieści się to w ramach prawa.  Takie pisanie  to nic szczególnego , szczególnie jeśli wobec kogoś wystosowano takie środki, a teraz ten ktoś zgrywa ofiare. Pfff!!
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2024, 17:06:23 wysłana przez gosc43 »

Offline Samsonowicz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18043 dnia: Lipca 24, 2024, 16:59:30 »
Dobrze Ci napisał. Żałośni swi....o

Post Merge: Lipca 24, 2024, 17:01:57
To było do gosc43
« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2024, 17:01:57 wysłana przez Samsonowicz »

Offline gosc43

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18044 dnia: Lipca 24, 2024, 17:08:00 »
Uderz w stół nożyce się odezwą. ;D