Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783322 razy)

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15630 dnia: Kwietnia 18, 2023, 21:22:36 »
Do wszystkiego trzeba niemal dopłacać dzięki UE bo przecież komu przeszkadzają kopalnie,komu przeszkadza CO2 kto co chwilę wprowadza jakieś wariactwa w całej UE kto ci zakazauje kupowania auta spalinowego po 2035,kto głosował za tym żeby właśnie nam tego zakazać,kto najeżdża co chwilę na swój kraj...przecież nie europosłowie PIS tylko te ćwoki z Lewicy z KO itp. Wy to pwoinnnsie ten PiS po rękach i nogach całować bo na wakacje do Świnoujścia byście zapierdalali promami a nie tunelem. I niech mi ktoś napisze że ten tunel to nie zalsuga tego rzędu to od razu wam powiem że właśnie tego bo rudy złamas wolał w Gdańsku wybudować tunel kilka lat temu jak u nas bo przecież Gdańsk ważniejszy. Arkonka a co do emerytury to różnie może być ale ja póki co nie widzę żeby oni dążyli do tego o czym to mówisz. Widziałem za to że PO kazało nam wszystkim zapieprzac do 67 a nie PIS i tyle w temacie. Dobrej nocy

Offline Łotr1

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15631 dnia: Kwietnia 18, 2023, 21:25:40 »
Wszystko jasne. Tam dobrych ludzi nie ma. Patrz Kukiz - człowiek, którego wyrzekła się rodzina, Przyjaciele, a ten walczy dalej o swoje jowy czy tam joby xd i kasa się zgadza.


Myślałem, że konfederacja będzie spoko ale tam to samo.
Nie ma na kogo głosować, mniejsze czy większe zło nie istnieje... Zło to zło :)
powiadasz że Zło to zło...ciekawe jaki byś był mądry gdybyś był pracownikiem kopalni Turów którą to unia i wariaci z PO by najchetniej zamkneli. Ja to mam wrażenie że co niektórym to tu brakuję siódmej klepki. najlepiej to zamknijmy wszystko sprzedajmy wszystko i pozbędźmy się wszystkiego co nam jeszcze zostało,a te kopalnie zakłady i cała reszte nich otworzy sobie niemiec czy jakis jeszcze inny i niech on trzepie kase i niech gospodarka obcych krajow ma sie dobrze bo nasza nie musi.Do tego zapierdalajmy do 67 a inni niech jebia do 62 chociaz francuzi teraz maja do 64 ale to i tak mniej jak my.Jestescie tak ograniczeni i tak ślepi  że to przechodzi ludzkie pojecie. Dostajecie od panstwa kase na dzieci dostaliscie bon turystyczny macie kase na dobry start. PRzyjdzie ze nic nie bedziecie mieli i zoabczymy jacy bedziecie chodzic szczesliwi.
Chyba komuś tvp info całkiem zamuliło beret skoro myśli że wyznacznikiem jakości rządu i jakości życia ludzi jest rozdawnictwo Państwa. A z czego ten rząd tak ciągnie kasę jak nie z nas na te całe rozdawnictwo. Za każdą ich udupioną sprawą są zaras jakieś dopłaty. Tak jak i teraz z tym zbożem. Żeby rolnika uciszyć to już dopłata. I znowu wszyscy się dokładają bo jeden z drugim nie potrafił albo miał w tym jakiś interes żeby było tak jak jest. No chyba że w kraju odkryto złoża ropy i dlatego tak szastają kasą 😆

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15632 dnia: Kwietnia 18, 2023, 21:26:45 »
Tak czytam i zastanawiam się, który z was głupszy. xD Ciężko się zdecydować.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15633 dnia: Kwietnia 18, 2023, 21:31:13 »

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15634 dnia: Kwietnia 18, 2023, 21:40:03 »
Wszystko jasne. Tam dobrych ludzi nie ma. Patrz Kukiz - człowiek, którego wyrzekła się rodzina, Przyjaciele, a ten walczy dalej o swoje jowy czy tam joby xd i kasa się zgadza.


Myślałem, że konfederacja będzie spoko ale tam to samo.
Nie ma na kogo głosować, mniejsze czy większe zło nie istnieje... Zło to zło :)
powiadasz że Zło to zło...ciekawe jaki byś był mądry gdybyś był pracownikiem kopalni Turów którą to unia i wariaci z PO by najchetniej zamkneli. Ja to mam wrażenie że co niektórym to tu brakuję siódmej klepki. najlepiej to zamknijmy wszystko sprzedajmy wszystko i pozbędźmy się wszystkiego co nam jeszcze zostało,a te kopalnie zakłady i cała reszte nich otworzy sobie niemiec czy jakis jeszcze inny i niech on trzepie kase i niech gospodarka obcych krajow ma sie dobrze bo nasza nie musi.Do tego zapierdalajmy do 67 a inni niech jebia do 62 chociaz francuzi teraz maja do 64 ale to i tak mniej jak my.Jestescie tak ograniczeni i tak ślepi  że to przechodzi ludzkie pojecie. Dostajecie od panstwa kase na dzieci dostaliscie bon turystyczny macie kase na dobry start. PRzyjdzie ze nic nie bedziecie mieli i zoabczymy jacy bedziecie chodzic szczesliwi.
Chyba komuś tvp info całkiem zamuliło beret skoro myśli że wyznacznikiem jakości rządu i jakości życia ludzi jest rozdawnictwo Państwa. A z czego ten rząd tak ciągnie kasę jak nie z nas na te całe rozdawnictwo. Za każdą ich udupioną sprawą są zaras jakieś dopłaty. Tak jak i teraz z tym zbożem. Żeby rolnika uciszyć to już dopłata. I znowu wszyscy się dokładają bo jeden z drugim nie potrafił albo miał w tym jakiś interes żeby było tak jak jest. No chyba że w kraju odkryto złoża ropy i dlatego tak szastają kasą 😆
O jakim ty rozdawnictwie chłopie piszesz? Tak działa socjal w krajach unii europejskiej od dawien dawna a u nas od niedawna,ale ty chyba zbyt bystry nie jesteś i nie ogarniasz tego. Wytłumaczę Co może...4o nie jest tak że tylko państwo polskie spiera swoich obywateli,tak jest też w innych krajach...chwytasz to czy tak nie bardzo?

Post Merge: Kwietnia 18, 2023, 21:45:48
Wszystko jasne. Tam dobrych ludzi nie ma. Patrz Kukiz - człowiek, którego wyrzekła się rodzina, Przyjaciele, a ten walczy dalej o swoje jowy czy tam joby xd i kasa się zgadza.


Myślałem, że konfederacja będzie spoko ale tam to samo.
Nie ma na kogo głosować, mniejsze czy większe zło nie istnieje... Zło to zło :)
powiadasz że Zło to zło...ciekawe jaki byś był mądry gdybyś był pracownikiem kopalni Turów którą to unia i wariaci z PO by najchetniej zamkneli. Ja to mam wrażenie że co niektórym to tu brakuję siódmej klepki. najlepiej to zamknijmy wszystko sprzedajmy wszystko i pozbędźmy się wszystkiego co nam jeszcze zostało,a te kopalnie zakłady i cała reszte nich otworzy sobie niemiec czy jakis jeszcze inny i niech on trzepie kase i niech gospodarka obcych krajow ma sie dobrze bo nasza nie musi.Do tego zapierdalajmy do 67 a inni niech jebia do 62 chociaz francuzi teraz maja do 64 ale to i tak mniej jak my.Jestescie tak ograniczeni i tak ślepi  że to przechodzi ludzkie pojecie. Dostajecie od panstwa kase na dzieci dostaliscie bon turystyczny macie kase na dobry start. PRzyjdzie ze nic nie bedziecie mieli i zoabczymy jacy bedziecie chodzic szczesliwi.
Chyba komuś tvp info całkiem zamuliło beret skoro myśli że wyznacznikiem jakości rządu i jakości życia ludzi jest rozdawnictwo Państwa. A z czego ten rząd tak ciągnie kasę jak nie z nas na te całe rozdawnictwo. Za każdą ich udupioną sprawą są zaras jakieś dopłaty. Tak jak i teraz z tym zbożem. Żeby rolnika uciszyć to już dopłata. I znowu wszyscy się dokładają bo jeden z drugim nie potrafił albo miał w tym jakiś interes żeby było tak jak jest. No chyba że w kraju odkryto złoża ropy i dlatego tak szastają kasą 😆
Mało tego chłopaku...powiem ci jeszcze taka ciekawostkę...pisałem ostatnio że znajomym z Irlandii i wyobraź sobie że u niego też jest [ciach!] drogo jednym słowem ta jebana pisowska inflacja udzieliła się też i jemu i on tak samo jak pewnie ty uważa że to wina PiSu że u nich jest drogo. Ja pewnie jak wybiorę się do Niemiec i będę musiał zapłacić za paliwo więcej jak rok temu to pewnie to też będzie zasługa tego jebanego PiSu...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2023, 21:45:48 wysłana przez Wodnik Szuwarek »

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15635 dnia: Kwietnia 18, 2023, 21:51:53 »
Ci wielcy judeoeuropejczycy, co krytykują PiS to w większości czereśniaki co w d... byli i g... widzieli, a najdalej za granicą, to byli w Trzeszczynie na przystanku. A zagranicę znają z filmów z Netflixa albo z Instagrama celebrytów. Jeżeli według nich u nas jest rozdmuchany socjal, to dużo właśnie o nich świadczy...

Online Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15636 dnia: Kwietnia 18, 2023, 23:25:19 »
Dobry świr że w jednym poście mówi że unia najgorsza bo zamyka kopalnie i ogranicza co2, a w następnym poście pisze ze socjal jest dobry bo w Europie też jest. Ty lubisz ta unie czy nie lubisz? Bo widzę że rozdwojenie jaźni potężne. Nie głosowałem nigdy ani na PiS, ani na PO, ale po prostu nie życzę sobie żeby takie głąby jak ty (i każde inne głąby) dostawały COKOLWIEK z moich podatków. Do roboty a nie ciągnąć socjal. Pomoc ma być dla niepełnosprawnych/chorych ludzi, a nie dla nierobow. Jak kopalnie nierentowne - zamknąć. I pewnie chłop teraz przeżyje ciężki szok, ale jako pracownik zakładów uwazam, że jeżeli zakłady są TRWALE NIERENTOWNE (a moim zdaniem w tym momencie nie są TRWALE nierentowne tylko czasowo) to należy je zlikwidować. Ale jak ty byś wtedy chlopie żył, jakby państwo ci nie dało MOICH pieniędzy i jescze by ci zakład zlikwidowali XD

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15637 dnia: Kwietnia 19, 2023, 01:18:33 »
Do wszystkiego trzeba niemal dopłacać dzięki UE bo przecież komu przeszkadzają kopalnie,komu przeszkadza CO2 kto co chwilę wprowadza jakieś wariactwa w całej UE kto ci zakazauje kupowania auta spalinowego po 2035,kto głosował za tym żeby właśnie nam tego zakazać,kto najeżdża co chwilę na swój kraj...przecież nie europosłowie PIS tylko te ćwoki z Lewicy z KO itp. Wy to pwoinnnsie ten PiS po rękach i nogach całować bo na wakacje do Świnoujścia byście zapierdalali promami a nie tunelem. I niech mi ktoś napisze że ten tunel to nie zalsuga tego rzędu to od razu wam powiem że właśnie tego bo rudy złamas wolał w Gdańsku wybudować tunel kilka lat temu jak u nas bo przecież Gdańsk ważniejszy. Arkonka a co do emerytury to różnie może być ale ja póki co nie widzę żeby oni dążyli do tego o czym to mówisz. Widziałem za to że PO kazało nam wszystkim zapieprza
Wy to powinniście ten PiS po rękach i nogach całować bo na wakacje do Świnoujścia byście zapierdalali promami a nie tunelem. I niech mi ktoś napisze że ten tunel to nie zalsuga tego rzędu to od razu wam powiem że właśnie tego bo rudy złamas wolał w Gdańsku wybudować tunel kilka lat temu jak u nas bo przecież Gdańsk ważniejszy.

Co Ty wypisujesz??
Rząd złotówki na tunel pod Świną nie dał, sobie przypisując sukces. 85 % dała Unia Europejska, a 15 % miasto Świnoujście.

"Świnoujście otrzymało dofinansowanie z Funduszy UE z Programu Operacyjnego „Infrastruktura i środowisko” (2014–2020) w wysokości 775,6 mln zł, co stanowi 85 proc. wartości całej inwestycji. Pozostałe 15 proc. miasto pokryło z własnego budżetu."
Dominik Dolnoślązak

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 145
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15638 dnia: Kwietnia 19, 2023, 01:44:56 »
Ponoć ma być "nagroda" wypłacona w jednej kwocie dla wszystkich i możliwe że będzie płacona w maju.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15639 dnia: Kwietnia 19, 2023, 06:01:12 »
Dobry świr że w jednym poście mówi że unia najgorsza bo zamyka kopalnie i ogranicza co2, a w następnym poście pisze ze socjal jest dobry bo w Europie też jest. Ty lubisz ta unie czy nie lubisz? Bo widzę że rozdwojenie jaźni potężne. Nie głosowałem nigdy ani na PiS, ani na PO, ale po prostu nie życzę sobie żeby takie głąby jak ty (i każde inne głąby) dostawały COKOLWIEK z moich podatków. Do roboty a nie ciągnąć socjal. Pomoc ma być dla niepełnosprawnych/chorych ludzi, a nie dla nierobow. Jak kopalnie nierentowne - zamknąć. I pewnie chłop teraz przeżyje ciężki szok, ale jako pracownik zakładów uwazam, że jeżeli zakłady są TRWALE NIERENTOWNE (a moim zdaniem w tym momencie nie są TRWALE nierentowne tylko czasowo) to należy je zlikwidować. Ale jak ty byś wtedy chlopie żył, jakby państwo ci nie dało MOICH pieniędzy i jescze by ci zakład zlikwidowali XD
Wiem, że zachłysnąłęś się Mentzenem, ale zdradzę Ci tajemnicę, że generalnie Państwo wydaje Twoją, moją i jego kasę na miliony debilnych, bezsensownych akcji, programów, dotacji itp. Itd., z których nigdy nie skorzystamy. I robiło to SLD, PO i robi PiS. Teraz tak jest tyllk modnie narzekać na 500 + i te socjale inne, bo ktoś się w końcu upomniał o tych "mniejszych" I dzięki temu PiS rządzi, ale niestety tak działają wszystkie kraje świata. Czy się to nam podoba czy nie.

Online Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15640 dnia: Kwietnia 19, 2023, 06:24:08 »
Dobry świr że w jednym poście mówi że unia najgorsza bo zamyka kopalnie i ogranicza co2, a w następnym poście pisze ze socjal jest dobry bo w Europie też jest. Ty lubisz ta unie czy nie lubisz? Bo widzę że rozdwojenie jaźni potężne. Nie głosowałem nigdy ani na PiS, ani na PO, ale po prostu nie życzę sobie żeby takie głąby jak ty (i każde inne głąby) dostawały COKOLWIEK z moich podatków. Do roboty a nie ciągnąć socjal. Pomoc ma być dla niepełnosprawnych/chorych ludzi, a nie dla nierobow. Jak kopalnie nierentowne - zamknąć. I pewnie chłop teraz przeżyje ciężki szok, ale jako pracownik zakładów uwazam, że jeżeli zakłady są TRWALE NIERENTOWNE (a moim zdaniem w tym momencie nie są TRWALE nierentowne tylko czasowo) to należy je zlikwidować. Ale jak ty byś wtedy chlopie żył, jakby państwo ci nie dało MOICH pieniędzy i jescze by ci zakład zlikwidowali XD
Wiem, że zachłysnąłęś się Mentzenem, ale zdradzę Ci tajemnicę, że generalnie Państwo wydaje Twoją, moją i jego kasę na miliony debilnych, bezsensownych akcji, programów, dotacji itp. Itd., z których nigdy nie skorzystamy. I robiło to SLD, PO i robi PiS. Teraz tak jest tyllk modnie narzekać na 500 + i te socjale inne, bo ktoś się w końcu upomniał o tych "mniejszych" I dzięki temu PiS rządzi, ale niestety tak działają wszystkie kraje świata. Czy się to nam podoba czy nie.
Nie jestem wielkim fanem Mentzena i wiem, że tak działa świat i wszystkie rządy, ale to nie znaczy że mam nie wyrażać sprzeciwu (oczywiście skuteczność tego sprzeciwu znamy XD). Poza tym PiS przegina pale, bo rozdają na potęgę. Za Tuska takiej inflacji nie było ;) i jasne, sytuacja na Ukrainie ma wpływ i to duży, ale dziwnym trafem wszędzie w Europie inflacja o 10 punktów procentowych niższa niż u nas XD no ale jak RPP podnosi stopy żeby zdusic inflację, a rząd w tym czasie robi przeciwny ruch i rozdaje dodrukowane pieniądze, to jak my mamy zdławić inflację. Plus jest taki że głąby będą głosować na PiS i mówić że inflacja to wina Tuska i Putina, a mądrzy zrobią na tym interes :)

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15641 dnia: Kwietnia 19, 2023, 07:15:32 »
Na Węgrzech wyniosła 26,2%, na Łotwie 21,4%, w Czechach 19,1%, a w Estonii 18,5% i na Litwie 18,5%.  Jedną pozycję dalej znalazła się Polska z wynikiem 15,9%.
[/size]Za Bankier.pl
[/size]Na tle regionu nie jest źle. Chyba, że się porównujesz z Hiszpanią. xD

Online Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15642 dnia: Kwietnia 19, 2023, 07:25:30 »
Taaa stary argument z Węgrami i krajami bałtyckimi. Ale aspirujemy do pozycji krajów bałtyckich, czy rzekomo doganiamy stara Unię?

Post Merge: Kwietnia 19, 2023, 07:26:43
Zresztą wiesz, mnie to nie rusza, ja sobie poradzę nawet z hiperinflacja, ale to takie Janusze jak ten wyżej będą zdychać z głodu i płakać jak to jest źle dalej głosując jak głosują bo "dają na dzieci"

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15643 dnia: Kwietnia 19, 2023, 07:37:23 »
Porównaj sobie koszyki inflacyjne w poszczególnych państwach i nie obrażaj się na rzeczywistość. Nie wszystkiemu jest winien PiS, tak jak kiedyś słynna wina Tuska.

Online Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15644 dnia: Kwietnia 19, 2023, 08:36:46 »
Porównaj sobie koszyki inflacyjne w poszczególnych państwach i nie obrażaj się na rzeczywistość. Nie wszystkiemu jest winien PiS, tak jak kiedyś słynna wina Tuska.
Nie mówię że wszystko to wina pisu, Tusk też ma swoje za uszami i jedni drugich warci. Ale akurat TAK WYSOKA inflacja to wina pisu. Rozdawnictwa i czajenia się z podnoszeniem stóp procentowych. Oczywiście, gdyby rządził Tusk może też by tak było tego nie wiemy.