Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6879953 razy)

Offline Emerytka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15600 dnia: Kwietnia 14, 2023, 12:25:32 »
A z tą bielą było tak - kto jeszcze pamięta jak przy magazynie bieli ze wszystkich stron stały wory z nieudanym produktem pod nazwą biel - 8 tysięcy ton. Potem marketingowcy zaczęli promocję Polifoski Tytan. Naiwni rolnicy łyknęli zapewnienia, że dodatek tytanu podniesie plony i wory zaczęły znikać. Jak znikły to promocja się skończyła i Zakłady zrobiły najlepszy interes, za który zapłaciliśmy wszyscy - to tak na przypomnienie.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2023, 12:32:59 wysłana przez Emerytka »

Offline cygan_013

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15601 dnia: Kwietnia 14, 2023, 14:24:33 »
Mam pytanko? Czy wy też czujecie zapach gazu? Razem z żoną od 6 rano chodzimy szukamy gdzie w chalupie śmierdzi, wezwałem nawet gazownika który zrobił kontrolę instalacji i wszystko cacy. Ma jeszcze przyjść majster od lodówki sprawdzić kompresor. Uprzedzam nie panikuje akurat tak się złożyło że koło 4 nad ranem coś pierdolnelo aż nas postawiło na rownr nogi I teraz nie wiem czy to u nas czy coś na porcie pdh robią jakieś wzmozone spalanie gazu bo fakt faktem mi śmierdzi bardziej przy oknie i wentylacj żonie wszędzie tak samo. Byłem na dworzu to czuć fabrykę ale czy to czujemy od rana. Dajcie znać jak u was

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 290
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15602 dnia: Kwietnia 14, 2023, 14:30:01 »
Mam pytanko? Czy wy też czujecie zapach gazu? Razem z żoną od 6 rano chodzimy szukamy gdzie w chalupie śmierdzi, wezwałem nawet gazownika który zrobił kontrolę instalacji i wszystko cacy. Ma jeszcze przyjść majster od lodówki sprawdzić kompresor. Uprzedzam nie panikuje akurat tak się złożyło że koło 4 nad ranem coś pierdolnelo aż nas postawiło na rownr nogi I teraz nie wiem czy to u nas czy coś na porcie pdh robią jakieś wzmozone spalanie gazu bo fakt faktem mi śmierdzi bardziej przy oknie i wentylacj żonie wszędzie tak samo. Byłem na dworzu to czuć fabrykę ale czy to czujemy od rana. Dajcie znać jak u was

ty tak na poważnie ?

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 938
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15603 dnia: Kwietnia 14, 2023, 14:40:19 »
Mam pytanko? Czy wy też czujecie zapach gazu? Razem z żoną od 6 rano chodzimy szukamy gdzie w chalupie śmierdzi, wezwałem nawet gazownika który zrobił kontrolę instalacji i wszystko cacy. Ma jeszcze przyjść majster od lodówki sprawdzić kompresor. Uprzedzam nie panikuje akurat tak się złożyło że koło 4 nad ranem coś pierdolnelo aż nas postawiło na rownr nogi I teraz nie wiem czy to u nas czy coś na porcie pdh robią jakieś wzmozone spalanie gazu bo fakt faktem mi śmierdzi bardziej przy oknie i wentylacj żonie wszędzie tak samo. Byłem na dworzu to czuć fabrykę ale czy to czujemy od rana. Dajcie znać jak u was
Zapalniczka Ci się rozszczelniła.

Offline Kokoszko

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15604 dnia: Kwietnia 14, 2023, 18:58:25 »
Boże widzisz i nie grzmisz... Wszystko już przeszkadza... Śmierdzi źle hałas źle za mokro źle za sucho źle . Ludzie zastanówcie się co wy chcecie...

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15605 dnia: Kwietnia 15, 2023, 07:59:37 »
Boże widzisz i nie grzmisz... Wszystko już przeszkadza... Śmierdzi źle hałas źle za mokro źle za sucho źle . Ludzie zastanówcie się co wy chcecie...
Przelew na konto 😁  za te zyski z trzech kwartałów..czwarty mnie nie interesuję 😉😋

Offline Aparatczyk

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15606 dnia: Kwietnia 15, 2023, 09:18:44 »
O to to! Głos ludu przemówił! :D

Offline Kokoszko

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15607 dnia: Kwietnia 15, 2023, 10:24:31 »
Oo tak tak.. ciekawe ile sobie premii 🤔🙄nalicza w biurowcu tak jak pan glapinski 🤬🤬 a tu ci Powidza że zakład ledwo przezy

Offline cygan_013

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15608 dnia: Kwietnia 15, 2023, 15:03:30 »
Widzę na forum sami jebani malkontenci. Zapalniczka ci się w dupie rozczelnia pajacu. Tak się składa, że moja czujność się przydała. Zapach gazu się nasilał więc wezwałem straż pożarna I pogotowie gazowe... jak się okazało to była najlepsza decyzja jaka mogłem podjąć, bo jak się okazało po oględzinach całej instalacji w bloku wykryto kilka rozczelnien i było duże ryzyko wybuchu. Nie pytałem że względu na uciążliwość jak tu wcześniej mi zarzucono tylko dla bezpieczeństwa ale najlepiej siedzieć z ryje w smartfonie i pierdolic mongolskie teorie na forum

Offline Kokoszko

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15609 dnia: Kwietnia 15, 2023, 21:25:19 »
Ej ej opanuj si%u0119 pajacu... Sam tu nie jeste%u015B. Mama szacunku nie nauczy%u0142a i pomyslunku... No i fajnie wezwa%u0142e%u015B sprawdzili i jest okej.. jak ci nie pasuje te forum to zawijaj%u0105 kredki i wypad... Dobranoc.......
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2023, 21:28:35 wysłana przez Kokoszko »

Offline Benek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15610 dnia: Kwietnia 16, 2023, 10:55:32 »
Widzę na forum sami jebani malkontenci. Zapalniczka ci się w dupie rozczelnia pajacu. Tak się składa, że moja czujność się przydała. Zapach gazu się nasilał więc wezwałem straż pożarna I pogotowie gazowe... jak się okazało to była najlepsza decyzja jaka mogłem podjąć, bo jak się okazało po oględzinach całej instalacji w bloku wykryto kilka rozczelnien i było duże ryzyko wybuchu. Nie pytałem że względu na uciążliwość jak tu wcześniej mi zarzucono tylko dla bezpieczeństwa ale najlepiej siedzieć z ryje w smartfonie i pierdolic mongolskie teorie na forum

To przy okazji powiedz co to był za zajebisty gazownik "flachowiec", który do Ciebie przyjechał na kontrolę wcześniej i stwierdził, że wszystko jest ok. Jak instalacja jest nieszczelna to na bank u Ciebie w mieszkaniu poziom ciśnienia pokazywałby niewłaściwe parametry.

Offline Kokoszko

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15611 dnia: Kwietnia 16, 2023, 11:22:33 »
a tak w ogóle to nie miejsce na pisanie takich wiadomości bo to forum zakładowe a nie miastowe problemy ty piszesz.. tam te jest odpowiednie miejsce na takie tematy
Widzę na forum sami jebani malkontenci. Zapalniczka ci się w dupie rozczelnia pajacu. Tak się składa, że moja czujność się przydała. Zapach gazu się nasilał więc wezwałem straż pożarna I pogotowie gazowe... jak się okazało to była najlepsza decyzja jaka mogłem podjąć, bo jak się okazało po oględzinach całej instalacji w bloku wykryto kilka rozczelnien i było duże ryzyko wybuchu. Nie pytałem że względu na uciążliwość jak tu wcześniej mi zarzucono tylko dla bezpieczeństwa ale najlepiej siedzieć z ryje w smartfonie i pierdolic mongolskie teorie na forum

To przy okazji powiedz co to był za zajebisty gazownik "flachowiec", który do Ciebie przyjechał na kontrolę wcześniej i stwierdził, że wszystko jest ok. Jak instalacja jest nieszczelna to na bank u Ciebie w mieszkaniu poziom ciśnienia pokazywałby niewłaściwe parametry.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2023, 11:24:28 wysłana przez Kokoszko »

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 938
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15612 dnia: Kwietnia 16, 2023, 11:29:58 »
Dziewczyny uspokójcie się.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15613 dnia: Kwietnia 16, 2023, 11:46:40 »
Dziewczyny uspokójcie się.
Dziewczyny to wczoraj pokazały klasę w NETTO ARENA...mistrzynie polski będą walczyć o piąte miejsce... wspaniałe osiągnięcie muszę przyznać,oby tak dalej GRUPA AZOTY,więcej szmalu tam wrzućcie bo wygląda na to że nadal za mało 😂

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 147
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15614 dnia: Kwietnia 16, 2023, 12:17:28 »
Dziewczyny uspokójcie się.
Dziewczyny to wczoraj pokazały klasę w NETTO ARENA...mistrzynie polski będą walczyć o piąte miejsce... wspaniałe osiągnięcie muszę przyznać,oby tak dalej GRUPA AZOTY,więcej szmalu tam wrzućcie bo wygląda na to że nadal za mało 😂
Ale Puchar Polski wygrały i można było w Biurowcu zobaczyć;)